Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

valentinavale


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κορίτσια καλησπέρα . μπορειτε να με ενημερωσετε σχετικα με το πόσο ζητάνε οι γιατροι σας για τον τοκετό. εμενα ο δικος μου θελει 1500 μονο η αμοιβη του. δεν ειναι αρκετα;

????????


Επισκέπτης
1000 πριν 3.5 χρονια κει εχουν κατεβει κι αλλο οι τιμες

ARIADNI


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ειναι οντως πολλα αλλα ο καθε γιατρος εχει δικη του τιμη και ζηταει οσα θελει.εμενα μου πηρε 1200 στο πρωτο μου παιδακι και 1000 στο δευτερο και παντα με συνεννοηση.πες του οτι ειστε δυσκολα οικονομικα μηπως σας κοψει κατι.εμεις αυτο καναμε.

zolia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και μενα ο δικός μου στη Θεσσαλονικη πριν 3,5 χρόνια μου πήρε 1500 για φυσιολογικο... Τωρα μου είπε για δευτερο παιδι θα παρει 900.

http://glykatoukoutaliou.blogspot.gr/

markaaa

markaaa
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ο δικος μου περνει 1200 και για φυσιολογικο και για καισαρικη.. εμενα βεβαια μου πηρε 800 γιατι η γραμματεας του ειναι πολυ καλη μου φιλη... πιστευω ομως οτι με μια συζητηση με το γιατρο μπορουμε να ριξουμε τις τιμες γιατι μου φαινοντε εξοφρενικες!!!!!

zolia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
markaaa έγραψε:ο δικος μου περνει 1200 και για φυσιολογικο και για καισαρικη.. εμενα βεβαια μου πηρε 800 γιατι η γραμματεας του ειναι πολυ καλη μου φιλη... πιστευω ομως οτι με μια συζητηση με το γιατρο μπορουμε να ριξουμε τις τιμες γιατι μου φαινοντε εξοφρενικες!!!!!
μήπως τη φιλη σου τη λενε Διονυσία???? Very Happy

http://glykatoukoutaliou.blogspot.gr/

Christina_Kandi

Christina_Kandi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
1000 συμπεριλαμβανομένης και της μαίας την αμοιβή.

nana1


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
valentinavale έγραψε:κορίτσια καλησπέρα . μπορειτε να με ενημερωσετε σχετικα με το πόσο ζητάνε οι γιατροι σας για τον τοκετό. εμενα ο δικος μου θελει 1500 μονο η αμοιβη του. δεν ειναι αρκετα;
Θεωρω οτι ειναι υπερβολικα για τις εποχες που διανυουμε ο δικος μου παιρνει 800 για φυσιολογικο τοκετο και 1000 για καισαρικη

PAMICHA

PAMICHA
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω 0 ευρω γιατι μου ειπε οτι δεν κανει αυτη την δουλεια γιανα τα παιρνει απο εμας, αφου ετσι κι αλλιως πληρωνεται απο το δημοσιο.

http://otanexoesena.blogspot.gr/

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νομιζω οτι εξαρταται απο το αν πληρωνεις επισκεψεις ή οχι.γιατι σε αλλους πληρωνεις καθε μηνα συν το ποσο της γεννας και σε αλλους πληρωνεις πακετο

http://stefxon@gmail.com

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμενα ο δικος μου στη θεσσαλονικη ξεγενναει Ιπποκρατειο και Βιοκλινικη εγω γεννησα Βιοκλινικη και ξαναπαω ανετα εκτος οτι ειναι φθηνα ειναι Αριστοι στην εξυπηρετηση και ευτυχως δε μου χαρισαν καμια τραυματικη εμπειρια στο πρωτο μου παιδακι που γεννησα εκει.Οσον αφορα για το γυναικολογο μου περνει 1200 με τις επισκεψεις μεσα καθε μηνα που πηγαινα αν ειχα λεφτα του εδινα 50-100 ευρω και αφερουσε απο την τελικη αμοιβη του.Στο τελος μου ειχε μεινει υπολοιπο 400 ευρω και δεν ειχαμε πληρωθει ακομα για να του τα δωσω και μου λεει ''δε πειραζει μολις πληρωθεις ελα να μου τα δωσεις να δουμε και πως ειναι η τομη σου'' κ ετσι εγινε μετα απο μια εβδομαδα πληρωθηκαμε πηγα με ειδε του τα δωσα και ολα με αποδειξεις παρακαλω πολυ.Πανω απ ολα αυτος ο ανθρωπος εδειξε κατανοηση να 'ναι καλα! Smile

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο δικός μου γιατρός πέρνει 1000 για φυσιολογικό, 1100 για καισαρική(τα 100 πάνε στον συνεργάτη του που βοηθάει στην καισαρική) και 20 ευρώ επίσκεψη. Τα λεφτά της γέννας του τα δώσαμε λίγα λίγα και στο τέλος πήραμε και την αποδειξούλα μας!
Euxoula πολύ βολικό το σύστημα πληρωμής του γιατρού σας, μπράβο του!

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το ξερω να 'ναι καλα ο ανθρωπος και τον βρηκα απο εδω μεσα μου τον συστησε μια κοπελα απ το φορουμ!!!Αλλα και 20 ευρω που σου περνει η επισκεψη ειναι μια χαρα που κατι αλλοι που εχουν 1500 αμοιβη και σε καθε επισκεψη σκας 40 και 50 ευρω και αλλα λεφτα για τους μεγαλους υπερηχους!!!!

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

Sofaki32

Sofaki32
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
valentinavale έγραψε:κορίτσια καλησπέρα . μπορειτε να με ενημερωσετε σχετικα με το πόσο ζητάνε οι γιατροι σας για τον τοκετό. εμενα ο δικος μου θελει 1500 μονο η αμοιβη του. δεν ειναι αρκετα;

Εμένα πάλι από την αρχή μου είπε ότι είτε ΦΤ είτε ΚΤ θέλει 800 ευρώ αλλά στην ΚΤ να υπολογίζω και 100 ευρώ ακόμα για βοηθό! Για να είμαι ειλικρινής επειδή απέχει ακόμα η γέννα δεν έχω διευκρινίσει τα της μαίας, αν και μου έχουν πει ότι η μαία, αν δεν είναι αποκλειστική συνεργάτιδα του γιατρού, και είναι του μαιευτηρίου η αμοιβή της είναι μέσα στα χρήματα που ζητά η κλινική!

matinaki

matinaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Euxoula έγραψε:Εμενα ο δικος μου στη θεσσαλονικη ξεγενναει Ιπποκρατειο και Βιοκλινικη εγω γεννησα Βιοκλινικη και ξαναπαω ανετα εκτος οτι ειναι φθηνα ειναι Αριστοι στην εξυπηρετηση και ευτυχως δε μου χαρισαν καμια τραυματικη εμπειρια στο πρωτο μου παιδακι που γεννησα εκει.

Πόσες ημέρες έμεινεσ στη Βιοκλινική και πόσο κόστισε?

basoptol

basoptol
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια. Εγώ γέννησα το Σεπτέμβριο στη Θεσσαλονίκη. Ο γιατρός μου παίρνει 1100 για φυσιολογικό τοκετό και 1500 για καισαρική. Εγώ γέννησα φυσιολογικά. Βέβαια πλήρωνα επίσκεψη κάθε μήνα που πήγαινα. Νομίζω ότι μπαίζει ρόλο και αυτό στην πλρωμή του γιατρού.

vicky75

vicky75
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στην πρωτη μου γέννα (2010) εδωσα 1300 για καισαρική και 40 κάθε μηνα για τις επισκεψεις. Στη 2η το 2011 εδωσα στον ιδιο γιατρο 1000 την καισαρικη και 30 την επισκεψη. Και σε ΦΤ τα ιδια ποσα ζητουσε πάντως. Και αποδειξεις μας εκοβε κανονικά, και ευκολίες σε περιπτωση δυσκολίας κάνει.

ANNIFOT


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Euxoula έγραψε:Εμενα ο δικος μου στη θεσσαλονικη ξεγενναει Ιπποκρατειο και Βιοκλινικη εγω γεννησα Βιοκλινικη και ξαναπαω ανετα εκτος οτι ειναι φθηνα ειναι Αριστοι στην εξυπηρετηση και ευτυχως δε μου χαρισαν καμια τραυματικη εμπειρια στο πρωτο μου παιδακι που γεννησα εκει.Οσον αφορα για το γυναικολογο μου περνει 1200 με τις επισκεψεις μεσα καθε μηνα που πηγαινα αν ειχα λεφτα του εδινα 50-100 ευρω και αφερουσε απο την τελικη αμοιβη του.Στο τελος μου ειχε μεινει υπολοιπο 400 ευρω και δεν ειχαμε πληρωθει ακομα για να του τα δωσω και μου λεει ''δε πειραζει μολις πληρωθεις ελα να μου τα δωσεις να δουμε και πως ειναι η τομη σου'' κ ετσι εγινε μετα απο μια εβδομαδα πληρωθηκαμε πηγα με ειδε του τα δωσα και ολα με αποδειξεις παρακαλω πολυ.Πανω απ ολα αυτος ο ανθρωπος εδειξε κατανοηση να 'ναι καλα! Smile

ANNIFOT


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ANNIFOT έγραψε:
Euxoula έγραψε:Εμενα ο δικος μου στη θεσσαλονικη ξεγενναει Ιπποκρατειο και Βιοκλινικη εγω γεννησα Βιοκλινικη και ξαναπαω ανετα εκτος οτι ειναι φθηνα ειναι Αριστοι στην εξυπηρετηση και ευτυχως δε μου χαρισαν καμια τραυματικη εμπειρια στο πρωτο μου παιδακι που γεννησα εκει.Οσον αφορα για το γυναικολογο μου περνει 1200 με τις επισκεψεις μεσα καθε μηνα που πηγαινα αν ειχα λεφτα του εδινα 50-100 ευρω και αφερουσε απο την τελικη αμοιβη του.Στο τελος μου ειχε μεινει υπολοιπο 400 ευρω και δεν ειχαμε πληρωθει ακομα για να του τα δωσω και μου λεει ''δε πειραζει μολις πληρωθεις ελα να μου τα δωσεις να δουμε και πως ειναι η τομη σου'' κ ετσι εγινε μετα απο μια εβδομαδα πληρωθηκαμε πηγα με ειδε του τα δωσα και ολα με αποδειξεις παρακαλω πολυ.Πανω απ ολα αυτος ο ανθρωπος εδειξε κατανοηση να 'ναι καλα! Smile

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα παιρνει 1000 για φτ κ 1200 στην κτ γιατι τα 200 πανε στον βοηθο.επειδη εγω δεν ηθελα αποδειξη εδωσα 800.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις