Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 39]

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παλι αρρωστα ε;!Αμαν δηλαδη!Πως να μην εχεις κουραστει;!Εχεις βοηθεια απο πουθενα;
Προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη αλλα κατι καλο δεν ακουω...διπλή περιτύλιξη, χαμηλος πλακουντας, οριακο χαμλο αμνιακο, υπερηχογενες εντερο,συσπασεις...δεν ειδα καλο πουθενα, μην αναφερω τους πονους τις καουρες και τα συναφη!Δε θελω να κλαιγομαι αλλα κουραστηκα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marina P. έγραψε:Ιωάννα, πέρασες λαχτάρα αλλά τέλος καλό, όλα καλά!

Απο το φοβο μου σκεψου δε θυμομουν αν το ειχα νοιωσει ολη μερα!Κι αυτο αγαλμα τοτε!Τωρα χορευει!

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Υπομονή Ιωάννα ! Στο τέλος θα πάνε όλα καλά! Είναι μια δύσκολη αλλά ευχάριστη περίοδος αναμονής..Ας ελπίσουμε να μας αποζημιώσουν τα μικρά

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Marina P. έγραψε:Υπομονή Ιωάννα ! Στο τέλος θα πάνε όλα καλά! Είναι μια δύσκολη αλλά ευχάριστη περίοδος αναμονής..Ας ελπίσουμε να μας αποζημιώσουν τα μικρά

Το καλο που της θελω!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννακι πολυ με στεναχωρει που σε βλεπω ετσι πεσμενη!!! αφου ειναι ολα καλα , εσυ να κρατησεις μονο αυτο, το θετικο!!!!αυτο ειναι που μετραει στο τελος!!!
κακως παντως στεναχωρηθηκε και ο γιατρος σου και σου το εδειξε!!!

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κι από μένα!!!Σήμερα επιτέλους ξεκουνήθηκα λιγάκι και πήγα να ρίξω μια ματιά στα orchestra...είδα μια ωραία κούνια,που δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε όμως!!Κοίταξα και για καρότσι!Μου άρεσε πολύ της graco το 3 σε 1 και είχε και καλή τιμή...γύρω στα 400 μου είπε!Νομίζω εκεί θα καταλήξω....είχε και τόσο ωραία ρουχαλάκια....ααααχ ανυπομονώ να τα πάρω!!!
Τι τρομάρα πάλι πέρασες βρε Ιωάννα μου??Απαπαπα!!Θυμάμαι εμένα όταν είχα δει το υγρό στο σεντόνι!!Ευτυχώς όλα καλά!!!Πέρασε και αυτό!!Αλοιφές γιατί σου έδωσε??

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna85 έγραψε:παλι αρρωστα ε;!Αμαν δηλαδη!Πως να μην εχεις κουραστει;!Εχεις βοηθεια απο πουθενα;
Προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη αλλα κατι καλο δεν ακουω...διπλή περιτύλιξη, χαμηλος πλακουντας, οριακο χαμλο αμνιακο, υπερηχογενες εντερο,συσπασεις...δεν ειδα καλο πουθενα, μην αναφερω τους πονους τις καουρες και τα συναφη!Δε θελω να κλαιγομαι αλλα κουραστηκα!

Έχεις απόλυτο δίκιο!
Μου αρέσει που λένε ότι η περίοδος της εγκυμοσύνης είναι η πιο ευχάριστη στη ζωή μας.
Σε καμιά εγκυμοσύνη μου δεν ήμουν ξέγνοιαστη.Πάντως αν εξαιρέσεις το υπερηχογενές έντερο, η εγκυμοσύνη σου μου θυμίζει την 2η μου. Το ίδιο έλεγα κ εγώ...πόσα ακόμα θα αντέξω; Φαντάσου είχα κ αιμορραγίες...Όμως όλα πήγαν καλά. Το ίδιο θα γίνει κ σε εσένα! Μην απελπίζεσαι! Όλα θα πάνε καλά!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλουκο μου σε ευχαριστω!Απο τη στιγμη που αποφασιζεις να κανεις παιδι αγχος, αμα μεινεις εγκυος παλι αγχος, αμα γεννηθει παλι αγχος!Δυσκολη υποθεση!Ο γιατρος δε μου το ειπε αλλα τα κοριτσια εκει που δουλευαμε μαζι!Απο χθες ημουν πεσμενη κι ηρθε κι εδεσε σημερα!Εσυ ελπιζω ολα καλα!

Αννουλα με το καλο να αγορασεις τα πραγματακια σου!Αλοιφες κολπικες μου εδωσε γιατι ειχα αρκετα υγρα απο χθες και μαλιστα του φανηκαν περιεργα! Embarassed

Χριστινα ειχω ηδη μια αποβολη στο ιστορικο μου!Εκανα με τουτα και με τα αλλα 1 χρονο μετα να μεινω εγκυος και τωρα ολο προβληματα!Μα λεω κακο δεν εχω κανει σε ανθρωπο τι αμαρτιες πληρωνω;

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευχαριστώ Ιωάννα μου!!Σε ρώτησα γιατί σου έδωσε αλοιφές γιατί κι εγώ δυο μέρες τώρα έχω υγρά πιο κίτρινα από ότι συνήθως και ανυσήχησα λιγάκι...λέω αύριο αν συνεχιστεί να πάρω το γιατρό να τον ρωτήσω!Μη σε παίρνει όμως τώρα κι εσένα από κάτω!!!Καταλαβαίνω το άγχος σου!Δεν έχεις περάσει και λίγα,αλλά τώρα θα είναι όλα καλά!!Λίγο έμεινε ακόμα κοριτσάκι!!!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σε ευχαριστω Αννουλα μου!Μετα την β επιπεδου και την αμνιο δεν το εχω παρει ακομα πανω μου!ισως οι ορμονες...

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα μου δεν έχεις περάσει λίγα, λογικό είναι να αισθάνεσαι κουρασμένη συναισθηματικά, αλλά κάνε λίγη υπομονή και όταν έρθει η κορούλα σου θα σε αποζημιώσει, όπως σου είπαν και τα κορίτσια!
Χριστίνα περαστικά στα παιδακια σου και σε ευχαριστώ για το κουρ΄γιο που μου δίνεις! Πραγματικά κι εγώ δε βιώνω την εγκυμοσύνη σαν την καλύτερη περίοδο, κάθε άλλο, στην πρώτη αν και πήγαιναν όλα άψογα είχα πάρα πολύ άγχος και τώρα ενώ ήμουν ήρεμη έτυχε αυτό και είμαι πάλι χάλια. Και όλες οι έγκυες που ξέρω, έτσι είναι, λίγο ή πολύ.
Αννα αφού διάλεξες καρότσι μπράβο. Θα βρεις και κούνια σιγά σιγά.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να ρωτήσω, τα δέντρα σας τα στολίσατε; ΕΜείς όχι ακόμα γιατί το σαλόνι είναι γεμάτο κούτες αλλά ευελπιστώ μέχρι... την Παραμονή να φύγουνε!

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Φέτος στόλισα δεντράκι στην πεθερά μου μιας και μένουμε εκεί μέχρι να τελειώσει το σπίτι μας!!Τι να κάνουμε....δεν περισεύουν για ενοίκιο!!Ρηνούλα έχειςδέκα μέρες ακόμα!!Προλαβαίνεις!!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχα θα δείξει!

chrisg

chrisg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννούλα έκανες κολπική καλλιέργεια στις αρχές τις εγκυμοσύνης; Τα υγρά συνήθως είναι κίτρινα επειδή στην εγκυμοσύνη λίγο πολύ εμφανίζονται μύκητες.
Εγώ έκανα και έχω. Θα επαναλάβω βέβαια την εξέταση σε 1 μήνα για να σιγουρευτώ ότι δεν εμφανίστηκε κ τίποτα άλλο και θα κάνω θεραπεία (κολπικές κρέμες μπλιαχ! Mad)
Βέβαια αρκετοί γιατροί κάνουν αυτή την εξέταση μετά την 32 εβδομάδα.
Μην αγχώνεσαι πάντως. Εφόσον είναι κίτρινα και όχι ροζ ή καφέ είναι καλά!

Ρινούλα σε ευχαριστώ για τις ευχές. Δεν ξέρω πόσες ιώσεις ακόμα θα περάσουμε...και το καλοκαίρι αργεί! Όσο για το δεντράκι έχετε ακόμα λίγες μέρες...αλλιώς που θα βάλει τα δώρα ο Αη Βασίλης ;;;

Ιωάννα μου υπομονή! Δεν έχεις περάσει κ λίγα το καταλαβαίνω. Έχε πίστη όμως. Είναι κ οι ορμόνες που μας ρίχνουν ψυχολογικά. Κάνε μόνο θετικές σκέψεις κ όνειρα ! Όλα θα πάνε καλά! Θα δεις σε λίγους μήνες που θα τα λέμε αγκαλιά με τα μωράκια μας!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωαννα μου!! Τι ειναι παλι αυτο??Λενε βεβαια οτι αν εχεις μια δυσκολη εγκυμοσυνη θα ειναι μετα ευκολο πολυ το μωρακι... Εκει πονταρω κι εγω..!!
Εγω ενα ξερω ή η εγκυμοσυνη θα ειναι σαν να μην ειναι ή θα τα περναμε ολα μαζι! Προσευχουλα και ολα θα πανε καλα!! Δοκιμαζει η μπεμπα τις αντοχες σου!! That's all... Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο3! - Σελίδα 20 417472 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο3! - Σελίδα 20 417472 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο3! - Σελίδα 20 417472 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο3! - Σελίδα 20 417472

annoyla


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χριστίνα μου έχω κάνει καλλιέργεια κολπικού υγρού στην αρχή...αν θυμάμαι αλά πριν την αυχενική ήταν!!Τώρα βέβαα δεν έχω κάποιο άλλο σύμπτωμα....θα περιμέμω να δω και αύριο και αν είναι μιλάω με το γιατρό!
Ήρθε και η ζωνούλα μου!!Είναι βέβαια λιγάκι μεγάκη στο στομάχι αλλαλδεν φαίνεται...!Στην κοιλίτσα φοβάμαι όμως μην την πιέζει...την νιώθω πολύ τσίτα...δεν ξέρω!Ίσως συνήθησα στα πιο φαρδυά τελευταία!!

VANESSA1984

VANESSA1984
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ κοριτσακια μ τι καλά που σας βρήκα να τα λέμε. εψαχνα τόσο καιρό αλλά δεν είχα βρει το σωστό θέμα.. Εγώ έχω ΠΗΤ 9/3/2013 και περιμένω κοριτσακι.. Την Δευτέρα έχω γενική αίματος και ούρων και καμπύλη ζαχαρου.. Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω και εγώ κάτι; Την Μπέμπα μου την ακούω κανονικά τις τελευταίες 2 μέρες μαζεύεται δεξιά και είναι πολύ σκληρή η κοιλιά μ σε εκείνο το σημείο την χαϊδεύ ω. για λίγο μετά ξανά κουνιέται ... Θα το πω και στο γιατρό μου την Τρίτη έχω ραντεβού .. Μήπως είναι συστάσεις η είναι η μπουμπού και ανησυχώ αδικα; Δεν ξέρω πως είναι οι συσπασεις για αυτό σας ρωταω... Ευχαριστώ πολύ πολυ

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλώς ήρθες!!!

Κι εγώ το νιώθω αυτό το πράγμα.... Κι όταν ρώτησα το γιατρό μου μου είπε ότι είναι η μπέμπα...! Wink

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας!!!! Καλός μας ήρθαν οι καινούριες με το καλο τα μωράκια τους!!!!
Και εγω το νιώθω αυτο το πράγμα ειναι συνήθως πρωί κ νιώθω το σκληρό αυτο εγω πιστεύω ειναι ποπουδακι
Αννουλα δεν μου απαντήσες για τον κάλεση σου άρεσε τίποτα απο εκεί ;
Και κάτι άλλο θα ρωτήσω για μαθήματα ανωδηνου τοκετου κ για θύλασμο θα έρθεις να πάμε ειναι δωρεάν απλα δεν ξέρω σε ποιο μήνα γίνονται

VANESSA1984

VANESSA1984
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χρύσα και Αννούλα σας ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας μου έφυγε ένα άνθος είναι η αλήθεια δεν ήξερα... Ευχαριστώ πολύ πολυ..

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σου είπα Χρύσα μου, μου άρεσαν κάποια πράγματα. Προίκα είδα και την βρήκα πιο φτηνή απ'όλους.... Θα δούμε... Τα μαθήματα πότε γίνονται και που;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρινουλα το ξερω πως εχεις δικιο απλα θελω το χρονο μου να το χωνεψω!Ξερεις ειναι δυσκολο να δεθω με ολο μου το ειναι με αυτο το πλασμα και ξαφνικα μια μερα να χαθει απο τη ζωη μου, το λεω γιατι ολο κατι συμβαινει!Ναι στολισαμε δεντρο αλλα οχι πολλα πολλα λογω πενθους κι απο τις 2 πλευρες!

Χριστινα πηρα 2 κολπικες!Αλλο παλι αυτο!Μακαρι να πανε ολα κατ'ευχιν οχι μονο σε μενα αλλα σε ολες τις κοπελες εδω μεσα!

Αννα μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες αλλα εγω δεν πονταρω σε ησυχο παιδι!Απο τωρα εδωσε το στιγμα της η δικια μου!

Αννουλα πες το στον γιατρο σου, μια καλλιεργεια δεν ειναι τιποτα!Με γεια οι ζωνες!Ειναι με νουμερα ή one size;

VANESSA1984 δε θυμαμαι αν σε καλωσορισα πιο πριν!Καλώς ηρθες και με το καλο να ερθει το μωρακι σου!Οπως το περιγραφεις αυτο το πετρωμα συσπασεις θυμιζει αλλα μονο ογιατρος σου μπορει να σου απαντησει!Καλυτερα να επικοινωνησεις μαζι του νωριτερα απο την Τριτη!

Χρυσα που γινονται τα μαθηματα αυτα;

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
just_Annoula έγραψε:Σου είπα Χρύσα μου, μου άρεσαν κάποια πράγματα. Προίκα είδα και την βρήκα πιο φτηνή απ'όλους.... Θα δούμε... Τα μαθήματα πότε γίνονται και που;


Με τόσα μην εδω λογικά δεν είδα οχι sorry ... θα σου στείλω λεπτομέρειες στο face book

jennia

jennia
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα κοριτσάκια μου!

Ιωάννα μου κοριτάκι μου μόλις είδα τι εγινε.Έλειπα και τώρα γύρισα.Βρε Ιωάννα αυτό να είναι το τελευταίο...φαντάζομαι το αγχος που θα πέρασες.Τέλος καλό όλα καλά τουλάχιστον....ο Χριστούλης που θα γεννηθεί σε λίγες μέρες να φέρει όλα τα καλά σ' εσένα και το μωράκι σου!Και το ίδιο εύχομαι για όλες τις μανούλες!Ηρέμησε τώρα και όλα θα κυλήσουν ομαλά.....σκέψου τουλάχιστον ότι ό,τι γίνεται έχει αίσιο τέλος!
Βανέσα καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το κααλό το μωράκι σου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις