Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
LindakiS έγραψε:Καλησπερα επιτελους!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Ηρθα ηρθα!! Με χασατε;; κι εγω σας εχασα!

Τι να πρωτο σχολιασω;;; Οτι μπορω....

Ελλουκοοοοοοοοοο μωρο μου και παλι χιλιοχρονη! Και με πολλλαααα σπορακια (οσα θες δηλ) στην κοιλιτσα σου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 12978 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 12978 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 12978 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 12978 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 12978 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 860530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 860530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 860530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 860530 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 377361

Καλοριζικο το θεματακι και την οικοδεσποινα (που δεν την ξερω.. Smile )

Αρτεμουλα....λυποαμαι πολυ που φευγεις! Αλλα σε καταλαβαινω απολυτα! Θα μου λειψεις και μενα αλλα ψυχολογια σου ειναι πανω απο ολα!! Ελα οποτε νιωσεις καλυτερα! Η παρεα γ αυτο ειναι!

Βασουλα με το καλο να ακουσεις καρδουλα!Μπορεις να ακουσεις και στην 6η.

Κοριτσια εγω αυχενικη θα κανω Παπαγεωργιου Ασημακοπουλος ή Αθανασιαδης...δε ξερω...μου εχει κλησει η θεια μου το ραντεβου που δουλευει εκει...αλλιως η γιατρος μου με στελνει στον Σωτηριαδη (νομιζω ετσι τον λενε..) στη Θεσσαλονικη..

Οσο γ το δωρο...καλα δε το συζητω οτι περιμενω δατχυλιδι- βερα οταν γυρησει με το καλο απο το ταξιδι..(παντα καλα να ειναι!) αλλιως θα του πω να μου δωσει money και να διαλεξω εγω για μας! Αντεεε....εχει τοσα χρονια περιμενω! Τωρα τελος!

Εχω λιιιιγο ανεβασμενο θυρωηδη και θα δω ενδοκρινολογο σημερα...δε θυμαμαι αν σας το ειπα.. Smile

Σε οοοοοολες πολλλλαααααααα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 334590
Γεια σουν Ολινα!πως πανε τα φουσκωματα?
Γεια το θυεοειδη μη σκας πολλες κοπελες το αντιμετωπιζουν στην εγκυμοσυνη του, ολα καλα θα πανε.

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:Βασούλα και να μην ακούσεις σήμερα έτσι κι αλλιώς κοντεύει....μεγαλώνει το σποράκι σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 654316

Οδύσσεια έχει κρύο εκεί ε;;με την Τόνια βρεθήκατε είχες πει;; confused
Εχει αλλα το προβλημα ειναι η υγρασια!εδω οταν ξεκιναει η βροχη δε λεει να σταματησει!ριχνει και πολυ νερο!και μετα αντε να στεγνωσουν τα ρουχα!καθενας με τον πονο του θα μου πεις αλλα ειναι κι αυτο ενα μ ε γ α λ ο θεμα! αν πω του Αποστολη για στεγνωτηριο θα με δαγκωσει!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
eirini7 έγραψε:Βασούλα και να μην ακούσεις σήμερα έτσι κι αλλιώς κοντεύει....μεγαλώνει το σποράκι σου!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 654316

Οδύσσεια έχει κρύο εκεί ε;;με την Τόνια βρεθήκατε είχες πει;; confused
Εχει αλλα το προβλημα ειναι η υγρασια!εδω οταν ξεκιναει η βροχη δε λεει να σταματησει!ριχνει και πολυ νερο!και μετα αντε να στεγνωσουν τα ρουχα!καθενας με τον πονο του θα μου πεις αλλα ειναι κι αυτο ενα μ ε γ α λ ο θεμα! αν πω του Αποστολη για στεγνωτηριο θα με δαγκωσει!

όντως αυτό είναι μεγάλο πρόβλημα με τα ρούχα..για στεγνωτήριο κι εμείς το ξεχνάμε προς το παρόν..

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α!με την Τονια δεν κανονισαμε κατι αφου θα ελειπε αυτη την εβδομαδα ομως (αντε την επομενη) πιστευω θα τα πουμε!

Γεια σου Βασουλα!με το καλο να ακουσεις καρδουλα! εχουμε ξαναμιλησει?

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
odysseia έγραψε:Α!με την Τονια δεν κανονισαμε κατι αφου θα ελειπε αυτη την εβδομαδα ομως (αντε την επομενη) πιστευω θα τα πουμε!

Γεια σου Βασουλα!με το καλο να ακουσεις καρδουλα! εχουμε ξαναμιλησει?

ευχαριστώ πολύ μάλλον δεν έχουμε μιλήσει να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! και σύντομα το δεύτερο!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπαίνω για μπάνιο λούσιμο κλπ και έρχομαι

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΗ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ!!!!
ΟΛΙΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΗ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΑΙΡΝΑ ΧΑΠΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΠΡΟΙΚΑ ΑΠ ΤΗ ΜΙΚΡΗ!
ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΖΙΡΓΚΟΝ!!ΕΞΑΛΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 417472

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirini7 έγραψε:μπαίνω για μπάνιο λούσιμο κλπ και έρχομαι

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 417472

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χελλοου κουκλες!

Ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα και τη στηριξη. Οχι δεν ανησυχω..ολα καλα! Και για την ωρα εδω και 2 μερες κοπηκαν οι αναγουλες τελειως... Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked Διαβασα τη παρακληση της Παναγιας ομως...και συνεχιζω καθε βραδυ με τους χαιρετισμους...οχι αμα θες...κανε και αλλιως! Cool Cool

Χαιρομαι που ειστε καλα! Οδυσσεια βαλε βετο για το στεγνωτηριο! Cool πραγματικα θα σε σωσει..Wink

http://www.sailormoon82@blogspot.com

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:μπαίνω για μπάνιο λούσιμο κλπ και έρχομαι

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 Washing

ΚΑΛΟ ΜΠΑΝΙΟ.ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoula25 έγραψε:
odysseia έγραψε:Α!με την Τονια δεν κανονισαμε κατι αφου θα ελειπε αυτη την εβδομαδα ομως (αντε την επομενη) πιστευω θα τα πουμε!

Γεια σου Βασουλα!με το καλο να ακουσεις καρδουλα! εχουμε ξαναμιλησει?

ευχαριστώ πολύ μάλλον δεν έχουμε μιλήσει να χαίρεσαι το παιδάκι σου!!! και σύντομα το δεύτερο!!!
Ευχαριστω πολυ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΙΝΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΣ ΧΡΩΜΜΑ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ. study

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω ειμαι φουσκα παντως ακομα...αλλα ευτυχως...κολλησα στα 2,5 κιλα για την ωρα! Και δεν εχω παρει αλλο! Ελπιζω να μεινω εκει μεχρι να κλεισω και τον 3ο θα ειναι ΘΑΥΜΑ!!

ΑΑααα και σημερα μου ειπε και μια φιλολογος μου οτι ειναι εγκυος! Ενα μηνα πριν απο μενα! Και χαρηκα πολυυυ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 215994 Ευτυχως θα εχω μια εγκυουλα διπλα μου να το περναμε μαζι! Smile

Αχ με το καλο σε οοοολες ευχομαι βρε κοριτσια! Ο Θεος να σας το χαρησει απλοχερα!

http://www.sailormoon82@blogspot.com

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΙΡΗΝΗ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ!!!!
ΟΛΙΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΜΗ ΣΚΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΠΑΙΡΝΑ ΧΑΠΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΕΙ ΠΡΟΙΚΑ ΑΠ ΤΗ ΜΙΚΡΗ!
ΟΔΥΣΣΕΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΖΙΡΓΚΟΝ!!ΕΞΑΛΟΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 417472
Γεια σου, Γιαννα!Τι κανει η μικρη σου? στολισατε?εμεις οχι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΠΑΩ ΓΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 Washing-dishes-smiley-emoticon

αχαχα μα μου φτιαχνεις την διαθεση με τα emoticons σου δν θα βαρεθω να στο λεω!!!!

Ειρνηνη πονανε ναι,αλλα εχει σχεση η ανοχη που εχει ο καθενας στον πονο.... τωρα για το ποσο,δν θα κανω μεγαλο οποτε δν με νοιαζει ποσο θα ειναι!!!

Οδυσσεια μου σε ευχαριστωωω!!! ..κι εμενα και με χαλικι να μου επαιρνε ικανοποιημενη θα ημουν χιχιχ αρκει να εκανε προταση!!!!

Ολινα θελω πολλα σπορακια ναιιιιιιιιιιιιι Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 215994 καλα αποτελεσματα ζουζου μου για τον θυρωειδη!!!αντε τυχερουλα...θα σου κανει προταση τωρα????μακαριιιιιι!!!!!

κι εγω θελω στεγνωτηριο αλλα δν το σηκωνει με τιποτα η τσεπη μου αυτη τη στιγμη!!!

βγαινω κι εγω τωρα θα τα πουμε αργοτερα!!! μουτσ μουτσ σε ολες!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 315810

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΟΛΙΝΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΣ ΧΡΩΜΜΑ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ. study

Τι εχει το τικερακι μου μανδαμ;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ποιο τικερακι δε διαβαζεις;;; Το πρωτο που λεει τις βδομαδες μου...ειναι ροζ για μενα και γαλαζιο το χρωμα του αντρα μου...δεν αλλαζει σορρυ... Smile Smile να βαλατε γυαλακια πρεβυωπιας κυρια μου!! χιχιχιχιχι Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.sailormoon82@blogspot.com

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΔΗΣΣΕΙΑ ΝΑΙ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩ ΒΑΛΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ.ΕΧΕΙ ΓΥΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΗΣ!!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
LindakiS έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΟΛΙΝΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΣ ΧΡΩΜΜΑ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ. study

Τι εχει το τικερακι μου μανδαμ;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ποιο τικερακι δε διαβαζεις;;; Το πρωτο που λεει τις βδομαδες μου...ειναι ροζ για μενα και γαλαζιο το χρωμα του αντρα μου...δεν αλλαζει σορρυ... Smile Smile να βαλατε γυαλακια πρεβυωπιας κυρια μου!! χιχιχιχιχι Very Happy Very Happy Very Happy

ΚΑΛΕ ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ ΤΟ ΡΟΖ Κ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ!ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΟΔΗΣΣΕΙΑ ΝΑΙ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩ ΒΑΛΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ.ΕΧΕΙ ΓΥΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΗΣ!!!!
εγω δε ξερω, πιστευω οτι θα γκρινιαζει γιατι θα θελει τα στολιδια ή τα αλλα διακοσμητικα!λες να στολισουμε και αμα λυσσαξει να ξεστολισω?

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
LindakiS έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΟΛΙΝΑ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΣ ΧΡΩΜΜΑ ΣΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ. study

Τι εχει το τικερακι μου μανδαμ;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ποιο τικερακι δε διαβαζεις;;; Το πρωτο που λεει τις βδομαδες μου...ειναι ροζ για μενα και γαλαζιο το χρωμα του αντρα μου...δεν αλλαζει σορρυ... Smile Smile να βαλατε γυαλακια πρεβυωπιας κυρια μου!! χιχιχιχιχι Very Happy Very Happy Very Happy

ΚΑΛΕ ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ ΤΟ ΡΟΖ Κ ΤΟ ΓΑΛΑΖΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ!ΟΤΙ ΠΕΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!

Ελλα μωρε...βαριεμαι να το αλλαξω...και μ αρεσουν τα χρωματα χιχιχιχι Smile Smile ειμαι 7 εβδ και 6 ημερων...αντε γιατι ειμαι καλα σημερα...και δεν εχω αναγουλες! Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΟΔΗΣΣΕΙΑ ΝΑΙ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩ ΒΑΛΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ.ΕΧΕΙ ΓΥΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΗΣ!!!!
εγω δε ξερω, πιστευω οτι θα γκρινιαζει γιατι θα θελει τα στολιδια ή τα αλλα διακοσμητικα!λες να στολισουμε και αμα λυσσαξει να ξεστολισω?

ΒΑΛΤΟ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΝΑΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΣΙΑΣΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΟΥ.
ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟΛΙΔΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΑ ΕΣΤΗΣΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΣΠΑΖΕ!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας αφηνω γιατι ειναι ωρα να φαμε, καλη συνεχεια!

vasoula25

vasoula25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
odysseia έγραψε:Σας αφηνω γιατι ειναι ωρα να φαμε, καλη συνεχεια!

Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΧΡΩΜΜΑΤΑ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΦΩΣΦΩΡΙΖΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΜΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ.Ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΟΔΗΣΣΕΙΑ
ΕΛΛΗ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 Surprised-smiley-emoticon

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΤΣΙ ΣΗΜΕΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.90 - Σελίδα 13 Flowers-and-birthday-gifts

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις