Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
56 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 56 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1Den katalaweno tin gineka mou Empty Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:06 am

Kostas5


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Gia sas agoria ke koritsia!

Zoume stin idia polikatikia me tin gineka mu ke tus gonis mu. O kathenas sto diamerisma tu. Otan genithike i mikri mas pringipisa queen tin piga stus gonis mu ena apogewma opu tin afisa mia ora na tin harun ke afti. Simera i mikri ine eksi minon ke kathe wradi sinehizo na tin pigeno stus gonis mu! Tis ginekas mu tin opia agapo ke latrewo afto den aresi katholu! Den katalaweno tin gineka mou 215994 An thelun lei as erthun na tin dun sto diko mas diamerisma. Tin mia tha akuso oti tin kratun poli agalia ke tin ali oti ine akomi mikri! Mia imera pu tis ipa na tin pao ena proino stus gonis mu mu lei: Den ftani i mia ora to wradi? Prepi na tin pas ke to proi? Meta tha gini sinithia na tin pigenume ke to proi. Ilikrina peste mu sas parakalo pu ine to prowlima na afino in kori mu stus gonis mu mia ora to wradi? Na min tin hari ke o papus ke i giagia? Ilikrina den katalaweno tin gineka mu! Efhome mia imera pu tha ehume ke emis egonia na me katalawi!
Tha haro poli na mu pite tin gnomi sas!

Me filikus heretismus

Kostas Smile

2Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:12 am

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν το βρισκω κακο μιας και εισαστε και στην ιδια πολυκατοικια οπως λες να το βλεπουν το μωρο και οι γονεις σου
αλλα να σε ρωτησω κατι?
γιατι δεν ερχονται εκεινοι να το δουν και θα πρεπει να πηγαινει το μωρακι σε εκεινους??

ειναι μικρο ακομη και ισως να 'ξεσικωνεται' οταν την βγαζεις εξω
δεν ξερω μια ιδεα λεω

3Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:20 am

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κωστα να χαιρεσε την κορουλα σου!!!
αντικειμενικα τωρα, να πηγαινεις καθε απογευμα το μωρο στους γονεις σου ειναι λιγο υπερβολικο!! οχι μονο στους γονεις σου, ακομη και να το πηγαινε και η γυναικα σου στους δικους της γονεις.. καταλαβαινω οτι θελουν να το χαρουν, να την αγκαλιασουν, ακομη και εσυ χαιρεσε βλεποντας την λαχταρα στα προσωπα τους, αλλα σκεφτηκες οτι και η γυναικα σου μπορει να θελει μια μερα να κατσει σπιτι με το παιδι της και τον αντρα της και να μην κανει τιποτα? να πατε οικογενειακος μια βολτα? να εχετε καλεσμενους σπιτι? και ξερουμε πολυ καλα (το ξερω και απο τους δικους μου) οτι αν ξεκινησεις μια συνηθεια στους γονεις σου δεν το κοβεις μς τιποτα!!!
γιατι η γονεις σου δεν ερχονται σπιτι σας και αυτη? η γυναικα σου μπορει να πιστευει οτι δεν την συμπαθουν κ.α. και να εκνευριζετε και απο αυτο!!!
σου ευχομαι να βρεθει μια λυση, και παντα να σκεφτεσε και τις δυο πλευρες!!!

4Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:24 am

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η ιστορια αυτη μου θυμιζει απο την πλευρα ομως της γυναικας αυτη εδω... http://forum.eimaimama.gr/t15611-topic

5Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:26 am

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δεν ειναι κακο να την βλεπουν αλλα το ξαθε μερα μου φαινεται υπερβολη...και ας πουμε οτι δεν ειναι υπερβολη,για πιο λογο πρεπει να ξεσηκωνεται το μωρακι και να πηγαινει αυτο αντι να ερχονται και αυτοι καποιες φορες;;;επισης μπορει η γυναικα σου εστω μια μερα να θελει το μωρο της κοντα της στο σπιτι,δεν ειναι δικαιωμα της;;;νομιζω πως για να υπαρξει μια ισορροπια θα πρεπει να μιλησεις στους γονεις σου και να τους εξηγησεις πως καποιες φορες την εβδομαδα μπορει να θελετε και σεις αυτην την ωρα να την εκμεταλευτητε σαν οικογενεια γιατι απο οτι καταλαβα την γυναικα σου την ενοχλει το γεγονος οτι αυτο εχει γινει ρουτινα οτι: οπ!!!!πηγε ταδε η ωρα,πρεπει να στειλω το μωρο στους παππουδες,δεν ειναι ωραιο αυτο,κατα την γνωμη μου...και εχει δικιο η γυναικα σου στο οτι το μωρο ειναι μικρο...μπορει να φοβαται πως ισως το εχουν συνεχεια αγκαλια και δεν το αφηνουν να ηρεμησει και αλλα διαφορα...ας το βλεπουν το μωρακι αλλα λιγο πιο χαλαρα...θελω να πω πως δεν βρησκω την γυναικα σου παραξενη ή υπερβολικη...και γω στην θεση της θα εκνευριζομουν...

6Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:27 am

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:Η ιστορια αυτη μου θυμιζει απο την πλευρα ομως της γυναικας αυτη εδω... http://forum.eimaimama.gr/t15611-topic

και μενα το ιδιο ιωαννα!!!!!

7Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:29 am

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βρίσκω απολύτως φυσιολογικό αυτό που λεεί η γυναίκα σου.
Μπορούν οι γονείς σου να ανεβαίνουν και να βλέπουν το μωρό στο σπίτι του, στο περιβάλλον του.
Είναι διαφορετικό το να τύχει να πας μια στις 3-4 μέρες το μωρό κάτω και διαφορετικό να το πηγαίνεις σε καθημερινή βάση.
Δεν το καταλαβαίνω? Όποιος θέλει να με δει έρχεται στο σπίτι μου. Αυτό ξέρω.
Και εγώ θα είχα πρόβλημα!

8Den katalaweno tin gineka mou Empty . Δευ Νοε 19, 2012 3:31 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μενα θα με πειραζε καπως να πηγαινω το μωρο καθε μα καθε μερα στα πεθερικα μου.θα ενιωθα καπως,δλ σαν να "μπαινουν" πολυ στην οικογενειακη μου ζωη.δεν ξερω αν με καταλαβαινεις τι εννοω.γενικα εχουν προβλημα πεθερικα κ γυναικα?μιλησε της να συο εξηγησει γιατι την ενοχλει και αν βλεπεις οτι δεν αλλαζει γνωμη σταματα το καθε μερα.ναι να το χαρουν και οι παππουδες αλλα δεν χρειαζεται καθε μερα!σημασια εχει να εισαι καλα με την γυναικα σου.δλ αν μενανε πιο μακρια τι θα γινοταν?θα σε "ετρωγε" γιατι δεν θα το βλεπανε καθε μερα?

9Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:32 am

renaki_73


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΙΝΑΙ Ή ΞΕΝΗ ;






[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

10Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:36 am

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΩΣΤΑ ΑΥΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΕΓΓΟΝΗ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ,ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΝ 3 ΜΗΝΕΣ!![ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ...]ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ,ΑΠΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΑ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΖΥΓΟ.ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΓΙΑ 3ΟΥΣ!

11Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:40 am

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΜΑ θελουν τα παππουδια να πηγαινουν κι αυτα που κ που να το βλεπουν μην τα περιμενουν ολα στα ποδια τους σορρυ κιολας...μιλαμε για ενα μωρο....αυτο πρεπει να παει????η αυτοι σε αυτο?????????



φιλικα.. Very Happy

12Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 3:53 am

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
astrellita έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Η ιστορια αυτη μου θυμιζει απο την πλευρα ομως της γυναικας αυτη εδω... http://forum.eimaimama.gr/t15611-topic

και μενα το ιδιο ιωαννα!!!!!

μα τι σύμπτωση ε ;

και άντε σύμπτωση να ναι εγώ έχω άλλη απορία, υπάρχει περίπτωση άντρας και να γράψει όλα τα παραπάνω ; απίθανο μου κάνει...


13Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 4:40 am

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:
astrellita έγραψε:
ioanna85 έγραψε:Η ιστορια αυτη μου θυμιζει απο την πλευρα ομως της γυναικας αυτη εδω... http://forum.eimaimama.gr/t15611-topic

και μενα το ιδιο ιωαννα!!!!!

μα τι σύμπτωση ε ;

και άντε σύμπτωση να ναι εγώ έχω άλλη απορία, υπάρχει περίπτωση άντρας και να γράψει όλα τα παραπάνω ; απίθανο μου κάνει...


για να πω την αληθεια και μενα κατι δεν μου κολλαει!!! scratch scratch scratch

14Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 5:47 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Den katalaweno tin gineka mou 966307 Den katalaweno tin gineka mou 966307 Den katalaweno tin gineka mou 966307

15Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 7:54 am

sofia-petroyla

sofia-petroyla
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
den mporw na katalabw k egw tin gunaika sou dil an itan oi dikoi tis goneis den tha pigene kathe mera katw me to mwro? emena oi goneis mou einai apo katw mas k sxedwn oli mera eimaste ekei egw k ta koritsia mou i paw mono tin megali mou 2,5 etwn... k o antras mou den milaei katholou.... mipos i gunaika sou den ta paei kala me tous dikous sou?

16Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 8:03 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συγγνωμη κιολας αλλα επειδη η κοπελα μπορει να θελει να περασει το απογευμα της με τον αντρα που αγαπησε και το παιδι τους παει να πει οτι δεν εχει καλες σχεσεις με τα πεθερικα της?που ειναι το κακο δλδ?καθε μερα το ιδιο παραμυθι?τι ειναι το παιδι?θεαμα?"σας περιμενουμε καθε απογευμα 5-6μμ"?????δε μπορει να κανονισει τη ζωη της οπως θελει?πρεπει να εχει συγκεκριμενο προγραμμα?εγω στους γονεις μου παω κανενα πρωι μονη μου που μενουμε στην ιδια γειτονια το απογευμα που γυριζει ο αντρας μου το περναμε μαζι!οπως δε θελω εγω συνεχεια τα πεθερικα μου ετσι δε θα θελει κι αυτος τα δικα του.θα ημουν αδικη αν δεν ηθελα τους δικους του αλλα του επεβαλλα συνεχωςτους δικους μου!γιατι σε τελικη αναλυση και ο πατερας μου ειναι τοσο απαραδεκτος οσο και τα πεθερικα μου.μπορει και χειροτερος...δε το εχω σκεφτει και πολυ... scratch

17Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 11:48 am

????????


Επισκέπτης
Κάτι μου θυμίζει αυτή η ιστορία.... χμμμ.... και μπορώ να πω, ότι εμφανίζονται παράξενες ιστορίες ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!ειδικά απο τις 29/09/2012 και μετά....

18Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Δευ Νοε 19, 2012 11:54 am

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΞΑΝΘΙΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΙ ΕΓΩ??? Rolling Eyes Shocked

19Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Τρι Νοε 20, 2012 6:45 am

geneka

geneka
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ioanna85 έγραψε:Η ιστορια αυτη μου θυμιζει απο την πλευρα ομως της γυναικας αυτη εδω... http://forum.eimaimama.gr/t15611-topic

Καλησπερα κοριτσια!
Ασυνήθιστη τύχη !
Aniksa na diabazw kana istoria … ki blepw oti aythn istoria egrapse o antras mou! Shocked
aytos nomise oti oli edw tha grafoyne poso adiko exw klp alla opos panta eixa dikio Den katalaweno tin gineka mou 536304
twra tha girisi apo thn douleia tha diabazi ki tha skasi affraid

20Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Τρι Νοε 20, 2012 6:46 am

geneka

geneka
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="renaki_73"]ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΙΝΑΙ Ή ΞΕΝΗ ;


apantaw gia antra moy . kseni eimai Smile

21Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Τρι Νοε 20, 2012 6:50 am

geneka

geneka
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mamamia12 έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΚΩΣΤΑ ΑΥΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ,ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΙ ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ ΝΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ,ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΠΩΣ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΗΝ ΕΓΓΟΝΗ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ,ΕΓΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ.ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΞΑΝ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΝ 3 ΜΗΝΕΣ!![ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΝΤΑ...]ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ,ΑΠΛΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΥΠΕΡΒΟΛΗ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΑ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΖΥΓΟ.ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΤΕ ΓΙΑ 3ΟΥΣ!

nai krima Den katalaweno tin gineka mou 534787 mono gia goneis ki malonoume ... ox empleksa Rolling Eyes

22Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Τρι Νοε 20, 2012 6:53 am

geneka

geneka
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
sofia-petroyla έγραψε:den mporw na katalabw k egw tin gunaika sou dil an itan oi dikoi tis goneis den tha pigene kathe mera katw me to mwro? emena oi goneis mou einai apo katw mas k sxedwn oli mera eimaste ekei egw k ta koritsia mou i paw mono tin megali mou 2,5 etwn... k o antras mou den milaei katholou.... mipos i gunaika sou den ta paei kala me tous dikous sou?

i dikis mou goneis einai 3000 km makria! kathe mera einai enoxlitiko ... an emene edw mana mou den nomiso tha arese ston antra mou na erxete kathe mera Twisted Evil
otan mikri tha perpataei tha milaei ayth tha apofasisi poso syxna tha paei sth giagia ki papou queen eyxomai na min pygeni syxna Den katalaweno tin gineka mou 587529 Den katalaweno tin gineka mou 875502

23Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Τρι Νοε 20, 2012 6:55 am

geneka

geneka
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευάκι έγραψε:συγγνωμη κιολας αλλα επειδη η κοπελα μπορει να θελει να περασει το απογευμα της με τον αντρα που αγαπησε και το παιδι τους παει να πει οτι δεν εχει καλες σχεσεις με τα πεθερικα της?που ειναι το κακο δλδ?καθε μερα το ιδιο παραμυθι?τι ειναι το παιδι?θεαμα?"σας περιμενουμε καθε απογευμα 5-6μμ"?????δε μπορει να κανονισει τη ζωη της οπως θελει?πρεπει να εχει συγκεκριμενο προγραμμα?εγω στους γονεις μου παω κανενα πρωι μονη μου που μενουμε στην ιδια γειτονια το απογευμα που γυριζει ο αντρας μου το περναμε μαζι!οπως δε θελω εγω συνεχεια τα πεθερικα μου ετσι δε θα θελει κι αυτος τα δικα του.θα ημουν αδικη αν δεν ηθελα τους δικους του αλλα του επεβαλλα συνεχωςτους δικους μου!γιατι σε τελικη αναλυση και ο πατερας μου ειναι τοσο απαραδεκτος οσο και τα πεθερικα μου.μπορει και χειροτερος...δε το εχω σκεφτει και πολυ... scratch

nai akribos etsi! alla antras mou POLY PESMATARIS Mad

24Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Τρι Νοε 20, 2012 7:48 am

astrellita

astrellita
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="geneka"]
renaki_73 έγραψε:ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΕΙΝΑΙ Ή ΞΕΝΗ ;


apantaw gia antra moy . kseni eimai Smile

χαχα!!!!! καλη φαση!!!! ααααα!!!!ζηλευω!!!θα πω και γω στον αντρα μου οτι προβλημα εχει μαζι μου να το γραφει εδω και να τον αρχηζετε ολες στο κραξιμο και μετα να δει αυτος!!!χαχαχα....

25Den katalaweno tin gineka mou Empty Απ: Den katalaweno tin gineka mou Τρι Νοε 20, 2012 8:33 am

geneka

geneka
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαχα!!!!! καλη φαση!!!! ααααα!!!!ζηλευω!!!θα πω και γω στον αντρα μου οτι προβλημα εχει μαζι μου να το γραφει εδω και να τον αρχηζετε ολες στο κραξιμο και μετα να δει αυτος!!!χαχαχα....[/quote]

xaxa Den katalaweno tin gineka mou 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις