Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
46 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 46 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

26Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Τετ Ιαν 23, 2013 3:06 pm

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[quote="georgia78"] Smile dokimase glykaniso sto gala.exw tria paidakia kai opote eixame dyskiliotita ayto to kolpo xrisimopiousa.mou to eipe o giatros m.omos einai kalytera n rwthseis kai esy to diko sou[/quote Θα ρωτήσω σ'ευχαριστώ!!!

27Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Τετ Ιαν 23, 2013 3:13 pm

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tonia_veri έγραψε:
zoim έγραψε:SOS αλλάξαμε γάλα και πίνει πλέον humana ar για ΓΟΠ.Πολύ καλό για παλινδρόμηση δεν βγάζει καθόλου γουλίτσες,αλλά τις έχει κάνει μια δυσκοιλιότητα...Δυστυχώς το χαμομήλι σε κάθε γεύμα δεν βοήθησε καθόλου και χθες αναγκάστηκα να της κάνω κλυσματάκι για να κάνει κακά της.Η παιδίατρος μας είπε να το κρατήσουμε άλλη μια εβδομάδα το γάλα και αν συνεχίσει η δυσκοιλιότητα θα το αλλάξουμε.Κρίμα και είναι ότι καλύτερο έχουμε δοκιμάσει για την ΓΟΠ μέχρι τώρα!!!Ξέρετε κανένα άλλο κόλπο εκτός από το χαμομήλι και το μασαζάκι στη κοιλιά???Η' κανένα άλλο καλό γάλα??
Εγώ λόγο πρωορότητας της έδινα το S26 gold pdf, της δημιούργησε δυσκοιλιότητα και το μισό το έβγαζε . Τώρα της δίνω το Frezy lac . Είμαι πολύ ευχαριστημένη !!!
Το frezylac το απλό ή το ar??

28Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Τετ Ιαν 23, 2013 3:49 pm

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
zoim έγραψε:
ΕΒΙΤΑ έγραψε:
zoim έγραψε:SOS αλλάξαμε γάλα και πίνει πλέον humana ar για ΓΟΠ.Πολύ καλό για παλινδρόμηση δεν βγάζει καθόλου γουλίτσες,αλλά τις έχει κάνει μια δυσκοιλιότητα...Δυστυχώς το χαμομήλι σε κάθε γεύμα δεν βοήθησε καθόλου και χθες αναγκάστηκα να της κάνω κλυσματάκι για να κάνει κακά της.Η παιδίατρος μας είπε να το κρατήσουμε άλλη μια εβδομάδα το γάλα και αν συνεχίσει η δυσκοιλιότητα θα το αλλάξουμε.Κρίμα και είναι ότι καλύτερο έχουμε δοκιμάσει για την ΓΟΠ μέχρι τώρα!!!Ξέρετε κανένα άλλο κόλπο εκτός από το χαμομήλι και το μασαζάκι στη κοιλιά???Η' κανένα άλλο καλό γάλα??

καλησπέρα το ίδιο πρόβλημα κ εμείς με ΓΟΠ απο frisolac comfort το οποίο δεν βοηθούσε καθόλου κατ΄ εμας πήγαμε humana ar το οποίο είναι άπαιχτο..βέβαια πέρνουμε κ ενα σιροπάκι που βοηθάει να μην γρατζουνιστεί ο οισοφάγος απο τις πολλές γουλιές(δεν νομίζω να βοηθάει αυτό στις αναγωγές)..στο θέμα σου τώρα με την δυσκοιλιότητα αν κρίνω απο το δικό μου μικράκι με το που θα ξεκινήσετε κρέμες-φρουτόκρεμες θα δεις που θα αλλάξει.εμένα τουλάχιστον τώρα κάνει κάθεεεεεεε μέρααααααα Laughing παρεπιπτόντως είμαστε 5,5 μηνών!!!!!!

για το χαμομήλι που λέτε κ εγώ το έκανα στην κόρη μου φοβερό πρόβλημα μέχρι κ τώρα που είναι 3,5 χρονών αντι για νερό αραίωνα το γάλα με χαμομήλι όχι όμως συχνότερα απο 2-3 φορές την εβδομάδα...το άλλο που της έκανα ήταν να της πηράζω λίγο τον πρωκτό με ένα θερμόμετρο αυτά του λεπτού σε εμένα αυτό έπιανε(μην φανταστείτε 3 φορές το έκανα όλες κ όλες όταν είχε να κάνει κακάκια πάνω απο 3 μέρες κ το παιδί πλάνταζε στο κλάμα απο το πρήξιμο)κ ηρεμούσε αμέσως αφου την βοηθούσε κ έκανε
Το παίρνει και η μικρή μου το σιρόπι 3 φορές την ημέρα.Κρεμούλες θα αρχίσουμε σε 1 μήνα οπότε είναι λίγο μακρυά(αρχίσατε νωρίς κρεμούλες ε?εμάς μας είπε στον 6ο)Επειδή εγώ το θερμόμετρο το φοβάμαι στον πωπό της βάζω ελαιόλαδο σε μπατονέτα.Αυτή τη φορά ομως ούτε αυτό την βοήθησε και σφιγγότανε και έκλαιγε και μου είπε η παιδίατρος να της κάνω το κλυσματάκι για να την βοηθήσω.Η παλινδρόμηση πότε σας πέρασε???

ναι ξεκινήσαμε νωρίς κρέμα 5 κ 1 μερα, κ αυτη τν βδομάδα φρουτόκρεμα..6 κ 1 ξεκινάμε κ χορτόσουπες...η παλινρόμηση δεν μας έχει περάσει απλά με το humana ar ελλατώθηκαν οι αναγωγές-ρουκετιές στο κατακόρυφο...θα βγάλει όπως όλα τα μωράκια πολύυυυ λίγο...φοβάμαι πάντως γιατί ξέρω πολλά παιδάκια του κοντινού περιβάλλοντος τα οποια ενω έχουν μεγαλώσει (πρώτη σημοτικού το ένα)εξακολουθεί κ έχει πρόβλημα Rolling Eyes
κ εγώ φοβόμουν στην κόρη μου με το θερμόμετρο αλλά δεν είχα άλλη λύση...κ τελικά ήταν ανώδυνο...δεν έδειξε η μικρή μου να ενοχλείτε ή να πονάει

29Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Τετ Ιαν 23, 2013 3:52 pm

ΕΒΙΤΑ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εγω όσον αφορά το αραίωμα του γάλατος με το χαμομήλι χρησιμοποιουσα φρέσκο χαμομήλι κ όχι milupa ή kiderte(αν τα λέω καλα Embarassed )

30Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Τετ Ιαν 23, 2013 3:56 pm

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΕΒΙΤΑ έγραψε:
zoim έγραψε:
ΕΒΙΤΑ έγραψε:
zoim έγραψε:SOS αλλάξαμε γάλα και πίνει πλέον humana ar για ΓΟΠ.Πολύ καλό για παλινδρόμηση δεν βγάζει καθόλου γουλίτσες,αλλά τις έχει κάνει μια δυσκοιλιότητα...Δυστυχώς το χαμομήλι σε κάθε γεύμα δεν βοήθησε καθόλου και χθες αναγκάστηκα να της κάνω κλυσματάκι για να κάνει κακά της.Η παιδίατρος μας είπε να το κρατήσουμε άλλη μια εβδομάδα το γάλα και αν συνεχίσει η δυσκοιλιότητα θα το αλλάξουμε.Κρίμα και είναι ότι καλύτερο έχουμε δοκιμάσει για την ΓΟΠ μέχρι τώρα!!!Ξέρετε κανένα άλλο κόλπο εκτός από το χαμομήλι και το μασαζάκι στη κοιλιά???Η' κανένα άλλο καλό γάλα??

καλησπέρα το ίδιο πρόβλημα κ εμείς με ΓΟΠ απο frisolac comfort το οποίο δεν βοηθούσε καθόλου κατ΄ εμας πήγαμε humana ar το οποίο είναι άπαιχτο..βέβαια πέρνουμε κ ενα σιροπάκι που βοηθάει να μην γρατζουνιστεί ο οισοφάγος απο τις πολλές γουλιές(δεν νομίζω να βοηθάει αυτό στις αναγωγές)..στο θέμα σου τώρα με την δυσκοιλιότητα αν κρίνω απο το δικό μου μικράκι με το που θα ξεκινήσετε κρέμες-φρουτόκρεμες θα δεις που θα αλλάξει.εμένα τουλάχιστον τώρα κάνει κάθεεεεεεε μέρααααααα Laughing παρεπιπτόντως είμαστε 5,5 μηνών!!!!!!

για το χαμομήλι που λέτε κ εγώ το έκανα στην κόρη μου φοβερό πρόβλημα μέχρι κ τώρα που είναι 3,5 χρονών αντι για νερό αραίωνα το γάλα με χαμομήλι όχι όμως συχνότερα απο 2-3 φορές την εβδομάδα...το άλλο που της έκανα ήταν να της πηράζω λίγο τον πρωκτό με ένα θερμόμετρο αυτά του λεπτού σε εμένα αυτό έπιανε(μην φανταστείτε 3 φορές το έκανα όλες κ όλες όταν είχε να κάνει κακάκια πάνω απο 3 μέρες κ το παιδί πλάνταζε στο κλάμα απο το πρήξιμο)κ ηρεμούσε αμέσως αφου την βοηθούσε κ έκανε
Το παίρνει και η μικρή μου το σιρόπι 3 φορές την ημέρα.Κρεμούλες θα αρχίσουμε σε 1 μήνα οπότε είναι λίγο μακρυά(αρχίσατε νωρίς κρεμούλες ε?εμάς μας είπε στον 6ο)Επειδή εγώ το θερμόμετρο το φοβάμαι στον πωπό της βάζω ελαιόλαδο σε μπατονέτα.Αυτή τη φορά ομως ούτε αυτό την βοήθησε και σφιγγότανε και έκλαιγε και μου είπε η παιδίατρος να της κάνω το κλυσματάκι για να την βοηθήσω.Η παλινδρόμηση πότε σας πέρασε???

ναι ξεκινήσαμε νωρίς κρέμα 5 κ 1 μερα, κ αυτη τν βδομάδα φρουτόκρεμα..6 κ 1 ξεκινάμε κ χορτόσουπες...η παλινρόμηση δεν μας έχει περάσει απλά με το humana ar ελλατώθηκαν οι αναγωγές-ρουκετιές στο κατακόρυφο...θα βγάλει όπως όλα τα μωράκια πολύυυυ λίγο...φοβάμαι πάντως γιατί ξέρω πολλά παιδάκια του κοντινού περιβάλλοντος τα οποια ενω έχουν μεγαλώσει (πρώτη σημοτικού το ένα)εξακολουθεί κ έχει πρόβλημα Rolling Eyes
κ εγώ φοβόμουν στην κόρη μου με το θερμόμετρο αλλά δεν είχα άλλη λύση...κ τελικά ήταν ανώδυνο...δεν έδειξε η μικρή μου να ενοχλείτε ή να πονάει
Και εγώ όλο τέτοια ακούω και φοβάμαι μη κρατήσει για χρόνια.Ελπίζω να τους περάσει σύντομα!!!

31Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Τετ Ιαν 23, 2013 9:40 pm

JOANNAPAPI


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια και η δική μου μπέμπα ήταν δυσκοίλια, στην αρχή και εγώ της έβαζα χαμομηλάκι στο γάλα.
Μετά με τα φαγητά βάζεις κρεμμύδι και κάνει θαύματα, τώρα είναι 10 μηνών είναι μια χαρά και αν καμιά φορά δω ότι έχει σφίξει της βάζω κρεμμύδι και όλα μια χαρά.

32Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Πεμ Ιαν 24, 2013 12:33 am

ria

ria
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μήλα με τον γιατρό σόυ εμένα μου έδινε να γάλα για κόλικούς κ ένα για δυσκοιλιότητα τα έκανα μίξη με βάση της οδηγίες της κ δεν είχα πρόβλημα.

33Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Πεμ Ιαν 24, 2013 12:39 am

afrodith_d


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΒΙΤΑ έγραψε:εγω όσον αφορά το αραίωμα του γάλατος με το χαμομήλι χρησιμοποιουσα φρέσκο χαμομήλι κ όχι milupa ή kiderte(αν τα λέω καλα Embarassed )
ki egw tou ftiaxnw xamomhli gia to gala alla den kanei tpt gmt..ti masaz ti askhseis exei ginei ligo duskoilios apo tote pou tou xekinhsA sumplhrwma giati to diko mou den tou ftanei wres wres..

34Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Πεμ Ιαν 24, 2013 12:42 am

afrodith_d


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΒΙΤΑ έγραψε:
zoim έγραψε:
ΕΒΙΤΑ έγραψε:
zoim έγραψε:SOS αλλάξαμε γάλα και πίνει πλέον humana ar για ΓΟΠ.Πολύ καλό για παλινδρόμηση δεν βγάζει καθόλου γουλίτσες,αλλά τις έχει κάνει μια δυσκοιλιότητα...Δυστυχώς το χαμομήλι σε κάθε γεύμα δεν βοήθησε καθόλου και χθες αναγκάστηκα να της κάνω κλυσματάκι για να κάνει κακά της.Η παιδίατρος μας είπε να το κρατήσουμε άλλη μια εβδομάδα το γάλα και αν συνεχίσει η δυσκοιλιότητα θα το αλλάξουμε.Κρίμα και είναι ότι καλύτερο έχουμε δοκιμάσει για την ΓΟΠ μέχρι τώρα!!!Ξέρετε κανένα άλλο κόλπο εκτός από το χαμομήλι και το μασαζάκι στη κοιλιά???Η' κανένα άλλο καλό γάλα??

καλησπέρα το ίδιο πρόβλημα κ εμείς με ΓΟΠ απο frisolac comfort το οποίο δεν βοηθούσε καθόλου κατ΄ εμας πήγαμε humana ar το οποίο είναι άπαιχτο..βέβαια πέρνουμε κ ενα σιροπάκι που βοηθάει να μην γρατζουνιστεί ο οισοφάγος απο τις πολλές γουλιές(δεν νομίζω να βοηθάει αυτό στις αναγωγές)..στο θέμα σου τώρα με την δυσκοιλιότητα αν κρίνω απο το δικό μου μικράκι με το που θα ξεκινήσετε κρέμες-φρουτόκρεμες θα δεις που θα αλλάξει.εμένα τουλάχιστον τώρα κάνει κάθεεεεεεε μέρααααααα Laughing παρεπιπτόντως είμαστε 5,5 μηνών!!!!!!

για το χαμομήλι που λέτε κ εγώ το έκανα στην κόρη μου φοβερό πρόβλημα μέχρι κ τώρα που είναι 3,5 χρονών αντι για νερό αραίωνα το γάλα με χαμομήλι όχι όμως συχνότερα απο 2-3 φορές την εβδομάδα...το άλλο που της έκανα ήταν να της πηράζω λίγο τον πρωκτό με ένα θερμόμετρο αυτά του λεπτού σε εμένα αυτό έπιανε(μην φανταστείτε 3 φορές το έκανα όλες κ όλες όταν είχε να κάνει κακάκια πάνω απο 3 μέρες κ το παιδί πλάνταζε στο κλάμα απο το πρήξιμο)κ ηρεμούσε αμέσως αφου την βοηθούσε κ έκανε
Το παίρνει και η μικρή μου το σιρόπι 3 φορές την ημέρα.Κρεμούλες θα αρχίσουμε σε 1 μήνα οπότε είναι λίγο μακρυά(αρχίσατε νωρίς κρεμούλες ε?εμάς μας είπε στον 6ο)Επειδή εγώ το θερμόμετρο το φοβάμαι στον πωπό της βάζω ελαιόλαδο σε μπατονέτα.Αυτή τη φορά ομως ούτε αυτό την βοήθησε και σφιγγότανε και έκλαιγε και μου είπε η παιδίατρος να της κάνω το κλυσματάκι για να την βοηθήσω.Η παλινδρόμηση πότε σας πέρασε???

ναι ξεκινήσαμε νωρίς κρέμα 5 κ 1 μερα, κ αυτη τν βδομάδα φρουτόκρεμα..6 κ 1 ξεκινάμε κ χορτόσουπες...η παλινρόμηση δεν μας έχει περάσει απλά με το humana ar ελλατώθηκαν οι αναγωγές-ρουκετιές στο κατακόρυφο...θα βγάλει όπως όλα τα μωράκια πολύυυυ λίγο...φοβάμαι πάντως γιατί ξέρω πολλά παιδάκια του κοντινού περιβάλλοντος τα οποια ενω έχουν μεγαλώσει (πρώτη σημοτικού το ένα)εξακολουθεί κ έχει πρόβλημα Rolling Eyes
κ εγώ φοβόμουν στην κόρη μου με το θερμόμετρο αλλά δεν είχα άλλη λύση...κ τελικά ήταν ανώδυνο...δεν έδειξε η μικρή μου να ενοχλείτε ή να πονάει
sta viologika to elvetiko holle kai germaniko hipp egw tou dinw holle alla pali ton duskoleuei ki as to trwei mono mia fora th mera giati thulazw akoma..
einai kai se kalh timh auta giati tha sou lega kai gia ths frezyderm to frezylac alla einai panakrivou ee 17 euro konta mia posothra polu mikrh ase Crying or Very sad

35Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Πεμ Ιαν 24, 2013 1:16 am

michelle-isidor

michelle-isidor
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμενα η γιατρος μου ειχε πει αν δυσκολευετε να του κανω με μια μπατονετα με λιγο λαδι στο ποπο του...μπορει να βοηθησει και αυτο...

36Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Πεμ Ιαν 24, 2013 7:37 am

afrodith_d


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
katiag26 έγραψε:Ξέρει καμμία μανούλα να μου πει τι γίνετε με τη δοσολογια για να βάζω χαμομήλι μέσα στο γάλα του; Μήπως τον βοηθήσει να κάνει κακά. Πίνει 120ml ξένο γάλα.
loipon manoula epeidh kanw to idio pragma tha sou pw mhn tou dwseis skeuasma tha vraseis ligo xamomhli mia posothta ligoterh apo auth pou tha epines esu mia koutalia tou glukou as poume sourwse to dieluse to gala mesa kai dwstou to.an pali den doulepsei to ergo egw ekana to idio me tilio kai glukaniso kai xamomhli ligo apo ola oxi polu glukaniso merika sporakia h sketo tilio epeishs masazaki arketo kai ektaseis kai mazemata sta podia tou

37Χαμομηλι στο γάλα - Σελίδα 2 Empty Απ: Χαμομηλι στο γάλα Πεμ Ιαν 24, 2013 8:04 am

tonia_veri

tonia_veri
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
*zoim

Το Pure.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις