Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Κυρ Οκτ 28, 2012 11:45 pm

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rolling Eyes ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ..ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΟΡΙΤΕΡΑ... Rolling Eyes ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΧΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΚΥΡΙΟΣ ΔΕΧΙΑ..ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΘΥΛΕΣ ...!ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΩΣ ΤΩΡΑ?????? Shocked

2ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Κυρ Οκτ 28, 2012 11:57 pm

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα evaki μου!!αρχικα να σου ευχηθω να ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ!!!! ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 868444 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 868444
Κανονικα παντως ναι θα επρεπε να εχεις συμπτωματα..ειχες σε αλλους κυκλους ε;;εγω φαντασου περιμενω την παρασκευη και εχουν ηδη αρχισει...πρησμενο στηθος, μεση κτλ!!

3ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Κυρ Οκτ 28, 2012 11:58 pm

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα!!και ειναι πιο ξεκουραστο που γραφεις ελληνικααα!!! Wink ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 328109 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 328109

4ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Δευ Οκτ 29, 2012 12:11 am

ΚΚΝ


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα..
Το πρησμενο στηθος και ο πονος στις θηλες ειδικα ειναι πολυ καλο σημαδι! ( χωρις να ειναι απολυτο βεβαια ετσιWink Τι κυκλο εχεις ομως γενικα;Αν εχεις φτασει στις αναμενομενες μερες πηγαινε κανε μια β χοριακη, την προτιμω απο τα απλα τεστ κυησεως που πολλες φορες πεφτουν εξω. Αν εχεις πιο μεγαλο κυκλο κανε λιγη υπομονη ακομη και περνα ομορφα τις μερες..
Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να υπαρχει ηδη το μωρακι στην κοιλια σου...

5ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Δευ Οκτ 29, 2012 4:23 am

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μη σου έρθει να μη σου έρθει να μη σου έρθει!!!!! ουστ κακιά περίοδο! ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 920316 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 920316 αααα κ μη μου συγχιζεσαι μωρό μου! Άσε τον κάθε Αντώνη κ τον κάθε....ανικανοποίητο να υποστηρίζει μόνος του τον εαυτό 46 χρονών γάιδαρος ( για να κάνουμε κ το χουμορ που του αρέσει Wink ) δεν έχει ανάγκη.... εδώ είμαστε γυναίκες νε ευαισθησίες θέλουμε πολύ προσοχή στο πώς μας μιλάνε Smile ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΈΡΘΕΙ ΣΟΥ ΕΊΠΑ;;;; ΝΑ ΜΗΝ ΈΡΘΕΙ Κ ΠΆΛΙ κ να προσεχεις τον εαυτό κ το μπεμπε σου..σ αγαπώ πολύ μακιααααα

http://www.sailormoon82@blogspot.com

6ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Δευ Οκτ 29, 2012 4:28 am

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eva evaki έγραψε: Rolling Eyes ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 27 ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ..ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΟΡΙΤΕΡΑ... Rolling Eyes ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΕΙΧΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΝΤΟΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΚΥΡΙΟΣ ΔΕΧΙΑ..ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ..ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ ΣΤΙΣ ΘΥΛΕΣ ...!ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΟΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΩΣ ΤΩΡΑ?????? Shocked

Μακάρι να έχεις τα αποτελέσματα που θέλεις κορίτσι μου!!!!!

7ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Δευ Οκτ 29, 2012 4:40 am

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΒΑΣΙΚΑ ΕΠΙΔΕΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΛΟΓΟ ΘΥΡΟΙΔΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΕΜΠΤΕΒΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΗΡΘΕ..ΠΣΕΧΝΩ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ ΚΥΚΛΟ 25-28 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΩΑΣΗ ΤΟ ΚΥΚΛΟ 28 ΗΜΕΡΩΝ ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΟΥΡΔΑ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Rolling Eyes ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΣΑΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΩ ΤΣΙΜΠΙΜΑΤΑΚΙΑ ΚΥΡΙΟΣ ΔΕΧΙΑ ΧΑΜΙΛΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ...ΚΑΙ ΜΗ ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΑΜΑ ΠΙΑΣΩ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΘΥΛΕΣ ΜΟΥ....!!!!! ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 679259 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 679259 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 679259 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ ΕΙΧΑ..ΕΙΤΕ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΙΤΕ ΕΓΥΜΟΣΙΝΗΣ Ε???ΛΙΝΤΑΚΙ ΜΟΥ...ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΜΟΥ..ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΑΧΑΛΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ...!ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΕ ΜΑΛΩΣΕ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ....ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ...ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΥΚΛΟΥΣ ΕΙΧΑ ΕΣΤΟ ΠΟΝΟ ΚΥΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΗ...ΚΑΙ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΣΤΥΘΟΣ!

8ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Δευ Οκτ 29, 2012 6:26 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπορει να μην έχεις καθόλου συμπτώματα κ να έισαι τελικά έγκυος.Μακάρι λοιπόν να ΜΗΝ σου έρθει..

9ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Δευ Οκτ 29, 2012 6:31 am

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΑΥΤΟ ΟΝΤΟΣ??????ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΧΕΝΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙἝΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 28 ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ...Ε??ΤΙ ΛΕΤΕ?? ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝΕ ΘΑ ΦΕΝΟΤΑΝΕ ΚΑΤΙ ΑΑΑ...ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΥΓΡΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ?? ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΠΡΙΖΩ!!!!!!!!!!!!!

10ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Δευ Οκτ 29, 2012 11:18 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kalispera evaki! borei na min eheis katolou simptomata kai na eisai egkios. den xero gia ta ygra eimai sigouri pos tha se voithisoun perisotera apo emena ta koritsia. auto pou sou euhomai mesa ap tin kardia mou einai na min sou erthei katolou kai na eheis ta apotelesmata pou theleis ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 315810 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 315810 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 315810 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 315810

11ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Δευ Οκτ 29, 2012 2:00 pm

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax makari...auto theloume oles mas tha dixei apo aurio...pantos exw arketa tsimpimatakia...k exei pristei h koillitsa mou sas exei sumvei;

12ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 6:21 am

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
shmera einai 28 mera tou kuklou mou....akoma den mou exei erthei .... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes na perimrnw na dw mhpos exei megalwsei o kuklos mou?????????????

13ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 7:34 am

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:shmera einai 28 mera tou kuklou mou....akoma den mou exei erthei .... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes na perimrnw na dw mhpos exei megalwsei o kuklos mou?????????????
καλε γιατι δεν κανεις ενα τεστακι;;η χοριακη;;εκτος και αν μπορεις να περιμενεις!!!στο ευχομαι γλυκια μου!!

14ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 10:13 am

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Fovamai mhn exei megalwsei o kuklos moukai apogohteutw....

15ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 10:16 am

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:Fovamai mhn exei megalwsei o kuklos moukai apogohteutw....
αφου εχεις την αυτοσυγκρατηση και περιμενεις πολυ καλα κανεις...!!!σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!!!! ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 868444 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 868444 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 868444

16ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 3:21 pm

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elpizw na perimenw den eimai kai sigourh Cool ti lete??na kanw...?apla fovamai logo thuroidi mhn exei allaxei o kuklos mou kai exei ginei as poume 35 hmerwn xerw kai egw ti na pw??pantos exw arketa ugra..kai otan pianw to sththos me ponaei....den xerw ti na upothesw apo thn allh lew na parw ena teste diplo na kanw kai an vgei arnitiko na to afhsw na dw?ti lete na to kanw?

17ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 3:33 pm

mamatwins


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Lindakis , η γυναίκα του κυρίου Αντώνη τους έκανε βούκινο όλους εδώ μέσα πριν και κυρίως την διαχειρίστρια .Δες και θα καταλάβεις τι λεώ.
Μιλάμε ρόμπα την έκανε .
Είπε για πωλήσεις προϊόντων μέσω του forum blog και οτι θα ειδοποιήσει αυτούς που πρέπει και έκανε μια "τσιτχι",κάπως έτσι ρόμπα ξεκούμπωτη διότι έβρισε τον Αντώνη (τον άντρα της δηλαδή) και τα έβγαλε copy/paste δημοσίως ,άσε που είναι κουκλάρα η γυναίκα του και έχουν και ένα παιδάκι κούκλο.Είναι όντως έγκυος και βρήκε και τα mails των διαχειριστών από την κεντρική ιστοσελίδα.Βρείτε το και διαβάστε το.Τελικά μου φαίνεται ότι ο Αντώνης ήταν το πιο παρεξηγημένο άτομο στο forum από τότε που έγινε .
Εβάκι μου τι να πω ;
Ευχομαι να γίνει αυτό που επιθυμείς αλλά και αν δεν γίνει ....προσπάθησε το.

18ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 3:44 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamatwins έγραψε:Lindakis , η γυναίκα του κυρίου Αντώνη τους έκανε βούκινο όλους εδώ μέσα πριν και κυρίως την διαχειρίστρια .Δες και θα καταλάβεις τι λεώ.
Μιλάμε ρόμπα την έκανε .
Είπε για πωλήσεις προϊόντων μέσω του forum blog και οτι θα ειδοποιήσει αυτούς που πρέπει και έκανε μια "τσιτχι",κάπως έτσι ρόμπα ξεκούμπωτη διότι έβρισε τον Αντώνη (τον άντρα της δηλαδή) και τα έβγαλε copy/paste δημοσίως ,άσε που είναι κουκλάρα η γυναίκα του και έχουν και ένα παιδάκι κούκλο.Είναι όντως έγκυος και βρήκε και τα mails των διαχειριστών από την κεντρική ιστοσελίδα.Βρείτε το και διαβάστε το.Τελικά μου φαίνεται ότι ο Αντώνης ήταν το πιο παρεξηγημένο άτομο στο forum από τότε που έγινε .
Εβάκι μου τι να πω ;
Ευχομαι να γίνει αυτό που επιθυμείς αλλά και αν δεν γίνει ....προσπάθησε το.

ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ!!! ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΤΟΣΕΣ ΩΡΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣΑΙ ΕΝΑΝ ΕΙΔΙΚΟ - ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΕΣ ΛΥΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΜΜΟΝΙΚΗ ΣΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ?!!!

19ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 3:53 pm

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
...............???????????? Δεν πολυ καταλαβα...αλλα αν καταλαβα οτι καταλαβα...............πραγματικα δεν το πιστευω!! Θα προσπαθησω να μιλησω με τη φωνη της λογικης! Το τρολ ειναι πολυ κουραστικο και απαραδεκτο! Αν εχεις κατι να πεις ως οντοτητα...εστω και διαδικτυακη καντο! Αλλα μην τα ζαλιζεις στους αλλους επειδη εχουν αλλη γνωμη για σενα...εσυ, ο οποιος κρυβεται πισω απο το "εσυ" εχει οντως εμμονικη συμπερφορα, και απλα σκοτωνεις καποιον στο δρομο, κανονικα με 45αρι...γτ απλα διαφωνησε μαζι σου!! Λυπαμαι που αναφερθηκα δεν θα το ξανακανω...χανεις και τους οποιους οπαδους ειχες και σε στηριζαν γτ εχεις αναγκη να αναδειχτεις... κοιταξτε τα παιδια σας και ΚΥΡΙΩΣΣΣ ΜΗΝ ΕΝΟΧΛΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

20ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 4:01 pm

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den katalava re paidia ti exw xasei??? Shocked

21ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τρι Οκτ 30, 2012 4:29 pm

inka

inka
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eva evaki έγραψε:den katalava re paidia ti exw xasei??? Shocked

μην αποπροσανατολίζεσαι εβακι....peculiar issues! στο θεμα μας!
και εγω μια απο τα ίδια...

ΔΕΝ περιμενω στισ 6 Νοεμβριου (κύκλοσ 30- σταθεροτατος).το περιέργο με εμένα είναι ότι μεχρι εχθές έιχα εντονο πόνο στη μέση μου, τσιμπιματάκια δεξιά κ αριστερα στην περιχή της μήτρας σποραδικά και δεκατα από 36.7 -37.1. Σήμερα ομως ούτε τσιμπηματακια, ούτε πόνος στη μεση παρα ελάχιστος και από θερμοκρασια επεσα στα 36.4... Crying or Very sad Mad
...Αλλά, υπάρχει ένα αλλά,,,απ'οτι μου ειπαν εδω μέσα δεν την μετρούσα σωστά...

Σου ευχομαι αυτο το μηνα να μην την δεις την Αλέκα!το ότι δεν εχεισ καννα συμπτωμα και είσαι στισ μέρες σου είναι ενθαρρυντικό!

22ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τετ Οκτ 31, 2012 4:20 am

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inka mou kalhmera...kai se ola ta koritsakia mou kalhmera..th thermokrasia pws th metrate?pantos emena eite einai 36,8-7..ekei den einai kalo auto ?tsimpimatakia eixa kai egw katw xamila...dexia poio polu alla kai aristera..alla ponakia peridou eixa...prin duo evdomades...alla periodo den exei erthei akoma...pffff....den xerw...an..eixa petuxei sporaki den tha eixa kapoia sumptwmata?estw ena 37 sth thermokrasia mou?

23ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τετ Οκτ 31, 2012 8:27 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να ξέρεις ότι ο θυροειδής χρειάζεται περίπου μήνες θεραπείας για να αρχίσει να έρχεται στα φυσιολογικά του...Αν λοιπόν κάνεις ήδη 2 μήνες θεραπεία πολύ πιθανον να μην είναι απλή καθυστέρηση...Σου το εύχομαι... Smile Smile

24ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τετ Οκτ 31, 2012 10:02 am

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva evaki έγραψε:inka mou kalhmera...kai se ola ta koritsakia mou kalhmera..th thermokrasia pws th metrate?pantos emena eite einai 36,8-7..ekei den einai kalo auto ?tsimpimatakia eixa kai egw katw xamila...dexia poio polu alla kai aristera..alla ponakia peridou eixa...prin duo evdomades...alla periodo den exei erthei akoma...pffff....den xerw...an..eixa petuxei sporaki den tha eixa kapoia sumptwmata?estw ena 37 sth thermokrasia mou?

Καλε πανε κανε μια χοριακουλα!!!!μακαριιι!!!!

25ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Empty Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... Τετ Οκτ 31, 2012 3:50 pm

eva evaki

eva evaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΑΡΚΟΥΝ ΔΗΛΑΔΗ?ΛΕΤΕ??? ΠΑΝΤΟΣ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ...36,6 Η 36,8...ΓΤ ΔΕΝ ΕΧΩ 37???????? Very Happy ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΙΣΩ ΝΑ ΦΑΝΩ ΔΗΝΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΣΤΟ ΕΝΑ ΤΕΣΤ...ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝ ΒΓΑΛΕΙ ΘΕΤΙΚΟ ΘΑ ΠΑΩ ΕΠΙΤΙΔΕΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ 3 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ..... ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 215994 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 215994 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 215994 ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ... 215994 ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΟΣ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΩ...ΠΑΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ....ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις