Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
409 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 409 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Athina1981

Athina1981
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα μανούλες!!! Θέλω να αλλάξω τον γυναικολόγο μου γιατί χαλάστηκα από αρκετά θέματα....επίσης είναι πολύ φιλοχρήματος και πανάκριβος!!! (πχ για τεστ ΠΑΠ παίρνει 100 ευρώ!!!
Ψάχνω για κάποιον/α που να είναι φυσικά καλός γιατρός αλλά σημαντικό ρόλο παίζει να είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ και όχι "μπροστά στα λεφτά δε λογαριάζω τίποτα"...επίσης να μην είναι "φίλος" της καισαρικής(πολλά ζητάω ε?, Laughing ) (ο συγκεκριμένος δεν είναι αλλά έχει πολλά άλλα αρνητικά, αν θέλετε θα τα πω παρακάτω)...περιμένω με αγωνία τις απαντήσεις σας Smile

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
www.iakentro.com

Ζήτησε έναν εκ των δύο κυρίων Πράπα.

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ 4 ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΕ ΚΕΡΔΗΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ,ΥΠΕΕΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΓΛΥΚΟΜΙΛΗΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΟ ΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΟΧΟΣ ΣΤΟ ΓΕΝΕΣΙΣ,ΤΙΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ 9 ΜΗΝΟ ΠΕΡΝΕΙ 150 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟΟΟ!!ΚΑΙ ΤΕΣΤ ΠΑΠ,50ΕΥΡΩ,ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΟΣ,ΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΠΛΕΟΝ,ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ,ΚΑΝΤΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΛΕΓΕΤΑΙ.ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΠΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ,ΚΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΑΝΕ. Very Happy

Athina1981

Athina1981
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις!!! Very Happy
Τον δικό μου τον έχω από 18 χρονών. Η μαμά μου είχε τον πατέρα του. Ξεκίνησα κι εγώ με τον πατέρα και μετά ανέλαβε ο γιος και τα έκανε λίγο μπάχαλο...πολύ με το χρήμα κορίτσια, δεν αφήνει τίποτα να "πέσει κάτω" που λέμε...ας πούμε όταν έμεινα έγκυος και πήγα πρώτη επίσκεψη εκτός από τα 50 ευρώ μου χρέωσε συν 50 για άνοιγμα καρτέλας λέει (της εγκυμοσύνης Shocked ).

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σου κι από μένα! Ο δικός μου γιατρός λέγεται Καντρατσιωτης και βρίσκεται Εγνατία, είναι πολύ καλός και άνθρωπος κυρίως. Ξεγενναει στο γενεσις και οι τιμές του είναι 1000 για φτ και 1200 για κτ. Συμπεριλαμβάνονται όλες οι επισκέψεις που θα κανείς τις οποίες σου αφαιρεί. Κάπως έτσι νομίζω λειτουργεί κι εμένα με εξυπηρετεί πολύ!
Καλή τύχη στο ψάξιμο!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαραβελος χαρης. τεραστια εμπειρια υπερ του φυσιολογικου και πολυ καλες τιμες. ειναι πολυ καλος γιατρος, επιστημονικοτατος και οχι και γλυφτης και γλειτσας, οπως ειναι οι περισσοτεροι.

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athina1981 έγραψε:Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις!!! Very Happy
Τον δικό μου τον έχω από 18 χρονών. Η μαμά μου είχε τον πατέρα του. Ξεκίνησα κι εγώ με τον πατέρα και μετά ανέλαβε ο γιος και τα έκανε λίγο μπάχαλο...πολύ με το χρήμα κορίτσια, δεν αφήνει τίποτα να "πέσει κάτω" που λέμε...ας πούμε όταν έμεινα έγκυος και πήγα πρώτη επίσκεψη εκτός από τα 50 ευρώ μου χρέωσε συν 50 για άνοιγμα καρτέλας λέει (της εγκυμοσύνης Shocked ).
Ω ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!!! ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 606100 ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 966307

Athina1981

Athina1981
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mamamia12 έγραψε:
Athina1981 έγραψε:Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις!!! Very Happy
Τον δικό μου τον έχω από 18 χρονών. Η μαμά μου είχε τον πατέρα του. Ξεκίνησα κι εγώ με τον πατέρα και μετά ανέλαβε ο γιος και τα έκανε λίγο μπάχαλο...πολύ με το χρήμα κορίτσια, δεν αφήνει τίποτα να "πέσει κάτω" που λέμε...ας πούμε όταν έμεινα έγκυος και πήγα πρώτη επίσκεψη εκτός από τα 50 ευρώ μου χρέωσε συν 50 για άνοιγμα καρτέλας λέει (της εγκυμοσύνης Shocked ).
Ω ΘΕΕ ΜΟΥ!!!!!!!! ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 606100 ΨΑΧΝΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 966307

mamamia σου έχω κι άλλο....η μαμά μου έκανε εγχείρηση αφαίρεσης ινομυομάτων και τελικά όλης της μήτρας...και ενώ της πήρε 1500 για την όλη διαδικασία, όταν πήγε για επανεξέταση μετά από 1 μήνα της πήρε 100 ευρώ Mad ...που κανονικά η επανεξέταση θα έπρεπε να είναι δωρεάν (εφόσον πήρες τόσα για την επέμβαση)...το τελευταίο που με έβγαλε εκτός εαυτού και είπα ως εδώ ήταν ότι ενώ το τεστ ΠΑΠ ήταν πεντακάθαρο, αυτός είδε μικροερεθισμό στον τράχηλο και μου συνέστησε κολποσκόπηση (αφού με τρόμαξε πρώτα, μέχρι και αρχή καρκίνου ανέφερε). Μου την έκανε φυσικά ο ίδιος....ποσό 150 ευρώ (80 για αναλώσιμα λέει-δύο σταγόνες από 2 διαφορετικά υγρά-και 70 ευρώ τα δικά του) και τελικά μάλλον ούτε χρειαζόταν να το κάνω (πήρα και άλλη γνώμη).... Mad

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ημαρτον θεε μου πρωτη φορα ακουω τετοια πραγματα!!! Shocked Shocked Shocked Shocked κακως εκατσες και τοσο πες τα στοιχεια του να προφυλαξεις κι αλλες κοπελες απο αυτον τον απληστο και απανθρωπο γιατρο Mad

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athina1981 έγραψε:Καλησπέρα μανούλες!!! Θέλω να αλλάξω τον γυναικολόγο μου γιατί χαλάστηκα από αρκετά θέματα....επίσης είναι πολύ φιλοχρήματος και πανάκριβος!!! (πχ για τεστ ΠΑΠ παίρνει 100 ευρώ!!!
Ψάχνω για κάποιον/α που να είναι φυσικά καλός γιατρός αλλά σημαντικό ρόλο παίζει να είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ και όχι "μπροστά στα λεφτά δε λογαριάζω τίποτα"...επίσης να μην είναι "φίλος" της καισαρικής(πολλά ζητάω ε?, Laughing ) (ο συγκεκριμένος δεν είναι αλλά έχει πολλά άλλα αρνητικά, αν θέλετε θα τα πω παρακάτω)...περιμένω με αγωνία τις απαντήσεις σας Smile


kalhmeraaaaaaaaa
o dikos mou einai polu kalos emena prosopika an den htan autos den tha yphrxe to moraki m dioti m to bgalane problhmatiko.tha bro to thl mnmeta kai ua sto doso.

ναβροζιδης τριανταφυλος.
Καραολή & Δημητρίου 96 Εύοσμο, T.K. 562 24

(Δ. Κορδελιού - Ευόσμου, Ν. Θεσσαλονίκης)

Τηλέφωνο - Κινητό
Τηλ. : 2310707401 - Κιν. : 6946912207

στοστο τεστ παπ 30ευρω περνει.και στην εγκυμοσυνη 20ευρω την επισκεψη

ειναι ανθρωπος α με τα ολα του
δεν χρειαζαται ν κλησεις ραντεβου πας κ πρωι κ απογευμα

Athina1981

Athina1981
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Mamamia μου αν θέλεις σου στέλνω πμ...δε θα ήθελα να αναφέρω το όνομά του...(στην αναζήτηση Google στο όνομά του μετά θα βγάζει τη δημοσίευσή μου και δεν θέλω)...ίσως να με πεις χαζή άλλα έτσι αισθάνομαι, γιατί τον είχα από μωρό παιδί ρε γμτ. και πολύ με απογοήτευσε Crying or Very sad

tzitziki2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δημητρης Αθανατος Τσιμισκη 88.ειναι φοβερος και πανω απο ολα ΑΝΘΡΩΠΟΣ.Δεν ειναι καθολου φιλιχρηματος και μου το εχει αποδειξει.Ειναι υπερ του φυσιολογικου.με εχει κανει VBAC

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο γιατρος μου λεγεται Σορτσης Ανδρεας, εχει το ιατρειο του στην μητροπολεως.
Δεν ειναι φιλοχρηματος, σχεδον στεναχωριεται οταν πρεπει να σου ζητησει λεφτα. Οταν ακουσαμε καρδουλε δεν μας πηρε καν λεφτα, μας ειπε "ε, τωρα μωρε τι λεφτα να μου δωσετε, αφου ακουσαμε καρδια" στις αλλες επισκεψεις μας παιρνει απο 20 ευρω.
Δεν ειναι υπερ των φαρμακων, σε σημειο δηλσδη που να σε γεμιζει χημικα για να εχεις λογο να πηγαινεις να σε βλεπει (οχι για περιοδο εγκυμοσυνης αυτο, γενικα μιλαω).
Ειναι αυστηρος εκει που πρεπει αλλα δεν σε αγχωνει σε ο,τι αφορα την υγεια σου ή του παιδιου σου.
εμεις θα γεννησουμε στην βιοκλινικη αλλα νομιζω παει παντου.
Υπερ του φυσιολογικου τοκετου και υπερ του θηλασμου καθως επισης υπερ του πελατη του! Εμενα που με ζοριζε ο λογιστης της δουλειας για μια αδεια και με ταλαιπωρουσε, τον πηρε ο ιδιος τηλεφωνο και τον εκανε με τα κρεμμυδακια.

Athina1981

Athina1981
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Κορίτσια ευχαριστώ πολύ όλες για τις πληροφορίες!!!! Very Happy
Να είστε καλά!!! I love you

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tzitziki2 έγραψε:Δημητρης Αθανατος Τσιμισκη 88.ειναι φοβερος και πανω απο ολα ΑΝΘΡΩΠΟΣ.Δεν ειναι καθολου φιλιχρηματος και μου το εχει αποδειξει.Ειναι υπερ του φυσιολογικου.με εχει κανει VBAC

Εχω κ εγω τον ιδιο γιατρουλη κ εχω να πω μονο τα καλυτερα!Εμπνεει απιστευτη εμπιστοσυνη.Αν κ τον γνωρισα σαν γιατρο λιγους μηνες μονο πριν μεινω εγκυος τον εμπιστευτηκα απολυτα κ μεχρι στιγμης μου αποδεικνυει οτι αξιζει την εμπιστοσυνη μου.

bliss

bliss
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Επειδή βρίσκομαι κι εγώ σε φάση αναζήτησης γιατρού,μου προτείνε μια φίλη μου που έχει γεννήσει εκεί και τα 2 της παιδάκια τον κύριο Kατσίκη Ηλία!Τον γνωρίζει καμμία να μου πει τη γνώμη της? ευχαριστώ

sofikathy


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημέρα !
ο δικός μου γιατρός είναι ο Γαβότσης Αστέριος, Εγνατία 90.
Υπέροχος γιατρός και κυρίως ΑΝΘΡΩΠΟς! ευγενέστατος, προσεκτικός, ενημερωμένος, ΠΑΝΤΑ απαντάει στο τηλέφωνο.Στην εγκυμοσύνη μου άλλαξα 4 γιατρούς, σ αυτόν πήγα 6 μηνών. Δεν τον αλλάζω με τίποτα. Άλλα 5 παιδιά θα γεννούσα μ αυτόν. Επίσκεψη 50€, γέννα φυσιολογική 1000.Είναι πρωί -απόγευμα και είναι και στο ικα, οπότε γράφει φάρμακα-εξετάσεις , ότι χρειαστεί

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις