Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
82 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 82 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γυρισαμε απο παιδιατρο...9780 ο φουσκας... η παιδιατρος οτι να ναι..... μου λεει ξεκινα φρουτα βανιλια φαγητο μοσχαρι κοτοπουλο........ευτυχως τον ξεκινησα φρουτα εδω κ καιρο....αν κ δεν τα τρωει.....να δουμε το φαγητο......

52Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 3 Empty . Πεμ Ιαν 03, 2013 3:06 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη φουσκας ε?χαχαχαχα το γιαβρι μου!αχ ποια κοπελα ρωτησε για ομοιοπαθητικη δνε θυμαμαι.εγω την πιστευω πολυ παντως!σκεφτομαι αν αρρωστησει καποτε το μωρο μου να του κανω ομοιοπαθητικη για να μην παρει αντιβιωσεις κτλ.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα! Τι καλημέρα που μεσημέριασε δηλαδη....κοιμήθηκαμε χτες ευτυχώς...μη φανταστείτε...από τις 2 ως τις 5 το πρωί, μετά τον πηρε η μαμά μου τον έφερε 9 τον θήλασα και κοιμηθήκαμε μαζί μέχρι τις 11μιση! Γιούπι! Ο τάσος εννοείται σε άλλο δωμάτιο.....

Εύα πόσο χαίρομαι! Περάσατε τις τέλειες οικογενειακές διακοπές!

Ποπάκι κι εγώ αυτό θα σε έλεγα, λίγα χρήματα σε ένα φάκελλο στη μαμά, είναι μικρός για να καταλαβαίνει και να ζητάει δώρο, αργότερα που θα μεγαλώσει θα τα χαίρεται αυτά!

Ήθελα να βγούμε έξω τώρα το πρωί άλλα ξυπνήσαμε αργά και εβγαλα γάλα γιατί θα έσκαγα (200γραμμάρια βγάζω τώρα στην καθισιά!, πέρασε η ώρα, τώρα θα βγούμε το απόγευμα να πάρουμε το δώρο της νονάς μας....αχ ήρθε την Τρίτη το απόγευμα να τον κάνουμε μπάνιο από τα λάδια της βάφτισης και βγάλαμε φωτο...τι κούκλος! (τι κουκουβάγια μαμά που έχει)

Τι ωραία που νιώθω όταν έχω κοιμηθεί αρκετά! Λία μου, πως είστε σήμερα! Kdeli μου καλά να περάσετε! Πόρτο χέλι, ποτέ δεν έχω πάει....Ελένη καλή χρονιά! Ζετουλίνι μου, μπεμπεκάκι μου σταθερές μου αξίες! Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 3 417472

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ βρε κοριτσια ειμαστε πολυ χαλεια οικονομικα κ αμα δεν ηταν γιος του ξαδερφου μ δεν θα πηγαινα αλλα εδω δεν μπορω ν μην παω 20ευρω δεν θελω ν τ δωσω θα χτυπησει ασχημα στο ματι μορε

elbono


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπεμπα2012 έγραψε:αχ βρε κοριτσια ειμαστε πολυ χαλεια οικονομικα κ αμα δεν ηταν γιος του ξαδερφου μ δεν θα πηγαινα αλλα εδω δεν μπορω ν μην παω 20ευρω δεν θελω ν τ δωσω θα χτυπησει ασχημα στο ματι μορε

αφου ειναι ξαδερφια σας θα καταλαβουν!κ στο κατω κατω λιγα ειναι 20 ευρω!!!σημασια εχει η προσφορα σου κ η διαθεση οχι η αξια του δωρου! Wink

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιμηθικε ο μικρος κ βγηκα μπαλκωνι να σας διαβασω!!θα με περνανε για τρελη....ευτυχως εβγαλε ηλιο!!!!!
σημερα η Αναστασια μου ειπε οτι της λειπω...ηθελα να βαλω τα κλαματα!!!της λειπω αλλα δεν θελει να ερθει..........

ρε κοριτσια εχει δοκιμασει καμια να δωσει το νουνου κοιμαμαι???η να εχει ακουσει κατι?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elbono έγραψε:
μπεμπα2012 έγραψε:αχ βρε κοριτσια ειμαστε πολυ χαλεια οικονομικα κ αμα δεν ηταν γιος του ξαδερφου μ δεν θα πηγαινα αλλα εδω δεν μπορω ν μην παω 20ευρω δεν θελω ν τ δωσω θα χτυπησει ασχημα στο ματι μορε

αφου ειναι ξαδερφια σας θα καταλαβουν!κ στο κατω κατω λιγα ειναι 20 ευρω!!!σημασια εχει η προσφορα σου κ η διαθεση οχι η αξια του δωρου! Wink

κ εγω συμφωνω...αν πραγματικα σ'αγαπανε δεν εχει σημασια η αξια....

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γυρισαμε..ειμαι τοσο χαλια π δεν ξερω τι αλλο νε περιμενω πλεον!

ο σπυρος κανει αγωγη-προφυλαξης κ παρολαυτα τα ματια τ ειναι τινγκα στην αλλεργια κ γιαυτο εκανε αυτο το 'τικ' π σας ειχα πει...
το αλλο...τον εξετασε κ ανακαλυψε οτι το δεξι τ ματι δεν βλεπει οσο θα επρεπε! Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 3 679259 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 3 679259 !μ ειπε πως λεγεται αλλα εγω εχω χασει την γη κατω απο τα ποδια μ...'τεμπελικο' ματι το λενε οι παλιοι...θα κανουμε την αγωγη για την αλλεργια κ οταν τελειωσει θα παμε εκει για να μετρησει αυτο το ματι να βαλουμε γυαλια!αν ομως δεν μας κανουν δουλεια τα γυαλια θα εχουμε το 'καλο' ματι κλειστο ετσι ωστε το 'τεμπελικο' να παρει μπρος κ να αρχισει να δουλευει κανονικα...
το καλο της ιστοριας ειναι οτι λογω της αλλεργιας τον πηγα κ ανακαλυψαμε κ το αλλο,γιατι τωρα αυτο φτιαχνει..αν τον πηγαινα τοτε π θα μ ζηταγαν χαρτι απο το σχολειο απο τον οφθαλμιατρο θα ταν αργα γιατι εχουμε περιθωριο μεχρι τα 7ετη απο κει κ μετα μενει ετσι....
πραγματικα τα χω χασει...τα βαλα κ με τον ν γιατι εδω κ ενα χρονο τ ελεγα οτι ηθελα να τον παω τον σπυρο για ελεγχο κ φωναζε!ε φατα τωρα!κ αλλη φορα μ το χει ξανακανει ετσι κ παλι ειχαμε τρεχαματα!αρα?κανω αυτο π πιστευω εγω κ τελος!!


οσο για την ομοιοπαθητικη,ειναι τετοια η περιπτωση τ σπυρου π αν κοψουμε την κορτιζονη φοβαται ο παιδ οτι θα τρεχουμε..θα ταφησω λιγο ακομα κ παραπερα θα δω τι θα κανω..

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spyros3 έγραψε:γυρισαμε..ειμαι τοσο χαλια π δεν ξερω τι αλλο νε περιμενω πλεον!

ο σπυρος κανει αγωγη-προφυλαξης κ παρολαυτα τα ματια τ ειναι τινγκα στην αλλεργια κ γιαυτο εκανε αυτο το 'τικ' π σας ειχα πει...
το αλλο...τον εξετασε κ ανακαλυψε οτι το δεξι τ ματι δεν βλεπει οσο θα επρεπε! Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 3 679259 Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 3 679259 !μ ειπε πως λεγεται αλλα εγω εχω χασει την γη κατω απο τα ποδια μ...'τεμπελικο' ματι το λενε οι παλιοι...θα κανουμε την αγωγη για την αλλεργια κ οταν τελειωσει θα παμε εκει για να μετρησει αυτο το ματι να βαλουμε γυαλια!αν ομως δεν μας κανουν δουλεια τα γυαλια θα εχουμε το 'καλο' ματι κλειστο ετσι ωστε το 'τεμπελικο' να παρει μπρος κ να αρχισει να δουλευει κανονικα...
το καλο της ιστοριας ειναι οτι λογω της αλλεργιας τον πηγα κ ανακαλυψαμε κ το αλλο,γιατι τωρα αυτο φτιαχνει..αν τον πηγαινα τοτε π θα μ ζηταγαν χαρτι απο το σχολειο απο τον οφθαλμιατρο θα ταν αργα γιατι εχουμε περιθωριο μεχρι τα 7ετη απο κει κ μετα μενει ετσι....
πραγματικα τα χω χασει...τα βαλα κ με τον ν γιατι εδω κ ενα χρονο τ ελεγα οτι ηθελα να τον παω τον σπυρο για ελεγχο κ φωναζε!ε φατα τωρα!κ αλλη φορα μ το χει ξανακανει ετσι κ παλι ειχαμε τρεχαματα!αρα?κανω αυτο π πιστευω εγω κ τελος!!


οσο για την ομοιοπαθητικη,ειναι τετοια η περιπτωση τ σπυρου π αν κοψουμε την κορτιζονη φοβαται ο παιδ οτι θα τρεχουμε..θα ταφησω λιγο ακομα κ παραπερα θα δω τι θα κανω..

ζετακι αφου το προλαβες ολα καλα μην ανχονεσε θα διορθωθει!!!!!!
δεν ξερω ρε κοριτσια για την ομοιοπαθητικη εχω ακουσει κ καλα κ ασχημα.οσο για την κορτιζονη μια οικ.φιλη εκανε θεραπεια με κορτιζονη για καποιο λογο της ειπαν ομοιοπαθητικη κ πηγε ξεκινησε θεραπεια ολα καλα αλλα ετρεχε μετα κ δεν εφτανε....

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε Ζετακι γιατι ρε καμαρι μου;; τελοσπαντων,τωρα μη στεναχωριεσαι,αρκει που εγινε η διαγνωση εγκαιρα,αυτο να σκεφτεσαι κ αποφυγατε το μονιμο.ναι;
μας ξεκινησε η νεα χρονια σε ολες βλεπω..
Λια πως ειναι η μικρη;
εγω παω να σιδερωσω το βουνο,αν αργησω να ξαναμπω σημαινει οτι εχει ο αντρας μ το λαπτοπ καθοτι τωρα δε δουλευει.
φιλακιααα!!!

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να πω κοριτσια μ...απογοητευση...πρεπει να μαθω να ζουμε με την αλλεργια αλλα ολο λεω παει περασε κ ολο εδω ειναι...οσο για το αλλο ευτυχως π το δαμε τωρα κ θα το φτιαξουμε...

η μπεμπα ειναι καλα 7200 μινιον λεω εγω αλλα ο παιδ μια χαρα ειναι απο δω κ περα λεει παει μηνας-κιλα το ιδιο...πηρε 2 ποντους στο υψος κ 1 στο κεφαλι...οτι τρωμε να της δινω αλλα χι αλατι-πιπερι π εννοειται αυτο...γιαυρτακια κ αλλες κρεμες...ψαρι αυγο μελι μετα τον χρονο...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζετακι μην στεναχωριεσαι καλο μου,θα διορθωθει δεν ειναι τιποτα!το ειχε και η αδερφη μου και ειναι μια χαρα!και αλλη κοπελα που γεννηθηκαν τα κοριτσακια μας μαζι το ειχε το παιδι της και παλι μια χαρα!θα σου πει να του κλεινεις το καλο ματι 2-3 ωρες τη μερα και ολα καλα θα πανε!για την αλλεργια συνεχισε οτι κανεις και πιστευω θα στρωσει μεγαλωνοντας!μην κατηγορεις τον εαυτο σου γιατι θα ερθω κρητη και θα σε δειρω!!!!!
εγω σημερα δοκιμασα να δωσω αχλαδακι στο μπεμπονι...απογοητευτηκα...
ολες εχετε δωσει κρεμες στα μωρα?τελευταια εμεινα? Rolling Eyes

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζανετα μ μην στεναχωριεσαι αφου το προλαβες κοριτσακι μ δοξα το θεο τα υπολοιπα θα γινουν και θα δεις θα περασει εισαι δυνατο κοριτσι εσυ -για8υτ8ο και ο γιοκας σ πηρε απο την μαμα του και θα δεις θα ειναι τ πιο καλο κ τ πιο γεναιο παιδακι . ολα θα φτιαξουν
λοιπον τελικα ηρθε ο αντρας μ νωρις κ πεταχτηκα στα τζαμπο ευτηχως δηλαδη

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο ρε Ποπακι!!! και τι πηρες τελικα;;;;;;;;;;;

65Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #8 - Σελίδα 3 Empty . Πεμ Ιαν 03, 2013 12:20 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη τι ασχημα εχεις για την ομοιοπαθητικη?πες μου αν θελεις γιατι με ενδιαφερει πολυ.

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια μου καλη χρονια!!! Χρονια πολλα!!! Σας ευχομαι ο,τι καλυτερο για το 2013 και να ειναι σιγουρα καλυτερο απο το 12!!!!

Λια μου περαστικα στην μπουμπου σας!!!
Μαρακι επισης περαστικα και με προσοχη η επαφες της μικρης με τον αντρα σου...

Χρυσα μου να χαιρεστε τον νεοφωτιστο!!! Και σου ευχομαι το νεο ετος να δειτε με τον αντρα σου τα πραγματα πιο καθαρα...

Ζετα μου και στον Σπυρο μας περαστικα και ελπιζω να μην ειναι τιποτα σπουδαιο αυτο με το ματακι του!

Περαστικα στα υπολοιπα μωρακια....


Εμεις ειμασταν Εδεσσα στους νονους του Αγγελου για πρωτοχρονια και πηγαμε για καφε στον Αγιο Αθανασιο και ειπαμε αντι για δωρο, για την γιορτη της κουμπαρας μου, να κλεισουμε ενα τριημερο οι 4, να το πληρωσουμε εμεις και να παμε ολοι μαζι, με το μωρο φυσικα... Θα δειξει ποτε και αν τελικα θα παμε...
Χθες ημασταν στο χωριο. Εχουμε ενα εθιμο 2 του μηνος να βγαινουμε και να τρωμε εξω με μουσικη, αλλα παλι ο αντρας μου δεν ηθελε, οποτε φαγαμε στους δικους του και μετα ξεκινησαμε επισκεψεις και γυρισαμε σπιτι πτωμα!

Αχ, σαν σημερα εκανα αυχενικη και σημερα εχω ενα μωρακι που εφαγε την πρωτη του μπουκια!!! έφαγε αλεσμενη μπανανουλα και ξυνιζοταν! Στην ερχη κιολας πιπιλουσε το κουταλακι! 3 μουκιτσες με το ζορι και μετα νερακι με το ζορι!!! Δεν ηθελε νερακι με το μπιμπερο και του εδωσα με το κουταλακι.. Αντε να δουμε αυριο!!!

Και κατι ευχαριστο! Ενω μεχρι τωρα λεγαμε στους γονεις μας οτι δεν θα κανουμε θρησκευτικο γαμο, γιατι εχει γινει πανηγυρι, αυτες ις μερες το συζητησαμε και ειπαμε να παντρευτιυμε τον 15Αυγουστο, που εχουμε και επετιο και τοτε μου ειχε κανει και προταση ο Κωστης πριν 2 καλοκαιρια. Ακομα δεν τους το ειπαμε, αλλα θα γινει κι αυτο, τωρα που η πεθερα μου πηρε το μηνυμα, οτι δεν πρεπει να μας πρηζει για δικα μας θεματα...

Σημερα εκανα γαλακτομπουρεκο... Οσοι θελετε κοπιαστε!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!!!!!!!κρυο!!!!αερας!!!!

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κουκλες τ κανετε?
μαρακι πηρα ενα αυτοκινητακι στρατα

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?
τα παιδια σηκωθηκαν κ βλεπουν παιδικα κ εγω θα εξαφανισω χαλια κ τα κουβερτακια της μικρης..ειδη πλενονται τα παπλωματα της κ θα χει ενα μικρο π κοιμαται μαυτο..
ποπη ευτυχως π ειναι συνεργασιμος ο σπυρος κ καθεται να βαζουμε τα κολιρια π κ τα βαζουμε καθε 3 ωρες!απο αυριο 4 φορες την ημερα για 10 μερες...το αλλο ειναι 2φ την ημερα για 12 μερες..να τελειωσει η θεραπεια να ξεκινησουμε με το 'τεμπελικο' ματακι μας...εκει θα θελει περισσοτερο προσοχη κ φυσικα να συμμετεχουμε ολοι σαυτο σαν παιχνιδι..

σας ευχαριστω ολες για τα περαστικα σας..το ξερω οτι φτιαχνει αλλα οταν μ το ειπε ο γιατρος πραγματικα τα εχασα κ λεω κ αυτο στο παιδι μ?!με το να στεναχωριεμαι δεν κανω καλο σε κανεναν,οποτε ψυχραιμια κ εχει ο θεος..

τι κανετε κοριτσια?

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβω ρε ζετακι μπραβω κοπελα μ ετσι θα δεις θα περασει γρηγορα

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ποπη μ θα περασει...τα συζητησαμε κ με τον ν χθες κ ειδη ειμαστε καλυτερα ψυχολογικα..δεν θα ταφησουμε ευσι το παιδι μας μ ειπε..οτι κ οσο χρειαστει θα τα κανουμε μεχρι να πανε ολα καλα...

αλλα ωρες ωρες λεω τοσα εχουμε κανει προσεχουμε σε σημειο π αλλοι απορρουν μαζι μ κ ολο κ κατι εμφανιζεται...

π ειναι τα υπολοιπα κοριτσια σημερα?

εσεις ολα καλα?ποτε ξεκινας δουλεια?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!τι κανετε?
μπραβο ζατακι μου!καλα κανατε και το συζητησατε!ειστε καλυτερα τωρα!θα περασει,δεν ειναι τιποτα το ειχε και η αδερφη μου και τωρα ειναι μια χαρα!
εγω σπιτι με τα μικρα και που και που θυμαμαι και μαζευω και τιποτα στις βαλιτσες του βαγγου!φευγει την κυριακη και ερχεται ο αδερφος μου να μην ειμαι μονη μου στο σπιτι,περιεργες μερες οπως και να το κανεις!
τεσπα...
παω να ταισω το μπεμπονι μου!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζετάκι μου, αφού είσαι λεβεντιά! Το ξέρω....Όλα θα πάνε καλά. Το ξέρεις. Κι εγώ το ξέρω.Μια μπορίτσα είναι και θα περάσει.

Μαρία μου, αφου το αποφασίσατε, με το καλό!Ευχαριστώ για τις ευχές!

Εύα πρώτη μέρα έδωσες αχλάδι? Δεν πειράζει, ξαναπροσπαθείς. Άλλα τι σου λέω εγώ τώρα...εσύ είσαι πάλιουρας σε αυτά!

Πόπη μια χαρά τα βόλεψες ευτυχώς...οι φωτό στο φεις τέλειες!

Μπεμπέκι μου, καλημέρα!

Χτες πέσαμε να κοιμηθούμε κατά τις 2μιση-3....ο μικρός ξύπνούσε πάλι τη νύχτα αρκετά και σηκώθηκε κατά τις 9...λέω τη μάνα μου κρατήστε τον καμιά ωρίτσα να κοιμηθώ γιατί το βράδυ πάλι θα βαρέσω γερμανικό νούμερο....Τον πήρε δίπλα στην κάμαρά της και τον τραγουδούσε με ανοιχτή την πόρτα της....φυσικά δεν κοιμήθηκα...κι απο εκείνη την ώρα είμαι σα ζόμπι...Ο τάσος χαλαρά κοιμάται στο δωμάτιο της μικρής...μου είπε να τον ξυπνήσω στις 10μιση...πήγα τον ξύπνησα 2 φορές δεν ξυπνάει (αφού χτες δεν είχε ζόρι και κοιμήθηκε χαράματα πάλι παίζοντας στον υπολογιστή). Τώρα θα τον αφήσω να αργήσει σε όποια "δουλειά" έχει, να μάθει άλλη φορά να σηκώνεται με τη μία. Κι ότι δεν είμαι μαμά του που θα κάθομαι τρεις την ώρα να τον ξυπνάω λες και είναι 5χρονο που δε θέλει να σηκωθεί για να πάει στο σχολείο.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ παρακαλαω ν ξεκινησω δουλεια δευτερα θ παω ν δω τ γινεται .
εμεις καλα ειμαστε εκανα σουπιτσα γ ν φαει η μικρη εβαλα διαφορα λαχανικα θα δηξει τ μεσημερι τωρα η κυρια τραγουδαει
να σαι καλα χρυσα μ
σημερα θα παμε σε γενεθλια κ θα ειναι κ ο νονος τησ μικρης .ο καημενος εχει ν την δει 2 μηνες διοτι δουλευε ετρεχε μ την μανα τ στα νοσοκομεια ειχε κ τ δικο τ προβλημα μ την πλατη οποτε δικαιολογημενος ηθελε ν ερθει 28 ν την δει αλλα λυπαμαι εμεις οποτε καθε μερα περνει κ ρωταει γιαυτην κοντα μενουμε αλλα οταν εχεισ δικιασ επιχηρηση κ τρεχεις σαν τον βεγγο .ουφ
η μικρη εκανε ευκοιλια λετεν σκασει δοντακι ?

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δοκιμασατε ν δωσετε πορτοκαλι εγω εκοψα φρουτο γ ν φαω κ τησ εδωσα λιγο τρελαθηκε η σκατουλιτσα μ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις