Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
577 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 577 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για το αίμα ένα από τα ίδια !
Για το άλλο ,το ίδιο τώρα πιά !


Laughing Laughing Laughing

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στον στρατο μου ειχε πει μια φορα τον κραταγαν 5 για να κατσει να του παρουν αιμα Very Happy οκ ειπαμε αλλα αυτο παραπαει δλδ.αχαχαχχαχαχαχαχαχ

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να σου πω εγώ τι έπαθα στο στρατό.
Αεροπορία ήμουν σμηνίας !
Για να πάρω 5 μέρες άδεια,έδωσα αίμα και με το που μου εβγαλαν τη βελόνα, λιποθύμησα στο κρεβάτι.
Το ίδιο και αργότερα στο Αμαλία Φλέμινγκ που είχα ακούσει στο ράδιο ότι μια κοπέλα ήθελε αίμα ,πήγα εκεί,στο ισόγειο,μου πήραν αίμα και λιποθύμησα πάλι στο κρεβάτι.
Το μόνο που θυμάμαι είναι ένα δάχτυλο στο....στόμα μου για να μου το κρατήσει ανοιχτό απ' ότι μου είπαν από μια κοπέλα Wink και αλλη μία να μου κρατάει τα δύο πόδια σε όρθια θέση για να αιματώνεται ο εγκέφαλος μου.
Δε σου λέω για άλλες φορές,θα σου πω μόνο μία ,ότι μια φορά είχα πέσει κάτω λιπόθυμος,χτύπησα στο κεφάλι σε ένα ιατρικό τραπεζάκι με φάρμακα(κάτι inox )και δεν έβλεπα από το ένα μάτι για ένα δύωρο.Μετά επανήλθε η όραση αλλά ο γιατρός μου είπε ότι ήταν από το σοκ και ενώ έβλεπα , εγώ νόμιζα ότι δεν έβλεπα.

Κατά τα άλλα .....καλά !!!!
Ακόμα δεν πέθανα !!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχχαχαχαχαχαχα οκ δεν υπαρχεις.παιρνεις ανετα κ με διαφορα το βραβειο...εγω παλι ειμαι η προσωποποιηση της αναισθησιας σε αυτα.ειμαι τοσο ψυχραιμη που θα ημουν ανετα γιατρος.το μονο που δεν ξερω αν θα αντεχα ειναι να κανω επισκληριδιο αναισθησια.δεν ξερω κ μονο στην σκεψη της μουδιαζω

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΕ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΡΡΑ,Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΓΕΛΑΓΕ ΚΑΙ Η ΓΙΑΝΝΑ ΕΙΧΕ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΕ.
ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΓΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ,ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΗΚΕ.

ΑΥΤΑ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.
ΤΗΣ ΕΒΑΖΑΝ ΣΤΟΝ ΟΡΟ ΑΝΑΛΓΗΤΙΚΑ ,ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ XEFO 8mg ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 5-8 ΒΑΡΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.
ΟΣΟ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ (4 ΝΥΧΤΕΣ) ΕΙΧΑ ΞΕΠΑΡΑΔΙΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΔΙΠΛΟΥΣ ESPRESSO ΑΠΟ ΤΟ BAR ΤΟΥ ΙΣΟΓΕΙΟΥ.
ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΠΕΡΙ ΤΑ 120 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΣ !!!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστα να πανε δν θελω να το σκεφτομαι καν.τον γιο μου τον γεννησα χωρις επισκληριδιο αλλα τωρα ομως επειδη στην κορη εκανα διαβητη κυησης θα παμε για προκληση στις 38 εβδομαδες οποτε με βλεπω να την ζηταω την επισκληριδιο η κατι σε παυσιπονο γενικα.κ ολα αυτα βεβαια εαν η μικρη δεηση να αλλαξει θεση γιατι ειναι κ με τα ποδια κατω.ειδαλλως αντι για προκληση παω απευθειας καισαρικη κ εκει ναι ομολογω παθαινω ενα μινι εγκεφαλικο

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμεις καισαρική φυσικά στις 36+2 εβδομάδες.Τα δίδυμα είναι δύσκολη και γεωμετρικά υψηλού κινδύνου κύηση σε σχέση με την μονή.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna_41 έγραψε:ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΕ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΡΡΑ,Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΓΕΛΑΓΕ ΚΑΙ Η ΓΙΑΝΝΑ ΕΙΧΕ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΕ.
ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΓΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ,ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΗΚΕ.

ΑΥΤΑ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.
ΤΗΣ ΕΒΑΖΑΝ ΣΤΟΝ ΟΡΟ ΑΝΑΛΓΗΤΙΚΑ ,ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ XEFO 8mg ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 5-8 ΒΑΡΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.
ΟΣΟ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ (4 ΝΥΧΤΕΣ) ΕΙΧΑ ΞΕΠΑΡΑΔΙΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΔΙΠΛΟΥΣ ESPRESSO ΑΠΟ ΤΟ BAR ΤΟΥ ΙΣΟΓΕΙΟΥ.
ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΠΕΡΙ ΤΑ 120 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΣ !!!!!!

χαχα απο νευρα πως ητανε καλε με τοσους καφεδες ΠΩΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ - Σελίδα 2 875502

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ioanna_41 έγραψε:Εμεις καισαρική φυσικά στις 36+2 εβδομάδες.Τα δίδυμα είναι δύσκολη και γεωμετρικά υψηλού κινδύνου κύηση σε σχέση με την μονή.

ναι καλα εκει δεν το συζηταμε

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωραια ιστορια εμενα παλι ο δικος μου αντρακος ηταν φιλος μου και για κανα 5 μηνο οτι καναμε ηταν φιλικα Very Happy και μετα καναμε σχεση τωρα κοντευουμαι μια δεκαετια που ειμαστε μαζι

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
dina kardoyla έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΓΕ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΚΑΡΡΑ,Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΓΕΛΑΓΕ ΚΑΙ Η ΓΙΑΝΝΑ ΕΙΧΕ ΣΑΛΤΑΡΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΕ.
ΜΕΤΑ ΠΟΝΑΓΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ Ο ΑΥΧΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΓΙΑ ΔΕΚΑ ΜΕΡΕΣ,ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΗΚΕ.

ΑΥΤΑ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ.
ΤΗΣ ΕΒΑΖΑΝ ΣΤΟΝ ΟΡΟ ΑΝΑΛΓΗΤΙΚΑ ,ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ XEFO 8mg ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΝΕΙ ΓΥΡΩ ΣΤΟΥΣ 5-8 ΒΑΡΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.
ΟΣΟ ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΟ ΙΑΣΩ (4 ΝΥΧΤΕΣ) ΕΙΧΑ ΞΕΠΑΡΑΔΙΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΔΙΠΛΟΥΣ ESPRESSO ΑΠΟ ΤΟ BAR ΤΟΥ ΙΣΟΓΕΙΟΥ.
ΥΠΟΛΟΓΙΣΑ ΠΕΡΙ ΤΑ 120 ΕΥΡΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΣ !!!!!!

χαχα απο νευρα πως ητανε καλε με τοσους καφεδες ΠΩΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ - Σελίδα 2 875502


ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ !

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
souzan έγραψε:ωραια ιστορια εμενα παλι ο δικος μου αντρακος ηταν φιλος μου και για κανα 5 μηνο οτι καναμε ηταν φιλικα Very Happy και μετα καναμε σχεση τωρα κοντευουμαι μια δεκαετια που ειμαστε μαζι


ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ !

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστουμε και εσεις να εισαστε παντα υγιεις και χαρουμενοι

????????


Επισκέπτης
α κι εμεις ημασταν φιλοι ενα εξαμηνο και δεν το αλλαζω με τιποτα γιατι εγω ειμαι και καρκινακι και δε μπορω να λειτουργησω αν δεν τον ξερω τον αλλον καλα

παντως το ειχε πει οτι μαζι μου θελει να κανει παιδια!

καλα να παθει τωρα χιχιχι που ειναι ταρζανια!

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
στην ιδια παρεα ημασταν αλλα δεν τον ειχα προσεξει απο την αρχη παρολο που ηταν ο πιο ομορφος ε ενα βραδυ μου ειπε παμε μια βολτα με το αυτοκινητο ημασταν
18 χρονων τοτε εκεινος φανταρος λεω αντε παμε μου πεταει την ερωτηση στην βολτα πανω μου θα κανουμε και κατι η μονο βολτα θα παμε τον κοιταω λεω γιατι οχι και απο εκεινο το βραδυ εφαγα τρελο κολλημα μαζι του........πωπω τι θυμηθηκα τωρα χαχα

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ σας είπα, την έπεφτα, ήμουν καμάκι, πέρασα πολλά με πολλές ,είχα σχέσεις αλλά όταν γνώρισα τη γυναίκα μου ,Μ Ε Τ Α Μ Ο Ρ Φ Ω Θ Η Κ Α ως διά μαγείας !
Είπα, από το πρώτο λεπτό που την είδα στο καφέ που σας έγραψα "ΑΥΤΗ ,ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΣΥΖΥΓΟΣ, ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ" άσε που σκέφτηκα " ΩΡΑΙΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΟ " !!!!!!
Ενας ξάδελφος μου που μένει στο Βόλο,μου είπε : "ΤΥΦΛΟΒΔΟΜΑΔΑ ΞΑΔΕΛΦΕ,ΑΥΤΟ ΦΤΑΕΙ.ΒΡΗΚΕΣ ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑ ΣΟΥ,ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ".

????????


Επισκέπτης
ρε αιντε ισα ρε.........που πριν απο μας πηρατε την αρτα και τα γιαννενα και νααααααααα οι γυναικες ουρα..........και ξαφνικα γινατε ντροπαλοι και να σας παιρνουν και τηλεφωνα

δεν πιστευω μια αντωνακη!

και τον αντρα μου ο μονος λογος που τον πιστευω ειναι γιατι τραγουδουσε οποτε του την επεφταν και ειχε πολλες ευκαιριες

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...και όμως....η αλήθεια είναι όσο και να μην το πιστεύεις !

44ΠΩΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ - Σελίδα 2 Empty . Κυρ Ιαν 13, 2013 8:03 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχα στελλα!!και ομως εγω το πιστευω!οταν συναντας τον ανθρωπο της ζωης σου παθαινεις ενα κοκομπλοκο να το πω?ξεχνας καθε "τεχικη" πεσιματος κτλ.και φοβασαι μην τον χασεις!

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:χαχαχαχαχαχα στελλα!!και ομως εγω το πιστευω!οταν συναντας τον ανθρωπο της ζωης σου παθαινεις ενα κοκομπλοκο να το πω?ξεχνας καθε "τεχικη" πεσιματος κτλ.και φοβασαι μην τον χασεις!



ΕΣΥ ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙΣ ......!!!!!

Laughing Laughing

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:αστο ρε συ αντωνη οσο πας χειροτερο το κανεις

σε πηρε τηλεφωνο

σου τα εριξε

σε φιλησε

τουλαχιστον προταση γαμου εκανες εσυ????

Χαχαχαχααα! Respect Respect Πεσ'τα arco iris και λίγα λες!

fatsoulini


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioanna_41 έγραψε:.....7 Φεβρουαρίου 2003...κέντρο Αθήνας.Πλατεία Συντάγματος.

Τότε είχα τις τρεις εταιρίες μου και είχα κατέβει για δουλειές στο κέντρο της Αθήνας.Άλλες εποχές,όλοι χαρούμενοι και τα μαγαζιά γεμάτα.


Εγώ φορτωμένος σαν το γαϊδούρι ,στο ένα χέρι το τσαντολάπτοπ ,στο άλλο δυο σακούλες με πράγματα και η τσάντα μου περασμένη στον ώμο !

Κουρασμένος από ένα δύσκολο πρωϊνό, σκέφτηκα να κάτσω να πιω ένα καφέ σε ένα μικρό καφέ σε ένα κάθετο δρόμο της Ερμού για λίγο και για να ξεκουραστώ ,άσε που ήθελα και πιπί και θα τα έκανα πάνω μου !

Μπαίνω στο καφέ (γεμάτο κόσμο το καφέ) και λέω σε μια κοπέλα μπροστά στη τζαμαρία που είχε μία θέση ελεύθερη "σας παρακαλώ ελεύθερη είναι η θέση για να καθίσω να πιω ένα καφέ και να αφήσω και όλα αυτα τα πράγματα μου ";
"Μήπως μπορείτε να τα προσέχετε για λίγο" ;

"Ναι , μου απαντά η κοπέλα,ευχαρίστως. (ωραίο μωρό,σκέφτηκα...) !!!! Laughing

Αφήνω λοιπόν τα πράγματα και πάω τουαλέτα πρώτα.Μετά επιστρέφω και πάω ταμείο να πληρώσω όπου με το χαρτάκι μετά θα έπαιρνα τον καφέ(απόδειξη).
Έρχεται η σειρά μου, η κοπέλα μου ετοιμάζει το καφέ ,τον βάζει σε ένα δισκάκι με ένα ποτήρι νερό και δύο σοκολατάκια,είχα πάρει και μια μηλόπιτα για μετά το καφέ με επικάλυψη πικρή σοκολάτα (τα θυμάμαι σαν να το βλέπω μπροστά μου), παίρνω το δίσκο και κάνω μεταβολή για να καθίσω δίπλα στη κοπέλα που μου πρόσεχε τα πράγματα.
Τι ήταν και γύρισα χωρίς να δω και απότομα ; Χτυπάω με το δίσκο μια άλλη κοπέλα που ήταν με μια φίλη της και πέφτει κάτω όλος ο δίσκος μου,σπάει το νεροπότηρο,το φλυτζάνι και έγινε το πάτωμα σκατά για να μην σας πολυλογώ.Η κοπέλα δεν λερώθηκε πολύ και μάλιστα γελούσε !Η φίλη της,μια ξινιόλα βλαμένη μου είπε μάλιστα "ΑΧ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΚΥΡΙΕ,ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΡΩΣΕΤΕ".Πήγα να της πω κανένα "γαλλικό" αλλά έδωσα τόπο στην οργή !

Η κοπέλα που κάθονταν δίπλα από εκεί που θα καθόμουν και προσεχε και τα πράγματα μου,σηκώθηκε αμέσως και μου λέει :" δεν κάθεστε καλύτερα μη κάνετε και άλλη ζημιά και θα σας πάρω εγώ το καφέ σας" .
Οκ είπα από μέσα μου (είσαι και ωραίο μωρό ,θα πιάσουμε και κουβέντα)!!!
Laughing

Μετά πηγαίνει πάλι,πληρώνει ,μου παίρνει τα ίδια και έρχεται να καθίσει δίπλα μου,στη θέση της δηλαδή. Χαμός εν τω μεταξύ στο καφέ, μια κοπέλα από τις τρεις που ήταν πίσω απο τη μπάρα,μάζευε τα σπασμένα,κόσμος,χαμός....!
Και έτσι πάω να δώσω χρήμα στη κοπέλα που πλήρωσε το νέο καφέ και μου λέει "πιειτε τον πρώτα και μετά μου δίνετε τα χρήματα" ,μην αγχώνεστε....!!!

Λέω από μέσα μου " μμμμμμμ αυτό το μωρό,μου φαίνετε γκούτσου γκούτσου"
Πίνουμε το καφέ,εκείνη έπινε καφέ και ένα σοκολατένιο μετά σαν cooκιε αλλά μεγάλο σαν πάστα, συζητούσαμε περί ανέμων και υδάτων ,είχε και εκείνη επιχείρηση τότε και βρήκαμε κοινό τόπο συζήτησης .
Είχε περάσει η ώρα ,της λέω "θέλετε να μου δώσετε το κινητό σας για να συνεχίσουμε τη συζήτηση μας κάποια άλη στιγμή γιατί πρέπει να φύγω" ;(θα ανέβαινα Χολαργό με το μετρό).

Ναι, μου λέει και μου δίνει το νούμερο του κινητού της.
Μετά δεν τη πήρα τηλέφωνο για τις επόμενες δύο εβδομάδες (για να πω και την μαύρη αλήθεια ντρεπόμουνα και λίγο , ήταν και μ .... και λέω σιγά μην δεν είναι μόνη της η τύπισσα,θα έχει σύντροφο, σκέφτηκα).

Μετά από 20 μέρες , χτυπάει το τηλέφωνο και ήταν αυτή.
Μου λέει "είμαι η κοπέλα που σας είχε πέσει ο δίσκος στο καφέ ,με θυμάστε ;
Αν σε θυμάμαι μανάρι μου.... ,πήγα να της πω Laughing Laughing
Ναι αμέ, σας θυμάμαι ασφαλώς , ξεχνιέστε εσείς ,απάντησα !
Μου λέει "θέλετε να πάμε το βραδάκι προς παραλία να πιούμε κανένα καφέ και να τα πούμε ;
Πήγε να μου φύγει το κινητό απο τα χέρια !
Ναι, είπα ,κάνοντας και τον δύσκολο ότι ντε και κάλά μπορεί να είχα κάποια δουλειά !
"Ωραία ,μου είπε, στις 20:30 στη γωνία Πατριάρχου Ιωακείμ και Τσακάλωφ " !
Έτσι ,δώσαμε ραντεβού και πήγαμε στο Le Palmier στη Βούλα (τώρα έχει κλείσει) ,ήπιαμε καφέ,φάγαμε κρέπες,ήπιαμε και τη μπύρα μας και τελικά μου την έπεσε και τα φτιάξαμε ......μετά από δύο χρόνια παντρευτήκαμε, μετά από 4 κάναμε το πρώτο μας παιδί και μετά από άλλα τρία και κάτι τα δίδυμα !
Η ΠΛΑΚΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΗ !!
ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΗΝΑ .
Της είπα να αγοράζουμε μία συσκευή για το σπίτι μας κάθε μήνα και μετά όταν με ρώτησε τι θα κάνμε αν χωρίζαμε ,της είπα ότι απλά ή θα τα μοιραζόμασταν ή θα τα πουλούσαμε και θα μποιραζόμασταν τα χρήματα !
Δεν ξέρω γιατί αλλά είχε σκάσει στα γέλια ! Ακόμα δεν μου λέει, γιατί !

ΤΗΝ ΛΕΝΕ ΙΩΑΝΝΑ !!!!!

ΠΩΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ - Σελίδα 2 215994 ΠΩΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ - Σελίδα 2 215994 ΠΩΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ - Σελίδα 2 215994 ΠΩΣ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΝΩΡΙΣΕ ΤΗ ΓΙΑΝΝΑ - Σελίδα 2 215994

Ετσι ο Αντώνης , γνώρισε την Ιωάννα !

....και έζησαν αυτοί καλά (στο καφέ εννοώ) και εμείς καλύτεραααααα !!!!

wow!!! ναι και εμεις σε ενα καφε καθετο στην Ερμου βρεθηκαμε για πρωτη φορα, ( ηθελε λεει να μου παρει συνεντευξη Razz )απο τον πρωτο μηνα αγορασαμε 2 tefal, ειπαμε οταν μεινουμε μαζι να τα μοιραστουμε να εχει ο καθενας το δικο του, ετσι, παντρεψαμε πρωτα τα tefal μας,μετα τα γαιδουρακια μας ( 2 λουτρινα ) μετα τα ποτηρια μας, το σπιτι μας, και ετοιμαζομαστε να παντρευτουμε!!! θελουμε να κανουμε συντομα το μικρο μας σαμακι!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις