Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
81 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 81 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σαι καλα βρε κοριτσι μου .μπραβω σου ακουσαμε και κατι σωστο εδω μεσα

Ilektra28


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Το εθεσες σωστα!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

τα λόγια είναι περιττα....

mana me tous 2 gious


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
kai sti flwssa tou fb

polla likeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!

cheerscheerscheerscheerscheers:cheers:bravwww!!!

Gianna>Eleni>Maria


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
επιτελους διαβαζω ενα κειμενο που εχει αξιοπρεπεια ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ κοπελια πραγματικα μετα απο ολο αυτο το χαοσ που εχει γινει...


ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...
Very Happy

31Μια πρόταση προς σοβαρούς ανθρώπους - Σελίδα 2 Empty Bravo Παρ Ιαν 25, 2013 2:51 pm

ilianna


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Sinxaritiria!!!!!!

ilaeira


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Συγχαρητήρια όντως!!

mum.gr


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα...ηρθα εδω επειδη στο αντιστοιχο group στο fb γινοταν ο κακος χαμος και νομιζα οτι εδω ολα ηταν ποιο ηρεμα και ποιο κοσμια...τωρα διαβασα αυτο και προβληματιστικα μολις...ελπιζω να καλμαρει το κλημα γιατι εχω αναγκη απο επικοινωνια της προκοπης!!! φιλακια και καλ συνεχεια σε ολες μας

Anna - mana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια, μου δώσατε μεγάλη χαρά γιατί ειλικρινά δεν περίμενα τέτοια ανταπόκριση.

@ toutounaki: Για εσένα έγραψα φυσικά και τη στάση σου, πολύ καλά κατάλαβες!

@ mum.gr : Ας μου επιτρέψουν οι παλαιότερες να σε καλωσορίσω μιας και απάντησες στο θέμα μου. Δεν κατάλαβα αν και γιατί σε προβλημάτισε η ανάρτησή μου ή αν έχεις κάποια ένσταση, αλλά αν θες να το συζητήσεις, με χαρά θα σε ακούσω (ή μάλλον διαβάσω!). Όντως έγινε χαμός αυτές τις μέρες, αλλά όπως ίσως να έχεις ήδη διαπιστώσει τα πνεύματα ηρεμούν σιγά σιγά. Πιστεύω πως θα βρεις άτομα να ανταλλάξεις απόψεις, υπάρχουν πραγματικά αξιόλογοι άνθρωποι στο forum. Εγώ τώρα έγινα μέλος γιατί ήθελα να μοιραστώ κάποιες σκέψεις, αλλά όταν ήμουν έγκυος είχα βρει αρκετές φορές απαντήσεις σε απορίες μου. Καλή αρχή και καλές κουβέντες!

mum.gr


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Anna - mana έγραψε:
@ mum.gr : Ας μου επιτρέψουν οι παλαιότερες να σε καλωσορίσω μιας και απάντησες στο θέμα μου. Δεν κατάλαβα αν και γιατί σε προβλημάτισε η ανάρτησή μου ή αν έχεις κάποια ένσταση, αλλά αν θες να το συζητήσεις, με χαρά θα σε ακούσω (ή μάλλον διαβάσω!). Όντως έγινε χαμός αυτές τις μέρες, αλλά όπως ίσως να έχεις ήδη διαπιστώσει τα πνεύματα ηρεμούν σιγά σιγά. Πιστεύω πως θα βρεις άτομα να ανταλλάξεις απόψεις, υπάρχουν πραγματικά αξιόλογοι άνθρωποι στο forum. Εγώ τώρα έγινα μέλος γιατί ήθελα να μοιραστώ κάποιες σκέψεις, αλλά όταν ήμουν έγκυος είχα βρει αρκετές φορές απαντήσεις σε απορίες μου. Καλή αρχή και καλές κουβέντες!
καλη μας αρχη λοιπον! δε με προβληματισες αρνητικα ουτε εχω καποια ενσταση, ειπα απλα οτι περιμενα να βρω ηρεμες συζητησεις και τωρα διαβαζω οτι γινοταν κ εδω χαμος, αυτο, εντομεταξυ σιγα τον χαμο, μια χαρα τα βρηκα εγω, βρηκα κοσμο για παρεουλα ουυυυυυ, σουπερ!!!

NOPITSA

NOPITSA
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μια πρόταση προς σοβαρούς ανθρώπους - Σελίδα 2 654316 kala ta eipes!!!!!!!!!!!!!!! Μια πρόταση προς σοβαρούς ανθρώπους - Σελίδα 2 654316

http://nopixristos@hotmail.com

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πιτευω οτι μας καλυψες!!! I love you

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mum.gr έγραψε:καλημερα...ηρθα εδω επειδη στο αντιστοιχο group στο fb γινοταν ο κακος χαμος και νομιζα οτι εδω ολα ηταν ποιο ηρεμα και ποιο κοσμια...τωρα διαβασα αυτο και προβληματιστικα μολις...ελπιζω να καλμαρει το κλημα γιατι εχω αναγκη απο επικοινωνια της προκοπης!!! φιλακια και καλ συνεχεια σε ολες μας

είμαι από τα "παλία" μέλη αυτού του forum!!!! δεν υπήρχε ποτέ αυτός ο χαμός!!!!
είμαστε μια μεγάλη παρέα!!!πολλές από εμάς εδώ κάνουμε στενή παρέα!!!σιγά σιγά θα το δεις και εσύ.........

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα κείμενο γραμμένο με αξιοπρεπεια και ευαισθησία...Μια άλλη οπτική του θέματος, που προσωπικά με έβαλε σε σκέψεις...Ευτυχώς που υπάρχουν και τέτοιες αναρτήσεις που έχουν και κάποια ουσία...

methismeno_troufaki


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Anna - mana έγραψε:Για να διαβάζετε αυτές τις γραμμές, προφανώς θεωρείτε εαυτόν σοβαρό. Αν όμως το ανοίξατε με διάθεση να ξεφτιλίσετε και αυτό το θέμα, όπως τόσα και τόσα αυτές τις μέρες, να βρίσετε ή να εκφράσετε με άκοσμο τρόπο τις απόψεις σας, με λίγα λόγια, αν είστε από αυτούς που τις τελευταίες μέρες μπήκαν στο forum για κουτσομπολιό και ξεκατίνιασμα, επειδή εγώ δε σας θεωρώ σοβαρούς, παρακαλώ σταματήστε εδώ την ανάγνωση και ασχοληθείτε με κάτι άλλο. Δεν σας αφορά και μάλλον δεν θα καταλάβετε και πολλά από αυτά που γράφω. Τους υπόλοιπους τους ευχαριστώ για το χρόνο που θα αφιερώσουν για να διαβάσουν τις σκέψεις μου στις παρακάτω γραμμές.
Κατ’ αρχήν θα ήθελα να δώσω μια συμβουλή σε όσους απαντούν με περισσή σιγουριά σε παιδιατρικά θέματα. Επειδή κάθε μωρό δεν είναι το ίδιο, κάθε γονιός δεν σκέφτεται το ίδιο και κάθε σύμπτωμα μπορεί να οφείλεται σε χίλιες δυο αιτίες, καλό θα είναι, επειδή δεν γνωρίζετε πώς σκέφτεται ο γονιός που ρωτάει, η πρώτη οδηγία να είναι «μίλα με τον γιατρό». Κάποιοι άνθρωποι ψάχνονται από μόνοι τους πολύ και έχουν άποψη από μόνοι τους, κάποιοι άλλοι εφησυχάζονται εύκολα και αυτό μπορεί να αποβεί μοιραίο.
Μετά και από αυτό μπορώ να περάσω στο λόγο που αποφάσισα να κάνω αυτή την ανάρτηση.
Όπως πολύς κόσμος, έτσι και εγώ παρακολουθούσα από το Σάββατο, που τυχαία βρήκα σε δημοσίευμα για το θέμα link για το forum, σιωπηλά και με αγωνία τις εξελίξεις για το μωράκι που τελικά τόσο άδικα έφυγε από τον κόσμο μας. Ήμουν έτοιμη να συνδεθώ για να συγχαρώ τις κοπέλες που έσπευσαν σε βοήθεια και να εκφράσω τη λύπη μου για τον χαμό του μικρού αγγέλου (την άποψή μου την κρατάω για τον εαυτό μου, άλλωστε έχει επιληφθεί του θέματος η δικαιοσύνη), όταν το forum ματατράπηκε σε αρένα. Έπρεπε να προσπερνώ σελίδες επί σελίδων οχετών, βρισιών και λογύδριων αυτόκλητων ιατρών, δικαστών και δικηγόρων (σε καμία περίπτωση δεν αναφέρομαι στη δικηγόρο που έχει επιδείξει μια πολύ προσεκτική και σοβαρή στάση κατά τη γνώμη μου) προκειμένου να μάθω κάποια νέα για την υπόθεση. Κάθε θέμα που άνοιγε ξεφτιλιζόταν άμεσα. Διάβασα απόψεις που περίπου έλεγαν πως οι αγράμματοι δεν πρέπει να κάνουν παιδιά, απόψεις ατόμων που σε μεγάλη έξαψη (μου ήρθαν στο μυαλό οι ύαινες γύρω από το κουφάρι) περίμεναν το πόρισμα του ιατροδικαστή για να γίνει το μεγάλο κράξιμο, απόψεις ατόμων που θεωρούσαν δικαίωση (λες και ήταν προσωπικός τους αγώνας) το ότι είχαν από την αρχή υποδείξει τη μάνα σαν υπαίτια και περίμεναν να έρθουν τα μπράβο για τη διορατικότητά τους, ατόμων που περίμεναν να απολογηθούν όσες προσπάθησαν να βοηθήσουν τη μάνα, ακόμα και posts ατόμων που κατέληγαν να κάνουν πλακίτσα. Ως συνήθως στη Ελλάδα, πόσο εύκολα βγάζουν κάποιοι συμπεράσματα από τον καναπέ τους, θεωρώντας ότι οι απόψεις τους πρέπει να ενδιαφέρουν τους πάντες, όλο λόγια και μηδέν πράξεις. Έφριξα. Και αναρωτήθηκα, γιατί όλα αυτά; Θα γυρίσει πίσω το μωρό; Θα γίνει κάποιος καλύτερος άνθρωπος αν ακούσει μπράβο; Θα γίνει η κοινωνία μας καλύτερη αν κράξουμε αυτούς που φέρθηκαν ανθρώπινα σε κάτι που είδαν γύρω τους;
ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ!
Ο καθένας έχει την άποψή του, οι αρμόδιοι έχουν επιληφθεί του θέματος και οι ευθύνες θα αποδοθούν από τη δικαιοσύνη όπου ανήκουν και στα ποσοστά που αναλογούν, αν αποδειχθεί πως υπάρχουν περισσότεροι του ενός υπεύθυνοι. Υπάρχουν ειδικοί για να αποφανθούν για το αν η μητέρα έπασχε από κάποια ψυχική διαταραχή, αν είναι αναίσθητη, αν είναι κοινός εγκληματίας, αν οι γιατροί θα μπορούσαν να έχουν προβλέψει και προλάβει το κακό, κλπ κλπ.
Ίσως τα πράγματα να ήταν πολύ διαφορετικά (αν όχι σε αυτήν την περίπτωση, σίγουρα σε άλλες) αν οι κρατικές δομές περιελάμβαναν επισκέπτες υγείας σε λεχώνες ή καλύτερη ενημέρωση των νέων μαμάδων και των οικείων τους στα μαιευτήρια. Μέχρι όμως να υπάρξουν τέτοιες δομές, ας αναλογιστούμε τι μπορεί να κάνει ο καθένας από εμάς για να μην ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο (που δυστυχώς έχει συμβεί στο παρελθόν και θα ξανασυμβεί στο μέλλον), για να κάνουμε τον κόσμο μας καλύτερο ώστε να αξίζει λίγο περισσότερο στα παιδιά, όλα τα παιδιά, όχι μόνο τα δικά μας. Κάνω λοιπόν μια πρόταση – έκκληση σε όσους με σοβαρότητα παρακολουθούν το θέμα αυτές τις μέρες, ακόμα και σε όσους ξεκατινιάστηκαν και το μετάνιωσαν. Σε όσους αυτές τις μέρες προσευχήθηκαν, όπου πιστεύει ο καθένας, για να γίνει καλά το μικρό αγγελούδι, σε όσους έκλαψαν όταν έφυγε, σε όσους ξενύχτισαν αυτές τις μέρες πάνω από την κούνια του μωρού τους μετρώντας τις ανάσες του, σε όσους έσφιξαν τα παιδιά τους πιο δυνατά στην αγκαλιά τους, γεμάτοι δάκρυα ευγνωμοσύνης που είναι γερά. Παρατήστε τα πληκρολόγια και τον καναπέ σας και κοιτάξτε γύρω σας. Και στη μνήμη του μικρούλη που μας άφησε, κάντε κάτι καλό για κάποια άλλη ψυχή. Βρείτε κάποιον και προσφέρετε τη βοήθειά σας. Μια λεχώνα που δεν ξέρει να φροντίσει το παιδί της, ένα παιδί που κακοποιείται, έναν πατέρα που δεν μπορεί να πάρει ψωμί στα παιδιά του, ένα γέρο που είναι μόνος και χρειάζεται λίγη παρέα, ένα αδέσποτο πεινάει και κρυώνει, οτιδήποτε. Και αντιδράστε όταν βλέπετε κάτι άσχημο γύρω σας. Κάντε ότι μπορείτε για να μη ξανασυμβεί κακό (οποιοδήποτε κακό) σε κανένα παιδάκι. Το μωρό της Μαρίας που υπέφερε, μπορεί να είναι το μωράκι της διπλανής πόρτας που από χθες δεν σας ενοχλεί πια με το κλάμα του. Μπορεί να είναι το παιδί του απέναντι σπιτιού που ο πατέρας του το χτυπάει, (αλλά πού να μπλέκεις τώρα με τον αγροίκο). Μπορεί να είναι το δικό σας παιδί που φοβάται να μιλήσει για τη βία που υφίσταται στο σχολείο του.
Μπορεί να συμφωνείτε ή να διαφωνείτε με κάτι ή με όλα όσα γράφω.
Σε κάθε περίπτωση σας ευχαριστώ για την υπομονή σας αν φτάσατε στο τέλος της ανάρτησης.

Δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο, ειδικά με το συγκεκριμένο σημείο!

Μπράβο Άννα! Το κείμενο σου είναι γεμάτο ανθρωπιά και αγάπη, κάτι που χρειάζεται να θυμηθούμε κυρίως σε καιρούς όπως αυτός που διανύουμε τώρα...

viki32

viki32
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Παρακολουθησα ενα συγκλονιστικο βιντεο που μιλαει η γιαγια του ατυχου βρεφους..Δεν μου επιτρεπετε ακομα να βαλω λινκ και δεν ηθελα να ανοιξω νεο θεμα.Απλα ενημερωνω για οποιον ενδιαφερεται μπορει να το ψαξει.


Η ιστορία του μόλις 34 ημερών βρέφους που είχε διακομιστεί σε κρίσιμη κατάσταση στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ηρακλείου (ΠΑΓΝΗ) με εμφανή συμπτώματα ασιτίας, συγκλονίζει εδώ και μέρες το πανελλήνιο.

Συντετριμμένη η γιαγιά του βρέφους, που χάθηκε εξαιτίας της βαριάς αμέλειας της 25χρονης μητέρας του να το φροντίσει, σύμφωνα με τις μαρτυρίες των ιατρών, εξομολογείται και ζητά συγνώμη μπροστά στην κάμερα.

«Να σκεφτείτε μόνο ότι έπαθε 11 ανακοπές. Πόσο πολύ ήθελε να ζήσει. Και στο κάτω- κάτω, αν δεν το πόνεσε, ας μου το έδινε εμένα…», ανέφερε με δάκρυα στα μάτια η γιαγιά του άτυχου βρέφους.


mama_neraida

mama_neraida
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τοσες μερες δεν αναφερθηκα καν στο γεγονος γιατι εβλεπα τι γινοταν και το απεφευγα....Ναι κι εγω στο φορουμ (ξανα)μπηκα μετα απο αυτο αλλα οχι ΓΙΑ αυτο το θεμα...Ουτε τα συλληπητηρια μου δεν εξεφρασα απο φοβο μηπως γινουν παλι τα ιδια...Με αφορμη ομως αυτο το ποστ μου δινεται η ευκαιρια να το κανω...
Καλο παραδεισο να εχει η ψυχουλα του...Σιγουρα θα ειναι καλυτερα εκει που παει...
Τα θερμα μου συγχαρητηρια για τον τροπο που εγραψες το ποστ σου...Συμφωνω απολυτα μαζι σου...
Δεν μπορουσε εξ'αρχης να γινει ετσι????

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
To χθεσινο βιντεο ηρθε στο φως και με ταραξε ακομη περισσοτερο,δεν θελω να πω τιποτα παραπανω!Τωρα θα ειναι ανακουφισμενο στην γειτονια των αγγελων!


Sad Crying or Very sad

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kριμα.....Αs αναλαβουν ολοι τιs ευθυνεs τουs(και η γιαγια που δεν κινητοποιηθηκε πιο πριν)!

roulamammy

roulamammy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
πολλα ερωτηματικα.......

Η γιαγια τηλ.. απο αθηνα τον γιατρο ... ????????

ολοι ηταν ενημερωμένοι κανεισ δεν εκανε κατι .... αχ παναγιατσα μου ..
δεν υπαρχει αυτο το πραγμα ...

xeva1981

xeva1981
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
βρε κορίτσια γιατί έχουν κατεβάσει το βίντεο;;;;;;;

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιατι λες οτι το κατεβασανε εγω το ειδα στο ζουγκλα!

xeva1981

xeva1981
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σήμερα το έμαθα και δεν πρόλαβ να το δω......
Είμαι πολύ σοκαρισμένη με όλη αυτή την υπόθεση.
Να είναι καλά εκεί που βρίσκεται το μικρο αγγελούδι!

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αστα να πανε δεν μπορω να το πιστεψω ολο αυτο,δεν το χωραει ο νους μου!

xeva1981

xeva1981
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ήμουν μέσα στο forum την παρασκευή που ξεκίνησε όλο αυτό και το ΣΚ εκείνο είχα το κινητό στο χέρι παραμάσχαλα να δώ τι έγινε με το παιδάκι ..... και τελικά να συμβαίνει όλο αυτό!
Μακάρι να είναι το τελευταίο...αλλά μια φίλη μου που έκανε πρακτική σε δημόσιο μαιευτήριο μου είπε ότι είναι πολύ συχνό φαινόμενο να πηγαίνουν παιδάκια υποσιτισμένα!
Απλά τραγικό!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις