Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Ζωή τι κάνεις;Πώς πας κούκλα;Καιρό έχουμε να μάθουμε νέα σου!
Χρύσα μου ευχαριστώ για τη διευκρίνηση!Α!Και μία ακόμα απορία, αλλά μην κοροιδέψεις... Embarassed Το καρύδι που βάζεις μέσα το βάζεις στο μούλτι;Αν δεν προλάβω να τα κάνω αυτές τις μέρες θα τα κάνω Σ/Κ και θα σου πω εντυπώσεις!

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΟ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΧΟΝΤΡΟΚΟΜΜΕΝΟ ΟΧΙ ΣΚΟΝΗ.ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΥΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ


Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 315810 Για θύμησέ μου αλήθεια...Την Παρασκευή έχεις ραντεβού;

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Ζωή τι κάνεις;Πώς πας κούκλα;Καιρό έχουμε να μάθουμε νέα σου!
Χρύσα μου ευχαριστώ για τη διευκρίνηση!Α!Και μία ακόμα απορία, αλλά μην κοροιδέψεις... Embarassed Το καρύδι που βάζεις μέσα το βάζεις στο μούλτι;Αν δεν προλάβω να τα κάνω αυτές τις μέρες θα τα κάνω Σ/Κ και θα σου πω εντυπώσεις!

Είμαι πολύ καλά Ευούλι!! Παραφούσκωσα μιας και πλησίασε πολύ ο καιρός!! Ανυπομονώ πολύ!!
Εύχομαι όλα τα κοριτσάκια στο θέμα να το ζείτε σύντομα!!!
Εσύ πώς είσαι;

Φτιάξαμε κι εμείς χθες μελομακάρονα!! 2η φορά μεσα σε μία βδομάδα!! Έγιναν ανάρπαστα προφανώς! Smile
Καρύδι στο μούλτι και για το μέλωμα ένα από τα δύο πρέπει να είναι ζεστό! Χρύσα τα λέω καλά;
Αν και χθες μου έλεγε η μαμά μου ότι έκανε τα δικά της και ήταν και τα 2 ζεστά στο μέλωμα και γίναν πολύ καλά, ενώ συνήθως υπάρχει κίνδυνος να μαλακώσουν πολύ! Wink

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
XrysaB έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Ζωή τι κάνεις;Πώς πας κούκλα;Καιρό έχουμε να μάθουμε νέα σου!
Χρύσα μου ευχαριστώ για τη διευκρίνηση!Α!Και μία ακόμα απορία, αλλά μην κοροιδέψεις... Embarassed Το καρύδι που βάζεις μέσα το βάζεις στο μούλτι;Αν δεν προλάβω να τα κάνω αυτές τις μέρες θα τα κάνω Σ/Κ και θα σου πω εντυπώσεις!

ΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΟ ΣΤΟ ΜΟΥΛΤΑ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΧΟΝΤΡΟΚΟΜΜΕΝΟ ΟΧΙ ΣΚΟΝΗ.ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΥΧΟΥΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ


Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 315810 Για θύμησέ μου αλήθεια...Την Παρασκευή έχεις ραντεβού;

THN ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 8 ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
Είμαι πολύ καλά Ευούλι!! Παραφούσκωσα μιας και πλησίασε πολύ ο καιρός!! Ανυπομονώ πολύ!!
Εύχομαι όλα τα κοριτσάκια στο θέμα να το ζείτε σύντομα!!!
Εσύ πώς είσαι;

Φτιάξαμε κι εμείς χθες μελομακάρονα!! 2η φορά μεσα σε μία βδομάδα!! Έγιναν ανάρπαστα προφανώς! Smile
Καρύδι στο μούλτι και για το μέλωμα ένα από τα δύο πρέπει να είναι ζεστό! Χρύσα τα λέω καλά;
Αν και χθες μου έλεγε η μαμά μου ότι έκανε τα δικά της και ήταν και τα 2 ζεστά στο μέλωμα και γίναν πολύ καλά, ενώ συνήθως υπάρχει κίνδυνος να μαλακώσουν πολύ! Wink


Πω πω!Τώρα είδα πόσο λίγες μέρες σου έχουν μείνει!Πώς περνάει έτσι ο καιρός! Shocked Αντε, με το καλό να πάρεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά! I love you
Ναι, έτσι μου είπε και η Χρύσα για το μέλωμα!Δεν έχω ξαναφτιάξει!Καθε αρχή και δύσκολη! Smile

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Ζωή τι κάνεις;Πώς πας κούκλα;Καιρό έχουμε να μάθουμε νέα σου!
Χρύσα μου ευχαριστώ για τη διευκρίνηση!Α!Και μία ακόμα απορία, αλλά μην κοροιδέψεις... Embarassed Το καρύδι που βάζεις μέσα το βάζεις στο μούλτι;Αν δεν προλάβω να τα κάνω αυτές τις μέρες θα τα κάνω Σ/Κ και θα σου πω εντυπώσεις!

Είμαι πολύ καλά Ευούλι!! Παραφούσκωσα μιας και πλησίασε πολύ ο καιρός!! Ανυπομονώ πολύ!!
Εύχομαι όλα τα κοριτσάκια στο θέμα να το ζείτε σύντομα!!!
Εσύ πώς είσαι;

Φτιάξαμε κι εμείς χθες μελομακάρονα!! 2η φορά μεσα σε μία βδομάδα!! Έγιναν ανάρπαστα προφανώς! Smile
Καρύδι στο μούλτι και για το μέλωμα ένα από τα δύο πρέπει να είναι ζεστό! Χρύσα τα λέω καλά;
Αν και χθες μου έλεγε η μαμά μου ότι έκανε τα δικά της και ήταν και τα 2 ζεστά στο μέλωμα και γίναν πολύ καλά, ενώ συνήθως υπάρχει κίνδυνος να μαλακώσουν πολύ! Wink

MIA XAΡΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΟ ΝΙΝΙ?ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η ΑΓΟΡΑΚΙ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:

THN ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 8 ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ


Να μην τρέμεις καθόλου!Ολα τέλεια θα πάνε!Είμαι σίγουρη! Smile Smile Smile Θα περιμένουμε με αγωνία να μας πεις τις εντυπώσεις σου!Τι συγκινητικές στιγμές! I love you
Εγώ αύριο θα πάω για τη σαλπιγγογραφία...Προς το παρόν δεν έχω αγχωθεί, αλλά εκείνη την ώρα δεν ξέρω πώς θα είμαι...

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
XrysaB έγραψε:

THN ΠΕΜΠΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 8 ΚΑΙ ΤΡΕΜΩ


Να μην τρέμεις καθόλου!Ολα τέλεια θα πάνε!Είμαι σίγουρη! Smile Smile Smile Θα περιμένουμε με αγωνία να μας πεις τις εντυπώσεις σου!Τι συγκινητικές στιγμές! I love you
Εγώ αύριο θα πάω για τη σαλπιγγογραφία...Προς το παρόν δεν έχω αγχωθεί, αλλά εκείνη την ώρα δεν ξέρω πώς θα είμαι...

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 265569 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 186253 ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 265569 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 186253 ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ?


Μακάρι Χρύσα μου!Πολύ καλός θεωρείται ο γιατρός...Είναι πολύ έμπειρος γιατί έχει καλό όνομα στην περιοχή και τρελή πελατεία...Απόλυτη εμπιστοσύνη βέβαια δεν του έχω, μην πω και ψέματα...Ειδικά αν βρεθεί πρόβλημα, σίγουρα θα το ψάξω πιο πολύ...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Ευούλι να πάνε όλα καλά!!!!
Και σε σένα Χρύσα, ό,τι εξέταση κι αν κάνεις στο γιατρό!

Εμείς περιμένουμε κοριτσάκι! Και είναι 2 βδομάδες νωρίτερα απ' ό,τι λέει το τικεράκι γιατί θα γεννήσω με πρόκληση στις 38 βδομάδες λόγω διαβήτη!!
Περνάει ο καιρός όμως!!

όσο για τα μελομακάρονα, κι εμένα η πρώτη ήταν πριν 1 βδομάδα!! Εντυπωσιάστηκα από το πόσο εύκολα είναι!!

Καλή επιτυχία με όλα!!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:
XrysaB έγραψε:

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ.ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 446177 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 265569 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 325318 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 186253 ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ?


Μακάρι Χρύσα μου!Πολύ καλός θεωρείται ο γιατρός...Είναι πολύ έμπειρος γιατί έχει καλό όνομα στην περιοχή και τρελή πελατεία...Απόλυτη εμπιστοσύνη βέβαια δεν του έχω, μην πω και ψέματα...Ειδικά αν βρεθεί πρόβλημα, σίγουρα θα το ψάξω πιο πολύ...

ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:Αχ Ευούλι να πάνε όλα καλά!!!!
Και σε σένα Χρύσα, ό,τι εξέταση κι αν κάνεις στο γιατρό!

Εμείς περιμένουμε κοριτσάκι! Και είναι 2 βδομάδες νωρίτερα απ' ό,τι λέει το τικεράκι γιατί θα γεννήσω με πρόκληση στις 38 βδομάδες λόγω διαβήτη!!
Περνάει ο καιρός όμως!!

όσο για τα μελομακάρονα, κι εμένα η πρώτη ήταν πριν 1 βδομάδα!! Εντυπωσιάστηκα από το πόσο εύκολα είναι!!

Καλή επιτυχία με όλα!!!


Ούτε μήνας δηλαδή δεν έμεινε!Να πάνε όλα τέλεια!Το ωραιότερο δώρο για το 2013! santa
Σε ευχαριστώ για τις ευχές!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:Αχ Ευούλι να πάνε όλα καλά!!!!
Και σε σένα Χρύσα, ό,τι εξέταση κι αν κάνεις στο γιατρό!

Εμείς περιμένουμε κοριτσάκι! Και είναι 2 βδομάδες νωρίτερα απ' ό,τι λέει το τικεράκι γιατί θα γεννήσω με πρόκληση στις 38 βδομάδες λόγω διαβήτη!!
Περνάει ο καιρός όμως!!

όσο για τα μελομακάρονα, κι εμένα η πρώτη ήταν πριν 1 βδομάδα!! Εντυπωσιάστηκα από το πόσο εύκολα είναι!!

Καλή επιτυχία με όλα!!!

ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΧ ΑΓΧΩΘΕΙ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XrysaB έγραψε:

ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΡΕΙΣ.ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ

Δεν σκέφτομαι αρνητικά, αλλά πρέπει να είμαι προσγειωμένη γιατί όλα είναι πιθανά...Το θέμα του γιατρού είναι αρκετά υποκειμενικό Χρύσα μου!Υπάρχουν κοπέλες που θέλουν να είναι καλός επιστήμονας και δεν τους νοιάζει ο άνθρωπος!Αλλες δίνουν σημασία στον τρόπο του...Τι να πω;Το σημαντικότερο, κατά τη γνώμη μου, είναι να αισθάνεσαι ασφάλεια και ηρεμία μαζί του...

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πάω να κάνω κάτι δουλίτσες!Καλό βράδυ και φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια (on και off!) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 379767

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εμενα το ιντερνετ κολλαει σημερα!!! Χρυσα ηδη ξεκινησαμε σχεδον μερα παρα μερα και αυτη την εβδομαδα καθε μέρα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994
Ειπαμε βαζω το σχεδιο σου σε εφαρμογη!!!

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσα ποτε θα το δεις; Ποπο τι τελεια!!!Θα εχεις κατι ομορφο να σκεφτεσαι τα Χριστουγεννα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθαααα..αλλα κουτουλάω απο την νύστα!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 Dead-onion-head-emoticon

ζωάκι έγραψε:
boubou έγραψε:
Ειρηνη επαιρνα τις φιτνες αλλα 2 χρονια τις βαρεθηκα και τωρα παιρνω πιο παχυντικες!!κατι κελλογκς σοκολατα!! εννοειται και τις φιτνες με σοκολατα επαιρνα!! Razz Razz Laughing Laughing Laughing
Κοριτσάκια γεια σας!! πετάχτηκα να δω κανένα νέο πατώντας τυχαία σελίδες και έπεσα εδώ!!
Έλλη μου, δοκίμασε τη συνταγή αυτή!! Είναι δοκιμασμένη πανεύκολη και πολύ σούπερ!
Αν δεν τα ψήσεις και τα βάλεις στο ψυγείο είναι σαν μπάρες δημητριακών!!
ΜΠορείς επίσης να αυτοσχεδιάσεις στο τι θα βάλεις μέσα!
Ψημένα είναι επίσης τέλεια!!
http://efzin.wordpress.com/2012/05/14/%CE%BC%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%84%CE%B1-%CE%B2%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%B7%CF%82-%CE%BC%CE%B5-%CE%BC%CE%B5%CE%BB%CE%B9-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%84%CE%B1%CF%87%CE%B9%CE%BD%CE%B9/

Καλή όρεξη!

Zωή μου σε ευχαριστώ για την συνταγή!!! θα την δοκιμάσω μόλις βρω χρόνο!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 Piece-of-cake-smiley-10
έφτασε ο καιρός σου!!!!!με το καλο να πάρεις αγκαλιτσα το μωρουλινι σου!!!!!σαν χθες μου φαινεται που μας ελεγες οτι τα καταφερες!!!!!!!!

Χρυσα μου βλέπω εκανες μελομακάρονα!!!! μιαμμμμμμμ!!ειχα κάνει κι εγώ πέρυσι!!!

Ευουλι όταν τα κάνεις να ξερεις ΟΤΙ ΦΟΥΣΚΩΝΟΥΝ πολύ!!!! μην την πατήσεις σαν κι εμενα και σου βγουν τεράστια Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 Laugh-pink-mouse-emoticon
καλά αποτελέσματα με τις εξετάσεις σου αύριο!!!

Μαρία βλέπω το διασκεδάζεις Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 χιχιχ εμενα τελικά το τεστ ωορρηξίας σήμερα ήταν αρνητικό!!! ειδες γιατι είπα όταν κάνεις τεστ και δεις ότι σκουρίνει να κάνεις ένα και το βραδάκι για να πετύχεις το peak?εμένα το μεσημέρι χθες ηταν πολύ σκουρα η γραμμή αλλά ηταν ίσα με του ελεγχου (και αυτο θετικό θεωρειτε βεβαια) αν εκανα και το βραδάκι θα την ξεπερνουσε!! Wink Wink αυριο λογικά θα πρέπει να ανέβει και η θερμοκρασία μου!! εγώ πάντως και τώρα στις γονιμες μερα παρα μέρα το πήγα..ειχα κάνει και προχτές..και σήμερα που ειναι και η ωορρηξία σιγουρα (ειχα και υγρά ΦΟΥΛ!) του δώσαμε και κατάλαβε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 έμεινα και ξάπλα κανα 30λεπτο με μαξιλάρι!!να δω τι άλλο θα κάνω!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Αντι προσπάθησε να εισαι χαλαρή και θα ερθει!!!!!εσυ το μόνο που έχεις να κάνεις ειναι αγαπουλες με τον άντρα σου!!!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 Crazy-monkey-emoticon-022

Αγάπη πέτυχες τις μέρες ακούω!!!! τον ξελογιασες τον αντρούλη ε?Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 Crazy-monkey-emoticon-060

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΙΤΣΟΥΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΠΑΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.
ΑΧ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 215994 ΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΖΡΩΤΗΣΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΛΟΓΩ ΤΡΑΧΗΛΟΥ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ σε ξεσηκώσαμε κοριτσάκι?! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 40746 οτι σου πει ο γιατρός σου!!αν ολα ειναι οκ ίσως και να σε αφήσει, αν και έχω καταλάβει ότι η πλειοψηφία των γιατρών πλέον δν αφήνουν το πρώτο τρίμηνο!!

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:αχ σε ξεσηκώσαμε κοριτσάκι?! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 40746 οτι σου πει ο γιατρός σου!!αν ολα ειναι οκ ίσως και να σε αφήσει, αν και έχω καταλάβει ότι η πλειοψηφία των γιατρών πλέον δν αφήνουν το πρώτο τρίμηνο!!

ΑΧ ΝΑΙ ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΚΛΑΙΩ ΕΙΜΑΙ.ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΟΡΕΞΕΙΣ ΜΑ ΚΑΤΙ ΟΡΕΞΕΙΣ.ΜΥΡΙΖΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΣΑΚ.ΑΝ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΟ0ΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΩΣ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟΣ ΘΑ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΟΡΜΗΣΕΙ.ΧΑΜΟΣ ΛΕΜΕ

XrysaB

XrysaB
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χιχιχι παλι καλα που ειναι λογικος ο Νικολας τότε!!!
καλή όρεξη!!θα πάω κι εγω να ξαπλώσω σιγά σιγα!!!θα τα πουμε αύριο το πρωι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΦΥΓΑΤΕ ΜΑΛΛΟΝ ΟΛΕΣ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΠΟΛΥ ΘΑ ΧΑΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑΚΙ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ Η ΠΑΛΙΟΑΛΕΚΑ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 654316


ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ!!! ΟΥΤΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΑΜΥΓΔΑΛΩΝ!!! Sad ΔΕΝ ΜΕ ΘΕΛΕΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ! Twisted Evil

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΟΜΟΡΦΑ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?
ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΡΥΩΣΑΝ ΤΑ ΛΑΙΜΑ ΣΟΥ Ε? ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ! ΔΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΗΓΕΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ? Shocked Shocked

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΗ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ? ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΕΙΣΑΙ?


ΟΧΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΑ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.91 - Σελίδα 26 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις