Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
539 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 539 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Πεμ Νοε 01, 2012 11:33 am

KONI_27

KONI_27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αν κ δεν εχω αρχισει να γραφω πολυ καιρο αυτο το λιγο που εχω μιλησει με της αλλες μανουλες με βοηθησε ετσι ειπα να ξεκινησω ενα θεμα που με αγχωνει πολυ ομπαμπας μας ειναι ναυτικος κ λειπει πολυ καιρο απο το σπιτι με αποτελεσμα τα παιδια ο μεγαλος πιο πολυ(3,5 χρονων)οχι τοσο ο μικρος μου(2χρονων)να τον ζητανε πολυ κλαμα χαμος ξερω απο κατι γνωστους ειχαν προβλημα με το παιδι τους κ εχω πολυ αγχος κ εγω για τα δικα μου κ πως θα το αντιμετωπισω δεν ξερω καθολου ειδικα οταν βλεπω τον μεγαλο να μου λεει δεν θελω τιποτα ουτε παιχνιδια ουτε ρουχα ουτε τιποτα να ερθει ο μπαμπας,εχει καμια κατι παρομοιο τι θα λεγατε να το κουβεντιασουμε.το οτι ειναι μακρια ειναι κατι που ποναει

2ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 12:13 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ βρε κορίτσι μου. Δύσκολη δουλειά διάλεξε ο άντρας σου. Αντρα ναυτικό δεν έχω αλλά έχω γνωστούς που κάνουν αυτή τη δουλειά. Ποντοπορία ή ακτοπλοϊα ειναι ο άντρας σου? χαρά στο κουράγιο σου που μένεις τόσο καιρό μόνη με δύο παιδιά

3ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty . Παρ Νοε 02, 2012 12:25 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δυσκολο πολυ βρε κοριτσι μου..αλλα και τι να κανεις αφου με αυτη την δουλεια τον παντρευτηκες..ισως μπορεις να λες στον μεγαλο σου που καταλαβαινει καπως οτι ο μπαμπακας πρεπει να λειπει στην δουλεια του πολυ καιρο για να μας φερνει χρηματα για να μπορουμε να αγοραζουμε αυτο και το αλλο<οτι του αρεσει> κτλ..μπορεις επισης να διηγεισαι διαφορες ιστοριες<σαν παραμυθι> το πως περναει ο μπαμπας και τι βλεπει σε διαφορα μερη.και οταν θα ερχεται και θα ξαναφευγει να του λες για να δουμε αυτη την φορα τι ωραια πραγματα θα δει ο μπαμπας<καινουργια ιστορια δηλαδη>!δεν ξερω αν σου φαινεται χαζη η ιδεα μου αλλα δεν εχεις τιποτα να χασεις..

4ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 3:06 am

Althaia

Althaia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΜΑΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΚΑΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΙ 6ΜΗΝΑ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ. Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 6 ΧΡΟΝΩΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΖΗΤΑΓΕ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ Ο Ο ΜΠΑΜΠΑ ΦΕΥΓΕΙ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ.ΠΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΗΤΑΝ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΔΡΑΜΜΑΤΑ.ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΜΑΣ.ΑΣΧΗΜΟ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΖΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΠΩΣ Η ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΨΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ..ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ!ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ 311356 ΠΟΥ ΣΤΟ ΑΠΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!

5ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 3:27 am

KONI_27

KONI_27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KRISTI 1 μου δεν μου φαινεται καθολου χαζο αυτο που μου λες με τα παραμυθια θα το δοκιμασω σιγουρα κ θα σου πω πως πηγε τωρα για να του αγοραζω πραγματα το εχω δοκιμασει αλλα μου λεει οτι δεν θελει τιποτα και να ερθει ο μπαμπας μου.
Althaia μου απο τοτε που γεννηθηκε ταξιδευει ο μπαμπας μας αλλα ηταν πατρα ιταλια κ τον βλεπαμε 1 φορα την βδομαδα μεχρι που πουληθηκαν τα καραβια κ εμεινε πολυ καιρο ανεργος κ ετσι γυρισε στα γκαζαδικα που εκανε πριν γεννηθουν τα παιδια γιατι εδω δεν υπηρχε τιποτα τα πηραν ολα οι ξενοι λειπει τωρα 6 μηνες κ ακομα δεν ξερουμε ποτε θα γυρισει οσο για τα θεματα εχουμε κ εμεις πολλες φορες πιο πολυ οταν ειναι κοντα γιατι μερικες φορες νομιζει οτι ειναι ακομα στο καραβι κ εμεις ειμαστε οι μουτσοι τωρα ειναι 3,5 χρονων ο μεγαλος κ ο μικρος 2 εσυ πως τα καταφερνεις που λειπει?εμενα παντως περα απο τα παιδια μου λειπει τοσο μα τοσο πολυ

elenidek ευχαριστω κοριτσακι λειπει εξωτερικο τωρα ειναι καπου στη νιγηρια ουτε που θυμαμαι το λιμανι

6ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 3:34 am

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο γνωστός μου κάθε λιμανι που πιάνει αγοράζουν καρτες ιντερνετ και συνδεεται με skype και μιλάνε. Την προηγουμενη φορά εκανε 16 μήνες να ξαναέρθει Ελλαδα. Θα μου πεις τώρα, το skype δεν αντικαθιστα την φυσικη παρουσια και θα έχεις και δικιο αλλα απο το ολότελα? ξέρω και γω?

7ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 3:42 am

KONI_27

KONI_27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι να σου πωτο εχω ακουσει παλι αυτο ο δικος μου μου λεει οτι εκει δεν εχουν δεν ξερω

8ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 3:45 am

Althaia

Althaia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΥΟ "ΑΦΕΝΤΙΚΑ" ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ...

9ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 3:48 am

KONI_27

KONI_27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτα φοβαμαι κ εγω οτι δεν θα μπορει να εγκλιματιστει θα δικα μας πραγματα στις δικες μας συνηθειες κ δεν ξερω τι θα κανω πανω σε αυτο δηλαδη οταν του λεω κατι για το πως να το κανει οταν ερθει ελα μου λεει δεν ξερω εγω τι να κανω κ να πω στο παιδι μου

10ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 4:08 am

Althaia

Althaia
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΟ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ...ΕΜΕΙΣ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΜΕ ΟΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ ΕΧΩ ΕΓΩ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΚΑΛΟΓΗΡΙΚΗ) ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΕΜΦΑΝΕΙΣ ΠΡΟΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΚΥΡΩΝΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟΥ ΛΕΙΠΕΙ.ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΦΕΥΓΕΙ Η ΜΑΜΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΡΕΛΛΟ ΛΟΥΚΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ.ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΦΩΝΙΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΑΖΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΧΑΝΕΙ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ...ΑΠΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΣΕ ΚΑΥΓΑ ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΑΔΙΑΒΑΣΤΟ Rolling Eyes "ΤΙ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΣΑΙ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΑΠΩΝ" ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥΣ ΛΕΙΨΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ...ΟΧΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ

11ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 4:20 am

KONI_27

KONI_27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις εχουμε πει οτι ο ενας θα υποστηριζει τον αλλον για μην χασουμε το μπαλακι κ οτι αν εουμε καποια διαφωνια δεν θα ειναι μπροστα στα παιδια αλλα κ εγω φοβαμαι πολυ οτι θα υπαρξουν πολυ καβγαδες μεγαλωνοντας τα παιδια κ θα πρεπει να ειμαι πολυ προσεκτικη γιατι μαλλον εγω θα πρεπει να προσεχω κ να συμβουλευω με τροπο παντα γιατι το πιο δυσκολο ειναι για αυτον ετσι κακα τα ψεματα ειναι μακρυα δεν βλεπει κανεναν εμενα δεν εχει κατεβει 6 μηνες σε στερια οποτε φαντασου ειναι μονος του οχι δεν ειμαι αχαριστη σε αυτο αλλα βεβαια ουτε για μενα ειναι ευκολο.

12ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 02, 2012 5:14 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε κοριτσι κ ο δικος 2 χρονων εχει τρελα μ τον πατερα του κλαμα κ κακο λες κ τον σφαζουν κλαιει το αστερακι και θα κλαιει ολοι μερα φαντασου
αλλα τυχαινει ν βρισκω διαφορα ενδιαφερωντα κοπακια γιαυτον ν τον απασχοληω μπας κ τον ξεχασει

13ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Κυρ Νοε 04, 2012 11:28 pm

KONI_27

KONI_27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κ ο δικος μου οταν ασχολητε με κατι αλλο τον εχω ππαει κ παιδικο για να μαθαινει κ με αλλα παιδακια ξεχνιεται οταν ομως του ερχετε παλι κα μπορει να του ερθει κ ετσι στο ασχετο μωρε δεν τον ηρεμεις με τιποτα κ αν τον εχει ακουσει κ ο πατερας του παει αντε να τον κανεις καλα μετα κ αυτον προσπαθω συνεχεια μερικες φορες ομως κ εγω λυγιζω κ δεν ξερω τι να κανω.πολλες καλημερες

14ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Δευ Νοε 05, 2012 12:07 am

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ σε καταλαβαινω εμεις οταν ειναι ν παεικαπου ο αντρας μ φευγει κρυφα φαντασου αλλα οταν τον παρει χαμπαρι κλαμα κ κακο τον ηρεμο με 1000 ζορια τον απασχολω αλλαμετα ετσι στο ασχετο θα τον θυμηθει οταν λεει τ ονομα του δεν δινω σημασια συνεχιζω κ παιζω μαζι του.καλημερααααααααααααααααααα

15ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Empty Απ: ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ Παρ Νοε 16, 2012 1:32 am

KONI_27

KONI_27
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτες τις μερες ειχαμε χαρες βρηκε καρτα ιντερνετ ο μπαμπας μας κ μιλησαμε κ τον ειδαμε κ τα πιτσιρικια μου δεν μαζευονταν φωναζανε του εδειχναν πραγματα του εστελναν φιλια του ελεγαν τραγουδια χαμος

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις