Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
122 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 122 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mporeis na valeis siropi alla isa isa, polu ligo, gia na mhn kolimpaei to pantespani sto siropi.
kai egw auto ftiaxnw :http://www.sintagespareas.gr/sintages/pantespani.html
Kovw to pantespani se tria kai gemisw me krema sokolatas.

Kato apo thn zaxaropasta xreiazete-prepei na valeis ligi krema boutirou allios den tha kollhsei pano stin tourta h zaxarospasta. Auto simanei oti prepei na "skepazeis" oli thn tourta apo exw me ligi boutirokrema. Auto tha voithaei na kollhsei kai na vazeis-xaideveis omorfa pano sthn tourta th zaxaropasta.

Etsi ftiaxnw thn zaxaropasta, poli eukolo, grigoro kai nostimo: http://www.sintagespareas.gr/sintages/to-magiko-glasso.html

Auti thn tourta exw ftiaxei gia thn kori mou fetos maio, latreuei thn minnie mouse:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>" alt=""/>

Auti gia ton antra mou twra oktobrio, gia ta genthlia tou, latreuei to iphone kai to apple:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>

Kai exw kanei dokimasia gia thn vaptisi tis koris mou, cupcakes thelw na ftiaksw me zaxaropasta:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 215994
nikvik έγραψε:Mporeis na valeis siropi alla isa isa, polu ligo, gia na mhn kolimpaei to pantespani sto siropi.
kai egw auto ftiaxnw :http://www.sintagespareas.gr/sintages/pantespani.html
Kovw to pantespani se tria kai gemisw me krema sokolatas.

Kato apo thn zaxaropasta xreiazete-prepei na valeis ligi krema boutirou allios den tha kollhsei pano stin tourta h zaxarospasta. Auto simanei oti prepei na "skepazeis" oli thn tourta apo exw me ligi boutirokrema. Auto tha voithaei na kollhsei kai na vazeis-xaideveis omorfa pano sthn tourta th zaxaropasta.

Etsi ftiaxnw thn zaxaropasta, poli eukolo, grigoro kai nostimo: http://www.sintagespareas.gr/sintages/to-magiko-glasso.html

Auti thn tourta exw ftiaxei gia thn kori mou fetos maio, latreuei thn minnie mouse:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>" alt=""/>

Auti gia ton antra mou twra oktobrio, gia ta genthlia tou, latreuei to iphone kai to apple:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>

Kai exw kanei dokimasia gia thn vaptisi tis koris mou, cupcakes thelw na ftiaksw me zaxaropasta:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>

Κοριτσακι μου ,μου κανεις πλακα σιγουρα!!! Τι ειναι ολα αυτα τα υπεροχα πραγματα που εχεις κανει! Θες να γίνουμε φίλες να με καλείς στα παρτυ σας;
Εγω θα παραγγειλω απο το Ίντερνετ ζαχαροπαστα γιατι δεν νομιζω να βρω το χρονο να φτιάξω και το γλασσο...
Να σου πω θα παραγγειλω λευκή ζαχαροπαστα και εχω υγρα χρώματα ζαχαροπλαστικής να το χρωματισω... Λες να εχω κάποιο προβλημα; Ειναι καλυτερα η πάστα σε χρωμα;

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Euxaristw Smile
Tha se kalesw tou xronou gia ta genethlia tis koris mou Wink

To magiko glasso einai zaxaropasta! Mporeis na to ftiaxneis kai mia evdomada prin, to vazeis poli sfikta se memvrani kai den tha pathei tipota sto psiheio. Otan theleis na to kalipsis thn tourta tha vazeis sto mikrokimaton gia 1 lepto gia na malakosei, zimioseis san ftiakneis psomi kai etimo gia na diakosmiseis thn tourta.
Me tin etimoi zaxaropasta to provlima einai pos einai diskolo gia na ftiaxneis to xroma pou theleis. Diskolo gia na ginei pantou to idio xroma, mporei pos tha sou vgienni san marmaro.
Me aufo pou ftiaxno egw den exeis tetio provlima, giati vazeis to xroma zaxaroplastikis sto liomeno marshmallows etsi pantou to idio xroma tha sou vgienni.
Ena video pws na ftiaxneis kai xromatizeis zaxaropasta apo marshmallows:


supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
reg reg έγραψε:
τι εννοεις μαιμου?εκατσες και στολισες μια ψευτικη τουρτα και εφτιαξες και αλλη μια για να κερασεις?γιατι τοσος κοπος?σε γεννεθλια η σε βαπτιση?

ναι αυτο εκανα. στα γενεθλια της κορης μου. χωρις λογο απλα ηθελα να το κανω. ηταν η χρονια της ζαχαροπλαστικης για μενα..χαχα

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nikvik έγραψε:Euxaristw Smile
Tha se kalesw tou xronou gia ta genethlia tis koris mou Wink

To magiko glasso einai zaxaropasta! Mporeis na to ftiaxneis kai mia evdomada prin, to vazeis poli sfikta se memvrani kai den tha pathei tipota sto psiheio. Otan theleis na to kalipsis thn tourta tha vazeis sto mikrokimaton gia 1 lepto gia na malakosei, zimioseis san ftiakneis psomi kai etimo gia na diakosmiseis thn tourta.
Me tin etimoi zaxaropasta to provlima einai pos einai diskolo gia na ftiaxneis to xroma pou theleis. Diskolo gia na ginei pantou to idio xroma, mporei pos tha sou vgienni san marmaro.
Me aufo pou ftiaxno egw den exeis tetio provlima, giati vazeis to xroma zaxaroplastikis sto liomeno marshmallows etsi pantou to idio xroma tha sou vgienni.
Ena video pws na ftiaxneis kai xromatizeis zaxaropasta apo marshmallows:


ειναι παρα πολυ ωραια η ιδεα σου...αρχιζω να το σκεφτομαι να σου πω την αληθεια απλα υπαρχει ενα μεγαλο προβλημα...μου εχει χαλασει ο φουρνος μικροκυματων.γινεται να το λιωσω σε χαμηλη θερμοκρασια στον κανονικο φουρνο?

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:
reg reg έγραψε:
τι εννοεις μαιμου?εκατσες και στολισες μια ψευτικη τουρτα και εφτιαξες και αλλη μια για να κερασεις?γιατι τοσος κοπος?σε γεννεθλια η σε βαπτιση?

ναι αυτο εκανα. στα γενεθλια της κορης μου. χωρις λογο απλα ηθελα να το κανω. ηταν η χρονια της ζαχαροπλαστικης για μενα..χαχα


περνας και εσυ απο τετοιες φασεις ε? εμενα φετος εφτασε η χρονια της ζαχαροπλαστικης απλα εχω βαλει τοσο ψηλα τον πηχη που αν δεν τα καταφερω θα φαω τα μουτρα μου... χαχαχα

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολο φασεις ειμαι. πριν απο τη ζαχαροπλαστικη περνουσα φαση τεχνης. εκανα πινακες για το σπιτι. τωρα απο περσυ ειμαι σταθερη στη φαση μου. κανω αυτα τα πραγματακια για τα παιδακια και ησυχασα. γενικα παντως ειμαι της καλιτεχνειας

hmbg


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βασικά αν βάλεις πολύ σιρόπι μπορεί να βαρύνει και να "μπατάρει" το πάνω μέρος της τούρτας! Μια φορά το επιχείρησα και δεν μου κατσε γιαυτό και δεν ξαναπροσπάθησα διόροφη! Καλά η μίνι που είδα πιο πάνω είναι φανταστική οπότε θα επανέλθω μόλις βρω χρόνο για να διαβάσω μπας και μάθω τα κόλπα σας!!!
Για ζαχαρόπαστα θα σου πρότεινα να πάρεις έτοιμη , γιατί πάλι από πείρα όποτε πήγαινα να χρωματίσω , επειδή για να γίνει ομοιόμορφη της έδινα και καταλάβαινε, κατέληγα να λιώνει στα χέρια μου Very Happy Βέβαια εγώ χρησιμοποιούσα χρώμα ζαχαροπλαστικής και όχι ζαχαρωτά Smile

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα ηθελα να κανω μια δοκιμη με τα ζαχαρωτα αλλα δεν δουλευει ο φουρνος μικροκιμματων μου..αλλιως θα κανω με ζαχαροπαστα που εχω δει τοσα βιντεακια που μου φενεται παιχνιδι.ακομα και στον υπνο μου βλεπω ατι ανοιγω φιλλο ζαχαροπαστας...μου εχει γινει εμμονη πλεον.θελω τοσο πολυ να πετυχη,που το σκεφτομαι συνεχεια(θελω να βαλω και τα γυαλια σε μερικες-μερικες <<συγγενεις>>,που πιστευουν οτι τα ξερουν ολα και τα καταφερνουν ολα τελεια!)οι ομοιοπαθουσες με καταλαβαινουν...

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nikvik έγραψε:Mporeis na valeis siropi alla isa isa, polu ligo, gia na mhn kolimpaei to pantespani sto siropi.
kai egw auto ftiaxnw :http://www.sintagespareas.gr/sintages/pantespani.html
Kovw to pantespani se tria kai gemisw me krema sokolatas.

Kato apo thn zaxaropasta xreiazete-prepei na valeis ligi krema boutirou allios den tha kollhsei pano stin tourta h zaxarospasta. Auto simanei oti prepei na "skepazeis" oli thn tourta apo exw me ligi boutirokrema. Auto tha voithaei na kollhsei kai na vazeis-xaideveis omorfa pano sthn tourta th zaxaropasta.

Etsi ftiaxnw thn zaxaropasta, poli eukolo, grigoro kai nostimo: http://www.sintagespareas.gr/sintages/to-magiko-glasso.html

Auti thn tourta exw ftiaxei gia thn kori mou fetos maio, latreuei thn minnie mouse:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>" alt=""/>

Auti gia ton antra mou twra oktobrio, gia ta genthlia tou, latreuei to iphone kai to apple:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>

Kai exw kanei dokimasia gia thn vaptisi tis koris mou, cupcakes thelw na ftiaksw me zaxaropasta:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>




Κοπέλα μου εσύ έχεις πολύ ταλέντο. Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 50580 Έχεις σκεφτεί να το κάνεις επαγγελματικά?
Πάντως με του που είδα τις δημιουργίες σου Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 606100 Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 606100 Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 606100 σκέφτομαι να πειραματιστώ και να δω τι θα μου βγει.

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
miki2009 έγραψε:
nikvik έγραψε:Mporeis na valeis siropi alla isa isa, polu ligo, gia na mhn kolimpaei to pantespani sto siropi.
kai egw auto ftiaxnw :http://www.sintagespareas.gr/sintages/pantespani.html
Kovw to pantespani se tria kai gemisw me krema sokolatas.

Kato apo thn zaxaropasta xreiazete-prepei na valeis ligi krema boutirou allios den tha kollhsei pano stin tourta h zaxarospasta. Auto simanei oti prepei na "skepazeis" oli thn tourta apo exw me ligi boutirokrema. Auto tha voithaei na kollhsei kai na vazeis-xaideveis omorfa pano sthn tourta th zaxaropasta.

Etsi ftiaxnw thn zaxaropasta, poli eukolo, grigoro kai nostimo: http://www.sintagespareas.gr/sintages/to-magiko-glasso.html

Auti thn tourta exw ftiaxei gia thn kori mou fetos maio, latreuei thn minnie mouse:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>" alt=""/>

Auti gia ton antra mou twra oktobrio, gia ta genthlia tou, latreuei to iphone kai to apple:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>

Kai exw kanei dokimasia gia thn vaptisi tis koris mou, cupcakes thelw na ftiaksw me zaxaropasta:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]" alt=""/>




Κοπέλα μου εσύ έχεις πολύ ταλέντο. Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 50580 Έχεις σκεφτεί να το κάνεις επαγγελματικά?
Πάντως με του που είδα τις δημιουργίες σου Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 606100 Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 606100 Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 606100 σκέφτομαι να πειραματιστώ και να δω τι θα μου βγει.

Και εγω έπαθα πλακα και στην αρχη νομιζα οτι απλα ητα φωτογραφίες απο το Ίντερνετ ... Πραγματικα εχει πολυ ταλέντο και θα ηθελα ακομα μερικες συμβουλές να μας δωσει για την ζαχαροπλαστικη η και φωτογραφίες!

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
reg reg έγραψε:
nikvik έγραψε:Euxaristw Smile
Tha se kalesw tou xronou gia ta genethlia tis koris mou Wink

To magiko glasso einai zaxaropasta! Mporeis na to ftiaxneis kai mia evdomada prin, to vazeis poli sfikta se memvrani kai den tha pathei tipota sto psiheio. Otan theleis na to kalipsis thn tourta tha vazeis sto mikrokimaton gia 1 lepto gia na malakosei, zimioseis san ftiakneis psomi kai etimo gia na diakosmiseis thn tourta.
Me tin etimoi zaxaropasta to provlima einai pos einai diskolo gia na ftiaxneis to xroma pou theleis. Diskolo gia na ginei pantou to idio xroma, mporei pos tha sou vgienni san marmaro.
Me aufo pou ftiaxno egw den exeis tetio provlima, giati vazeis to xroma zaxaroplastikis sto liomeno marshmallows etsi pantou to idio xroma tha sou vgienni.
Ena video pws na ftiaxneis kai xromatizeis zaxaropasta apo marshmallows:


ειναι παρα πολυ ωραια η ιδεα σου...αρχιζω να το σκεφτομαι να σου πω την αληθεια απλα υπαρχει ενα μεγαλο προβλημα...μου εχει χαλασει ο φουρνος μικροκυματων.γινεται να το λιωσω σε χαμηλη θερμοκρασια στον κανονικο φουρνο?

Μπορεις να λιωνεις το marshmaloowes σε mpen marei, αλλα θελει πιο πολυ ωρα να λιωσει.

nikvik

nikvik
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
miki2009 έγραψε:]
Κοπέλα μου εσύ έχεις πολύ ταλέντο. Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 50580 Έχεις σκεφτεί να το κάνεις επαγγελματικά?
Πάντως με του που είδα τις δημιουργίες σου Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 606100 Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 606100 Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 606100 σκέφτομαι να πειραματιστώ και να δω τι θα μου βγει.

Euxaristw polu Smile Nai to exw skeftei, alla den kserw pws na sekinisw?
Otan exete erwthshs an mporw tha apanteisw Wink

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
reg reg έγραψε:θα ηθελα να κανω μια δοκιμη με τα ζαχαρωτα αλλα δεν δουλευει ο φουρνος μικροκιμματων μου..αλλιως θα κανω με ζαχαροπαστα που εχω δει τοσα βιντεακια που μου φενεται παιχνιδι.ακομα και στον υπνο μου βλεπω ατι ανοιγω φιλλο ζαχαροπαστας...μου εχει γινει εμμονη πλεον.θελω τοσο πολυ να πετυχη,που το σκεφτομαι συνεχεια(θελω να βαλω και τα γυαλια σε μερικες-μερικες <<συγγενεις>>,που πιστευουν οτι τα ξερουν ολα και τα καταφερνουν ολα τελεια!)οι ομοιοπαθουσες με καταλαβαινουν...


xwrianaki i menegaki exei thema me zaxarwpasta

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vetaki..! έγραψε:
reg reg έγραψε:θα ηθελα να κανω μια δοκιμη με τα ζαχαρωτα αλλα δεν δουλευει ο φουρνος μικροκιμματων μου..αλλιως θα κανω με ζαχαροπαστα που εχω δει τοσα βιντεακια που μου φενεται παιχνιδι.ακομα και στον υπνο μου βλεπω ατι ανοιγω φιλλο ζαχαροπαστας...μου εχει γινει εμμονη πλεον.θελω τοσο πολυ να πετυχη,που το σκεφτομαι συνεχεια(θελω να βαλω και τα γυαλια σε μερικες-μερικες <<συγγενεις>>,που πιστευουν οτι τα ξερουν ολα και τα καταφερνουν ολα τελεια!)οι ομοιοπαθουσες με καταλαβαινουν...


xwrianaki i menegaki exei thema me zaxarwpasta


Με την σημερινή κακοκαιρία δεν παίζει κανενα κανάλι στην τηλεόραση... Μολις το βάλουν στο σάιτ του άλφα θα μπω να το δω, λογικά αυριο...σε ευχαριστω γιατι αν δεν μου το ελεγες δεν θα επερνα χαμπάρι!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
den kserw ti akrivws eipan giati ekana doyleies alla rikse mia matia!! Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 417472 Κορίτσια οι σχετικές με ζαχαροπλαστικη... Τα φώτα σας!!! - Σελίδα 2 417472

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
προσπαθω να το δω αλλα κολαει το ιντερνετ ρε γα@#$%^το...ειναι ακρυβως αυτο που ηθελα..και η μενεγακη κανει πολυ ευστοχες ερωτησεις στο λιγο που ειδα...θα το ξαναπροσπαθησω και αυριο και ισως κατι κατεφερω.
να σας πω εχει παραγειλη καμια σας πραγματακια απο σαιτ της βεφας?νομιζω ειναι το οικονομικο απο τα περισσοτερα του ειδους του..

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Γεια σου συντοπίτισσα!! Στα πρώτα γενέθλια της μικρής μου τα έκανα όλα μόνη μου κ εγώ εκτός τη τούρτα! Αλλά όταν έχει γενέθλια ο άντρας μου την φτιάχνω εγώ! Σήμερα θα φτιάξω γιατί έχει αύριο οπότε τη παρασκευή θα σου εντυπώσεις!

έχω μια συνταγή για παντεσπάνι που βγαίνει υγρο κ δε χρειάζεται σιρόπιασμα το βρήκα από τις συνταγές της παρέας! Για το διόροφη δε μπορώ να σε κατατοπίσω! πάντως της μικρής μου που ήταν διόροφη ήταν σαν να είχε κολλήσει άλλη μια πιο μικρή πάνω στη μεγάλη το ζαχαροπλαστείο!


Κοριτσακι μου χρονια πολλα στον αντρα σου και να τον χαιρεστε!
Τι εκανες;;;
Πέτυχε η τουρτιτσα;;
Για πες εντυπώσεις παρατηρήσεις και συμβουλές...
Καμια φωτογραφιουλα θα δουμε;

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια παλι χρειαζομαι την βοήθεια σας!!! Μήπως εχετε καποια δοκιμασμένη και ευκολη(πολλα θελω εWink κρεμα ζαχαροπλαστικής για τουρτα; Γιατι εχω μια αλλα τελικα δεν θα την χρησιμοποιήσω γιατι εχει πολυ έντονη την γεύση του γαλατος και ειναι πολυ απλη και φοβάμαι να μην χάλασω ολη την τουρτα(σαντιγη με ζαχαρουχο γαλα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις