Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1*** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** Empty *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** Δευ Αυγ 02, 2010 12:14 pm

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η τηλεόραση εδώ και χρόνια έχει γίνει βαρετή,κι εκεί που χαιρόμασταν ότι βγήκε η πολυπόθητη NOVA,άρχισε κι αυτή να βάζει τα ίδια και τα ίδια.

Ε βαρεθήκαμε πια,κύριοι και κυρίες!Λέω να αρχίζω πάλι να παίρνω και καμιά ταινία από Video Club να καθόμαστε να διασκεδάζουμε.(Λέμε,όποτε έχω είτε εγώ είτε εσείς χρόνο,ξέρω ότι είναι μετρημένος σε όλες μας)

Έχετε δει κάποια πρόσφατα ή παλαιότερα που να άξιζε πραγματικά;Που να σας τρόμαξε ή να σας έκανε να κλάψετε με μάυρο δάκρυ,ή ακόμα και να γελάσετε μέχρι δακρύων;

cheers Προτείνετε! cheers

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
"Υποθεση 39" (case 39) ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:"Υποθεση 39" (case 39) ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θρίλερ Ευάκι;Για λέει,με ενδιαφέρει! *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 215994

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια κοινωνικη λειτουργος(ρενε ζελβεγκερ) ερευνα την υποθεση ενος κοριτσιου (ειναι η 39η υποθεση που ερευνα)και οταν αποφασιζει να εμπλακει συναισθηματικα παιρνει τη λαθος αποφαση.ηταν οτι πιο τρομακτικο εχω δει...κιχ καναν τα μωρα το βραδυ και πεταγομουν...δε κοιμηθηκα καθολου... affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σου πω αμα θηλαζεις μη το δεις και σου κοπει και το γαλα εεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!
αμα θηλαζεις δες το "ριτα χειγουορθ:η τελευταια εξοδος" ειναι σουπερ,εχει αγωνια αλλα δεν ειναι τρομακτικο!!!και εχει καλο τελος!!!

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ!εγω εχω πολλες να σας πω!!ειμαι μονιμος πελατης στο video club!!!βεβαια απο μενα μονο δακρυβρεχτα θα ακουσετε!!!μ'αρεσει τρελα να πλανταζω στο κλαμα με τις ταινιες!!!μηπως να το κοιταξω αυτο??χαχα!! Razz Razz

λοιπον απο θριλερ,πριν λιγους μηνες πηραμε ενα κ ειδα μονο μιση ωρα....δεν αντεξα παραπανω!!που εγω γενικα δεν φοβαμαι τα θριλερ κ δεν μ'αρεσουν κιολας!!λεγεται ''ΑΓΓΕΝΗΤΟΣ''!τρομερη ταινια!!δεν αντεχα να βλεπω!!κ ειδικα οι μανουλες δεν ειναι για τετοια! *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 534787 *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 534787

λοιπον τωρα κλαψιαρικα!!ξεκιναω!!

*Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΓΩ* (καμερον ντιαζ)
*ΘΑ ΣΕ ΒΡΩ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ'' (πιο παλιο)-(ρομπι γουιλιαμς)
*ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ*(παλιο)- (μαντι μουρ)
*ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ* (παλιο)
*ΕΜΜΟΝΗ* (τελειο) (σαντρα μπουλοκ)
*ΝΑ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ* (προσφατο)
*ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΣΤΟΡΓΗΣ* (υπεροχο,προχτες το ειδα,ανεπαναληπτο)-(σαντρα μπουλοκ)το συνιστω ανεπιφυλακτα!!!
*Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΤΗ* (προσφατο)

κ αλλαααααααα πολλαααα!!θα επανερχομαι!!!

τωρα να πω κ καμια περιπετεια!1δεν βλεπω συχνα..μονο αμα μου τραβηξει το ενδιαφερον!!

*ΑVATAR* (ταινιαρα,30 φορες το χω δει)
*GAMER* (gerard butler)
*ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ*
*ΝΟΜΟΤΑΓΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ*

κ κωμωδιες!!θα γραψω τιςπιο ξεκαρδιστικες!!τουλαχιστον για μενα!!

*ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ*
*FOUR CHRISTMASES* (ρις γουιδερσπουν)
*ΕΠΙΚΗΡΥΣΣΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ* (jennifer aniston)
*Η ΓΥΜΝΗ ΑΛΗΘΕΙΑ*

αυταααα!!!σας ζαλισα!!!για λεπτομερειες ρωτηστε!!!

αντε με κολασατε παλι κ με βλεπω παλι να κοιμαμαι κλαιγοντας!!χαχα!!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:να σου πω αμα θηλαζεις μη το δεις και σου κοπει και το γαλα εεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!
αμα θηλαζεις δες το "ριτα χειγουορθ:η τελευταια εξοδος" ειναι σουπερ,εχει αγωνια αλλα δεν ειναι τρομακτικο!!!και εχει καλο τελος!!!

Δε θηλάζω,αλλά για κάποια που θέλει να διακόψη το γάλα,είναι ό,τι καλύτερο για απογαλακτισμό ανευ φαρμάκων!χαχαχα..

Ευχαριστώ!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula3 έγραψε:αχ!εγω εχω πολλες να σας πω!!ειμαι μονιμος πελατης στο video club!!!βεβαια απο μενα μονο δακρυβρεχτα θα ακουσετε!!!μ'αρεσει τρελα να πλανταζω στο κλαμα με τις ταινιες!!!μηπως να το κοιταξω αυτο??χαχα!! Razz Razz

λοιπον απο θριλερ,πριν λιγους μηνες πηραμε ενα κ ειδα μονο μιση ωρα....δεν αντεξα παραπανω!!που εγω γενικα δεν φοβαμαι τα θριλερ κ δεν μ'αρεσουν κιολας!!λεγεται ''ΑΓΓΕΝΗΤΟΣ''!τρομερη ταινια!!δεν αντεχα να βλεπω!!κ ειδικα οι μανουλες δεν ειναι για τετοια! *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 534787 *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 534787

λοιπον τωρα κλαψιαρικα!!ξεκιναω!!

*Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΓΩ* (καμερον ντιαζ)
*ΘΑ ΣΕ ΒΡΩ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ'' (πιο παλιο)-(ρομπι γουιλιαμς)
*ΚΕΡΑΥΝΟΒΟΛΟΣ ΕΡΩΤΑΣ*(παλιο)- (μαντι μουρ)
*ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ* (παλιο)
*ΕΜΜΟΝΗ* (τελειο) (σαντρα μπουλοκ)
*ΝΑ ΜΕ ΘΥΜΑΣΑΙ* (προσφατο)
*ΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΣΤΟΡΓΗΣ* (υπεροχο,προχτες το ειδα,ανεπαναληπτο)-(σαντρα μπουλοκ)το συνιστω ανεπιφυλακτα!!!
*Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΕΥΤΗ* (προσφατο)

κ αλλαααααααα πολλαααα!!θα επανερχομαι!!!

τωρα να πω κ καμια περιπετεια!1δεν βλεπω συχνα..μονο αμα μου τραβηξει το ενδιαφερον!!

*ΑVATAR* (ταινιαρα,30 φορες το χω δει)
*GAMER* (gerard butler)
*ΤΟ ΣΥΜΒΑΝ*
*ΝΟΜΟΤΑΓΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ*

κ κωμωδιες!!θα γραψω τιςπιο ξεκαρδιστικες!!τουλαχιστον για μενα!!

*ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΣΤΑ ΒΑΘΙΑ*
*FOUR CHRISTMASES* (ρις γουιδερσπουν)
*ΕΠΙΚΗΡΥΣΣΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΡΩΗΝ* (jennifer aniston)
*Η ΓΥΜΝΗ ΑΛΗΘΕΙΑ*

αυταααα!!!σας ζαλισα!!!για λεπτομερειες ρωτηστε!!!

αντε με κολασατε παλι κ με βλεπω παλι να κοιμαμαι κλαιγοντας!!χαχα!!

Το "Γυμνή αληθεια" το είδα στο σινεμά,δεν μου πολυάρεσε...

Πάντως να είσαι καλά για τις επιλογές που έδωσες,ούτε κατάλογος τέτοια εξυπηρέτηση! *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 328109

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχα!!ναι ουτε προσπεκτους να ημουνα!!! *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 893968

εμενα μ'αρεσε πολυ,επισης το εχω δει αρκετες φορες!!αλλα ειπαμε τα κλαψιαρικα δεν τα αλλαζω!!!αχ!!αχ!!!

Dimitra_Elena

Dimitra_Elena
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula3 έγραψε:χαχαχα!!ναι ουτε προσπεκτους να ημουνα!!! *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 893968

εμενα μ'αρεσε πολυ,επισης το εχω δει αρκετες φορες!!αλλα ειπαμε τα κλαψιαρικα δεν τα αλλαζω!!!αχ!!αχ!!!

Εγώ δεν είμαι πολύ των κλαψιάρικων...Μα πώς τα βλέπετε;

Το "Ο σωματοφύλακας" με την Whitney Houston το έχω δει ή 17 ή 18 φορές!

χαχαχαχαχαχαχα!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α η ΕΜΜΟΝΗ με την μπουλοκ ειναι καλη να την δεις

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Dimitra_Elena πάνω που ήθελα να ανοίξω αυτό το θέμα! Από τον Αύγουστο του 2008 που γεννήθηκε η Αναστασία και αρχίσαμε να μένουμε στο σπίτι τα βράδια νομίζω ότι έχω εξαντλήσει τις ταινίες που θα μπορούσα να δω! Ειδικά τώρα που περιμένουμε και τον μπόμπιρα κάθε βράδυ και μία ταινία! Μπράβο μπράβο! πολύ χρήσιμο το post

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:"Υποθεση 39" (case 39) ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
. Κι εγώ το είδα και ήταν πολυυυυυ δυνατό!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχω δει αρκετές ταινίες μπορώ να πω, και σαχλαμαρίστικες και θρίλερ και περιπέτειες και αστυνομικές αλλά για να μην μακρηγορώ θα πω δύο:

Το ημερολόγιο, πάρα πολύ ωραία αλλά πολύ κλάμα προειδοποιώ
και
Η ανταλλαγή με την Ατζελίνα Τζολί. φοβερή ταινία, πολύ κλάμα και εδώ ειδικά όταν ξέρεις ότι πρόκειται για αληθινή ιστορία μιας μάνας που έχασε ξαφνικά το παιδί της, το απήγαγαν, και ... δεν αποκαλύπτω άλλα για΄τι δεν θα έχει νόημα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:α η ΕΜΜΟΝΗ με την μπουλοκ ειναι καλη να την δεις

η εμμονη ειναι αυτο με τον αντρα της και το μερα παρα μερα?(να μην πω και λεπτομερειες για οσες δεν την ειδαν!)

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν θέλετε κλάμα εκτός από το ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ υπάρχει και το ΜΙLLION DOLLAR BABY.
Εχω να προτείνω πολλές ταινίες αλλά θα ήθελα να μου πείτε γούστα πρώτα. Πείτε μια ταινία που σας άρεσε και θα σας πω ποιες αλλές είναι στο ίδιο μήκος κύμματος.
Δεν το παίζω έξυπνη απλά έχω δει σχεδόν τα πάντα (και πολύ παλιές ταινίες) και έχω διαβάσει άπειρα για τον κινηματογράφο.
Η αγαπημένες μου ταινίες είναι η Casablanca, η Σαμπρίνα και το ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙΑ ΔΑΝΤΕΛΑ. Είναι πολύ παλιές αλλά δεν χορταίνω να της βλέπω.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ FAN ΤΩΝ ΘΡΙΛΕΡ!ΤΡΕΛΛΑΟΝΟΜΑΙ!

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emeis koritsia pali den mporoume pleon na doume tainies!to bradu pou koimatai o adnreas prepei na mageirepsw gia tin epomeni,na sumazzepsw to spiti k na siderwsw Mad
ara 0 xronos!
otan hmoun foititria omws mas eixan prei xampari sta seven tis kozanis!pername panta treis tainies mia paidiki ena thriler k mia erwtikou periexomenou katalabenetai ti ennow!
tis sunaisthimatikes protimousa na tis blepw moni mou k na klaiw ti na tin ekana tin parea?

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΡΩΤΙΚΟΥ????????????????ΠΟΝΗΡΟΥΛΑ!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:emeis koritsia pali den mporoume pleon na doume tainies!to bradu pou koimatai o adnreas prepei na mageirepsw gia tin epomeni,na sumazzepsw to spiti k na siderwsw Mad
ara 0 xronos!
otan hmoun foititria omws mas eixan prei xampari sta seven tis kozanis!pername panta treis tainies mia paidiki ena thriler k mia erwtikou periexomenou katalabenetai ti ennow!
tis sunaisthimatikes protimousa na tis blepw moni mou k na klaiw ti na tin ekana tin parea?


ιιιιιιιιιιιιιι καλέ σαν δε ντρέπεστε! Razz Razz Razz (πλάκα κάνω ε?) μόνο μία απορία έχω: σαν κοιτάγανε καλά καλά που παίρνατε τις ερωτικού περιεχομένου ταινίες?

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:
sktv έγραψε:emeis koritsia pali den mporoume pleon na doume tainies!to bradu pou koimatai o adnreas prepei na mageirepsw gia tin epomeni,na sumazzepsw to spiti k na siderwsw Mad
ara 0 xronos!
otan hmoun foititria omws mas eixan prei xampari sta seven tis kozanis!pername panta treis tainies mia paidiki ena thriler k mia erwtikou periexomenou katalabenetai ti ennow!
tis sunaisthimatikes protimousa na tis blepw moni mou k na klaiw ti na tin ekana tin parea?


ιιιιιιιιιιιιιι καλέ σαν δε ντρέπεστε! Razz Razz Razz (πλάκα κάνω ε?) μόνο μία απορία έχω: σαν κοιτάγανε καλά καλά που παίρνατε τις ερωτικού περιεχομένου ταινίες?
XAXAXAXAXAXAXA na fantasteis mia fora itan k enas sumfoitis mazi mas den tou pame oti pirame k tetoia tainia afou eidame tis alles irthe k i seira tis,o kaimenos efuge apo to spiti olo ntropi "kala eiste ilithies?ti pigate pirate?den sas koitagan me miso mati?"
oi exupnes eixame bgalei katra pou itan 24h k etsi pername tetoiou eidous!!!
xaxa foititiki zwh giati na tin eipan arage?

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:
Μαρία έγραψε:
sktv έγραψε:emeis koritsia pali den mporoume pleon na doume tainies!to bradu pou koimatai o adnreas prepei na mageirepsw gia tin epomeni,na sumazzepsw to spiti k na siderwsw Mad
ara 0 xronos!
otan hmoun foititria omws mas eixan prei xampari sta seven tis kozanis!pername panta treis tainies mia paidiki ena thriler k mia erwtikou periexomenou katalabenetai ti ennow!
tis sunaisthimatikes protimousa na tis blepw moni mou k na klaiw ti na tin ekana tin parea?


ιιιιιιιιιιιιιι καλέ σαν δε ντρέπεστε! Razz Razz Razz (πλάκα κάνω ε?) μόνο μία απορία έχω: σαν κοιτάγανε καλά καλά που παίρνατε τις ερωτικού περιεχομένου ταινίες?
XAXAXAXAXAXAXA na fantasteis mia fora itan k enas sumfoitis mazi mas den tou pame oti pirame k tetoia tainia afou eidame tis alles irthe k i seira tis,o kaimenos efuge apo to spiti olo ntropi "kala eiste ilithies?ti pigate pirate?den sas koitagan me miso mati?"
oi exupnes eixame bgalei katra pou itan 24h k etsi pername tetoiou eidous!!!
xaxa foititiki zwh giati na tin eipan arage?



Razz Razz Razz Razz βρε τον δόλιο σοκαρίστηκε! Razz Razz α έτσι μάλιστα με κάρτα είναι πιο εύκολο! Wink δεν σε βλέπει κανείς!

Crazy

Crazy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς έχουμε φάει ένα κόλλημα με σειρές...

Είδαμε όλους τους κύκλους της σειράς Heroes (κάπου 5!!) -πολύ ωραία σειρά! Παίζεται και στον Alter, αλλά νομίζω εδώ παίζουν ακόμα τον πρώτο κύκλο.

Τώρα έχουμε ξεκινήσει με το "24".

Έχω και του Grey's Anatomy όλον τον τελευταίο κύκλο που δεν έχει παιχτεί ακόμα στην Ελλάδα, αλλά πρέπει να τον δω μόνη μου αυτόν.. του άντρα μου δεν του αρέσει.

Τρελό κόλλημα οι σειρές λέμε.. θες να δεις τι θα γίνει παρακάτω!!! χαχαχαχα
Και δεν προβληματίζεσαι για καιρό "τι ταινία θα δούμε σήμερα;;"!! *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 328109 *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 328109

Έχετε να προτείνετε καμιά σειρά;;; Very Happy

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Crazy έγραψε:Εμείς έχουμε φάει ένα κόλλημα με σειρές...

Είδαμε όλους τους κύκλους της σειράς Heroes (κάπου 5!!) -πολύ ωραία σειρά! Παίζεται και στον Alter, αλλά νομίζω εδώ παίζουν ακόμα τον πρώτο κύκλο.

Τώρα έχουμε ξεκινήσει με το "24".

Έχω και του Grey's Anatomy όλον τον τελευταίο κύκλο που δεν έχει παιχτεί ακόμα στην Ελλάδα, αλλά πρέπει να τον δω μόνη μου αυτόν.. του άντρα μου δεν του αρέσει.

Τρελό κόλλημα οι σειρές λέμε.. θες να δεις τι θα γίνει παρακάτω!!! χαχαχαχα
Και δεν προβληματίζεσαι για καιρό "τι ταινία θα δούμε σήμερα;;"!! *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 328109 *** Tαινίες και...Ταινίες!!! *** 328109

Έχετε να προτείνετε καμιά σειρά;;; Very Happy


Lοst... εμείς έχουμε κολλήσει για τα καλά με τον άντρα μου και περιμένουμε πως και πως να βγει ο 6ος και τελευταίος κύκλος σε dvd για να το δούμε έχουμε σκάσει να δούμε τι θα γίνει στο τέλος!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις