Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 17]

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
και το Σοφακι και η Μαρια λειπουν σημερα... Ζωακι μου δυστυχως στο Ηρακλειο ειναι λιγο πιο ακριβα , 450 το καροτσι και 30 ο ποδοσακος εξτρα, χωρις το traveller το οποιο εκανε 250 και δεν το πηρα, λυπηθηκα να δωσω τοσα λεφτα για 6 μηνες και πηρα ενα αλλο που εκανε 100 ευρω. Φιλιτσα και ο πεθερος μου ξερει κατι γιατροσοφια με φυτα αν θελεις να τον ρωτησω ..

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νατασσακι μου δεν αντεχω να ακουσω αλλα 2 μερες τωρα κανω οτι μου λενε..θα κανω υπομονη!το καροτσι και εγω τοτε το ειχα παρει 350 μονο του χωρις περτ μπεμπε και τετοια.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κανε λιγο υπομονη και θα περασει...ξερω οτι ειναι απαισιο αλλα θα περασει, που θα παει... για πες για τα πιτσιρικια!! τρελαθηκαν με το δεντρο?

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:κανε λιγο υπομονη και θα περασει...ξερω οτι ειναι απαισιο αλλα θα περασει, που θα παει... για πες για τα πιτσιρικια!! τρελαθηκαν με το δεντρο?
το εχουν ξεστολισει και το εχουν ξαναστολισει!!!!οσο φτανουν δηλ γιατι ειναι 220!ξετρελαθηκαν!και που να δεις το βραδυ με το πολικο εξπρες και τη πιτσα!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι τελειες στιγμες...να χαιρεσαι την οικογενεια σου ! του χρονου θα χουμε κι μεις τον μπεμπη, απο τον οκτωβρη θα στολισω!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natasa. έγραψε:τι τελειες στιγμες...να χαιρεσαι την οικογενεια σου ! του χρονου θα χουμε κι μεις τον μπεμπη, απο τον οκτωβρη θα στολισω!
ναι Νατασσακι μου θα ειναι τελεια!θα δεις!δεν μπορω να σας το περιγραψω!!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εφυγα καπως αποτομα το μεσημερι αλλα κολλησε το λαπτοπ κ απο τις 5 το απογευμα χτυπανε κ συνεχεια τα τηλ κ μιλαω μια σε κινητο κ μια σε σταθερο γιατι η μαμα δεν τα προλαβαινει ολα.

Νατασσα ωραια τα πραγματα σου κ ειδικα το καροτσι πολυ ωραιο χρωμα!

Φιλιτσα τι ωραια που χαιρονται τα παιδακια σου με το δεντρο! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 9 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 9 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 9 654316 Αστα να στολιζουν κ να ξεστολιζουν αρκει να μην εχεις χαμηλα μπαλες που σπανε ευκολα.

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντε κουράγιο Φιλιτσάκι τότε!! Ξέρω ότι το ακούς συχνά, αλλά μόνο αυτό μπορείς να κάνεις! Απολαύστε πίτσα, ταινία και χουχούλιασμα!!! τι τέλειαααα!!

Νατάσα μια απ' τα ίδια εδώ... όλα πιο ακριβά! Κι εμείς ακόμα να αποφασίσουμε τι θα κάνουμε... ουφ!

Η Δώρα σε χρέη τηλεφωνήτριας! Smile

Κορίτσια, το κοριτσάκι μου μ'εχει τρελάνει σήμερα!! είναι απίστευτη!! Λέτε να είναι και στον έξω κόσμο έτσι;;;



filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια φαγαμε!δεν ξερω ζαχαρο να σας πω αλλα η δικη μου πιτσα ηταν σαν τσιγαροχαρτο.. ναι Ζωη μαλλον ετσι θα ειναι και εξω!!!!!!!περασαμε πολυ ωραια!περπατησα λιγο και σαν να με περασαν λιγο οι τριςευλογημενες!δεν ειστε εδω επομενως λεω καληνυχτα!!!!θα επιχειρησω να μπω και σε λεγο μηπως γυρισατε!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
filitsaki έγραψε:κοριτσια φαγαμε!δεν ξερω ζαχαρο να σας πω αλλα η δικη μου πιτσα ηταν σαν τσιγαροχαρτο.. ναι Ζωη μαλλον ετσι θα ειναι και εξω!!!!!!!περασαμε πολυ ωραια!περπατησα λιγο και σαν να με περασαν λιγο οι τριςευλογημενες!δεν ειστε εδω επομενως λεω καληνυχτα!!!!θα επιχειρησω να μπω και σε λεγο μηπως γυρισατε!

Πωπω!! πολλή ησυχία σήμερα!!!
Φιλίτσα δε μου δίνεις και πολύ κουράγιο!!! Smile Φυσικά, προτιμώ το μωρό μου να είναι "ζωντανό" να το χαιρόμαστε!! Smile

Κι εμείς την πίτσα την φτιάχνουμε πολύ λεπτή, ιταλικό στυλ! γιαμμμ!! αν φτιάξω παραπάνω ζύμη βάζω και στην κατάψυξη (αφού φουσκώσει) και την ξεπαγώνω και την ανοίγω! Πατ κιουτ πίτσα!!

Το άλλο μωράκι μου ροχαλίζει δίπλα μου αλλά εγώ που κοιμήθηκα απόγευμα δε με βλεπω να κοιμάμαι πριν τις 12!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσακια μου!!!
Φιλιτσα φανταζομαι ποσο γλυκα πρεπει να ειστε ολοι μαζι στο σπιτι με δεντρο, ταινια, πιτσα και αγκαλιες!!! Μου φανταζει πολυ χριστουγεννιατικη και ζεστη εικονα!!! Κι ας ποναει ο πωπουδακος!!!

Νατασα οντως τσιμπημενα τα εχουν, ομως αν σας αρεσουν και εχουν ολα οσα ζητατε, χαλαλι!!! Για τον μπεμπη ειναι ολα δεκτα!!!

Ζωη δεν ειναι τελεια οταν τρελαινονται και κλωτσανε συνεχως? Το λατρευω.... εμενα σημερα, εκτος απο το πρωινο, ειναι γενικα ησυχο κοριτσι, δινει το παρων για λιγο και μετα αποσυρεται και παλι!

Δωρα αυτα ειναι ωραια τηλεφωνα ομως!!! Με συγγενεις και φιλους που παιρνουν να ευχηθουν.

Ξαναδιαβαζοντας τα παραπανω διακρινω μια χαζοχαρα, μαλλον ειναι γιατι πηγαμε στον παιδοτοπο με την κουμπαρα μου και την μικρη της και μετα απο καιρο που με ειχε λιγο στο φτυσιμο γιατι δε μπορω να κατρακυλαω μαζι της στα πατωματα οπως πριν, σημερα με ηθελε πολυ!!!

Αυτααααα ειναι κανενα κοριτσακι εδω???

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω παω κ ερχομαι!Βλεπω το ντανσινγκ με τη μαμα κ στις διαφημισεις βλεπω κ τα νεα σας...

Αχ κ θελω τη μπεμπα μου αγκαλιτσα σε ζεστο Χριστουγεννιατικο σπιτακι...

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κι απο μενα..μολις γυρισαμε απο το χωριο!βασικα πριν κανα μισαωρο αλλα μεχρι να διαβασω τα νεα σας.......

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το μωρακι μου μαζεψε ελιες απο την προικα μου..κατι μου λεει οτι αυριο θα ειναι ψοφιος..δεν ειναι δα κ μαθημενος..
τελεια μερα πραγματι, ειχε βεβαια λιγη ψυχρα, αλλα την εβγαλα ολη μερα κλεισμενη σπιτι, μονη, περιμενοντας να γυρισουν.. Rolling Eyes
δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω..
αρχικα, δωρα κ σοφια να χαιρεστε τις μανουλες σας!δωρα μου με το καλο κ η μικρη συνονοματη της μαμας σου.. Wink Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 9 379767
οσον αφορα τα καλλυντικα του μπεμπε, εννοειται φρεζυντερμ!εχουμε οικογενειακο φιλο που δουλευει στην εταιρεια..!εχω ακουσει τα καλυτερα..και οχι για να ευλογαμε τα γενια μας!εμεις θα τα παιρνουμε κ καπως φθηνοτερα.. Wink αλλα περα απο αυτο ειναι οντως τα καλυτερα μακραν
εγω εχω ακουσει κ για την σουντοκρεμ καλα λογια, απλα θελει χρηση με συνεση.το γραφει κ πανω νομιζω οτι ειναι για ειδικες περιπτωσεις κ οχι για καθημερινη χρηση..
για τα μαντιλακια, δεν εχω αποψη..δεν το εχω ψαξει καθολου..κι εγω με νερακι σκεφτομουν να την καθαριζω ως επι τω πλειστον!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλιτσα και του χρονου... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 9 328109 με το νεο μελος πια..μας περιεγραψες πολυ ομορφες εικονες..λιωνωωωωωωωωωωωωωω
και αυτο παλι που εδεσες το δεντρο, πρωτη φορα το ακουω, κατι θα ξερεις..γελασα πολυ παντως!

αχ, αντε να ερθουν με το καλο τα μωρακια μας..ανυπομονω, παρα τις οποιες δυσκολιες..
ως προς το ικα, ετοιμαζω κ εγω επισκεψη, μονο απο κοντα πιστευω θα βγαλω ακρη..αυριο-μεθαυριο που θα παω στον γιατρο, θα ρωτησω τι παιζει με τις αλλαγες απο το νεο φεκ..αν και σιγουρα μεχρι τοτε παλι θα τα αλλαξουν οι μ@λ@κες..

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω βλεπω csi. Αλλα θα τα γειωσω ολα τωρα να κανω λιγες αγκαλιτσες με τον καλο μου που ελειπε κι αυτος το σκ και μου ελειψε...
καληνυχτα κοριτσακια και ονειρα γλυκα!!!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια!!!
Παραχειμωνιασε μου φαινεται, ερχισανε και τα στολισματα! Αντε, να φτανει κι ο καιρος για τα μπεμπακια μας!!

Με γεια και το καινουριο μας θεματακι!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Αχ Φιλιτσα, ζηλεψα κι εγω τωρα με το στολισμα!! Τ απαιδια αγαπανε πολυ Χριστουγεννα και τετοια, ενθουσιαζονται μωρε τα γλυκουλια!!!
Εμεις αρχες Δεκεμβρη θα στολισουμε. Ανυπομονω!!!

Ferzyderm κι εμεις για τα καλλυντικα, μας τα συστησε φαρμακοποιος φιλη μας ως τα καλυτερα της αγορας.

Εγω σημερα εχω εναν πονο στην κοιλια συνεχεια, ολη μερα..Ο γιατρος ειπε να μην παρω τιποτα ακομη. Ελπιζω να μην ειναι τπτ και να περασει μεχρι αυριο.Την Τριτη θα παω και παλι στον γιατρο, θα κανουμε και καρδιοτοκογραφο.

Αυτα!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλώς τα κοριτσάκια!!
διάβαζα τώρα ό,τι δεν είχα διαβάσει από το καινούριο θέμα!

Σμαρώ, ναι! είναι τρέλα να την νιώθεις συνέχεια! κι ας λέω ότι με τρελαίνει με τις κλωτσιές, το προτιμώ από τις μερες που είναι ήσυχη και ανησυχώ εγώ!!
Τράβηξα κι ένα βιντεάκι σήμερα που κουνιόταν! Πολύ γέλιο!

Εγώ στο θέμα καλλυντικά για το μωρό, μιας και είμαι φαν της απιβίτα, θα παραμείνω εκεί.. έχει βγάλει και σειρά για βρέφη.. http://www.apivita.com/babies-kids/eco-bio.html
ειναι λίγο ακριβούτσικα, αλλά δε θα έβαζα στο μωρό κάτι που δε θα έβαζα πάνω μου..
έχω σταματήσει να αγοράζω αμπουάν/αφρόλουτρα κλπ για ενήλικες από το σούπερ μάρκετ , άρα δε θα αγόραζα ούτε για την μπέμπα κάτι τέτοιο..(βλ. τζόνσον και φισάν κλπ)
Αφήστε που στην αρχή και μόνο το νεράκι με λίγες σταγόνες σαμπουάν αρκούν για να πλύνεις το μικροσκοπικό σωματάκι του βρέφους!
Μη σας πω ότι πιο μετά θα παίρνω πράσινο σαπουνι! Laughing

Είμαι κι εγώ κατά των μωρομάντιλων και για λόγους συστατικών και για λόγους οικονομίας και οικολογίας.. πλύσιμο στα κακάκια, όπως κάνουμε κι εμείς, και στα τσισάκια βαμβάκι με νερό (αυτό συστήνουν κι εδώ οι μαίες). Και βρήκα κάποια που είναι βιοδιασπώμενα και μπορείς να τα ρίξεις και στη λεκάνη γιατί λιώνουν μετά από λίγο καιρό.
Αυτά τα σπιτικά μωρομάντιλα, έχω απορία... λεέι να βάλεις λίγο σαμπουάν μέσα.. καλά, και θα μένει η όση σαπουνάδα στο δέρμα του μωρού;.. Rolling Eyes δεν ξέρω.. σαν το νεράκι δεν έχει τίποτα!!

Και ναι, ελαιόλαδο ή αμυγδαλελαιο για μασάζ!
Η απιβίτα έχει και μία κρεμούλα καλέντουλα για ερεθισμούς.. και διαφωνώ κι εγώ για την προληπτική κρέμα με καθε αλλαγή πάνας!
Αλλά, φυσικά, θα τα δούμε όλα στην πράξη!! Smile


Α χάρηκα χθες γιατί βρήκα σε ένα άλλο βιοσούπερ πάνες βιοδιασπώμενες!! Που σημαίνει ότι αν μας βολέψουν δε θα χρειαστεί να πάρω από το ιντερνετ..

Τώρα έβλεπα σε ένα μπλογκ σχόλια για τις πάνες που σκεφτόμαστε να πάρουμε.. αρνητικά σχόλια.. έλεγε η κοπέλα ότι δεν ανταποκρίνονται καθόλου σ' αυτό που περιγράφουν και κυρίως ότι η εξυπηρέτηση πελατών είναι χάλια.. Twisted Evil

Ίδωμεν και γι'αυτό!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω σεντόνι για υπέρδιπλο έστρωσα!! Embarassed Embarassed

Γεια σου Σμαρώ!! Καλές αγκαλίτσες!

Γεια σου Μιράντζελα!!
Τι είδους πόνο νιώθεις; όχι σύσπαση φαντάζομαι!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη σου νυχτα σμαρω, θα σε ακολουθησω κι εγω σε λιγακι.. Wink

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου ζωη..
γεια σου μιραντζελακι..μην ανησυχεις, τιποτα δεν θα ειναι..μπορει να κρυωσες..ή ακομα κ να εχεις αερια μεσα στην κοιλιτσα σου..θετικα να σκεφτεσαι..αφου θα πας και στον γιατρο, θα σου πει κ εκεινος, ολα τελεια θα ειναι, ολα..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:καλη σου νυχτα σμαρω, θα σε ακολουθησω κι εγω σε λιγακι.. Wink

Δε συντονίζομαι με την παρέα! Smile όποτε κάθεστε με τις ώρες εσείς εγώ λείπω! Απόψε που έχω όρεξη νυστάξατε όλες κυρίες μου!! Smile

Καλή σας νύχτα λοιπόν!!
χαζεύω κι εγώ στο ίντερνετ κι ελπίζω σύντομα να περάσει το τραμ Μορφέας κι απ' τη γειτονιά μας!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε ζωη μου, επειδη εγω ειμαι κ σχετικα καινουργια στο παρεακι, καθε φορα, μα καθε φορα, με αφηνεις με το στομα ανοιχτο..νιωθω τοοοσο κουτορνιθι!τρελαινομαι που εισαι τοσο ψαγμενη, ενημερωμενη, υποψιασμενη..τρελαινομαι πραγματικα!εχω ακουσει κι εγω για την apivita, ισχυει δηλαδη ε?να την εχουμε στα υποψην..με τα μαντηλακια το σκεφτηκα κι εγω το ζητημα του σαμπουαν..αλλα ειδα οτι δεν το εθιξε καμια και λεω εγω θα ειμαι η περιεργη.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 9 534787

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω δεν την κανω ακομα..βεβαια ο καλος μου ουρλιαζει..ειμαστε ολη μερα στην τσιτα, αλλα εχω λιγη υπερενταση προς το παρον!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φευγω κι εγω τελικα..ο καλος μου ροχαλιζει ηδη..κι ουτε μια κουβεντα δεν ανταλλαξαμε.. Crying or Very sad
ονειρα γλυκα μας... Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου Νο8!!! - Σελίδα 9 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις