Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
60 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 60 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να βοηθησουμε μια μανουλα!!! - Σελίδα 2 361490 bravo ston antonh kai ston kathe antonh !!!!!

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Respect Respect Respect Respect Respect Respect


να βοηθησουμε μια μανουλα!!! - Σελίδα 2 228222 να βοηθησουμε μια μανουλα!!! - Σελίδα 2 228222 να βοηθησουμε μια μανουλα!!! - Σελίδα 2 228222

tinkerbellpatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα. επειδη το περναω κ η ιδια αυτο που περναει η κοπελα, δυστηχως, οπως ισως κ πολλοι που δεν τους γνωριζουμε θελω να πω ενα μπραβο στην κοπελα που προσπαθει να τους βοηθησει κ σε ολους οσους καταφερουν κ τους προσφερουν την παραμικρη βοηθεια, ειτε μικρη ειτε μεγαλη ειμαι σιγουρη οτι γι αυτην την οικογενεια θα ναι τεραστια... οποιος δεν το εχει ζησει κ ευχομαι να μην το ζησει κανεις αλλος ποτε, δεν μπορει να καταλαβει πως ειναι να μην μπορεις να προσφερεις ο ιδιος εστω τα βασικα στα παιδια σου... σιγουρα ομως μπορει να φανταστει πως ειναι κ να βοηθησει οπως μπορει ο καθενας... η ανθρωπια, η ευαισθησια κ η αλλυλεγγυη ειναι τα μονα αγαθα που ειναι τοσο σημαντικα κ ειναι δωρεαν...... η τα εχεις η δεν τα εχεις. ευχομαι να μην χαθουν κ αυτα... μακαρι να μπορουσα να τους βοηθησω, μακαρι... Crying or Very sad

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω αλλά μένω μακρυά αν και στη Πάτρα σπούδασα και την ξέρω σαν κάλπικη δεκάρα.
Εύχομαι αυτό που θα ήθελες για τους άλλους να κάνεις αλλά δεν μπορείς,να κάνουν οι άλλοι για σένα που μπορούν αλλά λόγω απόστασης δεν μπορώ εγώ.
Εύχομαι τα καλύτερα και επειδή τα ευχολόγια είναι μόνο λόγια,εύχομαι να βρεθούν εκείνοι οι άνθρωποι,κυρίως στη Πάτρα που θα σε βοηθήσουν.
Η βοήθεια πρέπει να δίνεται από όλους όσους μπορούν να τη δώσουν γιατί στην ίδια θέση μπορεί να βρεθούν ανά πάσα ώρα και στιγμή.
Εγώ πως να σε βοηθήσω ; Να στείλω πάνες ή γάλα με το ΚΤΕΛ ; Στη Πάτρα πρέπει κυρίως να σε βοηθήσουν ή στην ευρύτερη περιοχή. Αν νομιζεις ότι μπορώ και έτσι πες μου . Οκ ;

tinkerbellpatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
renaki_73 έγραψε:Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω αλλά μένω μακρυά αν και στη Πάτρα σπούδασα και την ξέρω σαν κάλπικη δεκάρα.
Εύχομαι αυτό που θα ήθελες για τους άλλους να κάνεις αλλά δεν μπορείς,να κάνουν οι άλλοι για σένα που μπορούν αλλά λόγω απόστασης δεν μπορώ εγώ.
Εύχομαι τα καλύτερα και επειδή τα ευχολόγια είναι μόνο λόγια,εύχομαι να βρεθούν εκείνοι οι άνθρωποι,κυρίως στη Πάτρα που θα σε βοηθήσουν.
Η βοήθεια πρέπει να δίνεται από όλους όσους μπορούν να τη δώσουν γιατί στην ίδια θέση μπορεί να βρεθούν ανά πάσα ώρα και στιγμή.
Εγώ πως να σε βοηθήσω ; Να στείλω πάνες ή γάλα με το ΚΤΕΛ ; Στη Πάτρα πρέπει κυρίως να σε βοηθήσουν ή στην ευρύτερη περιοχή. Αν νομιζεις ότι μπορώ και έτσι πες μου . Οκ ;

δεν πειραζει, σ ευχαριστω! αρκει που θα βοηθησεις την οικογενεια που το χρειαζεται κ περισσοτερο απο εμενα... δεν θελω να σε επιβαρυνω.. ετσι ειναι οπως τα λες... κ πιστευω πως πρεπει να βοηθαμε τους συναθρωπους μας οχι μονο γιατι μπορει να βρεθουμε στην ιδια θεση αλλα γιατι μπορουμε να βοηθησουμε... ειναι θεμα ανθρωπιας! κ εγω ετσι πιστευα αλλα δεν ειναι θεμα πολης... αλλα καρδιας... η mamamia12 καταλαβαινει τι εννοω... ειλικρινα μπραβο σου που θα βοηθησεις, χαιρομαι που υπαρχουν ακομα Ανθρωποι! κ μακαρι να τους βοηθησουν κ αλλοι, κ οντως να βοηθησουν κ οχι να λενε στους αλλους οτι βοηθησαν χωρις να το εχουν κανει. προς Θεου δεν το λεω για σενα! αλλα για καποιους που ειπαν οτι με βοηθησαν ενω δεν ειναι αληθεια, κ ειναι κριμα σε τετοιες καταστασεις να λεμε ψεματα γιατι μιλαμε για θεμα επιβιωσης... ποσο μαλλον των παιδιων... συγνωμη αν σας κουρασα αλλα πιστευω πως επρεπε να το αναφερω...

tinkerbellpatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
για να μην παρεξηγηθω χωρις λογο δεν εννοω οτι η mamamia 12 ειπε πως με βοηθησε ενω δεν το εκανε... ισα ισα το αντιθετο, με βοηθησε κ την ευχαριστω. ετσι οπως το εγραψα φανηκε αλλιως.

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να περιμένεις κάτι και από μένα.

καλο βραδυ και από εδώ.


tinkerbellpatra


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
renaki_73 έγραψε:να περιμένεις κάτι και από μένα.

καλο βραδυ και από εδώ.


σ ευχαριστω παρα πολυ! Respect καλο βραδυ.

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον..μιλησα με την μαμα πριν κανα μισαωρο μου ειπε οτι η συμμετοχη ειναι απιστευτα μεγαλη κ εχει παααρα πολλα ρουχα,εχει κ τροφιμα...
μην παρεξηγηθω
δεν το λεω να μην στειλετε αλλα απλα να παρετε καλυτερα τηλεφωνο ωστε να σας πει τι πραγματικα εχει αναγκη.....!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:λοιπον..μιλησα με την μαμα πριν κανα μισαωρο μου ειπε οτι η συμμετοχη ειναι απιστευτα μεγαλη κ εχει παααρα πολλα ρουχα,εχει κ τροφιμα...
μην παρεξηγηθω
δεν το λεω να μην στειλετε αλλα απλα να παρετε καλυτερα τηλεφωνο ωστε να σας πει τι πραγματικα εχει αναγκη.....!!!
ωραια κοριτσια μπραβω σασ μπραβω βετακι καλα εκανες γτ ισωσ να παρουμε πραγματα τα οποι εχει!!!καπωσ να βοηθουσαμε κ την κοπελα απο την ΠΑΤΡΑ τοτε να μαζευαμε καποια τροφιμα κ να τα στελναμε κ για τα παιδακια τησ!!

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσια καλησπερα.
Γνωριζει καποια κοπελα το τηλ. της κοπελιας να την παρω? ειχα πει να της στειλω καποια πραγματακια αλλα ειχα πολλα τρεχαματα και το αμελησα.Διαβασα ομως οτι υπαρχει ηδη μεγαλη συμμετοχη απο αλλες μανουλες και θελω να μιλησω κι εγω μαζι της να μου πει τι εχει περισσοτερο αναγκη τωρα.Αν καποια κοπελα το εχει ας μου στειλει pm.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:Κοριτσια καλησπερα.
Γνωριζει καποια κοπελα το τηλ. της κοπελιας να την παρω? ειχα πει να της στειλω καποια πραγματακια αλλα ειχα πολλα τρεχαματα και το αμελησα.Διαβασα ομως οτι υπαρχει ηδη μεγαλη συμμετοχη απο αλλες μανουλες και θελω να μιλησω κι εγω μαζι της να μου πει τι εχει περισσοτερο αναγκη τωρα.Αν καποια κοπελα το εχει ας μου στειλει pm.
αγγελικη μου το τηλφ ειναι λιγο ποιο πανω ,στην πρωτη σελιδα

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:
vetaki..! έγραψε:λοιπον..μιλησα με την μαμα πριν κανα μισαωρο μου ειπε οτι η συμμετοχη ειναι απιστευτα μεγαλη κ εχει παααρα πολλα ρουχα,εχει κ τροφιμα...
μην παρεξηγηθω
δεν το λεω να μην στειλετε αλλα απλα να παρετε καλυτερα τηλεφωνο ωστε να σας πει τι πραγματικα εχει αναγκη.....!!!
ωραια κοριτσια μπραβω σασ μπραβω βετακι καλα εκανες γτ ισωσ να παρουμε πραγματα τα οποι εχει!!!καπωσ να βοηθουσαμε κ την κοπελα απο την ΠΑΤΡΑ τοτε να μαζευαμε καποια τροφιμα κ να τα στελναμε κ για τα παιδακια τησ!!

εγω της εστειλα ηδη μνμ!!!οτι μπορουμε κανουμε τωρα που "εχουμε" την ανεση..
πως μα καταντησαν οι αλητες για ναμην πω τπτ αλλο..που να τα φανε στους γιατρους...
τρωνε με χερια κ με ποδια κ αλλοι δεν εχουν τα βασικα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vetaki σε ευχαριστω παρα πολυ..

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vetaki..! έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
vetaki..! έγραψε:λοιπον..μιλησα με την μαμα πριν κανα μισαωρο μου ειπε οτι η συμμετοχη ειναι απιστευτα μεγαλη κ εχει παααρα πολλα ρουχα,εχει κ τροφιμα...
μην παρεξηγηθω
δεν το λεω να μην στειλετε αλλα απλα να παρετε καλυτερα τηλεφωνο ωστε να σας πει τι πραγματικα εχει αναγκη.....!!!
ωραια κοριτσια μπραβω σασ μπραβω βετακι καλα εκανες γτ ισωσ να παρουμε πραγματα τα οποι εχει!!!καπωσ να βοηθουσαμε κ την κοπελα απο την ΠΑΤΡΑ τοτε να μαζευαμε καποια τροφιμα κ να τα στελναμε κ για τα παιδακια τησ!!

εγω της εστειλα ηδη μνμ!!!οτι μπορουμε κανουμε τωρα που "εχουμε" την ανεση..
πως μα καταντησαν οι αλητες για ναμην πω τπτ αλλο..που να τα φανε στους γιατρους...
τρωνε με χερια κ με ποδια κ αλλοι δεν εχουν τα βασικα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
αστα βετα αστα οχι οτι μασ περισευουν αλλα οτι μπουρουμε να βοηθουσε να το κανουμε εγω μενω αθηνα...

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MPRABO SE OLES SAS koritsia!!!!!AS VOHTHISOUME KAI THN MAMA APO THN PATRA!!!thn tikerbell..EXEI ANaGKH APO GALATA sanilac 1 kai nounou kid PANES No2 kai No5,xali,trofima.

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω κρητη αλλα τουλαχιστον ειναι οι μεταφορικες κ το κτελ..οποτε βολευει..ο αντρας μου μου ειπε οτι με μεταφορικη ειναι το πολυ 5€ για αθηνα..για πατρα,πηρα στο κτελ λεει το πολυ 10€..
ο θεος να μην στελνει τετοια προβληματα σε κανεναν....αμαρτια ειδικα για τα παιδακια...αλλα οσο υπαρχουν ΑΝΘΡΩΠΟΙ κανεις δεν χανεται!!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamia12 έγραψε:MPRABO SE OLES SAS koritsia!!!!!AS VOHTHISOUME KAI THN MAMA APO THN PATRA!!!thn tikerbell..EXEI ANaGKH APO GALATA sanilac 1 kai nounou kid PANES No2 kai No5,xali,trofima.
θα δω κ εγω τι μπορω να κανω

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamia12 έγραψε:MPRABO SE OLES SAS koritsia!!!!!AS VOHTHISOUME KAI THN MAMA APO THN PATRA!!!thn tikerbell..EXEI ANaGKH APO GALATA sanilac 1 kai nounou kid PANES No2 kai No5,xali,trofima.

α ωραια!!της εστειλα μνμ αλλα δεν ειναι μεσα...νουνου kid πιο ειναι?αυτο απο 6μηνων?ρουχα θελει?

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aggeliki5579 έγραψε:Κοριτσια καλησπερα.
Γνωριζει καποια κοπελα το τηλ. της κοπελιας να την παρω? ειχα πει να της στειλω καποια πραγματακια αλλα ειχα πολλα τρεχαματα και το αμελησα.Διαβασα ομως οτι υπαρχει ηδη μεγαλη συμμετοχη απο αλλες μανουλες και θελω να μιλησω κι εγω μαζι της να μου πει τι εχει περισσοτερο αναγκη τωρα.Αν καποια κοπελα το εχει ας μου στειλει pm.
einai 2 manoules aggelikh mou h tikerbell patra kai akomh mia kuria poluteknh. Very Happy

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamamia12 έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:Κοριτσια καλησπερα.
Γνωριζει καποια κοπελα το τηλ. της κοπελιας να την παρω? ειχα πει να της στειλω καποια πραγματακια αλλα ειχα πολλα τρεχαματα και το αμελησα.Διαβασα ομως οτι υπαρχει ηδη μεγαλη συμμετοχη απο αλλες μανουλες και θελω να μιλησω κι εγω μαζι της να μου πει τι εχει περισσοτερο αναγκη τωρα.Αν καποια κοπελα το εχει ας μου στειλει pm.
einai 2 manoules aggelikh mou h tikerbell patra kai akomh mia kuria poluteknh. Very Happy

Με την Αθηνα μιλησα πριν λιγο και ηδη κανονισα μεσα στην εβδομαδα να της στειλω οτι μπορεσω..για την κοπελα απο την Πατρα διαβασα τωρα απο σενα οτι χρειαζεται πανες και γαλατα και θα της ετοιμασω και εκεινης ενα πακετο..τα στοιχεια της τα εχω γιατι ειχα προγραμματισει να της στειλω κατι αλλα ηρθα κι εγω πολυ στριμωχτα οικονομικα και δεν τα καταφερα..τωρα ομως που μπορω θα της στειλω..

Δυστυχως κοριτσια αργα ή γρηγορα ολοι θα βρεθουμε σε ιδια ή παρομοια θεση..τωρα τουλαχιστον που μπορουμε να διαθεσουμε για μια οικογενεια εστω 10 ευρω ας το κανουμε και ο θεος δεν ξεχναει κανεναν...

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ..ΠΟΤΕ ΔΕ ΤΑ ΞΕΧΝΩ,ΑΝ ΕΧΕΙΣ 2 ΜΑΝΔΥΕΣ ΔΩΣΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ...ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΗΣ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΞΗ ΣΤΟΝ ΣΥΝΑΘΡΩΠΟ,ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΡΟΔΑ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΡΘΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΠΑΛΙ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΚΑΛΟΙ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΚΙ ΕΜΑΣ.Ο ΘΕΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΧΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΕΡΝΑ!ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΝΕ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΗΛΟΒΟΗΘΙΟΜΑΣΤΕ!ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ....ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΕΤΣΙ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΔΙΝΟΥΝ να βοηθησουμε μια μανουλα!!! - Σελίδα 2 50580

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vetaki..! έγραψε:
mamamia12 έγραψε:MPRABO SE OLES SAS koritsia!!!!!AS VOHTHISOUME KAI THN MAMA APO THN PATRA!!!thn tikerbell..EXEI ANaGKH APO GALATA sanilac 1 kai nounou kid PANES No2 kai No5,xali,trofima.

α ωραια!!της εστειλα μνμ αλλα δεν ειναι μεσα...νουνου kid πιο ειναι?αυτο απο 6μηνων?ρουχα θελει?
TO NOYNOY KID TO KOYTI APO 2 ETVN KAI PANV,EXEI 2 KORITSAKIA..EINAI ANERGOI KAI OI 2 KAI EXEI MEGALH ANAGKH

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
http://forum.eimaimama.gr/t14818p20-topic#579480
KOITAΞΤΕ ΕΔΩ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ Very Happy

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΠΟΙΑ ΜΑΜΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΤΙΚΕΡΜΠΕΛ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΤΥΛΕΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...μια κοπελα εχει ρουχα παιδικα αλλα ειναι απο αγορι χειμωνιατικα κ ενα χαλι να μιλησουν αν τα βρουν κ καλυφθουν να τα στυλει μενει

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις