Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
376 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 376 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα,
να κανω μια ερωτηση αν ξερει καποια κοπελα.. η κολλητη μου ειναι εγκυος, δεν εργαζετε εδω και αρκετο καιρο. ο ανδρας της δουλευει και ειναι ασφαλισμενος στο ικα, το επιδομα τοκετου θα το παρει ο συζυγος? εγω γεννησα απριλιο και ηταν 900 ευρω, εχει πεσει τωρα?
ευχαριστω..

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν ξερει καποια ας μας απαντησει..αυτη την ερωτηση θελω να την κανω κ γω..κ μην αρχισετε με τα 200 ενσημα της προηγουμενης χρονιας,δεν τα εχω,ετσι απλα -ασφαλισμενη απ τον συζηγο ,παιρνουμε τιποτα;Βεβαια λιγο δυσκολο ετσι οπως τα κανε ο παλιο-Λοβερδος!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!λοιπον!!πρεπει να εχεις 200 ενσημα...χαχαχαα πλακιτσα!!!!
λοιπον εγω γεννησα ιουλιο κ ειχα τα δικαιολογιτικα κ τα πηρα κανονικα επειδη ομως πηγαινα η ιδια στο ικα ειχα ακουσει που ελεγαν οτι μπορει να τα παρει ο συζηγος αν εχει ασφαλεια ικα ομως...
μαρκα εννοεις το επιδομα που εδειναν αν γεννουσες σε ιδιωτικη κλινικη?

????????


Επισκέπτης
Καλημέρα κορίτσια
Το επίδομα τοκετού δεν το έχουν κόψει??? εννοώ δεν το δίνουν άλλο πια στο χέρι που λένε. Rolling Eyes

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
vetaki..! έγραψε:καλημερα!!!λοιπον!!πρεπει να εχεις 200 ενσημα...χαχαχαα πλακιτσα!!!!
λοιπον εγω γεννησα ιουλιο κ ειχα τα δικαιολογιτικα κ τα πηρα κανονικα επειδη ομως πηγαινα η ιδια στο ικα ειχα ακουσει που ελεγαν οτι μπορει να τα παρει ο συζηγος αν εχει ασφαλεια ικα ομως...
μαρκα εννοεις το επιδομα που εδειναν αν γεννουσες σε ιδιωτικη κλινικη?

ναι, αυτο εννοω, αλλα νομιζω οτι δεν το εδιναν μονο σε ιδιωτικη κλινικη.. ειχα ακουσει οτι θα το εκαναν ετσι αλλα το ειχαν παρει πισω και το εδιναν και σε δημοσιο (πριν μηνες βεβαια, τωρα ττι γινετε δεν ξερω!!!)

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τωρα στο χερι δεν δινουν τιποτα... δυστυχως... τα δινουν απευθειας στην κλινικη και μονο αν αυτη ειναι ιδιωτικη...στο δημοσιο νοσοκομειο δεν δινουν τιποτα.
Επισης, το ποσο ειναι κατα πολυ μικροτερο απο 900 ευρω. Αλλα δεν τελειωνει εδω....ακουγεται εντονα οτι και αυτο θα σταματησει. Την τριτη μαλλον θα παω στην κλινικη να ρωτησω για μενα και θα εχω περισσοτερες πληροφοριες.
Παντως η εγκυος και η μανα εχουν γινει πολιτες δευτερης κατηγοριας... προστασια και βοηθεια μηδενικη...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την discordia στις Σαβ Νοε 17, 2012 1:57 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : ξεχασα κατι γραμματακια η γκαστριτσα!!!)

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο το εδιναν απο οσο ξερω οταν πηγαινες σε ιδιωτικο το εκοψαν καπου τον μαιο νομιζω...τωρα αν γεννησεις σε ιδιωτικο κ εχει συμβαση με τον εοππυ σου ξεπεφτουν ας πουμε γυρω στα 650€ αλλα αυτο χωρις να παρεις χρηματα στο χερι..π.χ εγω επελεξα 3κλινο(κανονικα ειναι για 4κλινο αλλα νομιζω οτι κανενα νοσοκομειο δεν εχει,μαγκας ο εοππυ)κ απο κει που ηταν να πληρωσω 1300€ εδωσα 650€....
σχετικα με τα αλλα επιδοματα απο οσο ξερω τα δινουν ακομα κανονικα

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΣΙ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ..ΕΤΣΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΣΤΟ ΙΑΣΩ, ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΜΒΑΣΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΠΥΥ(ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 2012 ΒΕΒΑΙΑ, ΜΕΤΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ..). ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΔΕ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΧΕΡΙ,ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ!ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΓΥΡΩ ΣΤΑ ΕΝΝΙΑΚΟΣΙΑΚΑΤΙ ΕΥΡΩ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ(ΜΕ ΤΟΝ Φ.Π.Α)ΠΟΥ ΕΠΙΒΑΡΥΝΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ, ΝΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ..ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΕΙΣ ΣΤΟ ΙΚΑ?ΒΕΒΑΙΑ, ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΗ...

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!!!
ΕΠΙΔΟΜΑ ΚΥΟΦΟΡΙΑΣ: 1. 200 ενσυμα τα 2χρονια πριν την πητ
2.εντυπα απο το κεντρο μανας κ παιδιου ικα ,αφου προσκομισετε βεβαιωση με την πητ απο τον γιατρο σας(ειτε ειναι σε ιδιωτικο ειτε σε δημοσιο)
3.βιβλιαριο ασθενεις κ οικογενειακο αν υπαρχει
4.ταυτοτητα
5.απολυση ή οικειοθελης αποχωρηση οταν δεν υπαρχει εργοδοτης
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
οταν υπαρχει εργοδοτης πρεπει να σας συμπληρωσει μια υπευθυνη δηλωση εργοδοτη(ετσι λεγεται) κ την δινουν απο το ικα(χωρις αυτην ΔΕΝ καταθετουν τα χαρτια)
6.εξουσιοδοτηση αν παει να τα καταθεσει καποιος αλλος
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
αυτα γραφει το χαρτι που σου δινουν απο το ικα εμενα ομως μου ειχαν ζητησει επιπλεον:
7.λογαριασμο δεη ή νερου ή τηλ που να ειναι στο ονομα σας ωστε να φενεται η διευθυνση
8.βιβλιαριο εθνικης τραπεζας με 1ο ονομα το δικο σας

ΕΠΙΔΟΜΑ ΛΟΧΕΙΑΣ
1.βιλιαριο υγειας(ατομικο κ οικογενειακο)
2.ληξ. πραξη γεννησης(2 εντυπα μου ειχαν ζητησει)
3.αν ο τοκετος ειναι προωρος να προσκομισεται βεβαιωση απο την κλινικη υπογεγραμενη και σφραγισμενη απο τον διευθυντη κ υπευθυνη δηλωση εργοδοτη οτι δεν θα επιστρεψεις στην δουλεια τις ημερες της λοχειας
4.εξουσιοδοτηση αν δεν πατε να τα κατεθεσεται εσεις προσωπικα
5.υπευθυνη δηλωση απο τον συζηγο ΑΝ ειναι ασφαλισμενος στο ικα οτι ΔΕΝ θα παρει το βοηθημα τοκετου απο το ικα(εμενα εχει τεβε κ δεν εκανα καποιο αλλο χαρτι κ νομιζω οτι αυτο ειναι για το επιδομα που εχουν κοψει)

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
προσπαθω τοση ωρα να ανεβασω την υπευθυνη δηλωση εργοδοτη αλλα δεν τα καταφερνω..θα ξανα προσπαθησω αυριο..
πρεπει να πας ικα να παρεις την δηλωση,να πας να στην συμπληρωσει ο εργοδοτης κ μετα ξανα ικα για να καταθεσεις τα χαρτια αλλα απο οσο ξερω καποιοι λογιστες που ειναι ενημερωμενοι στην δινουν απο μονη τους κ για τα 2 επιδοματα κ για το 6 μηνο του οαεδ!!
καντε μια ερωτηση στο λογιστη της εταιριας!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια εγω που ειμαι ανεργη και μεχρι τον σεπτεμβριο ειχα επιδομα ανεργιας δικαιουμαι τιποτα; θα εχω ικα μεχρι 28/2 κι εγω γενναω με το καλο 30/3!Ο αντρας μου ειναι στο ικα!

Ευχαριστω! επιδομα τοκετου σε ανεργη συζυγο!!! 417472

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna85 έγραψε:Κοριτσια εγω που ειμαι ανεργη και μεχρι τον σεπτεμβριο ειχα επιδομα ανεργιας δικαιουμαι τιποτα; θα εχω ικα μεχρι 28/2 κι εγω γενναω με το καλο 30/3!Ο αντρας μου ειναι στο ικα!

Ευχαριστω! επιδομα τοκετου σε ανεργη συζυγο!!! 417472
ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΝΕΡΓΗ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΑΣΦΑΛΙΣΜΕΝΟΥ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥ ΤΟΝ ΠΡΟΙΓΟΥΜΕΝΩΝ ΕΤΩΝ ΑΡΑ ΑΦΟΥ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΕΙΣΑΙ ΧΩΡΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΑΝ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ !!!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ το 2010 - προ ΕΟΠΥΥ - που γέννησα την κόρη μου, μπήκα στο βιβλιάριο του άντρα μου στο ΤΕΒΕ και πήραμε το επίδομα από εκεί. Πριν είχα ΙΚΑ αλλά έληγε ένα μηνα πριν γεννήσω. Υποχρεωτικά πρέπει να συνεχίσεις να έχεις βιβλιάριο του ΙΚΑ για όσο χρόνο σε καλύπτει, ένα χρόνο μετά τη λήξη της σύμβασής σου αλλά με το ταμείο ανεργίας δεν ξέρω αν ο χρόνος αυτός επεκτείνεται. Πήγαινε στο ΙΚΑ σε λιγο καιρό να ρωτήσεις και να το τακτο[ποιήσεις γιατί αν έχειλήξει η ασφάλισή σου δε θα σε καλύψουν και θα πρέπει να μπεις στου άντρα σου.

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρειαζονται 200 ενσημα τα τελευταια δυο χρονια και αν εσυ δεν μπορεις να το παρεις δεν το παιρνει ο συζυγος.Αυτο τουλαχιστον ειπαν του αντρα μου πριν 15 μερες που ρωτησε-δυστυχως!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω κοριτσια! επιδομα τοκετου σε ανεργη συζυγο!!! 417472

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μπηκα για να βρω πληροφορεις για ανεργες μανουλες κ βρηκα αυτη την σελιδα http://apasxolisi.wordpress.com/online-%CE%B5%CF%81%CF%89%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/#comment-23299
γραφεις την απορια σου κ μπαινει μετα κ σου απανταει οχι ισως αμεσως αλλα μπαινει τακτικα λεει!!ρωτηστε εκει θα σας ενημερωσει για οοοτι θελετε!!! επιδομα τοκετου σε ανεργη συζυγο!!! 417472 επιδομα τοκετου σε ανεργη συζυγο!!! 417472

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ ως προστατευόμενο μέλος στο βιβλιάριο του αντρα μου τα πήρα πάντως.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και η κουνιαδα μου σας προστατευομενο μελος το πηρε...οχι στα χερια, η κλινικη που γεννησε , αλλα το πηρε!! πες στον αντρα σου να ρωτησει και αλλου..απλα το δικαιουσαι μονο αν γεννησεις σε ιδιωτικη κλινικη, σαν βοηθημα που θα σου μειωσει λιγο το κοστος και θα το παρει η κλινικη οχι εσυ..στο νοσοκομειο δν θα παρεις τιποτα..πληρωνεται απλα απευθειας το νοσοκομειο απο το ικα!!

VASO*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλημερα σε όλες!τον ιουνιο που γεννησα εγω πηρα κανονικα το επιδομα κυοφοριας και λοχειας καθωσ και το επιδομα τοκετου 900€,γεννησα σε ιδιωτικη κλινικη καιεργαζομαι κανονικα!η νυφη μου τωρα τον οκτωβρη γεννησε σε συμβεβλημενη κλινικη και τα 900€ αφαιρεθηκαν απο τον λογ/μο του μαιευτηριου!
η βεβαιωση εργοδοτη δινεται απο το ικα και ειναι το εντυπο που σου δινουν για την πιθανη ημερομηνια τοκετου, στο οποιο συμπληρωνει και ο εργοδοτης την ημερομηνια που σταματας απο την δουλεια!
συγνωμη αλλα για τισ ανεργεσ μανουλεσ δεν γνωριζω κατι συγκεκριμένο, αλλα θυμαμαι οτι αν εισαι στο ταμειο ανεργειασ δικαιουσαι το επιδομα τοκετού!
με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις