Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
97 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 97 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα ήθελα να ρωτήσω τα έμπειρα κορίτσια κάτι σχετικά με το στήθος.
Με έχουν ζώσει μαύρα φίδια....
το στήθος ξέρω ότι πρήζεται και έχει και τις φλεβίτσες του και είναι και ζεστουτσικο και έχει και τα πονάκια στις θηλές.
καλά όλα αυτά ....εμένα γιατί σταμάτησε να με ενοχλει -καθόλου όμως δεν πονάει ρε κορίτσια! δεν έχει ξεπρηστεί- αλλά δεν το νιώθω καθόλου!
και επειδή ο γιατρός μου είχε πει οτι το στηθος ειναι απο τις βασικες ενδείξεις για την πορεία της εγκυμοσύνης εχω ανησυχήσει.
και εχω ακούσει κοπέλες με διάφορες ιστορίες και τα'χω παίξει study scratch jocolor ΣΟΣ- Στηθος κατά την εγκυμοσύνη? 679259
please..tell me...!!

mama rias

mama rias
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ, ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ,
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ 4η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ ΓΙΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ.
ΠΑΝΤΩΣ ΟΙ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...ΑΝ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΘΥΣΥΧΑΣΕΙ...

purple

purple
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οταν ημουνα εγκυος το στηθος μου με ενοχλουσε ιδιαιτερα μεχρι τον 4 μηνα αν θυμαμαι καλα,επειτα καποιες μερες τυχαινε να νιωθω τσιμπηματα αλλοτε χαλαρα,αλλοτε εντονα οχι πλεον ομως σε καθημερινη βαση.
Να πω την αληθεια αυτο που σου ειπε ο γιατρος ειναι λιγο κουλο sorry κιολας αλλα αν ηταν να εχουμε οδηγο το στηθος για την πορεια της εγκυμοσυνης θα ειχαμε παλαβωσει ολες.
Με το καλο να γεννησεις!

papaki

papaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα...Εμένα μου είχε πρηστεί πολύ τις πρώτες 2 βδομάδες κι μετά σταμάτησε....

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας κορίτσια- είμαι στην 6η+5μερες. έχει πάνω απο μια βδομάδα που σταμάτησε να με 'ενοχλεί'. αυτό το τριπάκι με τα συμπτώματα είναι τόσο ψυχοφθόρο, και όσο λεω να μην τη ψάχνω, απο τη λαχτάρα μου να μην το χασω όλα τα μετράω...

mySONshine

mySONshine
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μην ανησυχεις! να θυμασαι πως καθε εγκυμοσυνη ειναι μοναδικη και καμια σχεση δεν εχει με αλλη, ακομα κι αν προκειται για την ιδια γυναικα! εμενα οι ενοχλησεις στο στηθος ηταν ελαχιστες και μαλιστα εκει γυρω στην εκτη εως την ογδοη εβδομαδα σταματησαν εντελως, ξεπρηστηκα κιολας και με ειχε πιασει πανικος! αλλα τελικα, δε σημαινε απολυτως τιποτε αυτο. μετα απο αυτη την παυση οι ενοχλησεις και το πρηξιμο επανεμφανιστηκαν, αλλα μεχρι και το τελος της εγκυμοσυνης ηταν απειροελαχιστες!!!

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Όπως σου λένε και τα κορίτσια, μην ανησυχείς!
Τα συμπτώματα διαφέρουν τόσο πολύ από γυναίκα σε γυναίκα.. ακόμα και στην ίδια γυναίκα, σε διαφορετικές εγκυμοσύνες, μπορεί να'ναι εντελώς διαφορετικά!

Εγώ είχα πολύ ευαίσθητο στήθος, τις πρώτες εβδομάδες. Ώρες ώρες ένιωθα πως μου μπήγουν βελόνες μέσα! Μετά, εκεί γύρω στον τρίτο μήνα, ξαφνικά ηρέμησε! Σαν να μην συμβαίνει τίποτα! Ρώτησα το γιατρό και μου είπε ότι μετά τον 6ο θ'αρχίσει να πρήζεται πάλι.

Μια φίλη μου και στις δυο εγκυμοσύνες της από στήθος δεν είχε πάρει χαμπάρι! Μόνο λίγο καιρό πριν τις γέννες της πρήστηκαν.

Προσπάθησε να χαλαρώσεις και να μην ψάχνεσαι. Το ξέρω, είναι δύσκολο, αλλά όσο πιο χαλαρή είσαι τόσο πιο καλά - και για σένα και για το μπεμπάκι!

Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!! Very Happy Very Happy

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τα ειπαμε κ στο δικο μου post!!!Που ρωτουσα εγω για το στηθος!! Very Happy Very Happy Εχουμε πλακα τελικα...ρωταμε η μια την αλλη!!!!!Δεν πειραζει..μ'αρεσειιιιιιιιι....!!!
Εγω θα σου πω πως στην κορη μου το στηθος μου δεν με ενοχησε ποτε,ουτε στην αρχη,ουτε μετα,το μονο που εκανε μεγαλωνε σαν τρελο.Γυρω στον 6ο μηνα μονο,καποια στιγμη με ψιλοενοχλησε λιγο στα πλαγια..αυτο κ τιποτα αλλο!!
Ολα ειναι σχετικα τελικα κ τιποτα δεν ειναι κανονας!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δώσατε! μα τέτοιο χουφτωμα δεν το χω κανει ουτε στα 34 χρόνια συνολικά της ζωης μου!βαρεθηκα να το πιανω.. μακάρι να είμαι και γω σαν και σας και να πηγαίνουν όλα καλά. μα δεν αισθάνομαι τίποτα ρε παιδί μου! μα τίποτα και πουθενα! αυτο βεβαια με τρώει γιατι τις πρωτες βδομαδες ουτε να περπατησω μπορουσα -ισως λόγω του οτι οι ωοθηκες μου ηταν πολυ ερεθισμενες απο την ωοληψία. απλά σταμάτησαν όλα τα συμπτώματα μπαμ και κατω ταυτόχρονα..
τελωςπαντων, αυριο θα κριθουν όλα!!!!!!!! affraid

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:Κοριτσια ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δώσατε! μα τέτοιο χουφτωμα δεν το χω κανει ουτε στα 34 χρόνια συνολικά της ζωης μου!βαρεθηκα να το πιανω.. μακάρι να είμαι και γω σαν και σας και να πηγαίνουν όλα καλά. μα δεν αισθάνομαι τίποτα ρε παιδί μου! μα τίποτα και πουθενα! αυτο βεβαια με τρώει γιατι τις πρωτες βδομαδες ουτε να περπατησω μπορουσα -ισως λόγω του οτι οι ωοθηκες μου ηταν πολυ ερεθισμενες απο την ωοληψία. απλά σταμάτησαν όλα τα συμπτώματα μπαμ και κατω ταυτόχρονα..
τελωςπαντων, αυριο θα κριθουν όλα!!!!!!!! affraid

Καλή επιτυχία για αύριο λοιπόν κουκλίτσα!!! Είπαμε.... σκεφτόμαστε θετικά!!! Φιλάκια πολλά!!!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινακι μου καλά νασαι! εφτασε ο καιρός και το μυστήριο θα λυθεί! είναι και της Οσίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντου που λένε ότι είναι θαυματουργή για τις γυναίκες που θέλουν να γίνουν μανούλες..

tinker

tinker
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
telika i kathe gynaika einai diaforetiki..emena argise na me ponesei..imoun egkios kai to sthithos mou itan mia xara!nomizo meta tis 6 evdomades me ponese kai auto oxi tipota idiaitero...

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βρε κοριτσια εχω και εγω ενα προβλημα με το στηθος... ειμαι στην 30η εβδομαδα και τον τελευταιο μηνα με τσουζουν οι θηλες και αμα τις πιεσω η τις ξυσω λιγο βγαζουν υγρο! στην αρχη μονο διαφανο τωρα ειναι και λιγο ασπρο καμια φορα! ειναι φυσιολογικο αυτο?????

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ninaki. έγραψε:βρε κοριτσια εχω και εγω ενα προβλημα με το στηθος... ειμαι στην 30η εβδομαδα και τον τελευταιο μηνα με τσουζουν οι θηλες και αμα τις πιεσω η τις ξυσω λιγο βγαζουν υγρο! στην αρχη μονο διαφανο τωρα ειναι και λιγο ασπρο καμια φορα! ειναι φυσιολογικο αυτο?????

ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ ΠΙΘΑΝΟΝ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kalliopi έγραψε:
ninaki. έγραψε:βρε κοριτσια εχω και εγω ενα προβλημα με το στηθος... ειμαι στην 30η εβδομαδα και τον τελευταιο μηνα με τσουζουν οι θηλες και αμα τις πιεσω η τις ξυσω λιγο βγαζουν υγρο! στην αρχη μονο διαφανο τωρα ειναι και λιγο ασπρο καμια φορα! ειναι φυσιολογικο αυτο?????

ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ ΠΙΘΑΝΟΝ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!
δηλαδη ειναι κατι συνηθισμενο? να μην ανησυχω... θα ρωτησω τον γιατρο οταν θα παω η οταν ξαναμιλησω μαζι του στο τηλεφωνο...

Kalliopi

Kalliopi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ninaki. έγραψε:
Kalliopi έγραψε:
ninaki. έγραψε:βρε κοριτσια εχω και εγω ενα προβλημα με το στηθος... ειμαι στην 30η εβδομαδα και τον τελευταιο μηνα με τσουζουν οι θηλες και αμα τις πιεσω η τις ξυσω λιγο βγαζουν υγρο! στην αρχη μονο διαφανο τωρα ειναι και λιγο ασπρο καμια φορα! ειναι φυσιολογικο αυτο?????

ΤΟ ΥΓΡΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟΓΑΛΑ ΠΙΘΑΝΟΝ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ.ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΕΡΧΟΜΕΝΟ ΘΗΛΑΣΜΟ!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!
δηλαδη ειναι κατι συνηθισμενο? να μην ανησυχω... θα ρωτησω τον γιατρο οταν θα παω η οταν ξαναμιλησω μαζι του στο τηλεφωνο...

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΑΡΤΟΝ ΕΝΑ ΤΗΛ.ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ...ΕΤΣΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ!

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαλλον θα παω δευτερα γιαυτο το ειπα!

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι εμενα ετσι..στην αρχη πρηξιμο,το ενιωθα βαρυ κι ευαισθητο και μετα τιποτα..
το τσουξιμο κτλ ειναι προεετοιμασια για το θηλασμο,το υγρο ειναι πρωτογαλα..
αν κι εγω δεν ειχα πολυ ενοχληση στο τελος..ισως να με βοηθησε η προετοιμασια που ειχα κανει απο την αρχη στις θηλες για το θηλασμο..παντως απο γαλα αλλο τιποτα!!

xara petsiou

xara petsiou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τους 3 πρωτους μηνες της εγκυμοσυνης μου ημουν σαν την ξαδερφη της pamela anderson! ηταν τεραστια ποναγανε τσουζανε και δεν αντεχα ουτε να τα κουβαλαω ασε που δεν μπορουσα να τα βολεψω για να κοιμηθω... ξαφνικα σταματησαν τα παντα και απογοητευτηκα λιγο γιατι σκεφτομουν οτι ισως δεν βγαλω καλα γαλα μετα την γεννα... τελικα παροτι γεννησα πολυ προωρα το γαλα ετρεχε ποταμι... ειδα κι επαθα να το κοψω... τα συμπτωματα σε καθε γυναικα διαφερουν...

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ τι μου θυμησες!!μετα τη γεννα,μπαινω να κανω μπανιο,γδυνομαι η καλη σου και μολις βγαζω το σουτιεν νιωθω κατι να με πιτσιλαει..ειχα κανει τον καθρεφτη milky way!!ειχα μεινει Shocked ...καλα το σκηνικο να πλησιαζω το παιδι η να κλαιει και να τρεεεεεχουν τα γαλατα..αλλο κι αυτο..παντως το μανικι για εμενα ηταν την τριτη μερα μετα τον τοκετο που κατεβηκε το γαλα..ποοοοονοοοοος,πρηηηηξιμοοοοο,κλαααααμααααα.....εφερα τη μαια μου στις 11 το βραδυ να μου αντλησει το γαλα με το θηλαστρο γιατι δεν αντεχα..απορουσα που στο καλο βρηκε τοοοοοσο δερμα το στηθος μου και φαινομουν σαν να ειχα κανει πλαστικη με εμφυτευματα καρπουζια..

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δηλαδη εμενα που πριν την εγκυμοσυνη ηταν σαν μεγαλα πεπονια τωρα εχουν γινει σαν καρπουζια αν οταν γεννησω μεγαλωσουν κι αλλο τι θα γινουν? Shocked θα χρειαζομαι αλεξιπτωτο για να τα καλυπτω! ηδη νιωθω λιγο απο αγελαδα.... ελπιζω τουλαχιστον να εχω γαλα και να θηλασω!

elena33


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koukida έγραψε:ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας κορίτσια- είμαι στην 6η+5μερες. έχει πάνω απο μια βδομάδα που σταμάτησε να με 'ενοχλεί'. αυτό το τριπάκι με τα συμπτώματα είναι τόσο ψυχοφθόρο, και όσο λεω να μην τη ψάχνω, απο τη λαχτάρα μου να μην το χασω όλα τα μετράω...

Καλημερα Κουκιδα ειδα το μηνυμα σου που ειχες στειλει καποτε εχω και γω το ιδιο προβλημα ειμαι 5,5 εβδομαδων καιτο στηθος μου δεν ειναι τοσο πρισμενω οπως πριν απο τρεις μερες σαν να ξεπριστηκε λιγο η μαλλον δεν το αισθανομαι τοσο βαρυ ανησυχω αν πανε ολα καλα εχω ιστορικο με 2 αποβολες με κενο σακο φοβαμαι μην συμβει το ιδιο μπορεις να μου πεις για το πως ησου εσυ τοτε?

penyball

penyball
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θυμάμαι πως το στήθος μου στη διάρκεια της εγκυμοσύνης δεν ήταν πάντα ίδιο.Αλλες μέρες το αισθανόμουν πρησμένο και βαρύ και άλλες πιο χαλαρό.
Μήπως να ρωτήσεις το γιατρό για να ησυχάσεις?
Σου εύχομαι όλα να είναι καλά!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις