Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
7 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 7 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα στις εγκυούλες μας Χρύσα και Αφρούλα!
Μπράβο Αφρούλα που το έκοψες!Μεταξύ μας, καιρός ήταν... Razz

ΕΥΟΥΛΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝΕ ΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ?ΜΑΚΑΡΙ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΟΥΛΙ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 417472 ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΣΟΥ?! ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109



ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ WELCOME TO THE CLUB! ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ!!! ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ LIGHT! ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ! Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ! ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα μου τα πονάκια έχουν γίνει πόνοι... Crying or Very sad
Αφρούλι έχω χάσει λίγο τη μπάλα με τον κύκλο μου, αλλά κατά προσέγγιση στις 8-9 του μηνός.Δεν περιμένω όμως κάτι...Ηθελα πραγματικά να το δω θετικά αυτό το μήνα, αλλά τα συμπτώματα περιόδου είναι τόσο ίδια με κάθε μήνα που δεν μπορώ να ελπίζω...Δεν πειράζει!Next month!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΟΥΛΙ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 417472 ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΣΟΥ?! ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109



ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ WELCOME TO THE CLUB! ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ!!! ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ LIGHT! ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ! Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ! ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΩ.ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΚΤΙΝΙΔΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΥΣΩ ΓΙΑΤΙ ΦΙΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΒΟΥΖΑ.Α ΧΘΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΙΧΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΕΜΕΤΟ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΧΟΙΡΙΝΟ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΟΥΛΙ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 417472 ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ ΣΟΥ?! ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109



ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ WELCOME TO THE CLUB! ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ!!! ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ LIGHT! ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ! Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΙΝ ΠΑΡΑΓΙΝΕΙ ΤΟ ΚΑΚΟ! ΕΚΛΕΙΣΕΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την XrysaB στις Κυρ Δεκ 02, 2012 10:25 am, 1 φορά

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Χρύσα μου τα πονάκια έχουν γίνει πόνοι... Crying or Very sad
Αφρούλι έχω χάσει λίγο τη μπάλα με τον κύκλο μου, αλλά κατά προσέγγιση στις 8-9 του μηνός.Δεν περιμένω όμως κάτι...Ηθελα πραγματικά να το δω θετικά αυτό το μήνα, αλλά τα συμπτώματα περιόδου είναι τόσο ίδια με κάθε μήνα που δεν μπορώ να ελπίζω...Δεν πειράζει!Next month!

ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΘΕ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 215994

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ YOU NEVER KNOW!!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΗΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ! ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ!!! Laughing Laughing Laughing ΘΕΛΩ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ! ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ? ΠΗΓΑΤΕ ΔΗΛ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ?


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΠΑΝΤΩΣ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΕΜΕΤΟ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΟΛΙΓΟΝ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 990599 ! ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΧΟΡΟΠΗΔΑΩ, ΣΚΥΒΩ ΑΠΟΤΟΜΑ (ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ!), ΤΡΕΧΩ, ΣΗΚΩΝΩ ΒΑΡΗ (ΕΚΕΙ ΤΟ ΨΙΛΟΘΥΜΑΜΑΙ!) Κ.Α

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ YOU NEVER KNOW!!! ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΑ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΗΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ! ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ!!! Laughing Laughing Laughing ΘΕΛΩ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ! ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ? ΠΗΓΑΤΕ ΔΗΛ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΙΔΙΚΟ?


ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΠΑΝΤΩΣ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΟΥΤΕ ΕΝΑΝ ΕΜΕΤΟ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΟΛΙΓΟΝ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 990599 ! ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΕΧΝΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΤΑ ΚΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΧΟΡΟΠΗΔΑΩ, ΣΚΥΒΩ ΑΠΟΤΟΜΑ (ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ!), ΤΡΕΧΩ, ΣΗΚΩΝΩ ΒΑΡΗ (ΕΚΕΙ ΤΟ
ΨΙΛΟΘΥΜΑΜΑΙ!) Κ.Α

ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΝΩ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΕΣ.ΤΑ ΛΙΓΑ ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΧΘΕΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ.ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΕΤΡΩΓΑ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΑ ΕΤΡΕΧΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ
Rolling Eyes

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΦΡΟΥΛΑΚΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΑΡΙΣΡΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ Ε?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια πραγματικά δεν το λέω από απαισιοδοξία αλλά επειδή γνωρίζω το σώμα μου. Είναι πολύ προβλέψιμο...Μακάρι να με αιφνιδιάσει ευχάριστα, αλλά δεν το βλέπω...
Αφρούλα μου δεν έχουμε πάει κάπου για τις εξετάσεις του άντρα μου γιατί μας είπαν πως δεν έχει να κάνει με τη γονιμότητα και πως απλά κάποια στιγμή καλό είναι να το κοιτάξει...Οπότε δεν μας αγχώνει!Αρχίζω και σκέφτομαι τη σαλπιγγογραφία...Ελεγα να την αφήσω για το Γενάρη για να ηρεμήσω λίγο ψυχολογικά...Επειδή όμως -προς το παρόν- νιώθω μια χαρά ήρεμη λέω να την κάνω το Δεκέμβρη να τελειώνουμε...
Χρύσα ο πρώτος εμετός,ε;Κοίτα να δεις που κάνεις εμετό και χαιρόμαστε! Laughing Αφρούλα μια χαρά έγκυος είσαι και χωρίς συμπτώματα!Σάλεψες μαρή;;;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ! ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΜΕ ΨΙΛΟΕΝΟΧΛΟΥΝ!!! THAT'S ALL!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΙΩΣΩ ΕΝΤΟΝΑ!!! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ! affraid affraid affraid affraid affraid affraid


ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΠΟΥΝ ΜΑΧΑΙΡΙ! ΖΗΣΕ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!! cheers cheers cheers cheers cheers

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΚΑΤΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΕΙΧΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ! ΜΕΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΠΟΛΥ ΕΛΑΦΡΥΕΣ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΜΕ ΨΙΛΟΕΝΟΧΛΟΥΝ!!! THAT'S ALL!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΙΩΣΩ ΕΝΤΟΝΑ!!! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΛΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΡΕΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ! affraid affraid affraid affraid affraid affraid


ΑΦΟΥ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ
ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΚΟΠΟΥΝ ΜΑΧΑΙΡΙ! ΖΗΣΕ ΤΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!! cheers cheers cheers :cheers
: cheers

ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ .ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟΙ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 654316

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Κορίτσια πραγματικά δεν το λέω από απαισιοδοξία αλλά επειδή γνωρίζω το σώμα μου. Είναι πολύ προβλέψιμο...Μακάρι να με αιφνιδιάσει ευχάριστα, αλλά δεν το βλέπω...
Αφρούλα μου δεν έχουμε πάει κάπου για τις εξετάσεις του άντρα μου γιατί μας είπαν πως δεν έχει να κάνει με τη γονιμότητα και πως απλά κάποια στιγμή καλό είναι να το κοιτάξει...Οπότε δεν μας αγχώνει!Αρχίζω και σκέφτομαι τη σαλπιγγογραφία...Ελεγα να την αφήσω για το Γενάρη για να ηρεμήσω λίγο ψυχολογικά...Επειδή όμως -προς το παρόν- νιώθω μια χαρά ήρεμη λέω να την κάνω το Δεκέμβρη να τελειώνουμε...
Χρύσα ο πρώτος εμετός,ε;Κοίτα να δεις που κάνεις εμετό και χαιρόμαστε! Laughing Αφρούλα μια χαρά έγκυος είσαι και χωρίς συμπτώματα!Σάλεψες μαρή;;;

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΝΙ! Mad Mad Mad ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΠΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ! ΕΓΩ Π.Χ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ-ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ! Very Happy Very Happy Very Happy


ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!! ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ! Wink Wink Wink ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΤΗΣ SOLGAR ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΝ Η' ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε Η' ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΠΟΛΤΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΟΛΑ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109 ΚΑΙ Ο APIVITA ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΙΝΙ! Mad Mad Mad ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΠΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ! ΕΓΩ Π.Χ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΠΟ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑΤΑ-ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ! Very Happy Very Happy Very Happy

ΚΑΛΑ ΛΕΣ ΤΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΟ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ.ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΑΚΤΙΝΙΙΔΙΑ.







ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ!!! ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΕΣΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ! Wink Wink Wink ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΤΗΣ SOLGAR ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΕΛΤΙΩΣΟΥΝ Η' ΒΙΤΑΜΙΝΗ Ε Η' ΒΑΣΙΛΙΚΟ ΠΟΛΤΟ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΟΛΑ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 328109 ΚΑΙ Ο APIVITA ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ Χρύσα μου!
Αφρουλίνι ήδη παίρνουμε και οι 2 βασιλικό πολτό!Εφοδιαστήκαμε από έναν μελισσοπαραγωγό στην εκδρομούλα που είχαμε πάει!Οσο για τη σπουδαιότητα της σαλπιγγογραφίας, εσύ γιατί λες να ήθελα πρώτα να ηρεμήσω για να πάω να την κάνω;Για να μπορώ να αποδεχτώ όσο πιο ψύχραιμα το αποτέλεσμα...Εσύ πόσο καιρό προσπαθούσες πριν τη βιοχημική;Το είχες πει αλλά δεν θυμάμαι; Embarassed

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Ευχαριστώ Χρύσα μου!
Αφρουλίνι ήδη παίρνουμε και οι 2 βασιλικό πολτό!Εφοδιαστήκαμε από έναν μελισσοπαραγωγό στην εκδρομούλα που είχαμε πάει!Οσο για τη σπουδαιότητα της σαλπιγγογραφίας, εσύ γιατί λες να ήθελα πρώτα να ηρεμήσω για να πάω να την κάνω;Για να μπορώ να αποδεχτώ όσο πιο ψύχραιμα το αποτέλεσμα...Εσύ πόσο καιρό προσπαθούσες πριν τη βιοχημική;Το είχες πει αλλά δεν θυμάμαι; Embarassed

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΤΕ ΒΛΑΚΕΙΕΣ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 215994

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα μου είσαι τόσο γλυκιά!Πρέπει όμως να συμβιβαστώ σιγά σιγά με την ιδέα πως ίσως να μην είναι όλα καλά...Χριστούγεννα είχαμε ξεκινήσει τις προσπάθειες και φτάνουμε πάλι στα Χριστούγεννα...2 μήνες σίγουρα δεν προσπαθήσαμε καν...Τους υπόλοιπους όμως;Τελοσπάντων, ας μην σας ζαλίζω κι εσάς τις εγκυούλες με τα δικά μου...Αλλωστε, σύντομα θα δείξει!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ (8/2010) ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΓΙΑ 2-3 ΜΗΝΕΣ! ΜΕΤΑ ΠΕΣΑΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ! ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ 2011 ΞΑΝΑΡΧΙΣΑΜΕ ΓΙΑ 7-8 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ! ΞΑΝΑΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ! ΚΑΙ ΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ! ΤΟΤΕ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ 1Η ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΙΝ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΤΙΣ ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΕΣ! ΣΥΝ ΤΟΙΣ ΑΛΛΟΙΣ ΕΠΙΒΑΛΟΤΑΝ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ, ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΡΙΑ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ! ΣΕ ΕΠΡΗΞΑ Ε? Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΟΙ ΕΡΜΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ???? ΘΕΛΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΘΑ ΚΑΘΕΣΤΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 215994 , ΘΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΧΑΛΑΡΕΣ ΒΟΛΤΕΣ! ΑΣΕ ΤΑ ΜΟΥΣΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΖΑ!!! ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΜΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ (8/2010) ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΓΙΑ 2-3 ΜΗΝΕΣ! ΜΕΤΑ ΠΕΣΑΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑΜΕ! ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ 2011 ΞΑΝΑΡΧΙΣΑΜΕ ΓΙΑ 7-8 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ! ΞΑΝΑΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ! ΚΑΙ ΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ! ΤΟΤΕ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΗΝ 1Η ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ! ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΙΝ, ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΑΠΟ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ, ΕΡΧΟΜΑΣΤΑΝ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΤΙΣ ΛΑΘΟΣ ΗΜΕΡΕΣ! ΣΥΝ ΤΟΙΣ ΑΛΛΟΙΣ ΕΠΙΒΑΛΟΤΑΝ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ, ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΡΙΑ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ, ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ! ΣΕ ΕΠΡΗΞΑ Ε? Laughing


Δεν με έπρηξες καθόλου!Αφού εγώ σε ρώτησα άλλωστε!Κι εγώ στους 2 πρώτους μήνες δεν καθόμουν στο κρεβάτι.Ούτε ήξερα σίγουρα ποιες είναι οι γόνιμες...Απλά επειδή από τη 10η περίπου μέρα μέχρι τη 18η είχαμε επαφές ανά 2 μέρες, πιστεύω ότι τις πετύχαμε και δεν έκατσε...Αν παίζει μεγάλο ρόλο η ψυχολογία και το άγχος γενικά, ξέρω το λόγο...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΕΝΑΣ ΑΟΡΑΤΟΣ ΕΧΘΡΟΣ! ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΤΟ ΒΙΩΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ, ΤΟ ΚΑΘΕ ΚΥΤΤΑΡΟ ΤΟΥ!!! ΣΤΗ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΦΕΘΕΙ!!! ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ "ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ" ΣΟΥ ΤΟ ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ!!! ΗΤΑΝ ΣΑΝ ΕΝΑ ΕΝΔΟΜΥΧΟ ΣΑΜΠΟΤΑΖ! Wink Wink Wink

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΟΙ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ ΟΙ ΕΡΜΕΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ???? ΘΕΛΕΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!!! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΘΑ ΚΑΘΕΣΤΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 215994 , ΘΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΧΑΛΑΡΕΣ ΒΟΛΤΕΣ! ΑΣΕ ΤΑ ΜΟΥΣΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΖΑ!!! ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΠΟΤΕ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Αφρουλίνι η αλήθεια είναι ότι είμαι αγχώδης και όχι μόνο για το μπεμπέ!Αλλά τόσους μήνες δεν είμαι συνέχεια στην τσίτα!Το καλοκαίρι τι νομίζεις ότι κάναμε;Τουρ στα μουσεία της Σαντορίνης;! Laughing Επίσης, τώρα που είχαμε φύγει το περιβάλλον ήταν ιδανικό κι εγώ χαλάρωσα πολύ!Αρα δεν νομίζω πως είναι μόνο αυτό...Αλλά είπαμε!Θα δείξει σύντομα, οπότε δεν έχει νόημα να το αναλύουμε!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΠΟΛΤΟΣ ΚΑΙ Η ΗΡΕΜΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΣΥΜΒΕΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 654316

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:Ο ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΠΟΛΤΟΣ ΚΑΙ Η ΗΡΕΜΙΑ ΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΟΥΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΟΥΣ ΜΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΑΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΣΥΜΒΕΙ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι#86 - Σελίδα 18 654316

Μακάρι κουκλίτσα μου γλυκιά!Νιώθω άσχημα που σας πρήζω...Δεν θέλω να σας ρίχνω!Ολα καλά!Κάποτε θα έρθει και για εμάς, πού θα πάει;! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις