Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
59 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 59 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολα εχουν την χαρη τους μωρε τα μπεμπεδινια!!!

κι εγω τον ιδιο στοχο εβαλα!! εχω ηδη χασει ενα κιλο! 5ακομη και θα ειμαι οκ!!

Fotitsa

Fotitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XrysaB έγραψε:
marichui έγραψε:Χρυσα ειχατε ενδειξεις κυστικης ινωσης; Οπως ειπα ειναι λίγο σπανια στην Ελλαδα κ μην περιμενετε κατι πέρα από φορεας συνηθως. Θα πρεπει να εχετε κ η δυο το γονιδιο κ παλι η πιθανοτητα ειναι 25%

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΛΕΓΧΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΜΟΝΌ ΜΙΑ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ ΘΕΛΙ ΝΑ ΔΕΙ
Καλημέρα. Χρόνια πολλά στην Γιάννα!!! Εξέταση για καυστική ινωση εγω έκανα όταν αρχίσαμε προσπάθειες, μου ζήτησε ο γεινικολογος. Έκανα στο Λαϊκό -Σεβαστοπολεος 16.τιμή -130ευρώ ,απάντηση πείρα μετά από 2 εβδομάδες. Τηλεφωνικό κέντρο
213 2060800
210 7456000. Τηλέφωνο Ραντεβού στα Τακτικά Εξωτερικά Ιατρεία
1535
Τηλέφωνο Ραντεβού στα Απογευματινά Εξωτερικά Ιατρεία
213 206 1458
213 206 1459. http://www.laiko.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=125]Χρυσα ειχατε ενδειξεις κυστικης ινωσης; Οπως ειπα ειναι λίγο σπανια στην Ελλαδα κ μην περιμενετε κατι πέρα από φορεας συνηθως. Θα πρεπει να εχετε κ η δυο το γονιδιο κ παλι η πιθανοτητα ειναι 25%[/quote]

ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΛΕΓΧΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΜΟΝΌ ΜΙΑ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ ΘΕΛΙ ΝΑ ΔΕΙ[/quote]Καλημέρα. Χρόνια πολλά στην Γιάννα!!! Εξέταση για καυστική ινωση εγω έκανα όταν αρχίσαμε προσπάθειες, μου ζήτησε ο γεινικολογος. Έκανα στο Λαϊκό -Σεβαστοπολεος 16.τιμή -130ευρώ ,απάντηση πείρα μετά από 2 εβδομάδες. Τηλεφωνικό κέντρο
213 2060800
210 7456000. Τηλέφωνο Ραντεβού στα Τακτικά Εξωτερικά Ιατρεία
1535
Τηλέφωνο Ραντεβού στα Απογευματινά Εξωτερικά Ιατρεία
213 206 1458
213 206 1459. http://www.laiko.gr/index.php?option=com_content

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε?

Εγώ είμαι χάλια γαμώτο.... συνάχι, πονοκέφαλος, βήχας.. ευτυχώς πυρετό δεν έχω... 37,2

Γιάννα Χρόνια σου πολλά!!!!!! Ότι επιθυμείς κοριτσάκι!!!


Σταυρουλίνα καλώς μας ήρθες!!!!! Θεσσαλονίκη και άσχημα δεν έχει.... I know...


boubouka ούτως ή άλλως εσύ κάνεις τα τεστάκια.. δεν την χρειάζεσαι τη θερμομέτρηση...

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EΛΛΗ ΜΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΒΕΛΤΙΩΣΗ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 328109 ΕΓΩ 2 ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΞΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ!!! Very Happy

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσαρες τι κανετε;;; Καλο καφεδακι!...αν και εγω δεν πινω... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΝΝΑ! Να σε χαιρονται οσοι σ αγαπουν! Smile

http://www.sailormoon82@blogspot.com

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σε ολες τις κοπέλες!!!

Χρονια πολλα Γιαννα, να χαιρεσαι το ονομα σου, να σε χαιρονται οι δικοι σου κ να εισαι παντα ευτυχισμένη!!!

Σταυρουλα ευχαριστω, ομως ξεκινησε με καφε η εγκυμοσυνη κ την Τεταρτη θα παω παλι στη γιατρο να δουμε πώς εξελίσσεται. Στην αρχη φοβομουν παρα πολυ, εκλαιγα, νομιζα ότι είχα κατι κακό, τωρα είμαι πιο ήρεμη αλλα αν δεν πάω την Τετάρτη να δω χοριακες κ υπέρηχο δε το πολυ πιστευω...

Θα σου πω οτι λεω πάντα! Σημασια δεν εχει τοσο ο χρονος αλλα οταν ερθει το μωρο να ερθει να ειναι γερο και να μεινει...Μονο αυτο εχει σημασία! Τιποτε άλλο.

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόλις πήρα τηλέφωνο και έκλεισα για αυχενική! 13 Φεβρουαρίου... μου φαίνεται τοοοοοοοοοοοοοοσο μακριά!!!

Ευτυχώς θα το ξαναδώ το νινάκι μου στις 17 ιανουαρίου αλλά και πάλι σαν αιώνας μου φαίνεται!!! Πως θα περάσουν 10 μέρες???? Shocked

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φουρφουρ με περνας 2 εβδομαδες...Αρα εγ τελος Φεβρουαριου αν ολα πανε καλα. Εγω θα παω την Τεταρτη κ μετα θα αλλαξω γιατρο, οποτε λογικα παλι σε μια εβδομαδα θα παω. Αλλα εχω τωρα λιγο αγχος με την Τεταρτη....

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ, ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ! Mad ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΠΟΥ ΕΞΕΛΙΧΤΗΚΑΝ ΟΜΑΛΟΤΑΤΑ!!!ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΠΑΣ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!

ΦΟΥΡΦΟΥΡ ΜΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ...ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΙ ΣΟΥ!!!!!! Wink

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΚΑΛΕ ΞΕΧΑΣΤΗΚΑ!!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥΥ!!!!!!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 215994


[quote="boubou"]καλημερα!


Γιαννα μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! Να χαιρεσαι το ονομα σου και οτι επιθυμεις καλη μου!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 654316


katia32 έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΗ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 417472

[quote="fourfouraki
Γιάννα Χρόνια σου πολλά!!!!!! Ότι επιθυμείς κοριτσάκι!!!


LindakiS έγραψε:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑΝΝΑ! Να σε χαιρονται οσοι σ αγαπουν! Smile


[quote="marichui"]Καλημερα σε ολες τις κοπέλες!!!

Χρονια πολλα Γιαννα, να χαιρεσαι το ονομα σου, να σε χαιρονται οι δικοι σου κ να εισαι παντα ευτυχισμένη!!!



ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.
ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Μ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ.


ΕΥΟΥΛΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Φουρφουρακι 10 ημερες δεν ειναι τοσο πολυ!!! Αν ολα πανε καλα, τοτε δεν υπαρχει λογος ανυπομονησιας. θα περασει ο καιρος κ μετα θα λες ποτε θα ερθει η 13η Φεβρουαρίου!!
Να ρωτησω εγω κατι αλλο; Την παλινδρομη πώς την καταλαβαινεις κυρίως;

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marichui έγραψε:Φουρφουρακι 10 ημερες δεν ειναι τοσο πολυ!!! Αν ολα πανε καλα, τοτε δεν υπαρχει λογος ανυπομονησιας. θα περασει ο καιρος κ μετα θα λες ποτε θα ερθει η 13η Φεβρουαρίου!!
Να ρωτησω εγω κατι αλλο; Την παλινδρομη πώς την καταλαβαινεις κυρίως;

ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΟΥ...!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΝ ΚΑΙ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΨΑΧΝΕΙΣ!!ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟ ΞΑΝΑΠΙΑΣΑΤΕ ΤΟ ΣΠΟΡΙΝΙ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 328109 ΜΗΝ ΤΟ ΧΑΛΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχεις δικαιο Σταυρουλα, τα χαλαω ολα...Απλα θα ηθελα να ξερω αν ολα πανε καλα, τιποτε αλλο. Κ υστερα λεω στο Φουρφουρ να περιμενει 10 μερες...εγω δυο πρεπει κ ζοριζομαι.

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σταυρουλίνα το σπόρι αγχώνει εμένα!! Όχι εγώ αυτό!! Αυτό του καλού καιρού κοιμάται και η τύχη του δουλεύει! Razz


Μαριτσούι εύχομαι όλα καλά να πάνε κοριτσάκι μου... Την παλίνδρομη, ένας τρόπος να την καταλάβεις είναι πχ.. πας στο γιατρό και βλέπεις σάκο με μια κουκίδα μέσα, πας μετά από μια εβδομάδα και βλέπεις άδειο σάκο! Δεν ξέρω αν υπάρχουν άλλοι τρόποι ή αν συνοδεύεται από πόνους, αιμοραγία κλπ...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΡΙΤΣΟΥΙ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ?
ΑΠ ΤΗ ΣΑΛΠΙΓΓΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ??????
ΜΗΝ ΣΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!!

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΛΕΙΨΕΣ ΚΑΛΕ!!!!!
ΚΡΕΠΑΛΕΣ ΚΑΙ ΞΕΝΙΧΤΙΑ Ε?ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ Μ ΕΝΑ ΝΙΝΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ.

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απο οτι ειδα δεν εχει αιμοραγια, αρα θα τη βλεπεις σε αυτη τη φαση από την τιμη της χοριακης που μαλλον δεν ανεβαινει.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθε το αφεντικο μου και χαθηκα!!


ναι κανω τεστακια δν χρειαζομαι την θερμοκρασια! πηρα χθες και καινουρια γιατι μου εχουν μεινει μονο 5 και θα τα τελειωσω αυτη τη φορα! βρηκα παλι 30ωορ.+10εγκυμ. μονο 5€ και τα πηρα Wink Wink Wink

φουρφουρ περαστικα!!

Σταυρουλινα μου σε ευχαριστω!!μακαρι να δουμε βελτιωση!!! περιμενω πως και πως με πολυ θετικη διαθεση!! ειμαι σιγουρη οτι θα δουμε καλυτερα αποτελεσματα αν αντεξει μεχρι τοτε και δν ξανααρρωστησει με τοσους αρρωστους γυρω μας!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 4872

Μαρακι ελπιζω πολυ συντομα να φυγουν ολα τα αγχη σου και να χαρεις αυτο που σου συμβαινει!!!δν συμβαινει σε πολλα ατομα με την πρωτη προσπαθεια να τα καταφερνουν!!! απολαυσε το γλυκια μου, ολα καλα πανε!!!

Γιαννα μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 417472

Ευουλι γιορταζει ο αντρας σου??
να τον χαιρεσαι γλυκια μου!!!!





stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ! Very Happy
ΑΣΕ ΑΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΘΥΣΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΡΟΛ ΟΣΟ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ..ΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ..ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ?¨?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ! Very Happy
ΑΣΕ ΑΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕΘΥΣΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΡΟΛ ΟΣΟ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ..ΕΧΑΣΑ ΚΑΤΙ..ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ?¨?

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΛΑ ΕΧΑΣΕΣ!!
ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ!!!!

marichui

marichui
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ Ελλη μου δε θελω να ακουγομαι αχαριστη...Απλα φοβαμαι κ ελπιζω όλα να πάνε καλά, κ σε αυτη τη φαση δε μπορείς να το ξερεις αν είναι καλά εκτος αν πηγαινεις καθε μερα στο γιατρο...Ειχα και τα καφε, ενας λογος παραπανω ανησυχίας. Ειλικρινα ας περίμενα κ 6 μηνες μεχρι να γινει κάτι αρκει όλα να πηγαιναν καλά. Ελπίζω όμως κ τωρα όλα καλά να είναι...Μονο αυτο, φοβαμαι λίγο.Αλλα δεν ξαναμιλαμε για εμενα...Τελος εγω προς το παρον.

Εγω θεωρω το καλύτερο να πάτε στο γιατρο γρηγορα κ σιγουρα θα βρεθει λύση!!!Στο 2013 ζουμε, οχι στο 1821.

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΔΩΣΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ..ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩΩΩ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!!!ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΟΥΡΑΖΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΛΕΜΕ.ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ ΕΧΕΙ ΑΦΗΣΕΙ ΦΟΒΟΥΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ (ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ)!ΑΝ ΤΟ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΥΣ ΣΟΥ ΣΕ ΗΡΕΜΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ ΤΟΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΙΛΑΑΑ!!!ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΑΚΟΥΩΩΩΩ!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΔΩΣΕ ΕΝΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 417472 ΣΤΟ ΣΠΟΡΙΔΙΟ ΣΟΥ!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρακι θα σε μαλωσω!!δν στο λεω για να νιωσεις τυψεις!!! για να νιωσεις καλυτερα στο λεω!!να δεις το θετικο της υποθεσης!! σε δυο μερες που θα πας στον γιατρο και θα δεις οτι ολα ειναι καλα θα ηρεμισεις?η μετα θα λες να κανω και την αυχενικη?μετα να κανω και την β επιπεδου και παει λεγοντας!!!?? γιατι να μεγαλωσει το σπορακι σου σε στρεσαρισμενο σωμα? του χρωστας που ηρθε και παλεψε να μεινει να εισαι ηρεμη!!!

Σταυρουλα ουτε που μπηκα στον κοπο να διαβασω!! εκνευριζομαι χωρις λογο για ανουσια ατομα!!

Γιαννα τι θα κανετε σημερα?πως θα το γιορτασετε?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΟΙΞΕ 100 ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ 100 ΟΝΟΜΑΤΑ.ΧΑΜΟΣ ΕΓΙΝΕ.ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΑΝ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΘΑ ΤΟ ΠΑΝΕ ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΣ ΛΕΕΙ!!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερααααα τη κανετε???? εφτιαξα πολλους καπουτσους Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #96 - Σελίδα 38 438696

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις