Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Κυρ Αυγ 07, 2011 10:47 am

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είμαι εντελώς άσχετη με το θέμα αλλά επειδή με ενδιαφέρει έχω την εξής απορία..Γιατί πρέπει η περίδεση (ή ό,τι άλλο) να γίνει εφόσον είσαι ήδη έγκυος? Και πρέπει να γίνει σε κάθε εγκυμοσύνη άν έχεις πρόβλημα? Συγνώμη αν είναι χαζές οι ερωτήσεις μου απλώς επειδή το έχω ακούσει και μου κάνει εντύπωση και θέλω να ενημερώθω..Μπορεί πχ σε μία εγκυμοσύνη να μην έχεις πρόβλημα ενώ σε μία δεύτερη να έχεις? Και πως βλέπει ο γιατρός αν έχεις πρόβλημα?? confused confused confused

27ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Κυρ Αυγ 07, 2011 12:18 pm

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Είμαι εντελώς άσχετη με το θέμα αλλά επειδή με ενδιαφέρει έχω την εξής απορία..Γιατί πρέπει η περίδεση (ή ό,τι άλλο) να γίνει εφόσον είσαι ήδη έγκυος? Και πρέπει να γίνει σε κάθε εγκυμοσύνη άν έχεις πρόβλημα? Συγνώμη αν είναι χαζές οι ερωτήσεις μου απλώς επειδή το έχω ακούσει και μου κάνει εντύπωση και θέλω να ενημερώθω..Μπορεί πχ σε μία εγκυμοσύνη να μην έχεις πρόβλημα ενώ σε μία δεύτερη να έχεις? Και πως βλέπει ο γιατρός αν έχεις πρόβλημα?? confused confused confused

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΑΖΕΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΣΟΥ.ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΑΜΜΑ,ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΞΕΝΟ ΣΩΜΑ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΞΕΝΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΡΑΨΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΣΥΝΗΘΩΣ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΤΡΙΔΥΜΑ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ,ΒΛΕΠΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ.ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΡΑΧΗΛΟ,ΑΠΛΑ ΕΙΧΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΣΑΚΟΣ ΗΤΑΝ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΙΕΖΑΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ.

28ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Κυρ Αυγ 07, 2011 1:11 pm

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι κατάλαβα..Αυτό όμως το βλέπουν πότε? Γιατί υποτίθεται ότι δεν σου κάνουν κολπικό υπέρηχο ή κάτι μετά το 1ο τρίμηνο πχ (εμένα τουλάχιστον δεν μου έκανε ξανά). Και στην β επιπέδου δεν ξέρω αν ψάξανε κάτι γιατί είπε ο γιατρός μου ότι δεν είχαμε κάποιο ιστορικό και θεώρησαν ότι όλα είναι φυσιολογικά.. Rolling Eyes Rolling Eyes

29ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Κυρ Αυγ 07, 2011 1:14 pm

artemis-karabet-mpempa

artemis-karabet-mpempa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έχω την εντύπωση ότι φαίνεται από την αρχή, κ αν δεν είχες στην πρώτη εγκυμοσύνη τέτοιο πρόβλημα, δύσκολο ναχεις στην επόμενη διορθώστε με σε οτι κάνω λάθος

30ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Δευ Αυγ 08, 2011 3:10 am

stav2007


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΚΟΥΣΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΗΜΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΟ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΘΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΠΧ ΕΓΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΣΤΗΝ 1 ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΔΙΔΥΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΒΑΡΥΝΟΥΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΣΙ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΑΣΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΑΝ ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΩ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΔΙΔΥΜΑ(ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ) ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΙΚΕ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΛΠΙΚΟ ΝΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΞΕΤΕΣΗ ΚΑΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ

31ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Παρ Αυγ 12, 2011 7:08 am

fotini31

fotini31
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια καλησπερα κ απο μενα,δεν διαβασα ολες τις απαντησεις σας αλλα θελω κ εγω να μοιραστω την εμπειρεια της περιδεσης.εγω ανακαλυψα οτι εχω ανεπαρκεια τραχηλου την 23 εβδομαδα(τραχηλος 6mm)και εκανα επειγουσα περιδεση με μεγαλο κινδυνο να χασω το μωρο.τελικα γεννησα τη 32η εβδομαδα(μεγαλο θαυμα για τον ανυπαρκτο στην ουσια τραχηλο)ο γιος μου γεννηθηκε 1800gr,ειχα κανει και τις ενεσεις και ειναι υγιεστατος δοξα το θεο!σημερα ειναι 18 μηνων και 12 κιλα και στην κυριολεξια ζουζουνι!ελπιζω να δινω θαρρος σε οσες κοπελες το βιωνουν..

32ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Παρ Αυγ 12, 2011 7:35 am

tinacorfu

tinacorfu
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
stav2007 έγραψε:tinacorfu σε ευχαριστω πολυ και σου ευχομαι οτι καλυτερο.με εναν πονο κοριτσακι μου και απο εδω και περα μονο χαρες.συγνωμη αν σου θυμησα κατι που δεν ηθελες,στο λεω γιατιμε ποναει ακομα αυτο,εμανα ηταν δυο και απο εξωσωματικη και ετσι ηταν δυσκολο.αλλα παλι καλα προβλημα με τραχηλο δεν εχω.και εγω τωρα στις 29 εβδομαδες(απο 15 εως 20 Αυγουστου)θα κανω και εγω την ενεση κορτιζονησ για τα πνευμονια.εσυ τωρα την εκανες?


Aρχησα με δυο κορτιζονες στις 26 εβδομαδες εκανα μετα αλλες δυο στις 29 και μετα δυο τελευταιες στις 33 μετα ειπαμε να μην κανω αλλες γιατι προχωρουσα κανονικα και αν τυχαινε κατι θα εκανα τελευταια στιγμη.Ετσι κι αλλιως μας κρατανε μονο για 10 ημερες

33ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Σαβ Αυγ 13, 2011 6:46 am

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
o τραχηλος μετριεται και στην α και β επιπεδου, τον μετραει απο εξω, με τον υπερηχο, εμενα τουλαχιστον ετσι μου τον ειχαν μετρησει.
foteini και οι υπολοιπες μανουλες που μπηκαν σε αυτη την αγχωτικη διαδικασια, να χαιρεστε τα μωρακια σας!

34ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Πεμ Σεπ 20, 2012 7:08 am

*aggeliki*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.. ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΑΙ Η ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑ ΤΡΑΧΗΛΟΥ?

35ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty τράχηλος Πεμ Δεκ 13, 2012 11:44 am

athinasmiles


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Διανύω την 20η εβδ της 4ης εγκυμοσύνης. Είχα έως τώρα 2 αποβολές στο 1ο τρίμηνο και μία επιτυχή εγκυμοσύνη με 1 παιδί. Σε αυτή την εγκυμοσύνη είχα μήκος τραχήλου μεταξύ 25-36mm. Τώρα σε αυτή την εγκυμοσύνη ξεκίνησα με 30mm (3 μηνών) - 15mm(4 μηνών). Τώρα το ελέγχω (κατόπιν οδηγίας γιατρού) κάθε 4 μέρες ενδοκολπικά. Επίσης είμαι σε μερική ακινησία προληπτικά. Ποια η γνώμη σας για τόσο συχνή κ ενδοκολπική εξέταση και γιατί μειώνεται ο τράχηλος αφού δεν κουράζομαι?

36ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Παρ Ιαν 18, 2013 3:08 pm

fasoli


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγώ ανακάλυψα στην εξέταση β΄επιπέδου που μου έκανε και κολπικο υπερηχογράφημα ότι είχα 4 mm τράχηλο και όχι μόνο...ήταν λεπτός σαν τσιγαρόχαρτο όπως έλεγε ο γιατρός...
Έκανα επειγουσα περίδεση στην 21+ 3 και τελικά έσπασαν τα νερά στην 29+6 και γέννησαν 30 ακριβώς μια μπουμπουκίτσα 1.400 γρ. Δόξα τω θεώ λόγω κορτιζόνης που πήρα αυτο το διάστημα η μικρή γεννήθηκε χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα δεν πήρε ούτε οξυγόνο. Τώρα κλείσαμε στις 08.01 τα 4 μας χρόνια και είμαστε ζωηρές και πανέξυπνες!!!
Εμπιστοσύνη στους γιατρούς σας και θετική σκέψη...και αν κάποιος γιατρός δεν σας κάνει ΑΛΛΑΞΤΕ ΤΟΝ....δεν είναι θεοί...αρκεί να σας εμπνέουν εμπιστοσύνη.
Καλό κουράγιο σε όλες και με το καλό τα μωράκια σας!!!

37ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Παρ Μαρ 22, 2013 6:26 am

konstantina!!!!

konstantina!!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ 35.ΓΥΡΩ ΣΤΗΝ 22Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΝΙΩΘΑ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ 32!!ΛΟΓΩ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ULTROGESTAN 3 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ 32.24Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ 32.ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ 25Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ 17.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ.ΤΟ ΒΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΦΑΝΗΣΑ ΧΟΛΟΣΤΑΣΗ!!ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΡΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΗΣΕ.ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΘΕΜΑ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ!!

38ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Παρ Μαρ 22, 2013 9:36 am

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
konstantina!!!! έγραψε:ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ 35.ΓΥΡΩ ΣΤΗΝ 22Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΝΙΩΘΑ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ 32!!ΛΟΓΩ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ULTROGESTAN 3 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ 32.24Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ 32.ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ 25Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ 17.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ.ΤΟ ΒΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΦΑΝΗΣΑ ΧΟΛΟΣΤΑΣΗ!!ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΡΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΗΣΕ.ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΘΕΜΑ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΣΤΙΣ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΔΕΣΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ?

39ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ Παρ Μαρ 22, 2013 11:05 am

konstantina!!!!

konstantina!!!!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bini έγραψε:
konstantina!!!! έγραψε:ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΜΠΕΙΡΙΑ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ ΜΕΤΡΗΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ 35.ΓΥΡΩ ΣΤΗΝ 22Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΝΙΩΘΑ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ 32!!ΛΟΓΩ ΟΤΙ Ο ΕΝΑΣ ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΕΙΧΕ ΚΑΤΣΕΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕΤΡΑΜΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΚΑΘΕ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ULTROGESTAN 3 ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ!!23Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ 32.24Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ 32.ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ 25Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ 17.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΔΕΣΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ.ΤΟ ΒΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΧΙ ΛΟΓΩ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΜΦΑΝΗΣΑ ΧΟΛΟΣΤΑΣΗ!!ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΡΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΑΡΗΣΕ.ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΘΕΜΑ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟΥ!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΧΑΝ ΚΑΛΗ ΚΑΤΑΛΗΞΗ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΟΥ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΣΤΙΣ 23 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΚΑΝΩ ΠΕΡΙΔΕΣΗ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΤΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΚΑΝΕΣ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ?

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΠΙΣΗΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!ΕΙΧΑ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΑΙΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ ΟΧΤΩ ΜΕΡΕΣ ΟΜΩΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΕΚΑΤΣΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΛΟΓΩ ΟΤΙ Ο ΕΟΠΥΥ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΗ...ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ!!ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!ΚΑΘΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΟΥ ΜΕΤΡΑΓΕ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΜΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ!!ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις