Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

51Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 10:35 am

Spiderman

Spiderman
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
DimiKgianni έγραψε:
Spiderman έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:Αμφισβητώ αν είναι καν άντρας!!! Δεν μπορώ να καταλάβω πως ένας άντρας ασχολείται με ένα γυναικείο forum.


Είναι μια απάντηση που θέλω να δώσω αν και δεν θελω να ασχοληθώ με το θέμα.
Ετσι και αλλιώς μέχρι Τρίτη θα μπαίνω, από Τετάρτη δεν θα με ξαναδείτε μέχρι να ξαναμπώ για να αναρτίσω τις φωτογραφίες των νεογέννητων που θα έρθουν στο κόσμο σε 3-4 εβδομάδες.

DimiKgianni,λοιπόν .... ερώτηση κρίσεως.
Εσείς δεν μπαίνετε σε sites αντρών ; Αποκλείεται το γεγονός να μπαίνει ένας άντρας εδώ και αν ΝΑΙ ,γιατί ;
Δεν κατάλαβα ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να μπαίνουν άντρες.Τώρα...., αν δεν μπορείς να καταλάβεις πως ένας άντρας μπαίνει σε ένα γυναικείο forum , δεν φταίω εγώ αλλά μπορώ να σου δώσω δέκα πιθανές απαντήσεις.
Η μία είναι ότι ίσως να μπαίνω για να μαθαίνω,η άλλη ίσως για να ικανοποιήσω την περιέργεια μου,η άλλη για να βρω γκόμενα(το άκουσα και αυτό...) ,η άλλη για να πρακτορεύσω τις γυναικείες ανάγκες,η άλλη για να διαπιστώσω τα όρια της βλακείας, η άλλη για να σπαταλήσω λίγο χρόνο (από τον πολύτιμο μου ελεύθερο χρόνο) ,η άλλη για να αποφορτίσω το άγχος μου,η άλλη επειδή είχε πρωτομπεί η σύζυγος μου και έφριξε με μερικές από εσάς, η άλλη για να αποφορτίσω την ένταση μου .... και δεκάδες άλλες απαντήσεις που ίσως υπάρχουν,συνυπάρχουν ή απλά υπάρχουν ως απλές απαντήσεις στο ερώτημα σου.
Αν αυτό είναι κακό τότε υπομονή για μερικές γυναίκες μέχρι τη Τρίτη το βράδυ.
Επίσης αν είναι κακό να λέω αντίθετες απόψεις από αυτές που μερικές γυναίκες θέλουν να ακούν τότε ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑ ΟΛΙΣΘΗΜΑ ΜΟΥ.
Πιστεύω να σε κάλυψα !

Καλό σας βράδυ.

Οχι δεν απαγορεύεται. Κάνε ότι θες, η δικιά μου γνώμη είναι αυτή.Μην κάνεις τον κόπο να την αλλάξεις. Άντρας που σέβεται τον εαυτό του και τα παντελόνια που φοράει, ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ασχολείται με γυναικείο forum.

Άντρας που σέβεται τον εαυτό του και τα παντελόνια που φοράει,ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ασχολείται με γυναίκες που λένε ανοησίες ,αγαπητή μου κυρία.
ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟ .

Σα δε ντρέπεσαι λίγο .Δεν είχες τι άλλο να γράψεις και εκτροχιάστηκες μόνη σου για να δούνε όλοι το ποιόν σου και την ποιoτική στάθμη που κουβαλάς.
Ευχαριστώ για το μάθημα παντελονιού και του αυτοπροσδιορισμού μου περί σεβασμού αλλά πρώτα θα πρέπει να σου πει κάποιος ότι για να κάνεις υποδείξεις έστω και ατυχείς,θα πρέπει πρώτα να σεβαστείς εσύ τον δικό σου εαυτό διότι μια κυρία ή μια μαμά ,ποτέ δεν μιλάει με αυτόν τον τρόπο σε έναν μπαμπά !


Ούτε σε έβρισα ούτε ασχολήθηκα μαζί σου, ούτε σε προσέβαλα ούτε σου είπα ότι δεν φοράς φούστα,ούτε σε ξέρω ούτε θέλω να σε μάθω, ούτε καν σου είπα ότι σε ένα γυναικείο forum δεν πρέπει να μπαίνουν άσχετες και ανόητες γυναίκες.


Ασφαλώς και θα ενημερώσω άμεσα την διαχειρίστρια του site για τα καλά σου λόγια και την αμεσότητα της απάντησης σου .

good night !



Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 311356

52Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 10:46 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ. ΑΝΤΩΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ ΑΚΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ. ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΤΕΝΟΤΗΤΑ, ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΣΑΙ ΣΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ, 1 ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙ. ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ ΕΙΣΑΙ! ΑΝΤΙ ΩΣ ΩΡΙΜΟΤΕΡΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΖΕΙΣ, ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΚΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΣΥ ΚΛΕΙΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ! ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΗ! ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΩΝ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΩΝ ΛΑΘΩΝ! ΕΓΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ?! Shocked ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΑΛΛΑ... ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΧΑΖΗ, ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ!

ΥΓ: ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ!

53Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 10:52 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καιρος ηταν να γινει αυτο γιατι δεν αντεχοταν αλλο..
ρε συ αντωνη παπαντωνη αφου ειμαστε τοοοοοσο τραγικες οπως λες τι καιγεσε ντε και καλα να εισαι σε αυτο το φορουμ?γιατι τετοια καψα???
δεν βλεπεις οτι εισαι ανεπιθυμητοσ...κ απορω ειλικρινα δεν εχεις ζωη εσυ κ προλαβαινεις ολη μερα να εισαι εδω μεσα κ να μιλας κ να χωνεσε σε ολα τα θεματα???ελεος δηλ..
κ φυσικα μην τυχον κ μου στειλεις πμ γιατι δεν θα τα παμε καλα

https://www.facebook.com/myrodeve

54Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 10:54 am

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αφρουλα έγραψε:κ. ΑΝΤΩΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ ΑΚΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ. ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΤΕΝΟΤΗΤΑ, ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΣΑΙ ΣΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ, 1 ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙ. ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ ΕΙΣΑΙ! ΑΝΤΙ ΩΣ ΩΡΙΜΟΤΕΡΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΖΕΙΣ, ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΚΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΣΥ ΚΛΕΙΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ! ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΗ! ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΩΝ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΩΝ ΛΑΘΩΝ! ΕΓΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ?! Shocked ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΑΛΛΑ... ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΧΑΖΗ, ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ!

ΥΓ: ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ!

Respect Respect Respect

55Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:07 am

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αντωνη, εμενα ομως με προσεβαλλες προχθες (σχολιαζοντας αστοχα το nιck name μου ως Κομμουνιστικο Κομμα Νεαντερταλ και σε ενημερωσα οτι προκειται για τα αρχικα του παιδιου μου που εχασα πριν χρονια).... Δυστυχως περιμενα ματαια μια "συγγνωμη" απο μερους σου, οπως αρμοζει σ'εναν ανθρωπο που διαθετει αληθινο χιουμορ και αποφευγει τις χοντραδες, (αντιθετα στην αμεσως επομενη απαντηση σου, οπου βεβαια τα εχασες γιατι δεν περιμενες ν'ακουσεις κατι τετοιο, ειπες και τη λεξη "Ωραια"..... Crying or Very sad ). Περιμενα επισης και να περιορισεις λιγο αυτο που εσυ ονομαζεις χιουμορ και συνεχεια τονιζεις οτι δεν εχουμε πολλες εδω μεσα.... Καλος και ο αυθορμητισμος, καλο και το χιουμορ, αλλα απευθυνεσαι σε ενηλικες κι οχι στο γιο σου ή στα φιλαρακια σου...
Μετα τις τελευταιες σου αναρτησεις, αλλα και το γεγονος οτι επιμενεις να επανερχεσαι με διαφορετικο ονομα, (αφου οπως μας ενημερωσες εχεις και 34 διαφορετικα mails), λες και ειμαστε φιλοι σου της γειτονιας και σε διωξαμε απο το παιχνιδι, βλεπω μια παιδικοτητα και μια εμμονη ανευ λογου που με προβληματιζει..(στιγμιαια βεβαια, οχι οτι δεν θα κοιμηθω και το βραδυ..).
Τελος παντων, ευτυχως που υπαρχει και το Ip ban και πιστευω οτι θα το συναντησεις πολυ συντομα...
Κριμα Αντωνη, γιατι θα μπορουσαμε να ανταλλαξουμε πολλες αποψεις, αν υπηρχε λιιιιιιγη παραπανω σοβαροτητα απο μερους σου..

56Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:15 am

Spiderman

Spiderman
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΚΝ , αν πραγματικά πιστεψες ότι το ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΝΕΑΝΤΕΡΤΑΛ δεν ήταν πλάκα ή χιούμορ τότε τι να πω ;
Αν το πίστευα θα ήταν το πρόβλημα.
Σου απάντησα,δεν το διάβασες αλλά προφανώς ήταν μετά το μπανάρισμα και έτσι μάλλον δεν το έλαβες.
Έτσι και αλλιώς θα φύγω από μόνος μου ,μέχρι Τρίτη θα με βλέπετε !
Μετά μόνο όταν γεννηθούν τα twins για φωτογραφίες που θέλουν να δουν εκείνες που με καταλαβαίνουν και που με "διαβάζουν" !

57Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:18 am

Myro


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκείνες που με καταλαβαίνουν και που με "διαβάζουν" ! [/quote]
ε ναι γιατι εισαι κ η πρωτη πενα!!!!χαχαχα
θα μας λειψεις βρε!!!!

https://www.facebook.com/myrodeve

58Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:19 am

Spiderman

Spiderman
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
astrellita

ευχαριστώ για το μάθημα γραμματικής .

Δεν ήξερα ότι εδώ μέσα δίνουμε διαγώνισμα.

59Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:19 am

????????


Επισκέπτης
Spiderman έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:
Spiderman έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:Αμφισβητώ αν είναι καν άντρας!!! Δεν μπορώ να καταλάβω πως ένας άντρας ασχολείται με ένα γυναικείο forum.


Είναι μια απάντηση που θέλω να δώσω αν και δεν θελω να ασχοληθώ με το θέμα.
Ετσι και αλλιώς μέχρι Τρίτη θα μπαίνω, από Τετάρτη δεν θα με ξαναδείτε μέχρι να ξαναμπώ για να αναρτίσω τις φωτογραφίες των νεογέννητων που θα έρθουν στο κόσμο σε 3-4 εβδομάδες.

DimiKgianni,λοιπόν .... ερώτηση κρίσεως.
Εσείς δεν μπαίνετε σε sites αντρών ; Αποκλείεται το γεγονός να μπαίνει ένας άντρας εδώ και αν ΝΑΙ ,γιατί ;
Δεν κατάλαβα ότι ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να μπαίνουν άντρες.Τώρα...., αν δεν μπορείς να καταλάβεις πως ένας άντρας μπαίνει σε ένα γυναικείο forum , δεν φταίω εγώ αλλά μπορώ να σου δώσω δέκα πιθανές απαντήσεις.
Η μία είναι ότι ίσως να μπαίνω για να μαθαίνω,η άλλη ίσως για να ικανοποιήσω την περιέργεια μου,η άλλη για να βρω γκόμενα(το άκουσα και αυτό...) ,η άλλη για να πρακτορεύσω τις γυναικείες ανάγκες,η άλλη για να διαπιστώσω τα όρια της βλακείας, η άλλη για να σπαταλήσω λίγο χρόνο (από τον πολύτιμο μου ελεύθερο χρόνο) ,η άλλη για να αποφορτίσω το άγχος μου,η άλλη επειδή είχε πρωτομπεί η σύζυγος μου και έφριξε με μερικές από εσάς, η άλλη για να αποφορτίσω την ένταση μου .... και δεκάδες άλλες απαντήσεις που ίσως υπάρχουν,συνυπάρχουν ή απλά υπάρχουν ως απλές απαντήσεις στο ερώτημα σου.
Αν αυτό είναι κακό τότε υπομονή για μερικές γυναίκες μέχρι τη Τρίτη το βράδυ.
Επίσης αν είναι κακό να λέω αντίθετες απόψεις από αυτές που μερικές γυναίκες θέλουν να ακούν τότε ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑ ΟΛΙΣΘΗΜΑ ΜΟΥ.
Πιστεύω να σε κάλυψα !

Καλό σας βράδυ.

Οχι δεν απαγορεύεται. Κάνε ότι θες, η δικιά μου γνώμη είναι αυτή.Μην κάνεις τον κόπο να την αλλάξεις. Άντρας που σέβεται τον εαυτό του και τα παντελόνια που φοράει, ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ασχολείται με γυναικείο forum.

Άντρας που σέβεται τον εαυτό του και τα παντελόνια που φοράει,ΣΙΓΟΥΡΑ δεν ασχολείται με γυναίκες που λένε ανοησίες ,αγαπητή μου κυρία.
ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟ .

Σα δε ντρέπεσαι λίγο .Δεν είχες τι άλλο να γράψεις και εκτροχιάστηκες μόνη σου για να δούνε όλοι το ποιόν σου και την ποιoτική στάθμη που κουβαλάς.
Ευχαριστώ για το μάθημα παντελονιού και του αυτοπροσδιορισμού μου περί σεβασμού αλλά πρώτα θα πρέπει να σου πει κάποιος ότι για να κάνεις υποδείξεις έστω και ατυχείς,θα πρέπει πρώτα να σεβαστείς εσύ τον δικό σου εαυτό διότι μια κυρία ή μια μαμά ,ποτέ δεν μιλάει με αυτόν τον τρόπο σε έναν μπαμπά !


Ούτε σε έβρισα ούτε ασχολήθηκα μαζί σου, ούτε σε προσέβαλα ούτε σου είπα ότι δεν φοράς φούστα,ούτε σε ξέρω ούτε θέλω να σε μάθω, ούτε καν σου είπα ότι σε ένα γυναικείο forum δεν πρέπει να μπαίνουν άσχετες και ανόητες γυναίκες.


Ασφαλώς και θα ενημερώσω άμεσα την διαχειρίστρια του site για τα καλά σου λόγια και την αμεσότητα της απάντησης σου .

good night !



Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 311356
χαχαχαχαχαχαχα ανθρωπάκι



Έχει επεξεργασθεί από τον/την DimiKgianni στις Κυρ Οκτ 28, 2012 11:27 pm, 1 φορά

60Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:21 am

????????


Επισκέπτης
αφρουλα έγραψε:κ. ΑΝΤΩΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ ΑΚΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ. ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΤΕΝΟΤΗΤΑ, ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΣΑΙ ΣΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ, 1 ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙ. ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ ΕΙΣΑΙ! ΑΝΤΙ ΩΣ ΩΡΙΜΟΤΕΡΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΖΕΙΣ, ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΚΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΣΥ ΚΛΕΙΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ! ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΗ! ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΩΝ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΩΝ ΛΑΘΩΝ! ΕΓΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ?! Shocked ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΑΛΛΑ... ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΧΑΖΗ, ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ!

ΥΓ: ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ!

ΠΕΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 215994 Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 215994 Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 215994

61Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:31 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Spiderman έγραψε:astrellita

ευχαριστώ για το μάθημα γραμματικής .

Δεν ήξερα ότι εδώ μέσα δίνουμε διαγώνισμα.

ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ! ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΘΙΓΜΕΝΟΣ! ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕΣ ΜΑΑΘΗΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑΣ, ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ, ΗΘΙΚΗΣ, ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΣΑ ΑΛΛΑ! ΣΟΥ ΧΡΩΣΤΑΜΕ!

62Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:33 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DimiKgianni έγραψε:
αφρουλα έγραψε:κ. ΑΝΤΩΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ ΑΚΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ. ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΤΕΝΟΤΗΤΑ, ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΣΑΙ ΣΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ, 1 ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙ. ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ ΕΙΣΑΙ! ΑΝΤΙ ΩΣ ΩΡΙΜΟΤΕΡΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΖΕΙΣ, ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΚΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΣΥ ΚΛΕΙΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ! ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΗ! ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΩΝ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΩΝ ΛΑΘΩΝ! ΕΓΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ?! Shocked ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΑΛΛΑ... ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΧΑΖΗ, ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ!

ΥΓ: ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ!

ΠΕΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 215994 Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 215994 Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 215994
++++++++++++++++++

63Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 12:03 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:ΑΣΕ ΜΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ queen

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

astrellita έγραψε:ή ως κατμαν!!!
χαχαχα!!!!




Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


64Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 12:44 pm

NIKH990990

NIKH990990
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το μεσημερι ελαβα ενα μηνυμα απο μια τζενη που δεν γνωριζω...μου εγραφε οτι χωρισε πριν 98 μηνες..χα χα προσφατα δηλαδη!!!και νιωθει μοναξιες...να βγουμε λεει να τα πουμε..αα και το ονομα μου πλεον ειναι ειρηνη να ξερετε...οπως και του αντρα μου..το ιδιο ειχε γινει και σε εκεινον,πριν κανα χρονο ελαβε το ιδιο μηνυμα..να γνωρισουμε το παλικαρι στην τζενη γιατι και οι δυο μοναξιες εχουν μου φαινεται...το τηλεφωνο το εχω αν ενδιαφερεται παντως...αυτη στην απλεπισια της παει ακομη κα ιμε γυανικες...χα χα χα

65Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 1:10 pm

NIKH990990

NIKH990990
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΩ οτι εχεις αδικο δεν θα το πω

66Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 1:14 pm

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Andwnh mh fevgeis!De 8a exw meta me poion na klaiw apo ta gelia.Ki an eixe diagwnismo ek8eshs 8a kerdizes prwto vraveio me ta katevata pou grafeis!exw kairo na apolafsw toso prosegmeno trolling.Krima pou den borw na bainw idies wres mazi sou Gia na prolavainw ola sou ta post alla tis wres tou LAN party sta Gnet egw koimamai!bravo SAS pantws,giati Kai o logos sas einai prosegmenos! Razz

67Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 9:38 pm

Livia_Kb

Livia_Kb
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αγαπητέ Αντώνη ή Spiderman ή όπως αλλιώς λέγεσαι…. Γενικά σαν άνθρωπος προσπαθώ να σέβομαι τις απόψεις των άλλων ανθρώπων ακόμη και αν διαφωνώ παντελώς με αυτές…. Εξάλλου δημοκρατία έχουμε σε αυτή τη χώρα…..
Δεν με νοιάζει τι γράφεις ή τι σου γράφουν ή αν γενικώς αρέσκεσαι στο να προκαλείς ή απλά να διασκεδάζεις με αυτό τον τρόπο, θα σε παρακαλούσα όμως, αν έχεις την ευγενή καλοσύνη και δεις κάποια στιγμή το μήνυμα να μου λύσεις μια απορία που έχω. Γιατί έχεις 34 διαφορετικά email accounts? Δεν μπορώ να σκεφτώ την απάντηση ή μάλλον η νοημοσύνη μου δεν φτάνει ως εκεί οπότε και δεν μου μένει τίποτε άλλο από το να σε ρωτήσω. Να ενημερώσω από πριν, για να μην παρεξηγηθώ, ότι το μήνυμα μου δεν έχει ειρωνικό ύφος απλά μόνο απορώ…….

68Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:44 pm

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
NIKH990990 έγραψε:το μεσημερι ελαβα ενα μηνυμα απο μια τζενη που δεν γνωριζω...μου εγραφε οτι χωρισε πριν 98 μηνες..χα χα προσφατα δηλαδη!!!και νιωθει μοναξιες...να βγουμε λεει να τα πουμε..αα και το ονομα μου πλεον ειναι ειρηνη να ξερετε...οπως και του αντρα μου..το ιδιο ειχε γινει και σε εκεινον,πριν κανα χρονο ελαβε το ιδιο μηνυμα..να γνωρισουμε το παλικαρι στην τζενη γιατι και οι δυο μοναξιες εχουν μου φαινεται...το τηλεφωνο το εχω αν ενδιαφερεται παντως...αυτη στην απλεπισια της παει ακομη κα ιμε γυανικες...χα χα χα

http://www.insomnia.gr/topic/368579-sms-%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%AF%CE%B4%CE%B1/

Εγώ αυτό το μύνημα το έλαβα πριν 3 χρόνια! Πιθανόν η άντζελα να βρήκε τώρα το δρόμο της... Razz

69Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:46 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:
NIKH990990 έγραψε:το μεσημερι ελαβα ενα μηνυμα απο μια τζενη που δεν γνωριζω...μου εγραφε οτι χωρισε πριν 98 μηνες..χα χα προσφατα δηλαδη!!!και νιωθει μοναξιες...να βγουμε λεει να τα πουμε..αα και το ονομα μου πλεον ειναι ειρηνη να ξερετε...οπως και του αντρα μου..το ιδιο ειχε γινει και σε εκεινον,πριν κανα χρονο ελαβε το ιδιο μηνυμα..να γνωρισουμε το παλικαρι στην τζενη γιατι και οι δυο μοναξιες εχουν μου φαινεται...το τηλεφωνο το εχω αν ενδιαφερεται παντως...αυτη στην απλεπισια της παει ακομη κα ιμε γυανικες...χα χα χα

http://www.insomnia.gr/topic/368579-sms-%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%AF%CE%B4%CE%B1/

Εγώ αυτό το μύνημα το έλαβα πριν 3 χρόνια! Πιθανόν η άντζελα να βρήκε τώρα το δρόμο της... Razz

το κρατος φταιει! Wink

χαχαχαχαχαχα γελασα Laughing Laughing

70Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Κυρ Οκτ 28, 2012 11:53 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
bell έγραψε:
NIKH990990 έγραψε:το μεσημερι ελαβα ενα μηνυμα απο μια τζενη που δεν γνωριζω...μου εγραφε οτι χωρισε πριν 98 μηνες..χα χα προσφατα δηλαδη!!!και νιωθει μοναξιες...να βγουμε λεει να τα πουμε..αα και το ονομα μου πλεον ειναι ειρηνη να ξερετε...οπως και του αντρα μου..το ιδιο ειχε γινει και σε εκεινον,πριν κανα χρονο ελαβε το ιδιο μηνυμα..να γνωρισουμε το παλικαρι στην τζενη γιατι και οι δυο μοναξιες εχουν μου φαινεται...το τηλεφωνο το εχω αν ενδιαφερεται παντως...αυτη στην απλεπισια της παει ακομη κα ιμε γυανικες...χα χα χα

http://www.insomnia.gr/topic/368579-sms-%CF%80%CE%B1%CE%B3%CE%AF%CE%B4%CE%B1/

Εγώ αυτό το μύνημα το έλαβα πριν 3 χρόνια! Πιθανόν η άντζελα να βρήκε τώρα το δρόμο της... Razz

το κρατος φταιει! Wink

χαχαχαχαχαχα γελασα Laughing Laughing

φέρτε σε επικοινωνία την Τζένη με την Αθανασία???κρίμα είναι να νιώθουν οναξιά τα κορίτσια!

71Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Δευ Οκτ 29, 2012 12:44 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...η Αθανασια ποια εἰναι;;

72Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Δευ Οκτ 29, 2012 12:49 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bell έγραψε:...η Αθανασια ποια εἰναι;;

άντζελα έλεγε στο μήνυμα!!!σόρυ!!!χαχαχααχα

73Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Δευ Οκτ 29, 2012 12:51 am

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αφρουλα έγραψε:κ. ΑΝΤΩΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΑΠΕΔΕΙΞΕΣ ΠΕΡΙΤΡΑΝΑ ΑΚΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΣΟΥ! ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ. ΕΧΕΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΤΕΝΟΤΗΤΑ, ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΣΑΙ ΣΤΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΣΟΥ, 1 ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 2 ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ, ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΠΙΕΖΕΙ. ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΛΑ ΕΚΕΙΝΑ ΠΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΜΙΣΟΓΥΝΗΣ ΕΙΣΑΙ! ΑΝΤΙ ΩΣ ΩΡΙΜΟΤΕΡΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΑΛΑΖΕΙΣ, ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΚΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΣΥ ΚΛΕΙΝΕΣΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ! ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΛΑΣΜΑΤΙΚΗ! ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΑΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΩΝ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΩΝ ΛΑΘΩΝ! ΕΓΙΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ?! Shocked ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΖΕΙΣ ΑΛΛΑ... ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΧΑΖΗ, ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ!

ΥΓ: ΤΟΥ ΚΙΜΩΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΙΚΗ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΤΟΣ!

Very Happy Very Happy Respect Respect Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 417472
Με καλυψες πληρως!!!!

74Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Δευ Οκτ 29, 2012 1:52 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ανωμαλάρα; Μισογύνης;καταπιεσμενη αδερφαρα; Ουδεις γνωριζει...
Τεμπελα βεβαια σιγουρα!

75Ενημέρωση για BAN - Σελίδα 3 Empty Απ: Ενημέρωση για BAN Δευ Οκτ 29, 2012 3:20 am

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:
bell έγραψε:...η Αθανασια ποια εἰναι;;

άντζελα έλεγε στο μήνυμα!!!σόρυ!!!χαχαχααχα

Είπα και γω.. Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις