Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΜ

deppoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕς ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΛΙ. ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ, ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ) ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την deppoula στις Παρ Φεβ 01, 2013 2:20 am, 1 φορά

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asteraki1989 έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:Είμαι πολύ αγενής!

Καλημέρα Αστεράκι δεν πρέπει να σε έχω ξαναπετύχει στο λίγο διάστημα που είμαι εδώ!

Είμαι η Αναστασία! Very Happy Very Happy
καλημεραα δεν μπαινω πολυ συχνα γιατι δεν προλαβαινω αλλα οποτε εχω χρονο σερφαρω εδω,ειμαι απο τον αυγουστο στο φορουμ,εσυ καλα εισαι?


Είμαι πολύ καλά ευχαριστώ!
Εγώ μετράω λίγες μέρες εδώ στο φόρουμ αλλα το βρίσκω πολύ χαλαρωτικό!
Όταν αυτά που σκέφτεσαι μπορείς να τα μοιράζεσαι είναι φοβερά ψυχοθεραπευτικό !!!!

Είμαι λοιπόν κι εγώ εδώ στην προσπαθεις για το 2ο νινάκι απο τον Σεπτέμβριο. Αλλα ακόμα τίποτα!!
Τι να πώ υπομονή!

Εσύ?
με το καλο να γεμισει η κοιλιτσα σου,ναι ειναι πολυ καλο το φορουμ κ οι κοπελες που μιλαμε φυσικα εμενα με βοηθησε παρα πολυ και εγω περασα απο μια ατυχη εγκυμοσυνη,κ τωρα θα ξεκινησω παλι,παραπανω γραφω για το φελισιν ξερεις να μου πεις?

Γιάννα μου καλημέρα!
Τί κάνει η μικρή σου ?

Αστεράκι συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 93981 έκανα μερικές δουλίτσες!

Όπως σου ειπε και η Γιάννα όχι δεν έχει σημασία η ώρα που θα το πάρεις είναι φυλλικό οξύ. Εγώ το έπαιρνα σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.
Τώρα σκέφτομαι να το ξεκινήσω πάλι απο πρίν.

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
deppoula έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕς ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΛΙ. ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ, ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ) ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;
καλημερα,ρε κοπελα μου συγνωμη αλλα τι μας λες?για να κανεις ενα παιδι πρεπει να το θελουν κ οι δυο κ εσυ εβαλες το σπερμα με το χερι σου μεσα?αφου θελει να ηρεμησετε δωστου λιγο χρονο κ οταν θα ειναι ετοιμος παλι θα ερθει το μωρακι σας

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AnastasiaMM έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
AnastasiaMM έγραψε:Είμαι πολύ αγενής!

Καλημέρα Αστεράκι δεν πρέπει να σε έχω ξαναπετύχει στο λίγο διάστημα που είμαι εδώ!

Είμαι η Αναστασία! Very Happy Very Happy
καλημεραα δεν μπαινω πολυ συχνα γιατι δεν προλαβαινω αλλα οποτε εχω χρονο σερφαρω εδω,ειμαι απο τον αυγουστο στο φορουμ,εσυ καλα εισαι?


Είμαι πολύ καλά ευχαριστώ!
Εγώ μετράω λίγες μέρες εδώ στο φόρουμ αλλα το βρίσκω πολύ χαλαρωτικό!
Όταν αυτά που σκέφτεσαι μπορείς να τα μοιράζεσαι είναι φοβερά ψυχοθεραπευτικό !!!!

Είμαι λοιπόν κι εγώ εδώ στην προσπαθεις για το 2ο νινάκι απο τον Σεπτέμβριο. Αλλα ακόμα τίποτα!!
Τι να πώ υπομονή!

Εσύ?
με το καλο να γεμισει η κοιλιτσα σου,ναι ειναι πολυ καλο το φορουμ κ οι κοπελες που μιλαμε φυσικα εμενα με βοηθησε παρα πολυ και εγω περασα απο μια ατυχη εγκυμοσυνη,κ τωρα θα ξεκινησω παλι,παραπανω γραφω για το φελισιν ξερεις να μου πεις?

Γιάννα μου καλημέρα!
Τί κάνει η μικρή σου ?

Αστεράκι συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 93981 έκανα μερικές δουλίτσες!

Όπως σου ειπε και η Γιάννα όχι δεν έχει σημασία η ώρα που θα το πάρεις είναι φυλλικό οξύ. Εγώ το έπαιρνα σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.
Τώρα σκέφτομαι να το ξεκινήσω πάλι απο πρίν.
δεν πειραζει γλυκια μου το πηρα ηδη,ευχαριστω παντως

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστερακι εχεισ πμ.
αναστασια καλα ειμαστε και εμεις κανω δουλειεσ για αυτο χανομαι

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:αστερακι εχεισ πμ.
αναστασια καλα ειμαστε και εμεις κανω δουλειεσ για αυτο χανομαι

Κι εγώ το ίδιο Γιάννα μου!
Ευτυχώς ο καιρός σήμερα βοηθάει για δουλειές!

Έχω ανοίξει όλο το σπίτι ο μικρός παίζει έξω έχει τέλεια μέρα! flower flower flower flower

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AnastasiaMM έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:αστερακι εχεισ πμ.
αναστασια καλα ειμαστε και εμεις κανω δουλειεσ για αυτο χανομαι

Κι εγώ το ίδιο Γιάννα μου!
Ευτυχώς ο καιρός σήμερα βοηθάει για δουλειές!

Έχω ανοίξει όλο το σπίτι ο μικρός παίζει έξω έχει τέλεια μέρα! flower flower flower flower
εγω θα τις κανω το μεσημερι που θα παω σπιτι και βαριεμαιιιιιιιιιι

deppoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
asteraki1989 έγραψε:
deppoula έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕς ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΛΙ. ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ, ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ) ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;
καλημερα,ρε κοπελα μου συγνωμη αλλα τι μας λες?για να κανεις ενα παιδι πρεπει να το θελουν κ οι δυο κ εσυ εβαλες το σπερμα με το χερι σου μεσα?αφου θελει να ηρεμησετε δωστου λιγο χρονο κ οταν θα ειναι ετοιμος παλι θα ερθει το μωρακι σας
ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η΄ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΕ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙ 5 ΜΟΝΟ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΓΧΩΘΗΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ. ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΦΕΡΩ ΣΑΝ ΕΚΠΛΗΞΗ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αστερακι εχεισ πμ

asteraki1989

asteraki1989
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
deppoula έγραψε:
asteraki1989 έγραψε:
deppoula έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!! ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΗΝΕς ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ, ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΛΙ. ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ, ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ (ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ) ΜΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΜΟΥ. ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;
καλημερα,ρε κοπελα μου συγνωμη αλλα τι μας λες?για να κανεις ενα παιδι πρεπει να το θελουν κ οι δυο κ εσυ εβαλες το σπερμα με το χερι σου μεσα?αφου θελει να ηρεμησετε δωστου λιγο χρονο κ οταν θα ειναι ετοιμος παλι θα ερθει το μωρακι σας
ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ Η΄ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑ ΕΓΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΕ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙ 5 ΜΟΝΟ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΑΓΧΩΘΗΚΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΟΤΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΧΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ. ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΦΕΡΩ ΣΑΝ ΕΚΠΛΗΞΗ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;
σορυ αλλα μαλλον το διατιπωσες λαθος η εγω δεν το καταλαβα,μην στεναχωριεσαι και να ηρεμησετε κ οι δυο εισαι μικρη ακομα οποτε μην βιαζεσαι,μαυτο τον τροπο δεν νομιζω ρε κουκλα μου να γινει κατι,αστον να χαλαρωσει λιγο.κ ξαναρχιζετε παλι

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επέστρεψα είναι καμία εδώ ?

Deppoula νομίζω οτι το αστεράκι έχει δίκιο πρέπει να χαλαρώσεις. Μικρή είσαι!
Και ας υποθέσουμε οτι με αυτό τον τρόπο θα μπορούσες να μείνεις έγκυος... όταν θα του έλεγες "αγάπη μου είμαι έγκυος !!!!" δεν θα ήταν πολύ λογικό να σου πεί "απο ποιόν αφού εγώ πρόσεχα " τί θα του πείς ?

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ? ΕΧΩ ΝΕΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΣΑΚΟ!!!!!!! ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΜΟΥ! ΣΕ 20 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ! ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΚΟΝΤΟ Rolling Eyes ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑ ΠΑΛΙ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΠΙΤΙ!!!
ΧΑΛΑΡΩΝΩΝ Κ ΜΕΤΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ..ΘΑ ΜΑΘΕΤΕΝΕΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 215994

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Popisofia συγχαρητήρια κι απο μένα για την εγκυμοσύνη σου!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 50580
Βλέπω έχεις κι ένα κοριτσάκι!
Να τα χαίρεσαι γλυκιά μου και τα δύο σου παιδάκια!
Γιατί μπορεί το ένα να είναι τοσοδούλικο αλλά είμαι σίγουρη οτι θα γίνει ένα υγιέστατο παιδάκι!

Τόνια μου άντε να χαλαρώσεις κι εσύ λιγάκι!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά που θα πάνε δεν το συζητάω!!!!!!!!Και φυσικά να μπείς να μας πείς νέα την Κυριακή το βράδυ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 536304

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AnastasiaMM έγραψε:Popisofia συγχαρητήρια κι απο μένα για την εγκυμοσύνη σου!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 50580 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 50580
Βλέπω έχεις κι ένα κοριτσάκι!
Να τα χαίρεσαι γλυκιά μου και τα δύο σου παιδάκια!
Γιατί μπορεί το ένα να είναι τοσοδούλικο αλλά είμαι σίγουρη οτι θα γίνει ένα υγιέστατο παιδάκι!

Τόνια μου άντε να χαλαρώσεις κι εσύ λιγάκι!
Εύχομαι να πάνε όλα καλά που θα πάνε δεν το συζητάω!!!!!!!!Και φυσικά να μπείς να μας πείς νέα την Κυριακή το βράδυ!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 536304

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ.

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πόπη μου σ΄ευχαριστώ πολύ!
Απο το στόμα σου και στου θεού το αυτί! Wink
Όσο για το άγχος... όλο το παίζω χαλαρή Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 4872 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 4872
κι όταν πλησιάζουν οι μέρες όλο αγχώνομαι!
Πραγματικά δεν το θέλω αλλά συμβαίνει!

fourfouraki

fourfouraki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Popisofia συγχαρητήρια!!!!!

Γιατί καλέ 20 μέρες?? να σε σκάσει θέλει?? Εγώ όταν πήγα πρώτη φορά στο γιατρό και είδαμε το σάκο, φαινόταν μόνο ένας μαύρος σάκος και είχε μέσα τον λεκιθικό, ένα μικρότερο σακουλάκι με λευκό περίγραμμα... μου είπε ότι σε μια εβδομάδα θα αρχίσει και η καρδιακή λειτουργία.. και όντως μια εβδομάδα μετά πήγα και ακούσαμε καρδούλα...

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα ομορφονιές!Τι κάνετε;Εγώ μόλις γύρισα από γυμναστήριο πτώμα! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 585182 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 27 585182 Εσείς τι κάνετε;Είναι καμία εδώ; Rolling Eyes

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Ευούλι είμαι η Αναστασία! Laughing

Έχουμε συστηθεί ?


Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaMM έγραψε:Καλησπέρα Ευούλι είμαι η Αναστασία! Laughing

Έχουμε συστηθεί ?




Καλησπέρα Αναστασία!Δεν νομίζω να έχουμε συστηθεί αλλά επειδή έχω διαβάσει τα μηνύματά σου είναι σαν να έχουμε συστηθεί από την πλευρά μου! Smile Αν δεν σε καλωσόρισα, το κάνω τώρα!Με το καλό το 2ο νινάκι! Very Happy

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ πολύ Ευούλι μου!
Να ευχηθώ και σε σένα ?
Δεν ξέρω προσπαθείς ή κάνω γκάφα ?

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν κάνεις γκάφα κοπέλα μου!Στην προσπάθεια είμαι... Smile

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το παιδάκι σου Αναστασία είναι καλύτερα;Γιατί διάβασα πως ήταν αρρωστούλι...

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οπότε σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά σύντομα με ένα νινάκι στην κοιλιά και μετά στην αγκαλιά!!
Έκανα και ομοιοκαταληξία Razz Razz

Σε ζηλεύω που γυμνάζεσαι εγώ δεν ξέρω απο πότε έχω να γυμναστώ δυστυχώς!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 34 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις