Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
51 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 51 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρτεμουλα μου μην απογοητευεσαι. εξαλλου ξερουμε οτι τα συμπτωματα δν συμαινουν τιποτα!!!!

Ευη περιμενω το ταπερακι χιχιχιχ

Ειρηνακι τι κανεις?δν σε πετυχαινω μεσα!!! ποτε δν περιμενεις καλη μου?? λες να εγινε το θαυμα τωρα που το εβγαλες απο το μυαλο σου?? Wink Wink

Φωτεινη ωραια τα λες χιχι κι εγω περιμενω την Πεμπτη πριν απο την αφρουλα!! χαχα σε μια βδομαδα ακριβως!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΜΕ ΤΡΩΣ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ "ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ"! Laughing Laughing Laughing ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΟΝ 4ο! ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΕΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΓΑΜΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΝΑΒΟΛΗ?! ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ? Wink ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΙΣΑΙ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα μου τα ιδια σκεφτομαστε για το Ειρηνακι.. εγω παλι καλα χαλαρωσα απο το αγχος και ξεφουσκωσα κοριτσια μου!! μεχρι πριν την αδεια πραγματικα ειχα ΠΟΛΥ κοιλια απο το φουσκωμα!!!!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
art86 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 417472 ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!! ΟΧΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ! 1ον ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΕ ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ 2ον ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΕΖΕΙΣ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ, ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 417472

ΦΩΤΕΙΝΟΥΛΑ WELCOME TO MY CLUB! ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΟΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 679259
διαβασε το αμεσως προηγουμενο απο αυτο μνμ...α ρε αφρουλα....με καταλαβαινεις..ναι ρε συ απογοητευση νιωθω...μπορει και να μην ρθει το εχω και αυτο στο πισω μερος του μυαλου μου μπορει τα συμπτωματα αυτα να ειναι ασχετα αλλα και παλι εχω φαει τοσες απογοητευσεις που λεω ε ακομα μια.....δεν θα μου κανει τοσοσ κακο...δεν θελω ν μιλαω ετσι ..νιωθω οτι μιλαω εγωιστικα ..αλλες γυναικες προχωρανε σε εξωσοματικες χωρις επιτυχια περναν 1002 μεχρι αν παρουν αγκαλια ενα μωρο και γω κωλοχτυπιεμαι για ενα σπυρι στο πηγουνι...τα ξερω ολα αυτα ..αλλα δεν αυει να με απογοητευει η ενδεχομενη ελευση της περιοδου και κατα επεκταση μια ακομα αποτυχια Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΡΟΦΗ!!! ΟΛΑ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ! ΣΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ! Ο ΚΑΘΕ ΑΓΩΝΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΗΤΤΕΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ Η ΕΚΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΥ! ΜΕ ΠΥΓΜΗ ΛΟΙΠΟΝ ΒΟΥΡ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ! ΚΑΙ ΠΟΛΛΗΗΗΗΗΗ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 328109
εχεις δικιο.....ετσι ειναι ...σημερα πηγα στην φιλη μου για να πιω καφε το απογευμα και μου ηρθε μια αηδια να το πω μια ανακατοσουρα προφανως απο τα χαζα που καταβροχθησα ολη μερα οποτε γυρναει ο μικρος της που ειναι 4 και μου λεει εχεις μωρακι....λεω οχι ε ποτε θα κανεις μου λεει λεω οταν θελει ο θεος ..μου λεει θελω εγω ..και τι απαντησα στο μωρο ?το οποιο με κομπλαρε γτ ειχε και αλλο κοσμο μπροστα ..εσυ τασουλη δεν εισαι ο θεος...αν εχετε τον θεο σας τι απαντησα στο 4χρονο..ειμαι γ τα σιδερα???????

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 5:54 am, 1 φορά

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δν ηταν στιφαδο Ειρηνη.. ηταν στον φουρνο με μανεστρα...δν καταλαβα να σου ακριβως αχαχαχα το εφαγα μια χαρα παντως Razz Razz Razz

Αρτεμακι δν πειραζει, καμια φορα πανω στην ταραχη μας δν το σκεφτομαστε και ιδιαιτερα τι λεμε !!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:δν ηταν στιφαδο Ειρηνη.. ηταν στον φουρνο με μανεστρα...δν καταλαβα να σου ακριβως αχαχαχα το εφαγα μια χαρα παντως Razz Razz Razz

Αρτεμακι δν πειραζει, καμια φορα πανω στην ταραχη μας δν το σκεφτομαστε και ιδιαιτερα τι λεμε !!

χαχαχα!Ελλη δε θέλω να το μάθω θέλω να το φάω

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
boubou έγραψε:Αρτεμουλα μου μην απογοητευεσαι. εξαλλου ξερουμε οτι τα συμπτωματα δν συμαινουν τιποτα!!!!

Ευη περιμενω το ταπερακι χιχιχιχ

Ειρηνακι τι κανεις?δν σε πετυχαινω μεσα!!! ποτε δν περιμενεις καλη μου?? λες να εγινε το θαυμα τωρα που το εβγαλες απο το μυαλο σου?? Wink Wink

Φωτεινη ωραια τα λες χιχι κι εγω περιμενω την Πεμπτη πριν απο την αφρουλα!! χαχα σε μια βδομαδα ακριβως!!

χτες σου έγραψα για το λαγό αν είναι στιφάδο να στείλεις κι από δω ταπεράκι αλλά το έφαγες όλο μόνη σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 186566

στις 9 περιμένω κορίτσια..δε νομίζω αφού προσέχουμε(έτσι λέμε τουλάχιστονSmile)
αλλά είμαι πολύ χάλια..νιώθω τόσο πρησμένη..και η κοιλιά μου είναι τεράστια και το στήθος μου και νιώθω ένα υπερβολικό βάρος..έχω πάρει και κιλάκια αυτό το μήνα και συν το φούσκωμα είμαι μπαλόνι
ξερεις τι καταλαβα ειρηνακι μου ?οτι τελικα αυτοι που προσεχου ν πιανουν πιο ευκολα μπεμπε απο αυτους που προσπαθουν....οποτε μην εχεις τπτ σιγουρο...εγω παντως στο ευχομαι και το πολυ πολυ να τρεναρετε τον γαμο κ να κανετε γαμοβαφτιση.μμμμμ..κολλας σε κατι λεπτομερεις ..να μανιμανι σου βρηκα λυση .χαχαχαχχα

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
boubou έγραψε:δν ηταν στιφαδο Ειρηνη.. ηταν στον φουρνο με μανεστρα...δν καταλαβα να σου ακριβως αχαχαχα το εφαγα μια χαρα παντως Razz Razz Razz

Αρτεμακι δν πειραζει, καμια φορα πανω στην ταραχη μας δν το σκεφτομαστε και ιδιαιτερα τι λεμε !!

χαχαχα!Ελλη δε θέλω να το μάθω θέλω να το φάω
χαχαχαχαχχαχαχ.ΤΕΛΕΙΑ..... Respect Respect Respect Respect Respect Respect

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρηνη θα συμφωνησω με την Αρτεμις και θα σου ευχηθω τωρα που προσεχεις να την παθατε χαχαχαχα
με εκανες και γελασα με το βιντεακι!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:δν ηταν στιφαδο Ειρηνη.. ηταν στον φουρνο με μανεστρα...δν καταλαβα να σου ακριβως αχαχαχα το εφαγα μια χαρα παντως Razz Razz Razz

Αρτεμακι δν πειραζει, καμια φορα πανω στην ταραχη μας δν το σκεφτομαστε και ιδιαιτερα τι λεμε !!


ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!!! ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ! Mad ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΟΥΝΕΛΙ! ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΟΥΝΕΛΟΜΑΝΕΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ε????

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 5:54 am, 1 φορά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
art86 έγραψε:
eirini7 έγραψε:
boubou έγραψε:Αρτεμουλα μου μην απογοητευεσαι. εξαλλου ξερουμε οτι τα συμπτωματα δν συμαινουν τιποτα!!!!

Ευη περιμενω το ταπερακι χιχιχιχ

Ειρηνακι τι κανεις?δν σε πετυχαινω μεσα!!! ποτε δν περιμενεις καλη μου?? λες να εγινε το θαυμα τωρα που το εβγαλες απο το μυαλο σου?? Wink Wink

Φωτεινη ωραια τα λες χιχι κι εγω περιμενω την Πεμπτη πριν απο την αφρουλα!! χαχα σε μια βδομαδα ακριβως!!

χτες σου έγραψα για το λαγό αν είναι στιφάδο να στείλεις κι από δω ταπεράκι αλλά το έφαγες όλο μόνη σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 186566

στις 9 περιμένω κορίτσια..δε νομίζω αφού προσέχουμε(έτσι λέμε τουλάχιστονSmile)
αλλά είμαι πολύ χάλια..νιώθω τόσο πρησμένη..και η κοιλιά μου είναι τεράστια και το στήθος μου και νιώθω ένα υπερβολικό βάρος..έχω πάρει και κιλάκια αυτό το μήνα και συν το φούσκωμα είμαι μπαλόνι
ξερεις τι καταλαβα ειρηνακι μου ?οτι τελικα αυτοι που προσεχου ν πιανουν πιο ευκολα μπεμπε απο αυτους που προσπαθουν....οποτε μην εχεις τπτ σιγουρο...εγω παντως στο ευχομαι και το πολυ πολυ να τρεναρετε τον γαμο κ να κανετε γαμοβαφτιση.μμμμμ..κολλας σε κατι λεπτομερεις ..να μανιμανι σου βρηκα λυση .χαχαχαχχα

χαχαχα!έχεις δίκιο βρε Αρτεμούλα μου..όταν δεν το έχεις στο μυαλό σου τότε γίνεται..ό,τι είναι να γίνει ας γίνει για καλό!αλλά πάντα πρήζομαι μια εβδομάδα ακριβώς πριν την περίοδο
καλα να παθεις..και να ξεπρηστεισ μετα απο 9 μηνες για να μαθεις εσυ.............χαχαχαχαχχαχα

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!


Αρτεμις και Ελλη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 186566 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 186566
καθρεφτάκι!!! Laughing Laughing Laughing Laughing (αυτό πώς το θυμήθηκα τώρα;;;πόσα χρόνια πίσω;;Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! ΤΡΩΩ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΑΛΛΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΘΗΣΑ! Mad Mad Mad ΑΝ ΤΟ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΚΙΛΑ!

ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΕΙ ΟΙ ΚΥΚΛΟΙ ΜΑΣ?! Shocked Shocked Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
ΤΩΡΑ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ!!! ΕΣΕΝΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ! Mad ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ ΚΟΥΝΕΛΙ! ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΚΟΥΝΕΛΟΜΑΝΕΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Ε????

τι να κανω κουνελομανα?? ο πεθερος μου τα κουνελακια τα εκτρεφει για φαγητο.. και δν ειμαι vegeterian να τα απαρνηθω... ντρεπομαι Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ellibaloni

ellibaloni
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΞΑΦΝΙΚΑ.ΝΑΙ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΟΣ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ...ΜΟΥ ΔΕΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΗ ΑΜΕΣΩΣ...ΒΕΒΑΙΑ Η ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΥΜΙΝΟ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΤΙΝΑ ΠΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑΡΡΟΣ...ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΜΙΑ ΣΥΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ...ΕΠΥΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ???ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ...ΧΑΧΑΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 5:55 am, 1 φορά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! ΤΡΩΩ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΑΛΛΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΘΗΣΑ! Mad Mad Mad ΑΝ ΤΟ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΚΙΛΑ!

ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΕΙ ΟΙ ΚΥΚΛΟΙ ΜΑΣ?! Shocked Shocked Shocked
τυχαιο?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...μακαρι να ναι για καλο...δεν σχολιασες την πατατα που εκανα και ανυσηχω.....

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994 ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ....

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ! Wink ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΔΙΑΙΣΘΗΤΙΚΑ! Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ' ΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ellibaloni έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΞΑΦΝΙΚΑ.ΝΑΙ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΟΣ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ...ΜΟΥ ΔΕΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΗ ΑΜΕΣΩΣ...ΒΕΒΑΙΑ Η ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΥΜΙΝΟ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΤΙΝΑ ΠΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑΡΡΟΣ...ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΜΙΑ ΣΥΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ...ΕΠΥΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ???ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ...ΧΑΧΑΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy
πολυ ωραια νεα κοριτσακι μου...μακαρι να πανε ολα καλα..στο ευχομαι ολοψυχα και σου ευχομαι συντομα να γινεις ετσι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 990599

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Σαβ Φεβ 08, 2014 5:57 am, 1 φορά

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994 ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ....

ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΝΑ ΠΡΟΑΙΣΘΑΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ! Wink ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΔΙΑΙΣΘΗΤΙΚΑ! Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΝΑ' ΝΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994
μακαρι ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #74 - Σελίδα 33 215994

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ellibaloni έγραψε:ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΞΑΦΝΙΚΑ.ΝΑΙ ΔΕΝ ΑΡΓΗΣΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ...ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΑΙΡΕΣΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΟΣ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ...ΜΟΥ ΔΕΙΝΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΤΥΧΗ ΑΜΕΣΩΣ...ΒΕΒΑΙΑ Η ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ ΔΥΜΙΝΟ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ...ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΡΟΥΤΙΝΑ ΠΙΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΚΑΝΟΥΝΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΗΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑΡΡΟΣ...ΗΤΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΜΙΑ ΣΥΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ...ΕΠΥΚΟΥΡΟΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ???ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ...ΧΑΧΑΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy

μακάρι όλα να πάνε κατ΄ευχήν και να έχετε σύντομα πολύ ευχάριστα νέα!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ! ΤΡΩΩ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΑΛΛΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΘΗΣΑ! Mad Mad Mad ΑΝ ΤΟ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 2 ΚΙΛΑ!

ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΤΕΙ ΟΙ ΚΥΚΛΟΙ ΜΑΣ?! Shocked Shocked Shocked

άσε Αφρούλα γιατί με το ζόρι κρατιέμαι να μην τσακίσω τα τρουφάκια(Γιάννα να σου φέρω και τα δικά μου να κάνουν παρέα;; Laughing Laughing )μας κατέστρεψε η Ματίνα με τα τέλεια τρουφάκια της!!
όντως έχουν συγχρονιστεί

ΤΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΤΑ ΤΡΟΥΦΑΚΙΑ?! ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΕΛΙΕΣ, ΓΚΟΥΝΤΑ, ΤΣΕΝΤΑΡ, ΓΑΛΟΠΟΥΛΑ, ΣΑΛΑΜΙ ΑΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΡΙΤΣΙΝΙΑ! ΣΟΥ ΛΕΩ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΤΑ ΤΥΡΙΑ ΕΧΟΥΝ 48% ΛΙΠΟΣ! Shocked Shocked Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις