Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Η χήρα πεθερά μου!!! Παρ Δεκ 21, 2012 3:50 am

nmilioni


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Είμαι παντρεμένη εδώ και δύο χρόνια, αρραβωνιασμένη ήμουν 6 χρόνια, σύνολο γνωριμίας με τον άντρα μου 11 χρόνια. Την πεθερά μου την γνώρισα καλά μετά τον γάμο, η καλύτερη πεθερά του κόσμου, προς τα έξω, όσο είχε ανύπαντρο τον κουνιάδο μου καλά ήταν ασχολιόταν με εκείνον και είμασταν ήσιχοι. Παντρεύτηκε και αυτός και από τον Αύγουστο τα έχω δει όλα, καταρχήν δεν θέλει την άλλη νύφη γιατί δεν ήταν για τον γιο της, τον πρίγκιπα "κεφτέ", ενώ εγώ για τον άλλο γιο ήμουν η ιδανική, η καλή κοπέλα, του επιπέδου, με καλή δουλειά και καλή οικογένεια. Δεν μπορώ όμως άλλο, έχω αρχίσει και χάνω τον ευατό μου, πνίγομαι και θέλω να φύγω, να χωρίσω, δεν μας αφήνει να αναπνεύσουμε, σχολάμε από την δουλειά και πάμε πρώτα από εκεί να αφήσουμε τον κουνιάδο μου, γιατί μένει δίπλα και φυσικά καθόμαστε καμιά ώρα να την δούμε, φεύγουμε πάμε σπίτι και δεν προλαβαίνουμε να μπούμε μέσα, παίρνει τηλέφωνο να μιλήσει με τον άντρα μου, της λέει πχ. θα κοιμηθώ λίγο, πάρε με να με ξυπνήσεις σε καμιά ώρα. Και φυσικά πέρνει να τον ξυπνήσει, όπου το σηκώνω εγώ και του λέω να την πάρει πίσω. Κάθε μισή ώρα θα πέρνει τηλέφωνο και φυσικά στις 6 για να μας ξυπνήσει..... έλεος!!! Πάμε στους γονείς μου μία Κυριακή για φαγητό και λυσάει να πέρνει κάθε λίγο και λιγάκι. Όλοι μας οι φίλοι τον κοροϊδεύουν και μου λένε να ετοιμάσω βαλίτσες. Τα ίδια κάνει και στην άλλη νύφη, χειρότερα βέβαια γιατί μένουν στην ίδια αυλή. Ο εργολάβος που έχτισε το καλοκαίρι το σπίτι του κουνιάδου μου, μου είπε περαστικά μου και να είναι και γρήγορα, δεν έχει γνωρίσει πιο υποκρίτρια γυναίκα. Εχθές ο δικός μου ο μπουταλοκεφτές, έκλεισε την πόρτα για να μιλήσει με την μανούλα και τον άκουσα να της λέει "ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ"...... Η χήρα πεθερά μου!!! 679259 Η χήρα πεθερά μου!!! 679259 Η χήρα πεθερά μου!!! 679259 Η χήρα πεθερά μου!!! 679259 Η χήρα πεθερά μου!!! 679259
Πείτε μου σας παρακαλώ τι να κάνω???? Και εγώ και συνηφάδα μου δηλαδή, τα έχουμε δει όλα!!!!

2Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Παρ Δεκ 21, 2012 4:57 am

toxotina

toxotina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καληνυχτα γλυκουλα μου???? Rolling Eyes cyclops Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Αυτο π μπορεις να κανεις φυσικα κ απορω γτ δεν το εχεις κανει ακομα ειναι να μιλησεις στον αντρα σ κ να του πεις ακριβως πως νιωθεις κ οτι θες ν απαλλαγεις απο την καταπιεστικη συμπεριφορα της πεθερας σ.Βγαλε το τηλ απο την πριζα κ πες στον αντρα σ οτι σημερα θα βαλετε ξυπνητηρι(απορω πως δε το σκεφτηκατε εξ αρχης κ εγινε ρουτινα το καθημερινο ξυπνημα απο την πεθερα)κ γενικα προσπαθησε να την κρατησεις λιγο σε αποσταση

3Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Παρ Δεκ 21, 2012 5:30 am

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι συχνο το φαινομενο μεταξυ μαμαδων και γιων σε περιβαλλοντα οπου λειπει ο πατερας..σε περιπτωση δε που αυτο συνεβη σε μικρη ηλικια τα αποτελεσματα συνηθως ειναι καταστροφικα.αν μη τι αλλο καταλυτικος ο ρολος της μητερας κ λιγοτερο ο χαρακτηρας των παιδιων..

κοπελα μου τι να σου πω?ειλικρινα δεν ξερω.συζητησε το με τον αντρα σου , εξηγησε του πως νιωθεις κ οτι δεν αντεχεις αλλο την κατασταση.αν μη τι αλλο ειναι ολοκληρος αντρας κ εχετε δημιουργησει πια την δικη σας οικογενεια.εξηγησε του οτι ειναι λογικο το ενδιαφερον του για την μητερα του αλλα η υπερβολικη προσκολληση του σας στερει πολυτιμες οικογενειακες στιγμες κ δημιουργει προστριβες στην μεταξυ σας σχεση.δηλωσεις του τυπου ή εκεινη ή εγω εννειται δε θα εχουν κ τα καλυτερα αποτελεσματ..το κακο για μενα ξεκιναει καθαρα απο τον αντρα σου, εκεινος εχει επιτρεψει στην μητερα του να μπαινει διαρκως αναμεσα σας..αρα απο εκεινον πρεπει να ξεκινησει κ η αλλαγη..τον τροπο δυστυχως δεν μπορω να στον υποδειξω..χαρα στο κουραγιο σου, ειλικρινα, εγω θα τα ειχα βροντηξει ολα κ θα ειχα φυγει

4Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Παρ Δεκ 21, 2012 7:09 am

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να κανεις τα ιδια με τους γονεις σου να παθει κοκομπλοκο Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked μην μασας.
δυσκολη κατασταση εως επικυνδινη.
καντε κοινο μετωπο με την αλλη νυφη μπας και το σωσετε.

5Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Τετ Δεκ 26, 2012 9:58 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ο άντρας σου φταίει αποκλειστηκά κ μόνο...Από που εως που να λέει στη μάνα του πάρε με σε μια ώρα...Ξυπνητήρι δεν έχει;;;;;;Κ γενικά σε όλα όσα κάνει η πεθερά σου απο τη στιγμή που ο άντρας σου τα επικροτεί λογικό είναι να τα συνεχίζει κάνει...
Πιστεύω ότι μια σοβαρή κ ουσιαστική συζήτηση με τον άντρα σου να μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους...Κ καλό θα ήταν να μην ανέχεσαι κ σύ τόσα πολλά.....

6Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Τετ Δεκ 26, 2012 11:33 am

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να πας για αρχη με τη συννυφάδα σου που από ότι κατάλαβα τα πάτε καλά σε σύμβουλο γάμου και στη συνέχεια με τους άντρες σας. Κι εμένα θα με ενοχλουσε αν μιλούσε έτσι ο αντρας μου στη μάνα του και γενικα αν είχε μυστικές συνομιλίες από εμένα, πες του ότι ολο αυτο δείχνει εξάρτηση που δεν είναι φυσιολογικο για την ηλικία του. Το να κάνεις το ιδιο με τους γονεις σου φαντάζει καλό αλλά δεν θα το καταλάβει, ισως βολευτει κιολας έτσι και κάνει ακόμη περισσότερα.

Σε κάθε περίπτωση εύχομαι ότι καλύτερο!!!

7Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Πεμ Δεκ 27, 2012 12:42 am

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παναγια μου...ουτε ψυλλος στον κορφο σου.........καλα για τον κορφο της συνυφαδας σου..δεν το συζηταω καν....υπομονη γιατι μεχρι να..αποδιμησει...δεν βλεπω σωτηρια... Η χήρα πεθερά μου!!! 534787

8Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Τετ Ιαν 23, 2013 4:04 am

nmilioni


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μίλησα στον άντρα μου!!!

Η απάντηση ήταν η εξής: Αν ζούσε ο πατέρας μου θα ήταν όλα διαφορετικά.............. Οπότε τζίφος!!! Και η ιστορία συνεχίζεται, έγινε βέβαια μεγάλος καβγάς όπου στο τέλος μου πέταξε και στην μούρη ότι δεν έχω καλή μάνα γιατί βοηθάει τον αδερφό μου που ζει μαζί τους και είναι άνεργος και εμένα δεν με βοηθάει, θα έπρεπε να μου δίνει κάτι τον μήνα, είπε κι άλλα, με ενόχλησε γιατί ξέρει την κατάσταση με τον αδερφό μου, έχει κατάθλιψη μετά από μία απόπειρα αυτοκτονίας και ταυτοχρόνως έχασε και την δουλειά του. Μου έλεγε και τον κοίταζα σαν να έβλεπα κάποιον ξένο απέναντι μου, άδειασα τελείως εκείνη την στιγμή, Κορίτσια από εκείνη την ημέρα, κάτι έσπασε, δεν θέλω να με ακουμπάει, δεν θέλω να τον βλέπω, κοιμάμαι στην άκρη του κρεβατιού για να μην έχω επαφή μαζί του. Δεν ξέρω τι θα γίνει, έχω παγώσει τελείως και εκείνος βέβαια γιατί κατάλαβε τι έκανε, είναι όλο γλύκες. Εγώ όμως σκέφτομαι πολύ σοβαρά την επίσκεψή μου σε ένα δικηγόρο Η χήρα πεθερά μου!!! 534787 Η χήρα πεθερά μου!!! 534787 Η χήρα πεθερά μου!!! 534787 Η χήρα πεθερά μου!!! 534787

9Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Τετ Ιαν 23, 2013 5:03 am

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πριν το δικηγορο να πας σε συμβουλο γαμου. Πηγαινε μονη σου κ μετα μαζι του. Ισως βοηθησει την όλη κατάσταση!

Μπορω να φανταστω πώς νιώθεις, μεσα σε ενα ζευγαρι δεν πρεπει να υπάρχουν μυστικα...Μην απαισιοδοξεις κ σκεψου πως πρεπει να αγωνιστεις για το γαμο σου, εαν φυσικα συνεχιζεις να τον θες. Εαν νιώθεις ότι το γυαλι εσπασε τοτε δωσε λιγο χρονο να συνειδητοποιησεις την κατασταση κ μετα πραξε αναλογα με τη συνειδηση σου. Σε καμια περίπτωση μη βιαστεις να πάρεις μια απόφαση, να είσαι απόλυτα σιγουρη γι αυτη!!

Απο καρδιας ό,τι καλύτερο για να ζεις ευτυχισμένη!

10Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Πεμ Ιαν 24, 2013 7:38 am

????????


Επισκέπτης
nmilioni έγραψε:μίλησα στον άντρα μου!!!

Η απάντηση ήταν η εξής: Αν ζούσε ο πατέρας μου θα ήταν όλα διαφορετικά.............. Οπότε τζίφος!!! Και η ιστορία συνεχίζεται, έγινε βέβαια μεγάλος καβγάς όπου στο τέλος μου πέταξε και στην μούρη ότι δεν έχω καλή μάνα γιατί βοηθάει τον αδερφό μου που ζει μαζί τους και είναι άνεργος και εμένα δεν με βοηθάει, θα έπρεπε να μου δίνει κάτι τον μήνα, είπε κι άλλα, με ενόχλησε γιατί ξέρει την κατάσταση με τον αδερφό μου, έχει κατάθλιψη μετά από μία απόπειρα αυτοκτονίας και ταυτοχρόνως έχασε και την δουλειά του. Μου έλεγε και τον κοίταζα σαν να έβλεπα κάποιον ξένο απέναντι μου, άδειασα τελείως εκείνη την στιγμή, Κορίτσια από εκείνη την ημέρα, κάτι έσπασε, δεν θέλω να με ακουμπάει, δεν θέλω να τον βλέπω, κοιμάμαι στην άκρη του κρεβατιού για να μην έχω επαφή μαζί του. Δεν ξέρω τι θα γίνει, έχω παγώσει τελείως και εκείνος βέβαια γιατί κατάλαβε τι έκανε, είναι όλο γλύκες. Εγώ όμως σκέφτομαι πολύ σοβαρά την επίσκεψή μου σε ένα δικηγόρο Η χήρα πεθερά μου!!! 534787 Η χήρα πεθερά μου!!! 534787 Η χήρα πεθερά μου!!! 534787 Η χήρα πεθερά μου!!! 534787

Περναω κ εγω αναλογες φασεις με τη πεθερα μου μιας κ χασαμε το μπαμπα του τον περασμενο απριλιο. Ειμαι τυχερη στο κομματι οτι ο δικος μου γενικα ειναι πολυ απομακρος κ αν δεν τον πιεσω να παμε η να την παρει τηλεφωνο δεν θα το κανει ποτε. ειμαι στην αλλη μερια θεωρητικα αλλα επειδη εγω ως ζωον νοιωθω ασχημα που την αγνοει, παιρνω πρωτοβουλιες κ την καλω σπιτι μας σκ κ μολις φευγει γινομαστε με τον αντρα μου τριμπουρδ... Αλλου ομως θελω να καταληξω. Ειναι πολυ αδικο κ πρεπει να το παρεις εγωιστικα να διαλυσεις το σπιτι σου για τη πεθερα. Καταλαβαινω οτι αυτο που σε ενοχλει ειναι η αντιμετωπιση η δικη του ομως με ωραιο τροπο κ βρισκοντας συνεχεια δικαιολογιες να μην πηγαινεις εσυ σε πρωτη φαση μπορει να βοηθησει. Ειναι γκασμαδες οι αντρες. Χθες ηρθε η δικια μου στο γραφειο να φερει ενα ταψι γεμιστα του πασσα κ ηταν με μια φιλη της μαζι. Της λεω μαμα δεν επρεπε να κανεις κοπο (διοτι τη λεω κ μαμα η βοδαρα) κ τι μου απανταει μπροστα στη ξενη γυναικα??Δεν πας να πηδηχτεις λεω γω....απαντηση του αντρα μου οταν του ειπα η μαμα σου δεν εχει κανενα επιπεδο. ειναι εντελως αμορφωτη.ΤΑ ΓΕΜΙΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΨΗΜΕΝΑ...ΑΛΛΑ ΝΤ ΑΛΛΑ...

11Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Πεμ Ιαν 24, 2013 7:55 am

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
συγνωμη αλλα με το "καληνυχτα γλυκουλα μου" εριξα πολυ γελιο ειναι για κλωτσιες ρε παιδια αυτοι οι αντρες...
παντως θελει πολυ κουραγιο να ξεμπερδεψετε σωοι κ αβλαβεις απο αυτη την κατασταση..νομιζω οτι οντως πρεπει να πας σε συμβουλο γαμου...
καλο κουραγιο!!!

12Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Παρ Ιαν 25, 2013 3:42 am

nmilioni


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν ξέρω τι να πω, εχθές μου είπε ότι πρέπει να πάω σε γυναικολόγο, να με δει και να κάνουμε βρε και κανένα παιδάκι, δεν απάντησα καθόλου, δεν ασχολήθηκα καν. Σήμερα δε μου είπε, ότι αύριο θα πάει την μητέρα στην λαϊκή κατά της 11 και την Κυριακή θα φάμε σπίτι της, χωρίς να με ρωτήσει, χωρίς τίποτα κανόνισε μόνος του το Σαββατοκύριακο. Σήμερα σε κάτι φίλους, που πάμε κάθε Παρασκευή, έχουμε κολλήσει εκεί δεν πάμε αλλού δεν έχουμε άλλους.Αύριο θα πάει με την μητέρα λαϊκή, το απόγευμα, έέέέέέέέέλα θα με πάει να δω τους δικούς μου, αύριο θα φάμε στην μαμά του. Βέβαια, όταν του είπα εμένα με ρώτησες? Έμεινε άφωνος και μου είπε "υπάρχει πρόβλημα??" βρήκα την ευκαιρία λοιπόν και είπα ότι δεν θέλω να πάω αύριο, θέλω να κάτσω σπίτι. Η απάντηση: "Θα το συζητήσουμε σπίτι".

13Η χήρα πεθερά μου!!! Empty Απ: Η χήρα πεθερά μου!!! Παρ Ιαν 25, 2013 3:44 am

nmilioni


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δεν έχω πρόβλημα να φάω στην μαμά του, αλλά έλεος, κάθε μέρα μαζί της είμαστε, εγώ τους δικούς μου τους βλέπω μόνο 2 φορές την εβδομάδα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις