Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
378 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 378 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κορίτσια. Ειμαι να πέσω να πεθάνω! πριν κανά μήνα αγόρασα στον γιο μου πλήρως πλενόμενους μαρκαδόρους ( αν λεει πλυθεις με νερό φεύγουν.) αγόρασα και ένα τραπεζομάντηλο σε στυλ μουσαμά το έβαζα στο πάτωμα και ο μικρός ζωγράφιζε ελεύθερα. Προχθές όμως που έλειπα από το σπίτι, ο φωστήρας ο συζυγός μου δεν βρήκε στην αποθήκη το μουσαμά αλλά το καλό λευκό τραπεζομάντηλο που στρώνω στα τραπεζώματα κα που το είχα εκει για να το πλύνω το απογευμα. και εστρωσε εκεινο!!! αφου λοιπόν τελειωσε ο μικρός με τις καλλιτεχνικές του ανησυχίες και γέμισε με μαρκαδόρους το τραπεζομάντηλο, ο καλός μου το συμμάζεψε και το ειδα σήμερα αφου πρώτα έφαγα τον τόπο να το ψαχνω. επαθα εγκεφαλικο! το έπλυνα στους 60 με λευκαντικο +χλωρινη τιποτα. το έβαλα και στους 90 τιποτα! πειτε καμία ιδέα

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η θα παρεις χλωρινη παχυρευστη και θα βαλεις τοπικα στους λεκεδες (οπως ειναι στεγνο το τραπεζομαντηλο σου) και θα το αφησεις ολο το βραδυπριν το ξαναβαλεις στο πλυντηριο, η θα πας στο σουπερ μαρκετ να αγορασεις τον "διαβολακο του λεκε" για μελανι να γραφει επανω, η θα το πας στο καθαριστηριο, μηπως μπορουν να στο καθαρισουν (αντρες θεε μου.... Smile )

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δοκιμασε κ καθαρη βενζινη... Εγω την βαζω σε ολους τους δυσκολους λεκεδες κ φευγουν.. Τριβω το σημειο που θελω με καθαρη βενζινη κ μετα το βαζω στο πλυντηριο.. Μπας και... Αλλα εβαλες χλωρινη.. Ξερω γω... Δοκιμασε τα ολα!!!!

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η χλωρίνη μου ειναι παχυρευστη. μονο αυτη χρησιμοποιω. πριν σας γραψω το ποστ εβαλα καυτο νερο χλωρινη και το εβαλα στη λεκανη να μουλιαζει. θα παω να δω. αν δεν ... δοκιμαζω και το διαβολακι που το εχω αλλα δεν το σκεφτηκα , δοκιμαζω και την βενζινη. ευχαριστω κοριτσια
οποιαδηποτε αλλη ιδεα δεκτη

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν λες καλο ποσο κοστιζε??? σιγα μη παιδευομουν! θα του γρινιαζα ολη μερα και θα μου επερνε καινουργιο!εμ!!! αν κανεις την βλακεια την πληρωνεις φιλε μου!

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:οταν λες καλο ποσο κοστιζε??? σιγα μη παιδευομουν! θα του γρινιαζα ολη μερα και θα μου επερνε καινουργιο!εμ!!! αν κανεις την βλακεια την πληρωνεις φιλε μου!
εγω το καλο μου το ειχα παρει 300 ευρω...Το να του γκρινιαξει ευκολο ειναι, αλλα ρωτας αν εχουν οι ανθρωποι να διαθεσουν τοσα λεφτα για αυτο το πραγμα σε αυτους τους καιρους? Εγω προσωπικα δεν θα τα ξαναεδινα..Αχ supermama, πανε οι καλοι καιροι.....

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η χλωρίνη αν μείνει πολλές ώρες στο λευκό το κιτρινίζει ;
έτσι έχω ακούσει δλδ.....
δοκίμασε διαβολάκο διαφορετικά (αν και δεν είναι για να αγοράζεις με την κρίση) θα περιμένεις τις εκπτώσεις και θα πάρεις ένα άλλο.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρουλακι έγραψε:
supermama έγραψε:οταν λες καλο ποσο κοστιζε??? σιγα μη παιδευομουν! θα του γρινιαζα ολη μερα και θα μου επερνε καινουργιο!εμ!!! αν κανεις την βλακεια την πληρωνεις φιλε μου!
εγω το καλο μου το ειχα παρει 300 ευρω...Το να του γκρινιαξει ευκολο ειναι, αλλα ρωτας αν εχουν οι ανθρωποι να διαθεσουν τοσα λεφτα για αυτο το πραγμα σε αυτους τους καιρους? Εγω προσωπικα δεν θα τα ξαναεδινα..Αχ supermama, πανε οι καλοι καιροι.....

τι εχει πανω και κανει 300Ε? γιατι αποκλειετε να ειναι σκετο πχ λευκο. καλα μπορει να μην μπορει να δωσει λεφτα τοσα αλλα ετσι για σπασιμο εγω αυτο θακανα και μην επερνα ανταξιο του προηγουμενου.

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ λέω να πας πίσω τους μαρκαδόρους και το τραπεζομάντηλο και να πάρεις άλλους χιχιχιχι
Πλάκα κάνω μην παρεξηγηθείς,αν δεν καθάρισε με αυτά δεν πρόκειται να καθαρίσει,ξέχασε το

http://www.leptomeria.gr

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Η ΧΛΩΡΙΝΗ ΟΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΜΕΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΕΠΑΝΩ ΣΕ ΛΕΥΚΟ ΥΦΑΣΜΑ ΤΟ ΚΙΤΡΙΝΙΖΕΙ! ΜΗΝ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΤΕ! ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΤΟΠΙΚΑ ΣΤΟ ΛΕΚΕ! ΕΓΩ ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΖΑ ΚΑΙ ΑΣΕΤΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ! ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΑΝΕΙ!!! ΕΧΩ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΑΠΙΘΑΝΟΥΣ ΛΕΚΕΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΩΣΕΙΣ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ! Very Happy Very Happy Very Happy

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασετον????????????? θα το δω αυριο αυτο αν δεν καθαρισει τελικα. η χλωρινη δεν εκανε τιποτα. και ναι και γω εχω ακουσει οτι αν μεινει πολυ ωρα στα λευκα τα κιτρινιζει. ο διαβολακος θα δουμε και αυτος τι θα κανει αυριο.
δεν ειναι η αξια του η χρηματικη. σαν υφασμα ειναι γελοια η τιμη. ειναι απλο λευκο. ειναι η συναισθηματικη του αξια τεραστια. την δαντελα γυρω γυρω την επλεξα εγω με την γιαγια μου.και ναι δυστυχως ουτε η δαντελα γλυτωσε το γκραφιτι. και τα σχεδια μεσα το κοφτο σχεδιο δηλ το εκανε η γιαγια μου με τα χερακια της ολο

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
300 ευρω ενα τραπεζομάντηλο???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


καλή τύχη έυχομαι!!!!!!!!!!!!!!!

Ρουλακι

Ρουλακι
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ρε κοριτσια, εγω αυτο με τη χλωρινη το εχω κανει πολλες φορες και ισα ισα τα λευκα μου γινονται τα λευκοτερα λευκα! Βαζω βεβαια αυτην την παχυρευστη που μπανει και στο πλυντηριο, δεν ξερω αν αυτο παιζει ρολο..
Ειναι απο μεταξωτη δαντελα το τραπεζομαντηλο,για αυτο το χρυσοπληρωσα (ναι καλα το ξερω, υπερβολικο αλλα στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα)..
Ωχ η γιαγιακα το εφτιαξε το τραπεζομαντηλο..πω πω..ευχομαι να καθαρισει!

14HELP!!! ΠΑΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΡΑΠΕΖΟΜΑΝΤΗΛΟ Empty . Κυρ Δεκ 30, 2012 1:08 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πατας στο google πως βγαινει ο λεκες μηπως σου βγαλει τιποτα?

kmyrsin


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.
Όπως προείπε κάποια μανούλα ρίξε μια ματια και στο google με προσοχή όμως γιατί κάποιες πατέντες είναι "μούσι¨και αντι για καλό θα στο κάνουν χειρότερα. Είμαι παθούσα(ευτυχώς όμως όχι κάτι σοβαρό). Αν θες βάλε απορριπαντικό απευθειας πάνω στο λεκε, (αν το έπλεινες όπως είπες μη το σιδερώσεις, γιατί με το σίδερο ο λεκές θα μείνει)άστο μια με δυο ώρες και μετα πλύντω όπως θα το έπλενες κανονικά. Καλή επιτυχία(το έχω κάνει και έπιασε)
santa Και καλή χρονια σε όλους και να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δοκιμασε οτι αλλο σου ειπαν τα κοριτσια πιο πανω και αν δεις οτι ουτε με τον "διαβολακο" κανει τιποτα δοκιμασε να το πας σε ενα καθαριστιριο ελπιζω να διορθωθει η ζημια Rolling Eyes

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου ευχαριστω για τις απαντησεις. οχι οτι καταφερα κατι μεχρι σημερα αλλα εχω αλλες δυο λυσεις που βρηκα στο google.

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελενη δεν ξερω αν στο ειπε καμια αλλη κοπελα αλλα στα πανακια του μικρου με την φρουτοκρεμα εβαζα χλιαρο νερο με fairy κ σοδα κ τα καθαριζε αρκετα καλα...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις