Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

376» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 Empty . Πεμ Ιαν 24, 2013 5:10 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω το αφηνω το μωρο σε πεθερα η μαμα για να βγω με τον αντρα μου.την σκεφτομαι αλλα οχι να βασανιζομαι πως ειναι και τι κανει γιατι ξερω οτι περναει και στις 2 ζαχαρη.αλλιως και μια υποψια να ειχα οχι μονο για το αντιθετο αλλα μετρια να περνουσε δεν θα το αφηνα με τιποτα!με τον αντρα μου συφμωνουμε απολυτα σε αυτο.για μας επιβαλλεται να το αφηνουμε γιατι χρειαζεται και χρονος για μας!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω σχεδον καθε σαββατο τον αφηνω στην μαμα κ τον παιρνω Κυριακη, καλο ειναι ενα brake να μην ειναι κι αυτος συνεχεια κολλημενος πανω μου, να μαθει να κοιμαται κι αλλου, οχι οτι βγαινουμε καθε σαββατο (μακαρι να το καναμε)!!
Ο Χρηστος 1 φορα μου ειπε αφου δεν θα βγουμε τι τον στελνεις κατω, η απαντηση μου ηταν θα ξυπνας εσυ για την πιπιλα αποψε το βραδυ κ θα σηκωθεις το πρωι για γαλα κ να αλλαξεις παμπερς?? και φυσικα δεν ξαναμιλησε...ας κοιμηθω κι εγω ενα βραδυ σερι!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως το αλλο θεμα εχει ξεφυγει τελειως κ δε μπορω να το παρακολουθησω.
Μαχη μ επειδη σημερα δεν προλαβαινω θα σου βαλω φωτο με την πρωτη ευκαιρια,τωρα μπαινω στα πεταχτα,σας διαβαζω κ κανω κ δουλειες!
εγω δεν το αφηνω γτ δεν εχω κανεναν εδω,αν ειναι μεγαλη αναγκη θα το αφησω σε μια φιλη μας γειτονισσα.

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και καλά κάνετε Κρίστι!! Βασικά κι εγώ πιστεύω ότι μια χαρά θα περάσει με την γιαγιά του, δεν ξέρω τι με κρατάει τόσο πολύ. Ενώ να φανταστείς πριν το μωρό ήμουν και πολύ απόλυτη ότι πρέπει το ζευγάρι να βρίσκεται και μόνο του! 'Ισως που μου έχει κάτσει πολύ άσχημα που το άφησα τόσο νωρίς, 2.5 μηνών.

Γυρνώντας απ'τη δουλεια δηλαδή δεν μου'ρχεται να το ξαναφήσω και για να βγω πιο αργά είμαι πτώμα... τέλος πάντων, γι'αυτό πες ΟΚ αλλά έχουμε κανονίσει σαβ/κο με φίλους τέλη φεβρουαρίου και μου λέει τώρα να το αφήσουμε στη γιαγιά τότε... ξέρω κι εγώ? 'Εστω και πολύ πολύ πολύ λίγο τον θηλάζω ακόμα, κρίμα θα είναι να σταματήσει λόγο αυτού του σαβ/κου...

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ωπ Μάχη τέλεια ιδέα! Δηλαδή μια νύχτα την εβδομάδα κοιμάσαιόπως/όσο θέλεις!! Καλόοοοο Wink

Στα γενέθλιά μας όταν γίναμε 30 η πεθερά μου μας έκανε δώρο μια νύχτα σε ξενοδοχείο που μας έχει μείνει. Και μου λέει ο άντρας μου πάμε κάπου εδώ κοντά 2 μας μια ξνύχτα και να ξεκουραστούμε και σαν "πρόβα" για να τον αφήσουμε και σαβ/κο μετά...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:χρυσα πρεπει να βρεις τροπο να τον κοιμιζεις στο κρεβατι του οσο ειναι νωρις γιατι μετα θα σε ξετιναξει τα πεταλα και παλι σπασμενα νευρα θα εχεις!μπραβο και στον τασο..παντα τετοια!

μπεμπα2012 έγραψε:xrysa moy mporei suga suga na stamataei ta xapia kai na blepeis enan diaforetiko tasoapooti eblepes kathimerina mhn ton puroboleis ton anthropo

Τα χάπια συνεχίζει και τα παίρνει κανονικά κορίτσια...δε μου είπε ότι τα ελλάτωσε....γιαυτό απορώ...ίσως τελικά να μην ήθελε να κάνει πράγματα κι εγώ να τα ρίχνω στα χάπια...όπως και να χει κάνω την Κινέζα...τα σκατά λένε όταν τα σκαλίζεις βρωμάνε....

μπεμπα2012 έγραψε:e xrysa giati den dokimazeis to karotsi tha sou lusei ta xeria bre koritsi m aytoto agkalia ksero pos einai ase to ezhsa m tongiorgo.molis ton ebaza ksupnouse e tote eixa balei mia mploya m to arvma sto krebati ksaplosa k auton kai apo tote koimotan etsi pianei to kolpo

Το καρότσι μας είναι σαν τανκ, πάρα πολύ μεγάλο...και δεν χωράει μέσα στο σπίτι στους διαδρόμους, είναι άβολο...αυτό με τη μπλούζα το σκέφτηκα κι εγώ....

kastoria έγραψε:
Αυγολεμονη έγραψε: Μαχουλλα μου να ζησετε
Εμεις ακριβως σημερα γιναμε 6 μηνων ειμαι πολυ συγκινημενη οταν σκεφτομαι πριν 6 μηνες....
και τωρα ειναι στο μισο πρωτο χρονο της ζωης του καρδουλα μου » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 49454

Κι εγω το ιδιο σκεφτομαι..ποτε περασαν 8 μηνες...θα χρονισει κ χαμπαρι δε θα παρω..πρεπει να αρχισω να σκεφτομαι κ γενεθλια...κοριτσια εσεις που εχετε απο 2 κ πανω τι κανατε οταν χρονισε το πρωτο παιδι σας, εννοω κανατε παρτυ ή μαζευτηκε μονο η οικογενεια...να παιρνω ιδεες!!!

Εγώ παιδιά θυμάμαι τα πρώτα γενέθλια της Μαρκέλλας που είχα καλέσει ένα σωρό κόσμο...και σκέφτομαι τώρα: τα πρώτα του γενέθλια το μωρό ούτε θα τα χαρεί ούτε θα τα θυμάται...τα δεύτερα όμως? Οπότε σκέφτηκα τα πρώτα να τα κάνουμε στη γιαγιά εμείς κι εμείς...και τα δεύτερα να κάνω beach party μια που είναι γεννημένος 2 Ιουλίου!

mama_sto_synnefaki έγραψε:Ποπο τι ωραίο παιδάκι! Κι η πλάκα είναι ότι φαίνεται 100% αγοράκι Wink

Ζέτα πώς είναι τα μικρά??

Να σας ρωτήσω κάτι αν επιτρέπεται? 'Ολες σας και πιο πολύ αυτές που δουλεύουν και τ'αφήνουν κάθε μέρα Sad

Τα αφήνετε καθόλου πχ κανένα βράδυ να βγείτε ή και κανένα σαββατοκύριακο?? Αν όχι οι άντρες σας δεν διαμαρτύρονται (χωρίς να θέλω να γίνω αδιάκριτη)? Θέλει προσοχή κι αυτό διότι για να πάει καλά ο γάμος πρέπει να τα σκέφτεσαι και κάτι τέτοια... Αν παλι ναι δεν έχετε συνεχώς στο μυαλό τη σκέψη πχ αχ το αφήνω που το αφήνω κάθε μέρα για δουλειά, να του στερήσω τη μαμά του και το βράδυ/σαββατοκύριακο? Ααααααχ!!!

'Ασχετο... μην πάτε στο... επίκαιρο θέμα καλύτερα, έχει ξεφύγει εντελώς η κατάσταση...

Εμένα με παρακαλάει να τον αφήσω να πάμε καμια βόλτα έξω...εγώ έχω γίνει κολλημένη μαζί του...Άλλα τον αφήνω πχ να πάω σε πρόβα ή αν θέλω να βγω έξω, κανονικά...Δε γίνεται αλλιώς... Δε λειτουργούμε σωστά μετά...

kastoria έγραψε:Εγω σχεδον καθε σαββατο τον αφηνω στην μαμα κ τον παιρνω Κυριακη, καλο ειναι ενα brake να μην ειναι κι αυτος συνεχεια κολλημενος πανω μου, να μαθει να κοιμαται κι αλλου, οχι οτι βγαινουμε καθε σαββατο (μακαρι να το καναμε)!!
Ο Χρηστος 1 φορα μου ειπε αφου δεν θα βγουμε τι τον στελνεις κατω, η απαντηση μου ηταν θα ξυπνας εσυ για την πιπιλα αποψε το βραδυ κ θα σηκωθεις το πρωι για γαλα κ να αλλαξεις παμπερς?? και φυσικα δεν ξαναμιλησε...ας κοιμηθω κι εγω ενα βραδυ σερι!!

Αχ μάχη πολύ γέλασα, κι εμένα ο δικός μου όταν μου κάνει καμιά τέτοια κουβέντα και τον ταπώνω έτσι το βουλώνει, είναι από τις λίγες φορές που πραγματικά τον βλέπω που δεν ξέρει τι να απαντήσει!

Φαγητό δεν έφαγε καλά (είναι δυνατόν να του αρέσει το φαι μόνο όταν είναι παγωμένο ρε κορίτσια?), γκρίνια έχει πάρα πολλή, και νύστα έχει μπόλικη...ας είναι επιτέλους κανα δόντι να αρχίσουμε να ηρεμούμε...

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι καλη πεθερα εχεις!!!! Very Happy

Μαρακι μου ειναι ζορι οταν ειναι μακρια οι γονεις, εμενα δουλευουν κ μονο τοτε μπορουν να τον βλεπουν οποτε θελουν κι αυτοι το μωρο εκει, δεν ειναι οτι τους το φορτωνω!!
Βεβαια οταν θα κανει κ η αδερφη μου να δω ποιος θα προλαβαινει ή οταν κανω δευτερο...

να σας πω να γελασετε..προχθες το βραδυ ειπαμε να θυμηθουμε πως γινονται τα παιδια με τον αντρα μου κ πανω στα φιλια κ τις αγκαλιες ακουμε ...αγελαδα μουυυυυ ...γουρουνακι οιγκ οιγκ!!!
Κατουρηθηκαμε να γελαμε κ φυσικα δεν καναμε τπτ γιατι ο μικρος ειχε αρχισει να κουνιεται δεν βολευοταν κ ακουμπουσε ενα παιχνιδακι με ζωα που εχει στο πλαι, ε με τα γελια μας ξυπνησε εντελως!!!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ετσι ειναι Χρυσα μου για ολα εχουν αποψη στα ζορια ομως κανουν τους κινεζους!!!

ωραια ιδεα το beach party εμεις ειμαστε μαιο οποτε δε μπορουμε!!

mama_sto_synnefaki

mama_sto_synnefaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βιβή τι έγινε με το μικρουλάκι σου τελικά, όλα καλά?

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama_sto_synnefaki έγραψε:Βιβή τι έγινε με το μικρουλάκι σου τελικά, όλα καλά?

αυτο εγραφα κ εγω ειδα στο αλλο θεμα οτι πηγες γιατρο

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ τελικα ακυρωθηκεδιοτι εχουμε πυρετο τωρα κοιμαται ειχε 39.6 .τιιωση κυκλοφορει βρε κοριτσια τωρα?

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!
Πήγαμε στο γιατρό, το φυσηματάκι της είναι μεγάλο, ίσως χρειαστει χειρουργείο, αλλα όχι άμεσα --πρεπει πάντως να το παρακολουθούμε.

Στο άλλο θέμα, από τη μια μερια μου κάνει εντυπωση η διαθεση μερικων για ξεκατινιασμα.
Από την άλλη ομως, πήρα πολλά π.μ απο κοπέλες που ρωτησαν με ενδιαφερον και ηθελαν να μου πουν την δικη τους εμπειρια...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!
Πήγαμε στο γιατρό, το φυσηματάκι της είναι μεγάλο, ίσως χρειαστει χειρουργείο, αλλα όχι άμεσα --πρεπει πάντως να το παρακολουθούμε.

Στο άλλο θέμα, από τη μια μερια μου κάνει εντυπωση η διαθεση μερικων για ξεκατινιασμα.
Από την άλλη ομως, πήρα πολλά π.μ απο κοπέλες που ρωτησαν με ενδιαφερον και ηθελαν να μου πουν την δικη τους εμπειρια...


αχ βρε βιβη μην στεναχωριεσαι αφου παλευετε δοξα το θεο να λεμε μκαρι ν μην υπηρχε γμτ μεστεναχωρησες τωρα

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toutounaki έγραψε:Κορίτσια μου γλυκά καλησπέρα!
Πήγαμε στο γιατρό, το φυσηματάκι της είναι μεγάλο, ίσως χρειαστει χειρουργείο, αλλα όχι άμεσα --πρεπει πάντως να το παρακολουθούμε.

Στο άλλο θέμα, από τη μια μερια μου κάνει εντυπωση η διαθεση μερικων για ξεκατινιασμα.
Από την άλλη ομως, πήρα πολλά π.μ απο κοπέλες που ρωτησαν με ενδιαφερον και ηθελαν να μου πουν την δικη τους εμπειρια...

πωπω το κεφαλι μου θα σπασει!ολη μερα το εχω ανοιχτο και δε μπορεσα να σας διαβασω,ειχαμε κ διακοπη ρευματος και τρομαξε η λενια...μπηκα να δω της βιβης τα νεα-συγχωρεστε με κοριτσια...βιβη μου μη στεναχωριεσαι!θα περασει μονο του θα το δεις!
ειδα και ο γιωργος της ποπης ειναι αρρωστουλης!περαστικα!
τα υπολοιπα αυριο θα σπασει το κεφαλι μουουουουουου.................

toutounaki

toutounaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικά Ποπάκι μου (στο Γιωργάκη μας) και σ' ευχαριστω.
Ευάκι, σε αυτό ελπίζουμε κι εμείς. Και η παιδίατρος τωρα μονο την άκουσε; Τόσες φορες την εχει εξετάσει...
Πάντως έχουμε ελπίδες να ιαθεί κι από μόνο του, αλλά ελπίδες μόνο... Crying or Very sad

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=187635&catid=4 για ρηξτε μια ματια εδω



να στε καλα βρε κοριτσια

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
toutounaki έγραψε:Περαστικά Ποπάκι μου (στο Γιωργάκη μας) και σ' ευχαριστω.
Ευάκι, σε αυτό ελπίζουμε κι εμείς. Και η παιδίατρος τωρα μονο την άκουσε; Τόσες φορες την εχει εξετάσει...
Πάντως έχουμε ελπίδες να ιαθεί κι από μόνο του, αλλά ελπίδες μόνο... Crying or Very sad

Βιβή μου μαλλον το ίδιο έχουν τα κοριτσάκια μας.. Μην ανησυχείς. δεν είναι τίποτα ανησυχητικό. Αυτό μπορεί να μην το πάρεις καθόλου χαμπάρι. εμάς το κατάλαβαν στην εντατική όταν ήταν. Το πιο πιθανό είναι να κλείσει. Θέλει παρακολούθηση από δω και περα. Πόσα χιλιοστά είναι το άνοιγμά σας; εμάς 7. Εύχομαι και για τα δύο τα μικράκια μας να κλείσει όσο περνούν τα χρόνια και να μην χρειαστούν επεμβασούλα.
Πάντως μου είπε η παιδοκαρδιολόγος που την εξέτασε στην Πάτρα ότι σε αυτή την ηλικία συνήθως δεν γίνεται εύκολα αντιληπτό με απλή εξέταση ακροαστικών.
Από βδομάδα θα πάμε και σε εναν καθηγητή παιδοκαρδιολογίας εδώ στα Γιάννενα στο Παεπιστημιακό να τη δει, γιατί από δω και πέρα θα την παρακολουθεί αυτός.
Κορίτσια μου δεν πρόλαβα να σας διαβάσω, μπηκα να δω τι έγινε με το μικράκι της Βιβής.
Καλό βράδυ σε όλες και θα τα πούμε αύριο.

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πόπη περαστικά στον Γιωργάκη σου. Βιβή μου όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου, η ξαδερφούλα μου γεννήθηκε με φύσημα και το παρακολουθεί μέχρι σήμερα που είναι 22 χρονών και είναι όλα οκ. Μια χαρά θα είστε.

Εμείς μετά από τρείς μέρες απίστευτης γκρίνιας, κλάματος, διαρροιών, συγκάματος και μαραθωνίων θηλασμών αποκτήσαμε το πρώτο μας δοντάκι .. » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 654316 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 654316 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 654316 Ελπίζω να ησυχάσουμε λίγο τώρα γιατί τα είδα όλα. cyclops cyclops cyclops Εύχομαι πολλά πολλά δοντάκια σε όλες και χωρίς πόνο..

Ri@

Ri@
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια!
Περαστικα στα μωρακια που ειναι αρρωστουλικα....
toutounaki καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις... Ηρεμησε ολα καλα θα ειναι και δεν θα χρειαστει τιποτα!
Το ιδιο συνεβη και με τον γιο μου που ειναι στα 12 τωρα... Αλλα και η μικρη μου εχει φυσημματακι...
Απλα το παρακολουθουμε...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavi έγραψε:Πόπη περαστικά στον Γιωργάκη σου. Βιβή μου όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου, η ξαδερφούλα μου γεννήθηκε με φύσημα και το παρακολουθεί μέχρι σήμερα που είναι 22 χρονών και είναι όλα οκ. Μια χαρά θα είστε.

Εμείς μετά από τρείς μέρες απίστευτης γκρίνιας, κλάματος, διαρροιών, συγκάματος και μαραθωνίων θηλασμών αποκτήσαμε το πρώτο μας δοντάκι .. » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 654316 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 654316 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 654316 Ελπίζω να ησυχάσουμε λίγο τώρα γιατί τα είδα όλα. cyclops cyclops cyclops Εύχομαι πολλά πολλά δοντάκια σε όλες και χωρίς πόνο..


οοοοοο συγχαρητηρια μπραβω μπραβω εισ ανωτερα


μηπως ετοιμαζεται κ τ δικο μασολο τσιιρζει κ κλαιει κ αμα τησ παρει τ παιχνιδι ο γιωργος κλαιει .προσπαθει ν σηκωθει η δικια μ 7 μηνων και ανησυχω πολυ απο τοσο νωρις

mamavi


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μπεμπα2012 έγραψε:
mamavi έγραψε:Πόπη περαστικά στον Γιωργάκη σου. Βιβή μου όλα θα πάνε καλά κορίτσι μου, η ξαδερφούλα μου γεννήθηκε με φύσημα και το παρακολουθεί μέχρι σήμερα που είναι 22 χρονών και είναι όλα οκ. Μια χαρά θα είστε.

Εμείς μετά από τρείς μέρες απίστευτης γκρίνιας, κλάματος, διαρροιών, συγκάματος και μαραθωνίων θηλασμών αποκτήσαμε το πρώτο μας δοντάκι .. » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 654316 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 654316 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 16 654316 Ελπίζω να ησυχάσουμε λίγο τώρα γιατί τα είδα όλα. cyclops cyclops cyclops Εύχομαι πολλά πολλά δοντάκια σε όλες και χωρίς πόνο..


οοοοοο συγχαρητηρια μπραβω μπραβω εισ ανωτερα


μηπως ετοιμαζεται κ τ δικο μασολο τσιιρζει κ κλαιει κ αμα τησ παρει τ παιχνιδι ο γιωργος κλαιει .προσπαθει ν σηκωθει η δικια μ 7 μηνων και ανησυχω πολυ απο τοσο νωρις

Πολύ πιθανό Πόπη, εμένα έκλαιγε με τα παιχνίδια στο στόμα γιατί και αυτά την πονούσαν .. Ευχαριστούμε και εδώ και δίπλα Smile

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Bικουλα μεγεια το δοντακι!!!!!! κι εμενα ειχε βλενα σημερα στα κακακια,λες να ετοιμαζει κανα δοντι ή να'ναι κανα κρυωμα;παντως απο γκρινια αλλο τιποτα...

Ποπακι περαστικα σας!!!

Βιβη μου στεναχωριεμαι τωρα για σας..αλλα ακου τη Λια.κι εγω εχω ακουσει πολλες περιπτωσεις που εχουν αυτοϊαθει.μη σκας τωρα γι αυτο,ειναι κτ που το ξερεις κ θα το παρακολουθεις.

με το αλλο θεμα τι εγινε;βγαινει ενοχη η κοπελα;δε μπορω να παρακολουθησω το θεμα γτ μαλλιοτραβιουνται.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=187635&catid=4

αχ ρηξτε μια ματια εδω δεν ξερουμε πια τι ν πιστεψουμε ολο βγαζουν κ βγαζουν

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια καλησπέρα!
Όλο αυτό με το μωράκι με έχει συγκλονίσει απίστευτα!
Όλη μέρα το σκέφτομαι!
Πόσο πολύ μπορεί να πόνεσε; Πόσο μόνο του μπορεί να αισθάνθηκε στην εντατική; Πόσο μπορεί να εκληπαρούσε για βοήθεια; Και αυτήν η μανούλα, πόσο μπορεί να πονάει τώρα; Πήρε το άψυχο κορμάκι του στα χέρια... Πως μπορεί να νιώθει; Το θελε μήπως; Αβάσταχτος ο πόνος της σαν μάνα! Πώς θα γυρίσει πίσω με άδεια αγκαλιά, σε ένα άδειο σπίτι αντικρίζοντας τι; Ένα σπίτι που κάποτε έχε ένα μωρό; Κάποτε έιχε ζωή; Την άδεια κούνια του; Πώς να μυρίσει άραγε ξανά την μυρωριά από το κορμάκι του πάνω στα ρουχάκια του;
Δεν ξέρω...
Πόσο δύσκολο είναι όλο αυτό...
Καμια μας δεν μπορεί να την καταλάβει και μακάρι ποτέ να μην μπορέσει...
Ώρες ώρες μου 'ρχετέ στο μυαλό η συγχωρεμένη η γιαγιά μου, που λίγο πριν την κηδεία του πατέρα μου έιχα κατέβει στο σπίτι της να την βοηθήσω να ετοιμαστεί και μου είχε πει κλαίγοντας ότι τώρα είμαι ορφανή... Και μου κακοφάνηκε... Λίγο αργότερα, στην εκκλησία, στην επικήδειο ακολουθεία, όλοι κλαίγαμε, αλλά μόνο εκείνη- ως μάνα- πήρε μια καρέκλα και κάθισε και χάιδευε κλαίγοντας το κεφάλι του πατέρα μου...
Τότε κατάλαβα ότι για την ίδια ήταν ακόμη πιο δύσκολο...
Εγώ ήμουν η ορφανή, αλλά εκείνη είχε μείνει χωρίς παιδιά..........

Δεν ξέρω, κορίτσια...
Όλο αυτό με έχει καταρακώσει...
Σκέφτομαι συνεχώς αυτό το μωράκι- τόσο όμορφο- πόσο άδικο είναι που δεν πρόλαβε να ζήσει...
Και η δόλια η μανούλα του, που δεν μπορεί να την κρίνει κανείς για τιποτα, πόσο πολύ μπορεί να πονάει...

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=187593&catid=6
ρηξτε και εδω πραγματικα δενααντεχω αλλο μ αυτο το θεμα


http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=187374&catid=6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις