Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τρι Ιαν 22, 2013 10:37 am

theodwra

theodwra
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ένα συλλυπητήρια θέλω να πω και εγώ στην Μανούλα που έχασε το αγγελούδι της Είμαι και γώ φρέσκια μανούλα και δεν μπορώ να φανταστώ σε πόσο πόνο έχει μέσα της . . . !!!! Ειλικρινά με στεναχώρησε πολύ το θέμα!!!!

2. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τρι Ιαν 22, 2013 10:41 am

????????


Επισκέπτης
υπαρχει θεμα κοπελα μου που γραφουμε

να εισαι καλα που σκεφτηκες τη μανουλα.....

http://forum.eimaimama.gr/t17130p340-topic#645304

3. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:29 am

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συλλυπητήρια και απο εμένα για ακόμη μια φορά είδα ότι έκλεισε και το άλλο θέμα που αναφερόταν στην μανούλα που έχασε το αγγελουδι της τόσο πρόωρα. Μήπως είχαμε κανένα νέο της σήμερα για το πως ειναι και αν πήγαν κάποιοι δικοί της κοντά της;

4. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:32 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειναι ο πεθερος της κ η κουνιαδα της μου ειπε το πρωι...

σε κανα 2ωρο θα παω κ εγω κ θα μεταφερω την συμπαρασταση ολων


σας ευχαριστω!

5. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:40 am

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευτυχώς θα ήθελα να της μεταφέρεις μια μεγάλη αγκαλιά ειναι η πρώτη φορά που επηρεάζομαι τόσο απο ένα τέτοια γεγονός ίσως γιατί το παρακολουθώ απο την αρχή και για αυτό και έγινα μέλος γιατί πραγματικά πίστευα πως θα εξελιχθούν αλλιώς τα πράγματα! Τέλος πάντων για να μην λέω πολλα καντης μια μεγάλη αγκαλιά και ότι η καρδιά και η σκέψη πολλών απο μας ειναι δίπλα της!

6. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:40 am

elfoula

elfoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
συλληπητήρια και απο μένα σε αυτή τη μανούλα!! πραγματικά εχω συγκλονιστεί!! καλή δύναμη και καλό κουραγιο εύχομαι στην οικογενεια!

https://www.facebook.com/MyFairyland.gr

7. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:46 am

halla

halla
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Χτες το πρωι κάτι άκουσα στη δουλειά για ένα μωράκι 33 ημερών και δεν έδωσα πολύ βάση. Σήμερα μέσω ενός link μπήκα στι forum και διάβασά όλες τις σελίδες και την ιστορία της Μαρίας. Κοιμήθηκα στις 4 το πρωί γιατί από την αγωνία δεν μπορούσα να σταματήσω να διαβάζω τα ποστ. Τελικά το τέλος δεν ήταν αυτό που θα θέλαμε όλοι. Το μωράκι ήρθε για λίγο στον κόσμο μας και επέστρεψε στην γειτονιά των αγγέλων. Εύχομαι συλλυπητήρια στους γονείς, ο χρόνος μόνο θα γιατρέψει τις πληγές.

8. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:49 am

LH


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συλληπητήρια...
Τον μόνο που μπορώ να κατηγορήσω είναι τον θεό...

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΣΤΟΥΣ MODERATOR:
Αν υπάρχει τρόπος βγάλτε την φωτο του μικρού από το άβαταρ της Μαρίας. Δεν είναι σωστό τώρα πιά να είναι σε κοινή θέα

9. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:50 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μα καλά, οι γονείς της "Καλής μαμάς Μαρίας" ,δεν έχουν πάει ακόμα ;
Ούτε ένας συγγενής από τη πλευρά της .
Εντύπωση μου κάνει.Ο πεθερός της και η κουνιάδα της.
Όλοι λένε ότι δεν είναι παντρεμένοι,πως είναι τότε ο πεθερός της και η κουνιάδα της ;
Συγνώμη δηλαδή αλλά αν είναι πείτε μας,έστω και με πολιτικό γάμο.

10. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:51 am

christina2006


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγινα και εγω μέλος του forum μονο και μόνο για να εκφράσω την συμπαράσταση μου στη μανούλα που έχασε το αγγελούδι της!!! Είμαι σαστισμένη και βαθιά πληγωμένη με αυτά που γράφονται για την μητέρα και εύχομαι σε αυτούς που την κατηγορούν να μην νιώσουν ποτέ τον πόνο της!
Μαρία είμαστε δίπλα σου, πονάμε με τον πόνο σου! Να ξέρεις οτι εισαι στο μυαλό μας και στη καρδιά μας.
Vetaki και τα αλλα κορίτσια που επικοινωνουν μαζί της αν υπάρχει κάποιος τρόπος να μπορούμε να βοηθήσουμε παρακαλούμε να μας τον πείτε!!!

11. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:53 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna_41 έγραψε:Μα καλά, οι γονείς της "Καλής μαμάς Μαρίας" ,δεν έχουν πάει ακόμα ;
Ούτε ένας συγγενής από τη πλευρά της .
Εντύπωση μου κάνει.Ο πεθερός της και η κουνιάδα της.
Όλοι λένε ότι δεν είναι παντρεμένοι,πως είναι τότε ο πεθερός της και η κουνιάδα της ;
Συγνώμη δηλαδή αλλά αν είναι πείτε μας,έστω και με πολιτικό γάμο.


Παρασκευή 1
Σάββατο 2
Κυριακή 3
Δευτέρα 4
Τρίτη 5
Τετάρτη 6

ΕΞΙ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΪ ΤΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ;

ΕΓΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ Ή ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΜΟΥ ,ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΙΩΣΗ ,ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ " ΠΕΤΩΝΤΑΣ "

ΑΠΛΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΔΗΛΑΔΗ ......

12. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 1:55 am

eleni2526


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν σεβεστε τιποτα ετσι????αν δεν σεβεστε τη Μαρια σεβαστιτε τουλαχιστον το μωρο που εφυγε

13. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 2:01 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eleni2526 έγραψε:δεν σεβεστε τιποτα ετσι????αν δεν σεβεστε τη Μαρια σεβαστιτε τουλαχιστον το μωρο που εφυγε


Επειδή σέβομαι το μωρό που "έφυγε", ακριβώς γι αυτό και ρωτάω αυτές τις τόσο απλές ερωτησούλες.

14. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 2:04 am

halla

halla
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ioanna_41 έγραψε:
eleni2526 έγραψε:δεν σεβεστε τιποτα ετσι????αν δεν σεβεστε τη Μαρια σεβαστιτε τουλαχιστον το μωρο που εφυγε


Επειδή σέβομαι το μωρό που "έφυγε", ακριβώς γι αυτό και ρωτάω αυτές τις τόσο απλές ερωτησούλες.
Βουλωσε το πια! Έλεος θες ψυχίατρο άνθρωπε μου;;; Μη μιλάς, σώπασε είναι τόσο δύσκολο; Δεν σέβεσαι τίποτα; Κλείστο πια το ρημάδι που όλο βλακείες λέει! Δυο γονείς χάσανε το μωρό τους κι εσύ μια σοβαρή κουβέντα δεν έχεις πει. Τοσο δύσκολο είναι να εκφράσεις τα συλλυπητήρια σου και να ΣΩΠΑΣΕΙΣ;;;

15. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty pio vlakas pethainis Τετ Ιαν 23, 2013 2:07 am

elennn


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
βρε μαλακα βουλωστο βρωμοστομα σου.μας ζαλισες.δεν εχεις να ασχοληθεις με τιποτα αλλο?σιχαμα
και σεις ρε διαχειριστες για ποιον λογο αφηνετε το σκουπιδι να βγαζει δηλητηριο?για τα κλικς?

16. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 2:10 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
halla έγραψε:
ioanna_41 έγραψε:
eleni2526 έγραψε:δεν σεβεστε τιποτα ετσι????αν δεν σεβεστε τη Μαρια σεβαστιτε τουλαχιστον το μωρο που εφυγε


Επειδή σέβομαι το μωρό που "έφυγε", ακριβώς γι αυτό και ρωτάω αυτές τις τόσο απλές ερωτησούλες.
Βουλωσε το πια! Έλεος θες ψυχίατρο άνθρωπε μου;;; Μη μιλάς, σώπασε είναι τόσο δύσκολο; Δεν σέβεσαι τίποτα; Κλείστο πια το ρημάδι που όλο βλακείες λέει! Δυο γονείς χάσανε το μωρό τους κι εσύ μια σοβαρή κουβέντα δεν έχεις πει. Τοσο δύσκολο είναι να εκφράσεις τα συλλυπητήρια σου και να ΣΩΠΑΣΕΙΣ;;;





ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΒΟΥΛΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΣΥ.
ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΕΚΦΡΑΣΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΣΥ "ΠΗΓΑΙΝΕΣ.ΕΓΩ ΕΡΧΟΜΟΥΝ"

ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΛΛΟ

ΑΝΤΙΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΠΡΩΤΟΔΙΚΩΝ ΚΩ
ΗΛΙΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ

22420 26019

ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΩΪ ΠΡΩΪ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΙΣ ΤΕΘΛΙΜΕΝΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ .

17. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 2:11 am

annamicha


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ρε αντωνη εδω και μερες σε παρακολουθω και εχεις γινεις εκνευριστικος. ολα τα θεματα τα εχεις αχρηστεψει. ξεκιναμε ενα θεμα ολα καλα και μολις μπαινεις τα χαλας ολα. δεν εχω ορεξη να διαβαζω οτι βλακεια προερχεται απο σενα. ο τιτλος λεει συλληπητηρια και γραφεισ οτι κουταμαρα σου ερχεται στο ξερο σου το κεφαλι. τις αποριες σου αλλου να τις εκφρασεις και οχι εδω. λυπαμαι γιατι εισαι 46 χρονων και δεν εχεις αλλη ασχολια απο το να μπαινεις σε ενα φορουμ για μαμαδες.

18. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 2:11 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elennn έγραψε:βρε μαλακα βουλωστο βρωμοστομα σου.μας ζαλισες.δεν εχεις να ασχοληθεις με τιποτα αλλο?σιχαμα
και σεις ρε διαχειριστες για ποιον λογο αφηνετε το σκουπιδι να βγαζει δηλητηριο?για τα κλικς?


ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΜΩΡΗ ΣΚΡΟΦΑ
ΑΪ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΡΩΪ ΠΡΩΪ

19. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 2:13 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
annamicha έγραψε:ρε αντωνη εδω και μερες σε παρακολουθω και εχεις γινεις εκνευριστικος. ολα τα θεματα τα εχεις αχρηστεψει. ξεκιναμε ενα θεμα ολα καλα και μολις μπαινεις τα χαλας ολα. δεν εχω ορεξη να διαβαζω οτι βλακεια προερχεται απο σενα. ο τιτλος λεει συλληπητηρια και γραφεισ οτι κουταμαρα σου ερχεται στο ξερο σου το κεφαλι. τις αποριες σου αλλου να τις εκφρασεις και οχι εδω. λυπαμαι γιατι εισαι 46 χρονων και δεν εχεις αλλη ασχολια απο το να μπαινεις σε ενα φορουμ για μαμαδες.


ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΘΑ ΚΑΝΩ.
ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΜΠΑΙΝΩ Ή ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ.
ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ " ΚΛΕΙΣΤΟ " FORUM ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ.

20. . . . Συλλυπητήρια  . . . . . Empty Απ: . . . . Συλλυπητήρια . . . . . Τετ Ιαν 23, 2013 2:15 am

ioanna_41

ioanna_41
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioanna_41 έγραψε:
elennn έγραψε:βρε μαλακα βουλωστο βρωμοστομα σου.μας ζαλισες.δεν εχεις να ασχοληθεις με τιποτα αλλο?σιχαμα
και σεις ρε διαχειριστες για ποιον λογο αφηνετε το σκουπιδι να βγαζει δηλητηριο?για τα κλικς?


ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΜΩΡΗ ΣΚΡΟΦΑ
ΑΪ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΠΡΩΪ ΠΡΩΪ


ΑΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΧΑΜΑ, ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟ ΤΟΥ !!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις