Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπηκα να σας καλημερισω!!!τι κανετε?

μαρακι μ μην στεναχωριεσαι ναι?να δεις τι θα γινει οταν αρχισουν κ σηλωνονται για να περπατησουν!!ασε στην ακρη τις τυψεις!!

ποπη αν τα κανει τωρα αυτα φαντασου τι θα γινεται σε λιγο καιρο..
κ συμφωνω με την ελμπονο οπως ειπα κ χθες το βραδυ,ας την αφησουμε την ομαδα κ να μαστε μονο εδω..
κ χθες μωρε ακομα δεν ειχε σχολασει ο νικος...τα παιδια ειχα παει για να κοιμησω...

χρυσα μ με την καλη της την καρδια το εκανε καλη μ,εσενα σκεφτηκε ναι?δεν πειραζει βγαλε τωρα το γαλα μιας κ εφαγε κ βαλτο καταψυξη...

ελενη κουραγιο μανα!!!


εγω τρεεεεεεχω!!!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι,ευτυχως ηταν χαμηλα κ ειχα το χαλι αλλα βρηκε λιγο στο τραπεζακι..ευτυχως ουτε κοκκινισε το κεφαλακι,ουτε καρουμπαλο,μονο που φοβηθηκε κι εκλαψε.
Βιβη μου,σε μια εξεταση π μου ειχε κανει καρδιολογος με αυτα που σου κολλανε,σα βεντουζες κ με στηθοσκοπιο,τωρα δεν ξερω με ποιο απο τα δυο με καταλαβε. καλο κουραγιο Βιβη μου τωρα με τη δουλεια..
Χρυσα μου χαλαρωσε κ οπου ολες οι φορες αλλη μια.παει εγινε..
ευτυχως η μικρη ξανακοιμηθηκε κ κοιμηθηκα κι εγω λιγο γτ το βραδυ ειχε εκνευρισμο κ δεν την επαιρνε ο υπνος με τπτ.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για καλό το έδωσε ρε κορίτσια ναι...άλλα της έχω πει ρητά...όταν είμαι στο σπίτι και να κοιμάμαι θα με ξυπνάς για να θηλάζω...δε θα χαραμίζεις το γάλα που το έχω για έκτακτες περιπτώσεις...Το βγάζω με δυσκολία ( μου παίρνει χρόνο και κόπο) και δεν το έχω για πέταμα. Αυτή πρόλαβε και του το έδωσε πέντε λεπτά πριν ξυπνήσω...και στην τελική εκεί που ήθελε να κοιμηθώ και ξύπνια έμεινα, και να κάνω αποστειρώσεις και άλλο ένα σαραντάλεπτο να βγάλω το γάλα που δεν έφαγε το μωρό....Δλδ εκεί που ήθελε να με βοηθήσει και δεν με βοήθησε και δουλειά παραπάνω μου έβγαλε...γιαυτό τρελαίνομαι...γιατί έχουμε ξαναμαλώσει γιαυτό το θέμα και πάλι το χαβά της...Που θα μείνω εγώ με 3 ώρες ύπνο μέχρι τι ώρα το βράδυ θα κοιμηθεί και αν κοιμηθεί ο μικρός, δεν την νοιάζει?

Μπεμπέκι μου λίγο το κακό...Να μην στεναχωριέσαι...

Θα σκάσω γαμώτη μου, θα σκάσω.

529» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 Empty . Σαβ Ιαν 26, 2013 1:01 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MPEMPEK μου μην στεναχωριεσαι.ευτυχως δεν χτυπησε πολυ και ηταν και χαμηλα.<οχι σαν και μενα την αχρηστη>!!τεσπα..χρυσα μαλλον εχεις δικιο αφου το εχεις χιλιοπει στην μαμα σου,αλλα για καλο το εκανε για να μην σε ξυπνησει,και φταιει και η κουραση σου που τα "παιρνεις" πιο ευκολα.χμ δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω..

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τωρα π ξυπνησε φαινεται μια ροζ γραμμουλα,οχι αιμα,το σημαδι απ το χτυπημα » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 534787 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 534787 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 534787δεν εχει καρουμπαλο ομως..ουφ τι εκανα;;παντως ειναι ευδιαθετη.

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Χρυσα μ καταλαβαινω τι λες.. πες να στον φερνει στο κρεβατι να θηλαζεις στο ξαπλωτο.

532» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 Empty . Σαβ Ιαν 26, 2013 1:18 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπεκ και συ να χτυπουσες θα ειχες σημαδακι.αφου ειναι ευδιαθετη μην αγχωνεσαι,εδω δεν επαθε τιπτοα η δικια μου!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marialat έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια μου!!!

Μάχη έχω να σου πω ότι τα παιδιά μας μοιάζουν απίστευτα! Μόνο στο στόμα διαφέρουν έτσι όπως τα είδα... Άσε που ο Άγγελος γελούσε με την φωτο...

Σοβαρα????χαχαχαχα κ ο δικος μου γςλαει αν βλεπει φωτο απο μωρα δε ξερω πως τους φαινονται, αλλα κ τα μουτρα του που τα βλεπει στον καθρεφτη παλι γελαει!!!!

Μαρακι μου μη στεναχωριεσαι, εγω προχθες τον προλαβα 1 εκατοστο πριν το κεφαλι του πιασει πατωμα, για να μη πω για εκεινη τη φορα που επεσε κ τον ετρεχα στη γιατρο....αλλα δεν παθαινουν τπτ!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω κοριτσια μου!
θελω να μας ετοιμασω σιγα σιγα κ για το χωριο,θα φυγουμε σημερα μαλλον.εφαγε σχεδον 90 γρ φρουτοκρεμα τωρα.

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να πω καλημέρα;;; Μεσημεριασε!!!

Τι μου κανετε?
Μαράκι δεν θα ναι τιποτα η γραμμούλα.Μαλλον απο την τριβή που έπεσε, αν είναι ροζ. Εμένα προχθες κοιμοταν ενω θηλαζαμε και τον πηγαινα στο κρεβατι του και του χτυπησα το κεφαλι στο πομολο της πορτας, αλλα δεν εκλαψε και συνεχισε τον υπνο του. Και σαν να μην εφτανε αυτο την επομένη οπως τον αλλαξα τον πηρα αγκαλια απο την αλλαξιερα και μονος του εσκυψε και χτυλησε στον τοιχο. Τι να κανουμε; Θα τα χουμε κι αυτα...

Οι μυξουλες μας ειναι καπως καλυτερα αλλα εχουμε βηχαλακι και οταν κοιμαται χουρχουριζει, αλλα δεν το ακουω απο το στηθος του. Μαλλον απο τη μυτη του ακουγεται... Ξυπνησε μονο μια φορα το βραδυ, οποτε υποθετω οτι ειναι καλυτερα.... Εσεις τι λετε; Πρωτη φορα αρρωσταίνει και λιγο τα χρειαστηκα!

Α! Σημερα εχει γενεθλια η νονα του και χθες τον εβγαλα φωτο με ενα χαρτι με ευχες για χρονια πολλα και της εστειλα στις 12 το βραδυ μην. Σημερα το πηρε και με πηρε συγκινημενη... Τωρα την περιμενω απο δω..

Αχ, Μάχη μου, νομιζω όλα τα ιδια κανουν! Κι εμας στον καθρεφτη ξεκαρδίζεται απο 2 μηνων μωρακι. Και η γιαγιά μου και η θεία μου φρικαρουν κια μου λενε να μην τον βαζω, γιατι θα αργησει να μιλησει ή θα κάνω γρήγορα δευτερο » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 606100 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 966307

Σήμρα δεν εφαγε την φρουτοκρεμα, αλλα θα του ξαναδωσω το βραδυ, μηπως δεν πεινουσε ή απο το μπουκωμα... Δεν τον πιεζω...

marialat

marialat
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγω νομιζω ότι απο δω θα τα λεμε καλυτερα και ολες μας... Αλλωστε η κατασταση ηδη εχει ηρεμησει και απλα μπορουμε να αδιαφορουμε για τους παρεισακτους και να μην απανταμε...
Γνώμη μου Rolling Eyes

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πωπωππωπωπωπωπ χτυθπησε η δικια μ στο τραπεζακι εκανε μελανια θεε μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φτου φτου στα παιδακια μας!!τι παθαν ολα μωρε;
ετοιμαζομαστε κοριτσια κ φευγουμε.καλο Σ/Κ να εχουμε ολες μας!
τη χορτοσουπα παλι τζιφος..χειλη σφραγισμενα..
φιλακιαααα!!!

lia30


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elbono έγραψε:ααα για την ομαδα μας,εγω λεω να παραμεινουμε εδω,αφου ουτε το Μαρακι ουτε η Λια νομιζω εχουν fb!γνωμη μ βεβαια αν αποφασισετε θα ακολουθησω!

Εγώ έχωωωω!!! Και είπα να κάνει και η Μαρία, συζύγου επιτρέποντος,κλειστό προφίλ, για να μην ζηλεύει κι όλας ο σύζυγός!!

Καλησπέρα κορίτσια μου! Μπήκα πεταχτά να δω τι κάνετε και να πω ένα γεια, περιμένω την κολλητή μου να έρθει από δω σε λίγο!!
Τελικά τι θα κάνουμε με το fb?? Καταρχήν πρέπει να σας κάνω φίλες (είτε κάνουμε γκρουπ ειτε όχι)!!
Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα και άμα δεν με προλάβει η φιλενάδα ξαναέρχομαι

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chrissa mastorogianni ειμαι εγώ λία μου μια αλλοπαρμένη ξανθιά με ένα μικρόφωνο κάνε με add...

Ο μικρός πολύ κλάμα ρε κορίτσια, πολλή ανησυχία τι θα κάνουμε πάλι απόψε, πάω το μεσημέρι νακοιμηθώ που κοιμόταν, μόλις έκλεισα τα μάτια δώστου γοερό κλάμα , πάλι όλοι στο πόδι, τι νύχτα θα περάσουμε θέε μου πάλι....με τον τάσο εξακολουθούμε το σκότωμα...δεν μπορώ άλλο τα νεύρα μου κομμάτια...

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι έγινε ρε κοριτσούδες μεταφερθήκαμε στο φεις κι εδώ το παρατήσαμε? Ώρα ελλάδος 4 το πρωί κι εγώ άυπνη. Το μωρό κοιμάται ήσυχα σήμερα άλλα η υπερεντασή μου δεν έχει τέλος...Πήρα κατά τις 2 μισό λεξοτανίλ, κοιμήθηκα κανα μισάωρο και μετά ξύπνησε ο μικρός...Από τότε βρυκολακιάζω....Μού ρχεται από τα νεύρα μου να βρω καμιά γωνία και να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο.

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σε ολους
ο γωιργος ξεραθηκε 9.30.σηκωθηκε κατα της 2.30 ξανα κοιμηθηκε σε 10 λεπτα .
η μικρη τελευταιο γευμα 8κοιμηθηκε 10 τ βραδυ ξυπνησε 6 τ πρωι
αρε χρυσα κατι πρεπει ν κανουμε οσες δεν κοιμουντε ν ξεκουραστειτεν σκεφτουμε κατι.
καποια εχε πει τ δημητριακα της νουνου δεν θυμαμαιπως τ λενε αμα δοκιμαζες .ολοι κοιμουντε εκτος απο μενα κ την μικρη

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!!!τι κανετε????εμεις κλασικα αυπνοι!!!!τι νουνου κοιμαμαι σκατα........τιποτα!!!!!

ερωτηση?αν γραψω στην ομαδα στο φβ το βλεπουν ολοι οι φιλοι μου ή μονο εσεις????

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενη μονο εμεις ειναι μυστικη ομαδα χιιχιχιχιχ

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπεμπα2012 έγραψε:ελενη μονο εμεις ειναι μυστικη ομαδα χιιχιχιχιχ

οκ γιατι καποιοι απο τους "φιλους"μου δεν θελω να βλεπουν!!!

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που ειστε ρε κοριτσια σημερα???????????

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
marialat έγραψε:

Αχ, Μάχη μου, νομιζω όλα τα ιδια κανουν! Κι εμας στον καθρεφτη ξεκαρδίζεται απο 2 μηνων μωρακι. Και η γιαγιά μου και η θεία μου φρικαρουν κια μου λενε να μην τον βαζω, γιατι θα αργησει να μιλησει ή θα κάνω γρήγορα δευτερο » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 606100 » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 966307

Σοβαρα!!!! δεν το ηξερα!!! » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 606100

Καλημερα!!!!

Πηρα μια αποφαση τις τελευταιες μερες, κατ'αρχην να σας πω οτι δεν ειμαι ατομο που του βαζεις ορια, δεν ειμαι ατομο του πρεπει κ δεν ειμαι ατομο που συμπεριφερεται με λογικη, ειμαι πολυ συναισθηματικη κ φυσικα αυτο δεν ειναι προς οφελος!!!

Τελοσπαντων για να μη μακρυγορω, εχω οιστρο σημερα, αποφασισα να ξεκινησω διατροφη κ να την τηρω κατα γραμμα,οσο μπορω!
Ειχα ξαναρχισει 8 μηνες πριν το γαμο αλλα δεν μου κατσε, εκανα 2-3 μηνες κ τα παρατησα γιατι τοσο μυαλο ειχα.
Αλλα κοριτσια δεν παει αλλο η κατασταση, ειμαι 96 δεν εχω ρουχα, φοραω της εγκυμοσυνης, δεν εχω αυτοπεποιθηση, ολοι με κοιτανε λες κ με λυπουνται, θελω να ξαναγινω τουλαχιστον 70 οσο ημουν πριν 4 χρονια θελω να ξαναβρω τον εαυτο μου!!!!
Με τον αντρα μου ειμαι πολυ θυμωμενη χθες κοιμηθηκα στον καναπε!!!
Εστειλα τον μικρο στη μαμα κ ηθελα να βγω.τελικα βρισκομαστε με την αδερφη μου κ τον ξαδερφο μου κ παμε 7 ηωρα για τσιπουρακι, στις 9 φυγαμε, εγω ηθελα να συνεχισω το βραδυ μου εξω, αυτος οχι εριξα εναν καυγα στο αυτοκινητο γιατι μονη μου τσακωνομαι παντα κ γυρισαμε σπιτι!Εκατσα στο μπαλκονι ηπια κ καπνισα εναν σκασμο πηρα την κουμπαρα μου να πω τον πονο μου ειπαμε να βγουμε το αλλο σαββατο νωρις κ οσο επινα κ φουντωνα μπηκα μεσα του λεω θα κοιμηθεις στον καναπε, δεν ειπε λεξη, αλλα επειδη κρυωσα στο μπαλκονι μπηκα μεσα κ τον εστειλα στο δωματιο για να κατσω στο τζακι να συνεχισω το πιωμα μου!!!

Αυτα!!! ειμαι παρα πολυ θυμωμενη κ σημερα,με πειραζει γιατι σκεφτεται τον κωλο του μονο, τελοσπαντων!!!!

σας ζαλισα κυριακατικα...

548» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 Empty . Κυρ Ιαν 27, 2013 1:44 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καστορια μου και πολυ καλα θα κανεις που αρχιζεις διατροφη.θα νιωσεις πολυ καλα με τον εαυτο σου.μην τα παρατησεις.κ γω ειμαι σε διατροφη και ηδη νιωθω πολυ καλα και πιο αναλαφρη και γεματη ενεργεια!δεν θα τα παρατησω με τιποτα!ειμαι 93 κιλα τωρα,ξεκινησα την προηγουμενη τριτη απο 95.βεβαια ειμαι και ψηλη,1.78 αλλα δεν παυω να ειμαι στρουμπουλω!θελω να γινω ξανα 68 με 65.εχω δρομο πολυ.γραφουμε και στο θεματακι "διαιτα τωρα" αν θελεις να γραφεις και συ!

kastoria

kastoria
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ! βρε κριστι μου τι τραβαμε!!!
Ειμαι λιχουδω μωρε αυτο με χαλαει...τελοσπαντων, το καλο ειναι οτι το χω παρει αποφαση κ ελπιζω μεχρι το καλοκαιρι να τα χασω. » Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 417472

550» Μανουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2012 #9 - Σελίδα 22 Empty . Κυρ Ιαν 27, 2013 2:01 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιο λιχουδω απο μενα δεν νομιζω να υπαρχει Razz !εγω παντως μονο τις 3-4 μερες πεινουσα,μετα συνηθισα,αποτοξινωθηκε και το σωμα μου απο λιπαρα και γλυκα και τωρα δεν ζηταει γλυκα!να ξερεις οτι οσο πιο πολλα λιπαρα και γλυκα τρωμε τοσο πιο πολυ τα ζηταει το σωμα μας!εχω πεισμωσει!θα τα καταφερουμε μωρε γιατι ειμαστε και νεες και το οφειλουμε στον εαυτο μας!αν δεν μας νοιαζει απο τωρα η εικονα μας και η υγεια μας στα 50 πως θα ειμαστε??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις