Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 39]

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ!! ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!! ΜΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ, ΜΙΑ Ο ΤΟΙΧΟΣ, ΜΙΑ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ...ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΚΙΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑ ΧΑΖΕΥΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΡΜΟΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ!!! "ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ" ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΩΣ! "ΑΧ ΚΟΙΤΑ ΠΩΣ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ" ΚΤΛ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!! ΜΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ, ΜΙΑ Ο ΤΟΙΧΟΣ, ΜΙΑ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ...ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΚΙΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑ ΧΑΖΕΥΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΡΜΟΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ!!! "ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ" ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΩΣ! "ΑΧ ΚΟΙΤΑ ΠΩΣ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ" ΚΤΛ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΣΛΙΠΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΛΕΡΩΘΗΚΕ!!!!! ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!!! ΜΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ, ΜΙΑ Ο ΤΟΙΧΟΣ, ΜΙΑ ΤΟ ΚΕΝΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ...ΑΝΤΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΚΙΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑ ΧΑΖΕΥΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΡΜΟΣ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ!!! "ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ" ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΕΧΩΣ! "ΑΧ ΚΟΙΤΑ ΠΩΣ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ" ΚΤΛ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

εμεις ποτε θα ζησουμε αραγε αυτες τις μαγικες στιγμες??? αφρουλα μου σε ζηλευωωω με την καλη εννοια Smile

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΗΡΕΜΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ;;;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΘΑ ΠΑΡΩ 36 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΙΛΑ... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΣΥΜΦΩΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΗΡΑ 4 ΚΙΛΑ! Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ 51,5 ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 56!!! ΘΑ ΜΕ ΚΟΥΦΑΝΕΙ!!! ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΥΦΟΣ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΡΩΩ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΕΙΡΩΝΕΙΑ "ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ?" ΕΕΕΕΕΕ ΜΑ ΕΛΕΟΣ! ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΡΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΕΤΕ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΙΟΛΑΣ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 654316

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΦΡΟΥΛΑΑΑΑΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ..ΣΕ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ..ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.. ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ...ΑΧ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ..ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙ ΟΝΤΩΣ..ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΗΝΕΣ..Σ ΑΓΑΠΑΜΕΕΕ...(ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΑ ΒΙΑΣΤΙΚΑ)..ΣΑΣ ΦΙΛΩ..ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΦΡΟΥΛΑ ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΑ 33?? Shocked ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΣ ΚΑΛΕ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΑΣ!!!



Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 20130111211759


αχουτο μωρε!!!!!! ανθρωπακι εγινε το φασολακι τι καλα! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 328109


εγω ρε κοριτσια αγχωθηκα με τοσο τρεξιμο και τωρα εχω εναν πονο αριστερα...αλλα σκεφτομαι κιολας...μηπως ειναι η τζιουφια ωορρηξια μου και μου κανει κολπα η το παλιο εντερο μου!!! Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΣΑΚΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΡΥΘΜΟ ΠΟΥ ΠΑΩ ΘΑ ΠΑΡΩ 36 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΚΙΛΑ... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΣΥΜΦΩΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΗ ΖΥΓΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΗΡΑ 4 ΚΙΛΑ! Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ 51,5 ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 56!!! ΘΑ ΜΕ ΚΟΥΦΑΝΕΙ!!! ΑΦΗΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΥΦΟΣ ΟΤΙ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΤΡΩΩ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟ ΕΙΡΩΝΕΙΑ "ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ?" ΕΕΕΕΕΕ ΜΑ ΕΛΕΟΣ! ΝΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕΤΡΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


α ρε χαζο που καθεσαι και ασχολεισαι ενω ξερεις οτι εισαι μια χαρα..αστον να τραγουδαει!!!

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EΛΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΙΧΝΕΥΣΕ ΤΟ ΤΕΣΤ..ΝΑ ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΔΗΛ..ΕΠΑΦΕΣ ΕΙΧΑΤΕ??ΑΠΟ ΥΓΡΑ ΠΩΣ ΠΑΣ??

LindakiS

LindakiS
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι τελειοοοοοο φαίνεται υπέροχο αααχ το μωρό σου Αφρουλα!!! δεν είναι φοβερό;;; γμτ ούτε φώτο από τον υπέρηχο δε μου δώσανε θα πάω να ξανακάνω μόνο κ μόνο Γ να πάω πιο οργανωμένη!!! Twisted Evil Razz Twisted Evil Twisted Evil

δε θυμάμαι πόσο λέγανε οι παλμοί μάλλον 150. πολύ ηρεμία το μικρό μου νιρβανααα χαχαχαχα δε μου μέτρησε κάτι άλλο τα είδαμε κ εμείς όλα απλά κάνανε λίγο παραπανω ήταν 2 γιατροί βασικά κ μια που παρακολουθούσε γενικά είχα φαν κλαμπ χαχα..

καλά ο δικός σου είναι καλά 4 κιλά μόνο το πρώτο τριμηνο;;; εμένα δηλ έπρεπε να με πυροβολήσει στα 6 μέτρα!! καλά του είπες!! όσα αντέχει ο οργανισμός σου θα πάρει...καλά δε ξέρουν τις πρώτες εγκυμοσύνες;;; ΣΥΓΝΩΜΗ μια διευκρινησης... ο ίδιος ο γυναικολόγος σου σου έκανε κ αυχενικη;; η ήταν άλλος;; έχει πιστοποίηση;

http://www.sailormoon82@blogspot.com

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΦΡΟΥΛΑ ΓΡΑΨΤΟΝ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΒΓΑΖΕ Η ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ Η ΖΥΓΑΡΙΑ.
ΕΣΥ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣΤΟΝ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ.
ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΠΟΣΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ!!

ΕΛΛΗ ΓΕΛΑΩ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΤΖΟΥΦΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΟΥ!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 417472 ΓΙΑ ΟΛΑ! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 35468



ΕΛΛΗ ΜΟΥ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 417472 ΕΙΔΕΣ ΤΟ ΜΙΚΡΑΚΙ ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΣΕ? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 604962 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 604962 ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΖΟΥΦΙΑ Η ΩΟΟΡΗΞΙΑ ΒΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ? ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΕΙΣΑΙ?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΌΣΟ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΣ ΑΛΛΑ ΑΠΌΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΕΔΩ ΠΕΡΑ...ΚΑΙ Η ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΤΗΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ!!! ΓΕΝΙΚΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΣ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚ ΠΑΡΑΔΟΧΗΣ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ! ΜΕΤΡΗΣΕ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΕΞΕΤΑΣΕ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stauroulinaa έγραψε:EΛΛΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΝΙΧΝΕΥΣΕ ΤΟ ΤΕΣΤ..ΝΑ ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΔΗΛ..ΕΠΑΦΕΣ ΕΙΧΑΤΕ??ΑΠΟ ΥΓΡΑ ΠΩΣ ΠΑΣ??

μπορει γιατι παλι ξεχαστηκα και τα αρχισα τελευταια στιγμη!! χθες ειχα υγρα..σημερα νορμαλ.. αλλα ποναω... αυτο που με παραξενευει ειναι οτι δν εχω ορεξη για Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 215994 και συνηθως εχω παντα!!!προχτες καναμε..θα προσπαθησω και σημερα!


Αφρουλα λεω τζουφια γιατι και χθες και σημερα τα τεστ ωορρηξιας εδειξαν αχνοοοοοοοοοοοτατη δευτερη γραμμη, ενω θα επρεπε χθες να ειναι εντονοτατη για να κανω ωορρηξια σημερα.. και λεω μηπως ειναι ο μηνας ο τζουφιος μιας και ξερω οτι δν κανουμε ολους τους μηνες ωορρηξια!!!

το μωρουλινι σου ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!! ο γιατρος σου με συγχισε αληθεια!!!!!

Ολινακι μου γλυκο....μια χαρα ειστε και οι δυο.. μερικοι γιατροι ειναι για κρεμασμα!!! Razz Razz

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα. Μου τι γλυκό...τέλειο το Μωρακι σου..πήρα τον γιατρό κ μου είπε ότι μάλλον είναι προεορτια αλλα αμα δεν δω αιμα κ αυριο να κανω μια χοριακη αν κ δεν νομιζωοτι θα χρειαστει

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΣΑΔΙΑΖΕ...ΠΩΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΑΠΑΝΤΟΥΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Η' ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑ...ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΟΠΙΑΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΕ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΤΟΙΜΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΕ ΚΑΤΣΑΔΙΑΖΕ...ΠΩΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΑΠΑΝΤΟΥΣΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ Η' ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΒΡΙΣΑ...ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΟΠΙΑΣΕ ΜΕ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΜΕ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
επειδή είμαι από το κινητο. Δεν. Κατάλαβα σου ειπεοτι παχυνες..άντε χεστον

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ... Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #99 - Σελίδα 6 417472 ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!!! Wink Wink Wink


ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΣΤ!!! ΑΚΟΥ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ! ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΡΗΞΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΥΦΛΑ ΤΑ ΧΑΖΟΤΕΣΤ? ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΜΠΡΟΣ...ΜΠΟΡΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΑΡΑΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΛΙΑ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ..ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΛΕΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΝΤΟ ΤΟΥ.....

ΑΡΤΕΜΗΣ ΕΧΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ FB

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ....ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ!!!

ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΝ ΤΙΣ ΟΦ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΕΙΣ-ΦΙΛΕΣ!!

FOTINI28

FOTINI28
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΤΟΥ....ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ!!!

ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΝ ΤΙΣ ΟΦ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΦΕΙΣ-ΦΙΛΕΣ!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!! ΦΙΛΙΑ ΣΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΟΥ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΟΝΤΩΣ ΤΗ ΝΙΩΘΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!!! ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΝΙΩΘΑ ΕΝΑ ΓΑΡΓΑΛΗΤΟ ΚΕΝΤΡΟΔΕΞΙΑ ΚΑΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΛΛΑΞΕΙ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΗΣ ΕΚΕΙ!!! ΚΑΝΕΙ ΣΒΟΥΡΕΣ ΤΟ ΜΟΥΡΛΟ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


ΝΑΙ ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ!!! ΟΤΙ Ο ΡΥΘΜΟΣ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΚΙΛΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΜΕ +36 ΚΙΛΑ!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 39]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις