Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
580 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 580 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Σαβ Ιαν 26, 2013 1:55 am

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα σε ολες σας..
ειμαι νεα στο φορουμ και θα ηθελα τη βοηθεια σας....ειμαι 32 χρονων,παντρεμενη 1 χρονο και εχω ενα κοριτσακι 6 μηνων....με τον αντρα μου ειμασταν καλα αλλα απο τοτε που γεννησα οι επαφες μεταξυ μας εχουν αραιωθει πολυ παραπανω απο το ημισυ..στην αρχη ηταν μεχρι να σαραντισω ...τωρα πολλες φορες μου λεει οτι ειναι κουρασμενος...με στεναχωρει καπως ολο αυτο και με μειωνει σαν γυναικα ομως προσπαθω να μην με παρει απο κατω...αποφασισα να ξεκινησω γυμναστικη και διατροφη για να χασω καποια κιλα μηπως και νοιωσω ομορφα και ποθητη...ξερω οτι με ενα μωρο στο σπιτι ειναι λιγο δυσκολο αν και η μικρη μας εινια πολυ ευκολο μωρακι..κοιμαται κατα τις 9 και δεν ξαναξυπναει....τωρα θα μου πειτε γτ δεν βρισκεσε μετα τις 9...Κοιμαται και ο αντρας μου...δυστυχως..
ηθελα λοιπον να κανονισω κατι για την ημερα του Αγιου Βαλεντινου και να του κανω εκπληξη μπας και μπορεσω να ανανεωσω λιγακι τη σχεση μας..
θα ηθελα να μου πειτε καποιες ιδεες για το βραδυ,για καποιο δωρακι κατι που θα μας φερει κοντα και ισως να με ερωτευτει ξανα.
περασα πολλα για να ειμαι μαζι του και δεν θελω να τον χασω..ααα και προς Θεου...δεν πιστευω οτι υπαρχει κατι αλλο στη ζωη του..ειμαι σιγουρη 100%
απλα δεν ξερω τι να κανω για να ερθουμε πιο κοντα!!!
σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

2Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty . Σαβ Ιαν 26, 2013 2:01 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν νομιζω να μην σε θελει πια.απλα το μωρο ειναι μια μεγαλη αλλαγη και για τον ιδιο.γιατι κοιμαται καλε τοσο νωρις ο αντρας σου,απο τις 9??τεσπα..αν εχετε να αφησετε το μωρο για λιγες ωρες,μαμα η πεθερα,μπορεις να του φτιαξεις ενα ωραιο δειπνο η μια πιατελα με μεζεδες και ενα μπουκαλι κρασακι,να καθησετε κατω,με χαμηλο φωτισμο,εσυ να εισαι σεξι ντυμενη,ε και θα προκυψει..μην αγχωνεσαι.ειναι συνηθισμενο να περνανε τετοια φαση τα ζευγαρια μετα απο μωρο.κατα τα αλλα ειστε καλα μαζι?

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γενικα ναι ειμαστε πολυ καλα...κοιμαται νωρις γτ ειναι αγροτης και ειναι ολη μερα στη δουλεια..ομως δεν εχει καθε μερα την ιδια δουλεια..απλα μαλλον θεωρει καποια πραγματα δεδομενα..παντως ωραια η ιδεα σου...θα προσπαθησω να την εφαρμοσω!!!!

4Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty . Σαβ Ιαν 26, 2013 2:58 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα δεις ποσο ευκολα θα σου βγει.εισαι τυχερη που κοιμαται το μωρο σου τοσο νωρις.εμενα η δικια μου περιπου 7 μηνων κοιμαται τωρα πια 11 και κατι <παλιοτερα πριν τις μια δεν υπηρχε,για να μην μιλησω για ακομα πιο παλιοτερα που ξημερωναμε>και ομως αυτο το σκηνικο το κανουμε παρα μα παρα πολυ συχνα!καλη επιτυχια και μην μασας.θα δεις οτι θα βρειτε τους παλιους ρυθμους σας.

EEE2007


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια και απο μένα! αυτη η ιδεα του να αφησετε το μωρο σε πεθερικα μου φαινεται κι εμενα πολυ καλη! Επισης μπορεις να κανονισεις ωστε μολις ερθει το μωρο να λειπει ηδη και να του εχεις ετοιμο ενα μπανακι με αιθερια ελαια και μασαζ για να χαλαρωσει μετα τη δουλεια. κατι ωραια να φατε κλπ. Πολλα ζαυγαρια ομως ανανεωνουν τη σχεση τους με το να παν καπου εξω, ντυμενοι ωραια κλπ.. οποτε ισως μπορεις να κλεισεις κανενα spa jacuzzi κλπ, ή απλά για ένα ποτακι καπου καλα, ακομα και αυτο είναι όμορφο όταν με την καθημερινοτητα το εχεις ξεχασει... Καλα να περασετε και ολα καλα ευχομαι!

lena.33


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ,ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΜΑΜΑ ΕΝΩΣ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ.Ο ΕΡΧΟΜΟΣ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΙΑΤΑΡΑΣΕΙ Κ ΤΙΣ ΙΣΟΡΡΟΠΙΕΣ ΕΝΟΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΑΓΜΑ,ΕΝΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΠΡΟΣΤΙΘΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Κ ΔΙΕΚΔΙΚΕΙ ΧΩΡΟ-ΧΡΟΝΟ Κ ΑΓΑΠΗ.ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ ΤΟ ΠΕΡΝΑΜΕ Κ ΑΠΟ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΦΙΛΩΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΕΠΕΙΤΑ ΟΛΑ ΒΕΛΤΙΩΝΟΝΤΑΙ.ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ,ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΦΡΟΝΤΙΔΑ,ΕΝΑΣ ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ(ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Κ ΕΥΚΟΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ)ΠΟΥ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΕΠΑΦΕΣ;;ΜΕ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ Κ ΑΓΑΠΗ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΥΠΝΟ,ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΝΑ ΦΑΤΕ ΚΑΤΙ ΕΛΑΦΡΥ ΣΥΝΟΔΕΨΤΕ ΤΟ Κ ΜΕ ΛΙΓΟ ΚΡΑΣΑΚΙ Κ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΑΝΕ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖ ΜΕ ΕΝΑ ΛΑΔΑΚΙ(ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ,ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΗΣΕΙ!)ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ,ΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Όντος ο ερχομός ενός μωρού αλλάζει την σχέση μεταξύ τοθ ζευγαριού , μπαίνουν άλλες προτεραιότητες , πιο πολύ ανχως και φυσικά πιο πολλές ενιαίες , το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το συζητήσεις μαζί τοθ , να τοθ πεις πώς νοιώθεις και πώς νοιώθει και εκείνος

http://www.candyland.gr

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
skouikaki έγραψε:γενικα ναι ειμαστε πολυ καλα...κοιμαται νωρις γτ ειναι αγροτης και ειναι ολη μερα στη δουλεια..ομως δεν εχει καθε μερα την ιδια δουλεια..απλα μαλλον θεωρει καποια πραγματα δεδομενα..παντως ωραια η ιδεα σου...θα προσπαθησω να την εφαρμοσω!!!!
pera apo ola ta upoloipa na mhn ksexname oles mas oti h syzhthsh einai to A KAI TO Ω σε μια σχεση...ξερεισ ποσες φορες εχω κανει εγω σεναρια με το μυαλο μου και τελικα εχω πεσει εντελως εξω?θελω να πω οτι ισωσ εχεισ υπερμεγενθυνει την ολη κατασταση με το μυαλο σου!φιλια πολλα και καλη τυχη!

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εχω κατσει απειρες φορες να συζητησω μαζι του το πως νοιωθω ομως μια υπαρχει μια αρνηση απο τη μερια του και γενικα δεν βλεπει σε τι κατασταση εχουμε ερθει...αν το εχω μεγαλοποιησει τοτε γτ νοιωθω χαλια...
οσον αφορα τη μερα του αγιου βαλεντινου γενικα δεν ειμαι υπερ ομως το βρηκα σαν προφαση για να ερθουμε πιο κοντα...γτ γενικα ολες τις μερες ειναι στο θερμοκηπιο οποτε δεν εχουμε ουτε αργιες ουτε σκ...παντως σας ευχαριστω ολες παρα πολυ

10Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Σαβ Ιαν 26, 2013 4:05 am

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομίζω κατά την γνώμη μου ότι θέλει ένα καλό ταρακούνημα …….

http://www.candyland.gr

11Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Σαβ Ιαν 26, 2013 4:24 am

lena.33


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΑ ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΓΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΟΜΑΣΤΕ ΣΧΕΔΟΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΤΑ ΑΝΑΛΥΟΥΜΕ Κ ΤΑ ΛΕΠΤΟΛΟΓΟΥΜΕ ,ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΟΥΝ!ΜΠΟΡΕΙ Π.Χ ΜΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΝ!ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΜΑ ΤΟΥΣ,ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΕΙΣ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ ΤΑ ΠΕΡΙΠΟΥ Κ ΤΑ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΝΟΟΥΝ,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΦΥΣΗ ΤΟΥΣ!!!!!!

12Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Σαβ Ιαν 26, 2013 4:48 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχεις π.μ

13Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Σαβ Ιαν 26, 2013 7:54 am

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η αληθεια ειναι οτι χρειαζονται ταρακουνημα αλλα τι ειδους ταρακουνημα...μενω σε χωριο και ξερει οτι παντα οτι ωρα με θελει ειμαι σπιτι...
που θα παει ομως θα την βρω την ακρη και αμα τη βρω θα τον τσιτσιρισω....χαχαχα
τι καλα που υπαρχει και αυτο εδω το φορουμ και εχουμε η μια την αλλη...Ευχαριστω!!!!!!!

14Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Δευ Ιαν 28, 2013 1:06 am

????????


Επισκέπτης
να μην σε παιρνει απο κατω. Αν κ δεν εμεις ειμαστε ακομα χωρις μωρακι, οι ρυθμοι κ τα ωραρια της δουλειας μας εχουν φερει σε παρομοια κατασταση πολλες φορες. Ολες οι σχεσεις εχουν τα πανω κ τα κατω τους! Για την ημερα του Αγ.Βαλεντινου θα σου προτεινα στο κομματι του δωρου εαν εχεις χρονο (εχουμε 15 μερες μεχρι τοτε) αντι να αγορασεις δωρακι να το φτιαξεις μονη σου. Εγω στην επετειο του γαμου μας του εφτιαξα ενα λευκωμα με φωτογραφιες απο την αρχη που γνωριστηκαμε μεχρι κ το γαμο, καποια μαιλ που ανταλασσαμε μεταξυ μας (Φυσικα με τα αναλογα σχολια). Ο δικος μου φαντασου οτι συγκινηθηκε κιολας! Ασε που ειναι κ ευκαιρια να πεταξεις κ τις μπηχτες σου με αυτο το δωρακι. Εγω για παραδειγμα εβαλα μεσα στο λευκωμα ενα μαιλ που μου εγραφε οτι οταν μεινουμε μαζι θα παρουμε κοπελα για το σιδερο (οσο την ειδες εσυ την ειδα κ εγω!) Mad . Εγω πηρα ενα λευκωμα σαν αυτα που βαζουμε στο τραπεζι των ευχων στους γαμους. Φυσικα θα εχεις κ κατι για φαγητο διοτι νηστικο αρκουδι δεν.... Wink

15Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Δευ Ιαν 28, 2013 1:28 am

reg reg

reg reg
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου κοντοχωριανη μου! Μην νομίζεις και εμεις περιπου τα ιδια... Αλλα απο την αντίθετη πλευρά... Ειμαστε μαζι απο το 2000 ( 16 χρόνων εγω, 20 αυτος) και μετα απο τοσα χρονια η καθημερινότητα μας εχει κουραση πολυ... Καμια φορα προσπαθω εγω καμια φορα αυτος... Μου έβαλες ιδέες για τις 14 Φλεβάρη μιας και 2 μερες νωριτερα εχουμε επέτειο ( κλείνουμε τα 13 χρονια) οποτε κατι θα κανω και εγω. Ισως να εχω κανονίσει τα παιδια στη Μαμα μου και να βγουμε...(στην περιοχή μας τα περισσοτερα μαγαζιά κανουν ειδικές βραδιές ...πολυ ρομαντική ατμόσφαιρα κτλ) αν μάθω για κατι συγκεκριμένο αν θες να σου στειλω πμ) αλλιως Σπιτι , ρομαντικό δείπνο, κρασι, καταλληλο ντύσιμο, απαλή μουσικη... Κτλ κτλ
Καλη επιτυχια και να μας πεις πως πηγε( οχι ολες τις λεπτομέρειες χαχαχαχα)

16Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Δευ Ιαν 28, 2013 2:50 am

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραία ιδέα είναι να βρείτε όλα τα μικρά ραβασακι, καρδούλες , αρκουδάκια και όλα αυτά που σας είχε κάνει εκείνος δώρο πριν χρόνια τις ημέρες εκείνες (τοθ άγιου Βαλεντίνου ) φωτογραφίες, και να θυμηθείτε τα παλιά !!!

http://www.candyland.gr

17Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Δευ Ιαν 28, 2013 3:03 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
skouikaki έγραψε:καλημερα σε ολες σας..
ειμαι νεα στο φορουμ και θα ηθελα τη βοηθεια σας....ειμαι 32 χρονων,παντρεμενη 1 χρονο και εχω ενα κοριτσακι 6 μηνων....με τον αντρα μου ειμασταν καλα αλλα απο τοτε που γεννησα οι επαφες μεταξυ μας εχουν αραιωθει πολυ παραπανω απο το ημισυ..στην αρχη ηταν μεχρι να σαραντισω ...τωρα πολλες φορες μου λεει οτι ειναι κουρασμενος...με στεναχωρει καπως ολο αυτο και με μειωνει σαν γυναικα ομως προσπαθω να μην με παρει απο κατω...αποφασισα να ξεκινησω γυμναστικη και διατροφη για να χασω καποια κιλα μηπως και νοιωσω ομορφα και ποθητη...ξερω οτι με ενα μωρο στο σπιτι ειναι λιγο δυσκολο αν και η μικρη μας εινια πολυ ευκολο μωρακι..κοιμαται κατα τις 9 και δεν ξαναξυπναει....τωρα θα μου πειτε γτ δεν βρισκεσε μετα τις 9...Κοιμαται και ο αντρας μου...δυστυχως..
ηθελα λοιπον να κανονισω κατι για την ημερα του Αγιου Βαλεντινου και να του κανω εκπληξη μπας και μπορεσω να ανανεωσω λιγακι τη σχεση μας..
θα ηθελα να μου πειτε καποιες ιδεες για το βραδυ,για καποιο δωρακι κατι που θα μας φερει κοντα και ισως να με ερωτευτει ξανα.
περασα πολλα για να ειμαι μαζι του και δεν θελω να τον χασω..ααα και προς Θεου...δεν πιστευω οτι υπαρχει κατι αλλο στη ζωη του..ειμαι σιγουρη 100%
απλα δεν ξερω τι να κανω για να ερθουμε πιο κοντα!!!
σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!

αχ κοριτσάκι μου το ότι προσπαθείς για την σχέση σας είναι το μεγαλύτερο δώρο!!!! πολλά μπράβο σου που δεν αφήνεις να βαλτώσουν τα πράγματα!!!!
Λοιπόοοον 14 πέφτει καθημερινή... οπότε σκέψου αν θα αντέξει μετά τη δουλειά ο καλός σου το οτιδήποτε!
όμορφο θα ήταν να του γράψεις ένα γράμμα με το πόσο πολύ λιώνεις για εκείνον και πόσο σημαντικός είναι για εσένα και να του το δώσεις πριν πάει στη δουλειά το πρωί...και εννοείτε να αφήσεις να εννοηθεί πως το βράδυ θα περάσει υπέροχα....!
Ετοίμασε το σπίτι κα την διάθεσή σου και κάνε το πιο όμορφο σκηνικό!!! κεράκια καρδούλες κρασάκι καλό φαγητό και σέξι εσώρουχα!!!!! τι άλλο να ζητήσει!!!

18Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Δευ Ιαν 28, 2013 3:06 am

zoim

zoim
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μιας και έχουν έρθει οι απόκριες θα μπορούσες εκτός από φαγητό κρασί κτλ να φορέσεις μια πολύ sexy στολή!!!Στο jumbo θα βρείς σίγουρα κάτι...

19Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Δευ Ιαν 28, 2013 3:46 am

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου κ απο εμενα συντοπιτισσα!!!λοιπον κ εμεις εχουμε ενα παιδακι 6,5μηνων κ καποιες φορες ενοιωθα κ νοιωθω σαν να εχει αλλαξει κατι...
συνηθως ομως αυτο γινετε οταν ειμαι λιγακι στις μαυρες μου για χ,ψ λογο..
ειμαι κ λιγακι παραπονιαρα εγω!!!!

εγω νομιζω οτι δεν πρεπει να περιμενεις την βραδια του αγ.βαλεντινου αλλα να κανεις καθε μερα κατι,κατι μικρο,απλο,κατι που σε εκφραζει κ το νοιωθες!!!οχι κατι για να το κανεις απλα!!!

πχ..ενα φιλι στα ξαφνικα,ενα λουλουδι στο ασχετο,μια σοκολατα,βαλε στο τραπεζι αυτο που του αρεσει να πινει(για να τον ξελογιασεις!!!) εμενα του αρεσει η ρετσινα προχθες πηρα 2μπουκαλια κ ηπιαμε μαζι με το φαγητο!!!!,λιγο μασαζακι στην πλατη,μια βολτα σε ενα παλιο λιμερι(ακομα κ χωρις να κατεβειτε κ να πιειτε μια μπυρα στο αμαξι,βαλε ενα καινουργιο εσωρουχο κ ασε να φανει κατλαθος παντα!!! Wink Wink Wink με αλλα λογια κρατα τον ζωντανο καθε μερα!!!!
ειναι πραγματα που δεν χρειαζεται να εισαι στην πολη για να τα κανεις ουτε να διαθεσεις πολλα χρηματα!!!)

κ εμενα δουλευει πολλες ωρες(φευγει 7πμ κ ερχεται 7*30μμ)..κανει μπανιο,τρωμε κ αν τον αφησεις θα κοιμηθει στον καναπε μεχρι να τον ξυπνησω για να παει κρεβατι!!!!σε νοιωθω για τα καλα δλδ!!!!!

εδω που τα λεμε δεν ειναι κ ευκολο...μας εχουν τρελανει στα εξοδα κ παλευουν μονοι τους...πριν μπαιναν 2μισθοι στο σπιτι..τωρα με το ζορι ενας...


αυτα γενικα για καθε μερα!!!

οσο για τις 14/2 σου εχουν πει ηδη πολυ καλες ιδεες!!!κ εγω κατι τετοια θα σου ελεγα!!κρασακι,φαγακι,σεξυ εσωρουχακια!!!

φιλια κ καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!

20Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Δευ Ιαν 28, 2013 7:50 am

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γενικα ολες οι προτασεις ειναι πολυ καλες αλλα mama t mpempi μου εδωσες ιδεα..
kathik Νηστικο αρκουδι οντως δεν "χορευει"....οσον αφορα το δωρακι...ειναι οντως πολυ πρωτοτυπο και ομορφο αλλα προκοψα και το εκανα πριν χρονια σε καποια απο τα γενεθλια του...ολα τα υπολοιπα θα αρχισω να τα επεξεργαζομαι...σ'ευχαριστω
Συντοπιτισσες εννοειται πως καθε μερα πρεπει να κανω και απο κατι γιανα τον κραταω ζεστο απλα λογω κουρασης δικης του περισσοτερο ειναι δυσκολο οποτε και απογοητευομαι...ειμαι και γω λιγο παραπονιαρα η αληθεια ειναι οποτε ερχεται και δενει...Reg Reg αν μαθεις κατι συγκεκριμενο πεσμου να ξερω...
και παλι σας ευχαριστω ολες παρα παρα πολυ!!!!!!!!!!!

21Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Δευ Ιαν 28, 2013 9:05 am

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ωωω πολύ χαίρομαι που βοήθησα!!!
συνέχισε έτσιιιιιιιιιιιιι

22Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Τρι Ιαν 29, 2013 1:47 am

????????


Επισκέπτης
μην σε παιρνει απο κατω.. ολες εχουμε τα δικα μας με τα φιντανια μας!! κοιτα να φτιαξεις ψυχολογια εσυ ( καντο κ μουφα στην αρχη, ειναι ολιγον τι κ χαιβανια οι αντρες δεν τα πολυκαταλαβαινουν αυτα), ασε που θα σε κανει κ καλο κ ολα θα πανε μια χαρα! ετσι κ αλλιως νομιζω οτι δεν εχεις θεματα, τα γνωστα οπως ολες..εγω καθε φορα που παταω τιλτ στη ζυγαρια καταλαβαινω οτι πιανω πηγαδι. Μεσα μας η καθε μια νομιζω ξερουμε τι ειναι αυτο που μας σκιζει τη ψυχολογια κ τα βλεπουμε ολα δυσκολα!! Very Happy Very Happy

23Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Παρ Φεβ 08, 2013 10:33 pm

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μιας και αναφέρεσαι στην γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, κοίτα αυτές τις προσωποιημένες σοκολάτες, τέλειες!!


http://www.chocolategraphics.gr/Photos/Content/Files/valentines-pdf-site.pdf


http://www.chocolategraphics.gr/Samples.aspx

24Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Σαβ Φεβ 09, 2013 12:00 am

skouikaki

skouikaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τελειες οι σοκολατιτσες....ασε ειμαι σε διαιτα και αποφευγω καν να κοιταζω αλλα θα το σκεφτω...σ'ευχαριστω

25Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Empty Απ: Βραδυα Αγιου Βαλεντινου Σαβ Φεβ 09, 2013 12:09 am

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
skouikaki έγραψε:τελειες οι σοκολατιτσες....ασε ειμαι σε διαιτα και αποφευγω καν να κοιταζω αλλα θα το σκεφτω...σ'ευχαριστω

τίποτα κοριτσάκι μου, κι εγώ σήμερα το πρωί το είδα το site, χαριτωμένες είναι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις