Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα δν ξέρω γιατί τον κάνει τότε τις γιορτές.. το έχει παράδοση κάθε χρόνο!!! και φτιάχνει πολύ γιατι αρέσει σε όλους και τον δίνει απο εδώ και απο εκεί μετα!! (σε όλους εκτός απο εμένα χαχαχα)

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ελλη μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 21 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 21 654316

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 21 417472 ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚ..... ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ?!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΜΟΥ. ΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ! ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΜΑΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΟΥ! ΜΟΝΟ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΚΗ ΠΙΤΣΑ! Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΟΛΙΣ ΤΗ ΖΥΜΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΕΝΑ ΤΑΠΕΡΑΚΙ? Very Happy Very Happy Very Happy

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 21 417472 ΑΜΑΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΗΜΕΡΑ ΑΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚ..... ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ?!

ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΜΑΚΙΓΙΑΖ ΜΟΥ. ΚΡΕΜΑ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ! ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΜΑΙ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΟΥ! ΜΟΝΟ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΓΙΑ ΕΝΥΔΑΤΩΣΗ!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΣΠΙΤΙΚΗ ΠΙΤΣΑ! Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΟΛΙΣ ΤΗ ΖΥΜΗ ΜΕ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΟΔΗΓΙΕΣ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΘΡΟΝΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! Laughing Laughing Laughing


του κυκλου τα καμοματα......!εγω παντα κοριτσια εβγαζα σπιρακια αλλα οταν την περιμενα!1 φορα στη ζωη μου που δεν εβγαλα ηταν οταν εμεινα εγκυος.και μετα απο λιγο φουντωσα στα σπυρια!!!μεχρι και στα φρυδια...!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγώ ήθελα καλύτερα σπιτική αλλά επειδή θα αργούσαμε πολύ να φάμε τέτοια ώρα που το αποφασίσαμε μέχρι να φουσκώσει κλπ κλπ.. και πήραμε έτοιμη τελικά!!
καλα μην απολογείσαι, ουτε εγώ ειμαι η γυναίκα που βάζει συνέχεια κρέμες!! βαριέμαι!! θα γεράσω γρήγορα αλλα τι να κάνω που δν το χω? Laughing Laughing Laughing

Χρυσα πολλές φορές οι ορμόνες τρελαίνονται και στην εγκυμοσύνη μπορει να εμφανιστεί κανονικα ακμή σαν την εφηβεία!! ειναι γεγονος αυτό!!αλλα μπορεί και να καθαρίσει τελείως το προσωπο!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παλι ειμαι παλαβη με τις κρεμες...βαζω δυο φορες τη μερα και διαφορετικη ματιων εννοειται..και για το σωμα και γαλακτωματα και δεν συμμαζευεται!!!!!!!! Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Εγω παλι ειμαι παλαβη με τις κρεμες...βαζω δυο φορες τη μερα και διαφορετικη ματιων εννοειται..και για το σωμα και γαλακτωματα και δεν συμμαζευεται!!!!!!!! Very Happy

δν θα πω ότι δν σε ζηλεύω!!!! μακάρι να ειχα την όρεξη να περιποιηθω λίγο παραπάνω!! Rolling Eyes

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:κι εγώ ήθελα καλύτερα σπιτική αλλά επειδή θα αργούσαμε πολύ να φάμε τέτοια ώρα που το αποφασίσαμε μέχρι να φουσκώσει κλπ κλπ.. και πήραμε έτοιμη τελικά!!
καλα μην απολογείσαι, ουτε εγώ ειμαι η γυναίκα που βάζει συνέχεια κρέμες!! βαριέμαι!! θα γεράσω γρήγορα αλλα τι να κάνω που δν το χω? Laughing Laughing Laughing

Χρυσα πολλές φορές οι ορμόνες τρελαίνονται και στην εγκυμοσύνη μπορει να εμφανιστεί κανονικα ακμή σαν την εφηβεία!! ειναι γεγονος αυτό!!αλλα μπορεί και να καθαρίσει τελείως το προσωπο!!


καλα κανατε ελλη μου!!!σιγα....!
ναι το ξερω.....συμβαινει και αυτο!!!!

αχ.....μακαρι βρε αφρουκο μου να ειναι σημαδι αυτο!!!!!!!!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σταυρουλα μου,εσυ δικια μου εισαι!!!αχαχαχχαχαχαχα!!!ολη τη μερα με κρεμες ειμαι!!!
2 και 3 φορες τη μερα!ασε....ψυχωση!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑ!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ!!! ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΕΛΑΜΠΕ! ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κακό κι αυτό με το πρήξιμο??
γιατί έτσι? έφαγες κάτι και σε πείραξε ή έχεις αγχωθεί?
γιατί εγω πρόσεξα ότι όσες μέρες ειμαι σε άδεια μόνο μια μέρα που έφαγα γίγαντες πρήστηκα!! αρα εδω πέρα το παθαίνω συχνότερα και λόγω άγχους!! Rolling Eyes Rolling Eyes

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια ασχετο..τις προαλλες πηγα κομμωτηριο και μου ειπε η κομμωτρια οτι μαλλον, αν κρινει απο το ποσα μαλλια χανω, μου λειπει σιδηρος.. οποτε λεω να παω να κανω καμια αιματολογικη. ξερετε αν πρεπει να κανω κατι συγκεκριμενο πριν;δηλαδη μπορω να παω αυριο ετσι στο ασχετο να πω θελω αιματολογικες;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Κοριτσια ασχετο..τις προαλλες πηγα κομμωτηριο και μου ειπε η κομμωτρια οτι μαλλον, αν κρινει απο το ποσα μαλλια χανω, μου λειπει σιδηρος.. οποτε λεω να παω να κανω καμια αιματολογικη. ξερετε αν πρεπει να κανω κατι συγκεκριμενο πριν;δηλαδη μπορω να παω αυριο ετσι στο ασχετο να πω θελω αιματολογικες;

ναι τις γενικές μπορεις να τις κάνεις ότι ώρα τις μέρας θες, αν θες να δεις το ζάχαρο πρεπει να εισαι νηστική!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΣΗΜΑΔΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy ΜΕ ΕΞΑΝΤΛΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΥΓΡΑ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΠΟΤΕ!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΦΟΥΣΚΩΜΑ!!! ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΕΤΣΙ!!! ΠΕΡΙΜΕΤΡΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΕΛΑΜΠΕ! ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΠΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ!


ειπαμε...η καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη....!ποτε ΔΕΝ περιμενεις μαναρι μου??

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:τι κακό κι αυτό με το πρήξιμο??
γιατί έτσι? έφαγες κάτι και σε πείραξε ή έχεις αγχωθεί?
γιατί εγω πρόσεξα ότι όσες μέρες ειμαι σε άδεια μόνο μια μέρα που έφαγα γίγαντες πρήστηκα!! αρα εδω πέρα το παθαίνω συχνότερα και λόγω άγχους!! Rolling Eyes Rolling Eyes

ΟΧΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ! ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΕΙΝΑΙ! ΕΝΩ ΤΟΥΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΑΘΑΙΝΑ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΤΩΡΑ ΕΠΑΘΑ ΑΥΤΟ! Mad Mad Mad

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Ελλη μου..λεω να παω αυριο πρωι..ποσο να κοστιζει;;

Αφρουλακι παντως το θεματακι σου γουρλιδικο..και ελπιζω να ακουσουμε κιαλα!!οποτε ποτε δεν ξερεις!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ευχαριστω Ελλη μου..λεω να παω αυριο πρωι..ποσο να κοστιζει;;

Αφρουλακι παντως το θεματακι σου γουρλιδικο..και ελπιζω να ακουσουμε κιαλα!!οποτε ποτε δεν ξερεις!!!

νομίζω ότι είναι γύρω στο 15αρι? δν ειμαι σίγουρη, αλλα η τιμή παιζει σε κάθε μικροβιολογικό!!! δν έχεις κάποιον γιατρό να πας να στην γράψει μέσω ΕΟΠΥΥ?ότι γλιτώνουμε καλο είναι!!

αφρουλα εγώ πάντα στουπώνω στην ωχρινική φάση..στο έχω ξαναπει νομίζω!! Rolling Eyes

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΠΟΤΕ? ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΝΩ ΠΟΛΛΑ! ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΠΟΧΩΝ ΧΑΝΩ ΠΟΛΛΑ! ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΥΤΡΕΣ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 10/11 ΜΑΛΛΟΝ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 17Η ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΘΑ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 26 ΗΜΕΡΩΝ ΠΑΛΙ!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕΣ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΗΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΠΟΤΕ? ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΝΩ ΠΟΛΛΑ! ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΕΠΟΧΩΝ ΧΑΝΩ ΠΟΛΛΑ! ΓΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΥΤΡΕΣ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 10/11 ΜΑΛΛΟΝ! ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 17Η ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΘΑ ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ 26 ΗΜΕΡΩΝ ΠΑΛΙ!

τι τυχερουλα που εισαι με τον κυκλο σου.........!!!!
σε μια βδομαδουλα δλδ!!!αντε να ακουσουμε και ευχαριστα!!!!!!!!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλακι απο οτι θυμαμαι δεν ειχα ποτε προβλημα..βεβαια εχω καμια τριετια να κανω εξετασεις..λες τζαμπα ταλαιπωρια;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:Αφρουλακι απο οτι θυμαμαι δεν ειχα ποτε προβλημα..βεβαια εχω καμια τριετια να κανω εξετασεις..λες τζαμπα ταλαιπωρια;

εγώ θεωρώ ότι πρέπει να κάνουμε καθε χρόνο μια γενική!! εγώ δν κάνω βέβαια αλλα στον Τσάρλι κανω κάθε χρονο χααχαχαχαχαχα
κάνε να δεις γενικά σε τι φάση εισαι!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
stauroulinaa έγραψε:Αφρουλακι απο οτι θυμαμαι δεν ειχα ποτε προβλημα..βεβαια εχω καμια τριετια να κανω εξετασεις..λες τζαμπα ταλαιπωρια;

εγώ θεωρώ ότι πρέπει να κάνουμε καθε χρόνο μια γενική!! εγώ δν κάνω βέβαια αλλα στον Τσάρλι κανω κάθε χρονο χααχαχαχαχαχα
κάνε να δεις γενικά σε τι φάση εισαι!!


χαχαχαχαχαχα!!!ετσι και εγω!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΡΟΛΟΙ! Laughing Laughing Laughing

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΣ! ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΚΙΟΛΑΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΠΡΩΤΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΓΩ! Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις