Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
219 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 219 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

????????


Επισκέπτης
το ξερουμε οι καπνιστριες οτι ειναι κακο λιτσα μου, αυτο ομως δε σημαινει οτι θελουμε τα παιδια μας να φανε τα τσιγαρα......με την ιδια λογικη δεν τους δινουμε κοκα κολα αλλα εμεις πινουμε, ποτο η πολλα αλλα.........

δεν ειναι αναγκη να την πουμε και βλακα την κοπελα........στο κατω κατω τα δικα της πνευμονια χαλαει.......αν πχ οπως εγω δεν καπνιζει μεσα στο σπιτι, δεν ξερω κιολας.....

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το να κάνω μια βλακεία, δεν σημαίνει ότι είμαι βλάκας γενικά! ΟΛΟΙ κάνουμε βλακείες, σωστά; Δεν είμαστε όλοι βλάκες! η έκφραση που χρησιμοποίησα είναι: βλακωδώς καπνίζει, όχι 'είναι βλάκας επειδή καπνίζει'
Είναι έξυπνη κίνηση δηλαδή να καπνίζεις;
και γιατί να μην το κρίνω, είναι παγκοσμίως γνωστό το πόσο κακό κάνει! δεν αμφισβητείται από κανέναν!

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
(γιατί το "99% ας κάνουν λάθος" δεν το δέχομαι, γιατί καήκαμε)
πρέπει να το δεχτούμε ακόμη κι αυτό, γιατί αφορά ζωή παιδιού.
δεν λέω ότι όταν καπνίζεις είναι σαν να το δίνεις στο παιδί σου να το φάει ρε κορίτσια - θα ήταν χοντρή βλακεία... αυτό που λέω είναι αυτό που αναφέρω παραπάνω για το πόσο κακή ουσία είναι...

????????


Επισκέπτης
LitsaM έγραψε:το να κάνω μια βλακεία, δεν σημαίνει ότι είμαι βλάκας γενικά! ΟΛΟΙ κάνουμε βλακείες, σωστά; Δεν είμαστε όλοι βλάκες! η έκφραση που χρησιμοποίησα είναι: βλακωδώς καπνίζει, όχι 'είναι βλάκας επειδή καπνίζει'
Είναι έξυπνη κίνηση δηλαδή να καπνίζεις;
και γιατί να μην το κρίνω, είναι παγκοσμίως γνωστό το πόσο κακό κάνει! δεν αμφισβητείται από κανέναν!

Ωραία τότε θα χρησιμοποιήσω την ίδια σου την έκφραση...
Βλακωδώς πίνουμε κοκα-κόλα (όπως είπε και φίλη μας)
Βλακωδώς πίνουμε καφέ
Βλακωδώς τρώμε κρέας
Βλακωδώς πίνουμε βαρύ αλκοόλ
Βλακωδώς τρώμε μεταλλαγμένα προιόντα και όχι βιολογικής καλλιέργειας.
Βλακωδώς χρησιμοποιούμαι καλλυντικά που περιέχουν τη σάρα και τη μάρα... και τα παιδιά μας επίσης.
Βλακωδώς η μάνες που δεν θήλασαν μητρικό γάλα, έδιναν φόρμουλα,γιατί περιέχουν ένα σωρό βλαβερές ουσίες( το έχω ακούσει και αυτό)
κ.α.πολλά
Και όλα αυτά είναι απαγορευμένα απο την παγκόσμια οργάνωση υγείας. Τώρα πες μου, τι απο αυτά δεν κάνουμε???
Κοιτά Λίτσα δεν μαλώνουμε, και ούτε το θέλω, απλά η καθε μία καταθέτει την άποψή της Wink

????????


Επισκέπτης
συμφωνω

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LitsaM έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:Περαστικά σας, όλα ευτυχώς πέρασαν. Θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα αυτό....
Τώρα όσο για το άλλο τι να πω, ποιόν να πρωτοβρίσω, τους εφημερεύοντες ιατρούς που στην πλειοψηφία τους είναι ειδικευόμενοι και δεν ξέρουν την τύφλα τους, και το παίζουν και μεγάλοι και τρανοί??? , να μπερδεύουν την σοκολάτα με αίμα???? καλά εδώ γελάμε. Να τρομάζουν τους γονείς χωρίς λόγο, και χωρίς να είναι σίγουροι για το περιεχόμενο στομάχου, πως λές κύριε ότι είναι αίμα χωρίς να κάνεις μία καλλιέργεια?? αφού σου έχουν πει οι γονείς ότι έφαγε σοκολάτα το παιδί. Αλλά ξέρουμε γιατί, γιατί οι περισσότεροι ιατροί αρνούνται να πάρουν ευθύνη, γιατί οι περισσότεροι δεν είναι ποτέ σίγουροι για τις γνώσεις τους, και όταν δεν είσαι σίγουρος, ρίχνεις το μπαλάκι σε άλλους για να βγάλουν το φίδι απο την τρύπα. Ξεσηκώνουν οικογένεια απο νοσοκομείο σε νοσοκομείο μεσ τα μαύρα μεσάνυχτα. Φυσικά και δεν είναι όλοι τους έτσι, υπάρχουν και πραγματικοί επιστήμονες, και λέω επιστήμονες γιατί το αξίζουν. Αλλά αναφέρομαι σε ειδικευόμενους που βγάζουν ιατρικές σχολές σε Βουλγαρία, ρουμανία κ.λ. και δεν ξέρουν τι τους γίνετε. Λίγοι είναι αυτοί που βγάζουν ιατρική σχολή στην χώρα μας, μια απο τις καλύτερες σχολές στην Ευρώπη. .... τεσπα... κορίτσια με συγχωρείτε για την λογοδιάρροια, ελπίζω η θεματοθέτρια να με συγχωρέσει με την σειρά της. Rolling Eyes
NA ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΕΥΘΥΝΗ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ! ...Ε, ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ! ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΣ, ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ 99% ΛΑΘΟΣ!
ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΒΛΑΚΩΔΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕΙ;

Λιτσα μου,δεν ριχνω ευθυνη στους γιατρους επειδη ενδιαφερθηκαν παραπανω οπως λες,απλα φαινοταν απο την αρχη οτι κανουν λαθος..κι εγω δηλαδη που ειμαι ασχετη και ειχα και την τρελα μου το ειδα ξεκαθαρα οτι ηταν σοκολατα και οχι αιμα..απο την αλλη,γιατροι ειναι,σιγουρα ξερουν την δουλεια τους και τους ευχαριστω που ενδιαφερθηκαν για το παιδι μου και στην ουσια το εσωσαν γιατι αν δεν εκαναν εκεινοι σωστα την δουλεια τους,μεχρι να φτασω εγω στο Παιδων απο την επαρχια δεν ξερω τι εξελιξη θα ειχαμε..οσο για το καπνισμα,δεν σε παρεξηγω για αυτα που λες..οντως ειναι βλακεια και μαλιστα μεγαλη να καπνιζεις αλλα για μενα τελειωσε εκεινο το βραδυ..και δεν καπνιζα ποτε μεσα στο σπιτι..τα τσιγαρα τα ειχα μεσα στην τσαντα μου,δεν τα ειχα σε κοινη θεα απλα εκανα το λαθος να αφησω την τσαντα σε σημειο που μπορουσε ο μικρος να φτασει..την ευθυνη που εχω εγω σε αυτην την περιπετεια την γνωριζω και θα με στοιχειωνει οσο ζω γιατι πραγματικα κοντεψα να χασω το μωρο μου..

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΡΩΤΟΝ: Το ότι τα κάνουμε δεν το δικαιολογεί!Παιδιά ανατρέφουμε, τι θα τους λέμε: είναι λάθος αγάπη μου, αλλά το κάνουν όλοι οπότε εντάξει...

ΔΕΥΤΕΡΟΝ: Μερικές βλακείες είναι πιο βλακείες από άλλες..
"Όσο για το κάπνισμα, μια ουσία που είναι τόσο δηλητηριώδης ώστε λίγα μικρά κομμάτια της να μπορούν να σκοτώσουν σε ελάχιστο χρόνο ένα μωρό, εσύ την καις καθημερινά, σε πολλαπλάσια ποσότητα, και την ρουφάς μέσα στα πνευμόνια σου... Το να παραδεχτείς ότι είναι ένα κακό πάθος είναι άλλο από το να απορείς... "
ΤΡΙΤΟΝ: Εννοείται ότι δεν μαλώνουμε, αν συμφωνούμε όλοι παντα μεταξύ μας, τι νόημα έχει... Wink

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggeliki5579 έγραψε:
LitsaM έγραψε:
DimiKgianni έγραψε:Περαστικά σας, όλα ευτυχώς πέρασαν. Θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα αυτό....
Τώρα όσο για το άλλο τι να πω, ποιόν να πρωτοβρίσω, τους εφημερεύοντες ιατρούς που στην πλειοψηφία τους είναι ειδικευόμενοι και δεν ξέρουν την τύφλα τους, και το παίζουν και μεγάλοι και τρανοί??? , να μπερδεύουν την σοκολάτα με αίμα???? καλά εδώ γελάμε. Να τρομάζουν τους γονείς χωρίς λόγο, και χωρίς να είναι σίγουροι για το περιεχόμενο στομάχου, πως λές κύριε ότι είναι αίμα χωρίς να κάνεις μία καλλιέργεια?? αφού σου έχουν πει οι γονείς ότι έφαγε σοκολάτα το παιδί. Αλλά ξέρουμε γιατί, γιατί οι περισσότεροι ιατροί αρνούνται να πάρουν ευθύνη, γιατί οι περισσότεροι δεν είναι ποτέ σίγουροι για τις γνώσεις τους, και όταν δεν είσαι σίγουρος, ρίχνεις το μπαλάκι σε άλλους για να βγάλουν το φίδι απο την τρύπα. Ξεσηκώνουν οικογένεια απο νοσοκομείο σε νοσοκομείο μεσ τα μαύρα μεσάνυχτα. Φυσικά και δεν είναι όλοι τους έτσι, υπάρχουν και πραγματικοί επιστήμονες, και λέω επιστήμονες γιατί το αξίζουν. Αλλά αναφέρομαι σε ειδικευόμενους που βγάζουν ιατρικές σχολές σε Βουλγαρία, ρουμανία κ.λ. και δεν ξέρουν τι τους γίνετε. Λίγοι είναι αυτοί που βγάζουν ιατρική σχολή στην χώρα μας, μια απο τις καλύτερες σχολές στην Ευρώπη. .... τεσπα... κορίτσια με συγχωρείτε για την λογοδιάρροια, ελπίζω η θεματοθέτρια να με συγχωρέσει με την σειρά της. Rolling Eyes
NA ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΕΥΘΥΝΗ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ! ...Ε, ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ! ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΣ, ΜΑΚΑΡΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ 99% ΛΑΘΟΣ!
ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΒΛΑΚΩΔΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΠΝΙΖΕΙ;

Λιτσα μου,δεν ριχνω ευθυνη στους γιατρους επειδη ενδιαφερθηκαν παραπανω οπως λες,απλα φαινοταν απο την αρχη οτι κανουν λαθος..κι εγω δηλαδη που ειμαι ασχετη και ειχα και την τρελα μου το ειδα ξεκαθαρα οτι ηταν σοκολατα και οχι αιμα..απο την αλλη,γιατροι ειναι,σιγουρα ξερουν την δουλεια τους και τους ευχαριστω που ενδιαφερθηκαν για το παιδι μου και στην ουσια το εσωσαν γιατι αν δεν εκαναν εκεινοι σωστα την δουλεια τους,μεχρι να φτασω εγω στο Παιδων απο την επαρχια δεν ξερω τι εξελιξη θα ειχαμε..οσο για το καπνισμα,δεν σε παρεξηγω για αυτα που λες..οντως ειναι βλακεια και μαλιστα μεγαλη να καπνιζεις αλλα για μενα τελειωσε εκεινο το βραδυ..και δεν καπνιζα ποτε μεσα στο σπιτι..τα τσιγαρα τα ειχα μεσα στην τσαντα μου,δεν τα ειχα σε κοινη θεα απλα εκανα το λαθος να αφησω την τσαντα σε σημειο που μπορουσε ο μικρος να φτασει..την ευθυνη που εχω εγω σε αυτην την περιπετεια την γνωριζω και θα με στοιχειωνει οσο ζω γιατι πραγματικα κοντεψα να χασω το μωρο μου..
Καλά, ούτε ψυλλος στον κόρφο σου μ' αυτό που έπαθες... ευτυχώς ή δυστυχώς, από την ώρα που γινόμαστε μαμάδες η ζωή μας γεμίζει ενοχές για πιθανά λάθη ή παραλείψεις μας...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ηταν η κακια στιγμη που λενε.τι κανει τωρα τι παιδακι?ειναι καλα?αυτο μετραει!

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:καλε ηταν η κακια στιγμη που λενε.τι κανει τωρα τι παιδακι?ειναι καλα?αυτο μετραει!

Δοξα τον Θεο ειμαστε καλα..το μονο ειναι οτι ξυπναει την νυχτα και φωναζει ΄΄παει παει΄΄ και κλαιει..οπως φωναζε στο νοσοκομειο δηλαδη..ειναι προσφατο και το σκεφτεται ακομα.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
filitsaki έγραψε:καλε ηταν η κακια στιγμη που λενε.τι κανει τωρα τι παιδακι?ειναι καλα?αυτο μετραει!

Δοξα τον Θεο ειμαστε καλα..το μονο ειναι οτι ξυπναει την νυχτα και φωναζει ΄΄παει παει΄΄ και κλαιει..οπως φωναζε στο νοσοκομειο δηλαδη..ειναι προσφατο και το σκεφτεται ακομα.
αχ η ψυχουλα μου!θα περασει... δοξα τω θεω!

????????


Επισκέπτης
aggeliki5579 έγραψε:
filitsaki έγραψε:καλε ηταν η κακια στιγμη που λενε.τι κανει τωρα τι παιδακι?ειναι καλα?αυτο μετραει!

Δοξα τον Θεο ειμαστε καλα..το μονο ειναι οτι ξυπναει την νυχτα και φωναζει ΄΄παει παει΄΄ και κλαιει..οπως φωναζε στο νοσοκομειο δηλαδη..ειναι προσφατο και το σκεφτεται ακομα.
Αχ το σποράκι το καημένο !!!! Αντε πέρασαν τα κακά Very Happy Very Happy Very Happy
Ρε παιδιά τι ψυχούλα αθώα κουβαλάνε τα μικρά παιδιά... και όσο σκέφτομαι ότι υπάρχουν μερικοί που τα κακοποιούν... μου έρχεται να τους πυροβολήσω όλους!!!

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
DimiKgianni έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:
filitsaki έγραψε:καλε ηταν η κακια στιγμη που λενε.τι κανει τωρα τι παιδακι?ειναι καλα?αυτο μετραει!

Δοξα τον Θεο ειμαστε καλα..το μονο ειναι οτι ξυπναει την νυχτα και φωναζει ΄΄παει παει΄΄ και κλαιει..οπως φωναζε στο νοσοκομειο δηλαδη..ειναι προσφατο και το σκεφτεται ακομα.
Αχ το σποράκι το καημένο !!!! Αντε πέρασαν τα κακά Very Happy Very Happy Very Happy
Ρε παιδιά τι ψυχούλα αθώα κουβαλάνε τα μικρά παιδιά... και όσο σκέφτομαι ότι υπάρχουν μερικοί που τα κακοποιούν... μου έρχεται να τους πυροβολήσω όλους!!!

Τι να πεις για αυτους τους υπανθρωπους? Μονο το ειναι αρρωστοι ψυχικα,διαφορετικα δεν βρισκω αλλο λογο να κακοποιησεις ενα πλασματακι τοσο δα.

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
aggeliki 5579 οφείλω μια συγνώμη... στην βιασύνη μου επάνω νόμισα ότι ήσουν εσύ που έκανες την επιθεση στους γιατρούς και σκέφτηκα: της έσωσαν τη ζωή του παιδιού κι αυτή τους θάβει... Γι' αυτό και μίλησα για ευθύνες μαμάς κλπ. Παρεξήγησις... Rolling Eyes
(...στις πόσες βλακείες κατοχυρώνεσαι ως βλάκας; Embarassed )

υγ. για το τσιγάρο δεν παίρνω τίποτα πίσω...

????????


Επισκέπτης
LitsaM έγραψε:
υγ. για το τσιγάρο δεν παίρνω τίποτα πίσω...

ΕΕΕΕΕΕ και εσύ Wink ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΑΠΟ ΛΗΨΗ ΤΣΙΓΑΡΟΥ - Σελίδα 2 215994 ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΑΠΟ ΛΗΨΗ ΤΣΙΓΑΡΟΥ - Σελίδα 2 215994 ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΑΠΟ ΛΗΨΗ ΤΣΙΓΑΡΟΥ - Σελίδα 2 215994 ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΑΠΟ ΛΗΨΗ ΤΣΙΓΑΡΟΥ - Σελίδα 2 215994

????????


Επισκέπτης
LitsaM έγραψε:

(...στις πόσες βλακείες κατοχυρώνεσαι ως βλάκας; Embarassed )



Βλαξ άνθρωπος επί παντί λόγω επτοήσθαι φιλεί.(ο βλάκας θέλει να πτοείται με το παραμικρό)
Όπως είπε ο φίλος μας ο Ηράκλειτος
οπότε εμείς δεν μετράμε Wink χαχαχαχα

????????


Επισκέπτης
κι εγω ειπα κατι για τους γιατρους να αρχισω να ανησυχω???Very Happy:D:D

εμενα μου εκαναν λαθος διαγνωση ενω φωναζα οτι το παιδι ειχε εμβολιαστει πριν 3 μερες...... και επεμεναν οτι μπορει να μεινει στον τοπο (ενα χρονω ητανε το γιαβρι μου τοτε) και με εκαναν να πεθανω απο το φοβο μου και τελικα ηταν αυτο που ελεγα.......

αφου με διαβεβαιωσε η μικροβιολογος μου οντως μετα το περας της δυναμης του εμβολιου το παιδι ηταν μια χαρα και με δικο μου ψαξιμο στο νετ ειδα με τεραστια γραμματα οτι η συγκεκριμενη αιματολογικη οχι μονο μετα απο εμβολιο, αλλα και μετα απο οποιοδηποτε τσιμπημα με βελονα δεν δειχνει σωστα αποτελεσματα ουτε και στους ενηλικες!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DimiKgianni έγραψε:
LitsaM έγραψε:

(...στις πόσες βλακείες κατοχυρώνεσαι ως βλάκας; Embarassed )



Βλαξ άνθρωπος επί παντί λόγω επτοήσθαι φιλεί.(ο βλάκας θέλει να πτοείται με το παραμικρό)
Όπως είπε ο φίλος μας ο Ηράκλειτος
οπότε εμείς δεν μετράμε Wink χαχαχαχα
καλο!!!!!!!!!!! ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΑΠΟ ΛΗΨΗ ΤΣΙΓΑΡΟΥ - Σελίδα 2 417472

LitsaM


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="DimiKgianni"]
LitsaM έγραψε:

(...στις πόσες βλακείες κατοχυρώνεσαι ως βλάκας; Embarassed )



Βλαξ άνθρωπος επί παντί λόγω επτοήσθαι φιλεί.(ο βλάκας θέλει να πτοείται με το παραμικρό)
Όπως είπε ο φίλος μας ο Ηράκλειτος
οπότε εμείς δεν μετράμε Wink χαχαχαχα

...από βλακεία δεν κινδυνεύουμε λοιπόν... (αφού το λέμε εμείς!)

"Αν δεν κάναμε και καμιά βλακεία, δεν θα κάμαμε ποτέ μας και κάτι έξυπνο." (Άγνωστος)
ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΑΠΟ ΛΗΨΗ ΤΣΙΓΑΡΟΥ - Σελίδα 2 893968

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LitsaM έγραψε:aggeliki 5579 οφείλω μια συγνώμη... στην βιασύνη μου επάνω νόμισα ότι ήσουν εσύ που έκανες την επιθεση στους γιατρούς και σκέφτηκα: της έσωσαν τη ζωή του παιδιού κι αυτή τους θάβει... Γι' αυτό και μίλησα για ευθύνες μαμάς κλπ. Παρεξήγησις... Rolling Eyes
(...στις πόσες βλακείες κατοχυρώνεσαι ως βλάκας; Embarassed )

υγ. για το τσιγάρο δεν παίρνω τίποτα πίσω...

Δεν πειραζει κοριτσι μου..μην αγχωνεσαι..
Η αληθεια ειναι οτι η κοπελα που εγραψε για τους γιατρους δεν εχει και αδικο..οι περισσοτεροι ειναι ετσι οπως τους περιεγραψε..τωρα στην δικη μου περιπτωση,καλυτερα που εκαναν λαθος και δεν ειχαμε χειροτερα..

tsxitsxi


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Περαστικα σας και τετοιο κακο να μην σας ξαναβρει.
Τα λαθη ειναι ανθρωπινα,και οι μανουλες ανθρωποι ειναι δεν ειναι θεοι και ολα ειναι μεσα στην ζωη.Θα μπορουσε να συμβει στον καθενα και οπουδηποτε,οποτε μην στεναχωριεσαι αλλο,αρκετα τραβηξατε με την λαχταρα που πηρατε.
Σημασια εχει οτι το μωρακι σας ειναι καλα και τιποτα αλλο.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περαστικα σας!!!!βρε αρκος μου γι αυτο μου ειπε ο παιδοχειρουργος μας επειδη θα εκανε μια επεμβαση ο μικρος μου οτι 20 μερες πριν την επεμβαση να μν κανει το εμβολιο που πρεπει δνε κανει!!!!!!κ δνε ρωτησα γτ λογικα γτ του πηραν αιμα μετα ε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

????????


Επισκέπτης
ακριβως! μονο που εμενα οχι μονο δε μου το ειπανε, αλλα με φωναξε και ολοκληρη διευθυντρια παιδιατρικης να μου πει οτι το παιδι μου υπαρχει περιπτωση αν εχει αλλο ενα ενζυμο ανεβασμενο να μεινει στον τοπο και θα το βλεπανε την αλλη μερα το αλλο ενζυμο.......

να ειναι καλα η βοηθος μικροβιολογου και το οτι εγω ψαχνω τα παντα στο νετ

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
DimiKgianni έγραψε:
LitsaM έγραψε:

(...στις πόσες βλακείες κατοχυρώνεσαι ως βλάκας; Embarassed )



Βλαξ άνθρωπος επί παντί λόγω επτοήσθαι φιλεί.(ο βλάκας θέλει να πτοείται με το παραμικρό)
Όπως είπε ο φίλος μας ο Ηράκλειτος
οπότε εμείς δεν μετράμε Wink χαχαχαχα


Για κάθε τύραννο και κάθε αντιδημοκράτη το έλεγε ο Ηράκλειτος.
Βέβαια δεν εννοούσε τους σημερινούς,τους νεοέλληνες δημοκράτες ,την δημοκρατία της εποχής μας και τους τύραννους της εποχής μας αλλά αναφέρονταν στην δημοκρατία,στην τυραννία της εποχής του καθώς και σε όλα της τα παράγωγα.





[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsxitsxi έγραψε:Περαστικα σας και τετοιο κακο να μην σας ξαναβρει.
Τα λαθη ειναι ανθρωπινα,και οι μανουλες ανθρωποι ειναι δεν ειναι θεοι και ολα ειναι μεσα στην ζωη.Θα μπορουσε να συμβει στον καθενα και οπουδηποτε,οποτε μην στεναχωριεσαι αλλο,αρκετα τραβηξατε με την λαχταρα που πηρατε.
Σημασια εχει οτι το μωρακι σας ειναι καλα και τιποτα αλλο.

Σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες..να εισαι καλα..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις