Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
63 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 63 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Ο τυπος που λετε ειναι κρητικος και θα ερθει με κρητικη στολη και οχι με κουστουμι και αμα εχει και τιποτα μπαλοθιες και τετοια θα εχει πολυ χαζι!!!!εχουν και ενα κοριτσακι 4 χρονων αυτοι και θα φοραει ιδιο σχεδιο φορεμα με την νυφη Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 21 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 21 654316

Εγω νυχια βαφω κανονικα!!με αφηνει και ο γιατρος.
Μεγαλος δανος ειναι λουκια

ουτε εμενα μου εχει πει κατι..

κρητικος γαμος ε?μ αρεεεεεσει!αχ κ το μικρουλι θα εχει πολυ φαση!!!

απο σκυλια δεν σκαμπαζω μια.. Embarassed

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι Κρητικοι γαμοι ειναι τελειοι!!!Πολυ πλακα εχουν!!
Και το μικρουλι, σκετη γλυκα θα ειναι με φορεματακι ιδιο με το νυφικο!!!

Κι εγω βαφω νυχια, ουτε εμενα μου ειπε τιποτα, απλα ρωταω γτ πολλοι δεν αφηνουν.
Και μαλλι βαφω, με ΙΝΟΑ, φυτικη ειναι, αλλα καθεται πολυ καλα! Δεν το περιμενα!!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω μαλλι δεν εβαφα ποτε οποτε μια σκωτουρα λιγοτερη!!!!
Χθες με πηρε ο υπνος και μ ειπε ο παυλος οτι ηρθε και με αγκαλιασε και η κορη του τον κλωτσουσε και χαιροταν..χαμπαρι δεν πηρα Razz Razz Razz

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α οχι, ουτε στο μαλλι κολλαω.εξαλλου λογω γαμου κ μονο χρειαστηκε να κανω τις επεμβασεις μου.. Laughing .ο γιατρος ειπε δεν εχει αποδειχτει κατι για τις βαφες, ισως περναει ελαχιστη ποσοτητα κ να κοιταξω κ τις φυτικες!
ειναι αληθεια καλη αυτη?μια βαφη ακομα θα την κανω, απλα το εχω αμελησει!κ ειμαι κ σαν λετσος Χριστουγεννιατικα... Embarassed Embarassed

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ααααααα μολις εμαθα οτι θα συνοδευουν με λυρες την νυφη!!τι ωραιαααααααααααααα

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θελω κι εγω να κανω Κρητικο γαμο... Μονο ενας Κρητικος μου λειπει Razz Razz Razz Razz Razz

Λουκια εμενα με βολεψε πολυ η ινοα. Τα εβαψα και μια φορα με του κορρε μια φυτικη, αλλα δεν μ αρεσε καθολου, ξεβαψε σε 3 λουσιματα...
Ασε, εγω εχω τεραααασστιο θεμα με τα μαλλια μου! Δεν μπορω να κατεβαινει η ριζα, εκνευριζομαι μου φαινομαι χαλια και χαλαει ολη μου η διαθεση. Οποτε, δεν θα μπορουσα να μην τα βαφω...



loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
του κορρε ξερω κι εγω οτι ειναι μουφα..

εγω 2 φορες τα εχω βαψει σε ολη την εγκυμοσυνη.μια για την βαφτιση του μικρου μου ανηψιου με το που εκλεισα τον 3ο κ μια στον γαμο, στον 5ο.τωρα πρεπει να τα ξανακανω επειγοντως ομως, δεν παει αλλο.αυτο που λες με την ψυχολογια ισχυει.το μαλλι κανει τον ανθρωπο βρε παιδι μου!

εσυ γαμο κερκυραικο μπορεις, τον κρητικο σε καμια αλλη ζωη ισως!!! Razz Razz Razz

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ειπα τελικα οτι η γουρουνα εφαγα ενα κομματι εκμεκ μετα το φαι? Razz Razz πολυ μικρο ομως

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε, σιγα, τιποτα ιδιαιτερο δν κανουν αυτοι στον γαμο τους...Μονο κατι στολες εχουν, που τις φοραει η νυφα. Δεν παιζει ομως εγω να βαλω τετοια πραγματα πανω μου, ουτε για πλακα...

Κατσε, κατι εχω καταλαβει λαθος μαλλον. Τωρα παντρευτηκατε με το παληκαρι σου? Νομιζα πως ειστε χρονια παντρεμενοι. Ο,τι να ναι καταλαβα απο το τικερακι σου...

Σοφια, μας δουλευεις μου φαινεται κουκλα μου.... Ενα μικρο κομματι εκμεκ λεει... Εγω εφαγα ενα μεγαλο κουτι μιλφειγ και κοντευω να κανω μπαμ απο στιγμη σε στιγμη...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μικρο γιατι το στομαχι μου ειναι χαλια....εφαγα πολυ αποτομα μεγλαες ποσοτητες και ποναωω

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασε ρε σοφακι..τι ειναι ενα κομματακι εκμεκ?
εγω εχω φαει ενα μελομακαρονο, 2 καλτσουνια κ ενα κομματι cheesecake!!!

χα, χα!ουτε για αστειο Μιραντζελα!κι εγω τα σιχαινομαι αυτα!

καλε ναι, 2 μηνες εχουμε παντρεμενοι!!!για το μωρο βασικα..κ να μην κανουμε γαμοβαπτιση που εμενα δεν μου αρεσει(ακουσα την απαγορευσαν λεει κιολας..ισχυει? Rolling Eyes )ασε που εγω με τα μυαλα που ειχα στα 21, οχι γαμο, ουτε εμενα την ιδια δε μπορουσα να κρατησω!!! Razz Razz

το τικερακι λεει απο ποτε ειμαστε μαζι.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 21 35468

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ, τον ξερω αυτον τον πονο... ειχες ξεσυνηθησει να τρως και τωρα σου εκατσαν ολα βαρια...


Α, σε εχουμε πρηξει μ'ατην την λιστα βεβαια, αλλα μπορεις να προσθεσεις και την Νεκτυ με ΠΗΤ 25/01 και την κατερινα που ηρθε σημερα, με πητ 22/2?

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εν τω μεταξυ βουτηξα το λαπτοπ κ μεταφερθηκα στο κρεβατακι μου να χουχουλιασω κιολας!!! Wink ειμαι κ μονη παλι σημερα!ατιμες βαρδιες!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Ωχ, τον ξερω αυτον τον πονο... ειχες ξεσυνηθησει να τρως και τωρα σου εκατσαν ολα βαρια...


Α, σε εχουμε πρηξει μ'ατην την λιστα βεβαια, αλλα μπορεις να προσθεσεις και την Νεκτυ με ΠΗΤ 25/01 και την κατερινα που ηρθε σημερα, με πητ 22/2?

κι εγω ακομα τελευταια παραμενω.. Rolling Eyes Crying or Very sad Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 21 679259

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι θα τις βαλω!!!εμεις θα κανουμε βαφτιση και καααααποια στιγμη τον θρησκευτικο

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loukia_84 έγραψε:ουφφφφ!σας διαβασα!

αρχικα να ευχαριστησω ολες σας για τις ευχες για τον αντρουλη μου!
να χαιρεστε ολοι τους δικους σας ανθρωπους!Μιραντζελα κ Ελενιτσα, εμεις τα ξαναπαμε!χιλιοχρονοι να ειναι ολοι τους..!

Μιραντζελα τι γλυκος ο καλος σου..και ποσο δικιο εχει..!!ελπιζω σημερα να μην εχεις καμια συσπασουλα, να ηρεμησει κ ο μπεμπακος!

Μαρκελλα σε ευχαριστουμε για τα συγκινητικα λογια..συμφωνω απολυτα με την Νανσυ ειναι τοοοοσο γλυκο να μας ευχεστε εσεις που ηδη κρατατε τα αγγελουδια σας.. Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 21 35468

Νανσυ μου η αληθεια ειναι οτι προσπαθησα να μην το παρακανω αλλα εχω κ εναν καλο εγω..δεν αφηνω ευκολα να ανακατευονται στην κουζινα μου.. Rolling Eyes

Εμεις φαγαμε οικογενειακα το μεσημερι!μεχρι να μαζεψω τα πρωτα ξεκινησαν να ερχονται οι φιλοι το απογευματακι.4 η ωρα ξαπλωσα..κ η μεση κομματια!σημερα δεν θα κανω απολυτως τιποτα, εχω ηδη αραξει με τον καφε μου ανα χειρας!!!!

αυριο εχω γιατροοοο!τι χαρα!ειπα να το ραψω βεβαια λιγο σημερα!το παραχεσα χτες.. Embarassed σορρυ κιολας!ανυπομονω τοσο να δω την μικρη μας!δεν μπορω να καταλαβω κ σε τι σταση βρισκεται!παντου μεσα μου κοπανιεται!πουθενα δεν την πιανεις!

Κατερινα καλως ορισες..οπως ειπε κ η Ζωη εγω ειμαι μια απο αυτες που ειμαστε κοντα σε πητ!αλλα κ παλι η τελευταια των μοικανων.. Rolling Eyes 28/02, κοριτσακι!καλε, ειμαστε κ κοντοχωριανες!!!!!εγω αιγαλεω συνορα με χαιδαρι!στην ακριτα μενω!!!

Φιλιτσα τρελαιαιαιαιαινομαι για ψαροσουπα!εμεις αποφαγια απο χτες!
γεια σου Λουκια μου!νομιζω πως ειμαστε πολυ κοντα...εγω μενω αγ.σπυριδ... τερμα πανω,ψηλα!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Ναι θα τις βαλω!!!εμεις θα κανουμε βαφτιση και καααααποια στιγμη τον θρησκευτικο

εχει πεσει δουλεια στο μαγαζακι τελευταια!
το θυμαμαι Σοφακι οτι ουτε εσυ θες κ τα δυο μαζι..

ουτε εγω το κατακρινω, αλιμονο.απλα ηθελα ο καθενας να εχει την μερα του!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρε δεν το κατακρινω απλα δεν μου αρεσει για μενα καθολου....

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mirantzela! έγραψε:Για να το λεει ο γατρος σου κατι παραπανω θα ξερει απο μενα, σιγουρα!!Κι εγω λιγο υπερβολικο τον βρισκω, αλλα γιατρος ειναι...

Δεν πιστευω να σε βαλει με καισαρικη για αυτον τον λογο ε??

Ωχ Φιλιτσα, τζαμπα κοπος ε? Ποσο συχνα την κανεις αυτην την εξεταση??

Καλως την Λουκια!!! Κουραστηκες κι εσυ βρε κοπελα μου.. Αντε σημερα μην κανεις τιποτα! Συσπαση μεχρι τωρα δεν ειχα!! Ευτυχως!

Κι εγω εχω αυριο γιατρουλη!!
εγω μαλλον τα ειπα λαθος...καισαρακη θα κανουμε επειδη το μωρακι μας ειναι λιγο μικρουλη,σε περιπτωση που δεν μεγαλωσει αρκετα για να μην τον πιεσουμε.anyway,ειναι νωρις ακομα,θα δειξει!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε Κατερινακι, διπλα ειμαστε! Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 21 654316 Εγκυουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #12 - Σελίδα 21 654316 σε ποιον γυναικολογο πας αν επιτρεπεται?κ που γεννας με το καλο?

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εβγαλα αναγκαστικα τα χρωματα γιατι ηταν πολυ μεγαλη η υπογραφη μου...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε δεν μπορεσα να κοιμηθω.και οταν δεν κοιμαμαι τρωω...και εφαγα....2 κουραμπιεδες και ενα μελομακαρονο γμτ....

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο,τι σου αρεσει να κανεις Σοφακι, σε τετοιες περιπτωσεις δεν ειναι ωραιο να καταπιεζομαστε..

κριμα, με τα χρωματακια ηταν τοοοσο γλυκουλι.. Crying or Very sad

Φιλιτσα, ολες την ιδια δουλεια κανουμε!ατιμες γιορτες, μεσα μας βαζουν!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loukia_84 έγραψε:εν τω μεταξυ βουτηξα το λαπτοπ κ μεταφερθηκα στο κρεβατακι μου να χουχουλιασω κιολας!!! Wink ειμαι κ μονη παλι σημερα!ατιμες βαρδιες!

Κι εγω αυτο σκεφτομουν μολις! Να μεταφερθω προς κρεβατι μερια!

Εγω για τον γαμο δεν εχω ιδεα τι θα κανουμε... Πρεπει πρωτα να χαλαρωσουμε απο τα εξοδα της γεννας κλπ και να ερθουμε λιγο στα καλα μας, να χασω τα κιλα, να μεγαλωσει λιγο το μωρακι μου για να μπορεσω να βρω χρονο για να οργανωσω γαμους και βαφτισεις, γτ φανταζομαι οτι τους πρωτους μηνες ανασα δεν θα μπορω να παρω...

Γαμοβαφτιση δεν θελω ουτε κι εγω. Αυτο που θελω ειναι να παντρευτω στην Κερκυρα,στην μητροπολη!

Κατερινα κι εγω μικρουλι μωρακι εχω! Ποσο μικρουλι ειναι το δικο σου? Καισαρικη θα κανω κι εγω

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αν κ δεν ξερω πολυ καλα την γειτονια...ξερω οτι ειμαστε κοντα.εγω μεγαλωσα στο δασος χαιδ. , θα γεννησω στο γαια κ ο γιατρος μου ειναι ο κυριος Θωμοπ. τον ξερεις?εσυ πας εδω κοντα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις