Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
49 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 49 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ!!! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you ΜΟΛΙΣ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!ΜΜΜΜΜ..... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 654316
ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΤΕ Ε??ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 328109

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρούλα μου είχε καταπληκτική μέρα κ το χρειαζόμουν πολυ!
Ηταν όντως απολαυστικά!
Είχε κ πολύ κόσμο οικογένειες με παιδάκια, εγκυούλες ζευγαράκια! Λες και ειναι καλοκαίρι! Φαντάσου του Μιχάλη μου του κοκκινίσαν τα μαγουλάκια του απο τον ήλιο! Shocked
Το ευχαριστήθηκα πολυ! Εσύ πως είσαι;

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα μου μια χαρα ειμαι κοριτσακιμου εσυ??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 215994
φαγατε τα παιδακια με τις πατατουλες??? Razz Razz Razz

αναστασια ειδαμε το αλλοθι με τον ριτσαρντ γκιρ καλο δεν τρελαθηκαμε κιολας αλλα καλο Razz Razz Razz Razz

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΟΥ!!! Very Happy ΤΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ...ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΤΗΝ COCA COLA ΜΟΥ! ΕΣΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ?

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ? ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ? Wink

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΖΗΛΕΥΩ...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΟΛΤΑ! ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΦΥΣΑΕΙ ΝΟΤΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΥΓΡΑΣΙΑ...ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΟΔΟΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ως συγνώμη τώρα είδα οτι ειναι κι άλλο κοριτσάκι εδώ κ δεν μίλησα! Καλησπέρα Σταυρουλίνα ! Βλέπω οτι φάγατε οπότε καλή χώνεψη! Εγω έφαγα χοιρινό με το σέλινο κ έχω φουσκώσει!!!!!

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα και απο μενα κοριτσια.εχω ξαναγραψει αλλα παλιοτερα.σας διαβαζω συχνα.προσωπικα οσον αφορα το θεμα 2ης εγκυμοσυνης εχουμε κοψει τις συζητησεις με τον αντρα μου.κανουμε ελευθερα 2 χρονια και..αλλα ο ιδιος ποτε μα ποτε δεν στεναχωριεται.οπως πολυ σωστα μου λεει"αν μεινεις θα χαρω παρα πολυ αλλα και να μην γινει ποτε ξανα δεν με πειραζει καθολου μα καθολου".και αυτο γιατι καναμε το παιδακι μας και ειμαστε γεματοι με το παραπανω.τα καλυτερα σε οσες θελουν πολυ ενα παιδακι και με το καλο οι μανουλες που περιμενουν.φιλια απο τη Μαριαννα

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν ήμασταν κοντά θα σε έπαιρνα μία βολτιτσα!!!Εδώ σίγουρα θα ροδοκοκκινήσουν!!
Δε σε ρώτησα χθές εσείς είστε απο Καβάλα η λόγο υπηρεσία του άντρα σου; Αν γίνομαι αδιάκριτη μη μου απαντήσεις.

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΝΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΟΥ!!! Very Happy ΤΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ...ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΤΗΝ COCA COLA ΜΟΥ! ΕΣΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ?

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΣΟΥ? ΣΕ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΣΑΙ? Wink

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΖΗΛΕΥΩ...ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΟΛΤΑ! ΑΛΛΑ ΕΔΩ ΦΥΣΑΕΙ ΝΟΤΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΥΓΡΑΣΙΑ...ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΟΔΟΚΟΚΚΙΝΙΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ναι αφρουλινι μου στη δουλεια ειμαι Razz Razz Razz
7.30 σχολαω και θα παμε στους κουμπαρους μας Razz Razz Razz Razz

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ! ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΠΑΡΕΕΣ ΚΑΙ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ... Very Happy


ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΜΑΡΗ! ΚΩΛΟ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ! ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ: ΔΕ ΝΥΣΤΑΖΕΙΣ?

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Snoopy γειά σου! Η μικρή σου είναι μία κουκλίτσα!
Πραγματικά δεν θέλω να ακούγομαι αχάριστη και είμαι πραγματικά ευγνώμων που έχω το παιδάκι μου. Ειναι οτι καλύτερο μου έχει συμβεί στη ζωή μου και είναι κ ο λόγος που θέλω κι εγω κ ο άντρας μου ένα 2ο παιδάκι. Και όταν λέω λόγος εννοώ οτι ο Μιχάλης μου, μου έμαθε τι σημαίνει να είσαι μητέρα, πόση αγάπη έχει ένας άνθρωπος να δώσει, πόσο φωs παίρνεις απο τα μάτια του παιδιού κ πόση μεγάλη ευλογία είναι να το ζεις όλο αυτο!!!!
Και πραγματικά θα ήθελα να το ζω όχι μόνο είσαι διπλουν αλλα κ είς τριπλούν αν είχα τη τύχη!!

andi82

andi82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχχαχχαχα αφρουλα οντως κωλο δεν βαζω κατω Razz Razz Razz Razz Razz Razz κοιτα απο δευτερα μεχρι παρασκευη καθομαστε σπιτι.πσκ ολο και καπου παμε Razz Razz Razz ετσι το εχουμε Razz Razz Razz Razz αχ οχι αφρουλα δεν νυσταζω καθολου μη σου πω οτι το πρωι ξυπναω και πιο νωρις αποτι θελω που εγω αν με αφησεις κοιμαμαι παρα πολυυυυυυ μπορει και μεχρι τη 1 χαλαρα ε τωρα τελευταια δεν μπορω να κοιμηθω Mad Mad Mad Mad

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εσένα Μαχούλα η εγκυμοσύνη μάλλον σου πάρει πολυ!
Εγω πήγαινα επίσκεψη κ κοιμόμουν στο καναπέ μπροστά σε όλους! Κλείνανε τα ματιά μου δεν άντεχαν!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη γράφω από κινητό κ οτι θέλει βγάζει σου πάει πολυ ήθελα να πω Μαχούλα!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΗ ΝΥΣΤΑ ΕΙΧΑ! ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΝΑ 12ΩΡΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ! ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ 9 ΩΡΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΛΙΑ! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ! Very Happy Very Happy Very Happy


ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΜΗΝ ΕΡΘΩ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΓΛΥΤΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ! ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΟΥ ΑΦΡΟΥΛΙΝΙ...21η ΜΕΡΑ!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ!!ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!! Cool Cool Cool

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ..ΚΑΛΗ ΧΩΝΕΨΗ!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σταυρουλίνα εύχομαι να πάνε όλα τέλεια με τις εξετάσει σου αύριο! Sad

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AnastasiaMM έγραψε:Snoopy γειά σου! Η μικρή σου είναι μία κουκλίτσα!
Πραγματικά δεν θέλω να ακούγομαι αχάριστη και είμαι πραγματικά ευγνώμων που έχω το παιδάκι μου. Ειναι οτι καλύτερο μου έχει συμβεί στη ζωή μου και είναι κ ο λόγος που θέλω κι εγω κ ο άντρας μου ένα 2ο παιδάκι. Και όταν λέω λόγος εννοώ οτι ο Μιχάλης μου, μου έμαθε τι σημαίνει να είσαι μητέρα, πόση αγάπη έχει ένας άνθρωπος να δώσει, πόσο φωs παίρνεις απο τα μάτια του παιδιού κ πόση μεγάλη ευλογία είναι να το ζεις όλο αυτο!!!!
Και πραγματικά θα ήθελα να το ζω όχι μόνο είσαι διπλουν αλλα κ είς τριπλούν αν είχα τη τύχη!!
να ειναι καλα το παιδακι σου!και αλοιμονο καμια μαμα που θελει και αλλο παιδακι δεν ειναι αχαριστη!στη δικη μου απλα περιπτωση η Ζωη ηρθε μετα κοπων και βασανων και με μεγαλο κοστος χρηματικο(εξωσωματικες 4)χρηματα για αλλη προσπαθεια ουτε για αστειο και γι'αυτο δεν μας ενοχλει να ειμαστε οι 3 μας.ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ ΘΑ Χ...ΑΠΟ ΧΑΡΑ αν ερχοταν φυσιολογικα αλλα...

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!! Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΛΠΙΖΩΩ!!!

ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ??/ΧΑΝΙΑ ΒΛΕΠΩ Ε??ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΙΣΑΙ??

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
SNOOPY ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stauroulinaa έγραψε:SNOOPY ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 415870
πολυ σ'ευχαριστω.ολα καλα να σου πανε.και με ΚΑΝΕΝΑ πονο!μεσα απο την καρδια μου Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 31 417472

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά εννοείτε οτι θα είστε τέλεια κ οι τρεις σας!
Εγω που δεν έχω αδέρφια τί έπαθα; Είμαι ευγνώμων στους γονείς μου που με μεγάλωσαν με τόση αγάπη!
Μαριάννα στη ζωή γράφονται τα πιο απρόβλεπτα σενάρια γί´αυτο μπορεί απο εκεί που δεν το περιμένεις να έρθει κ το δεύτερο τελείως φυσιολογικά! Υπάρχουν πολλα παραδείγματα! Αλλα κ να μην έρθει αφού υπάρχει αγάπη είμαι σίγουρη οτι είσαστε απόλυτα πλήρεις!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Σταυρουλίνα μου απο Χανιά. Εσύ;

stauroulinaa

stauroulinaa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ SNOOPY ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ...!!! Crying or Very sad ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣΣ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕΝΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΧΑΝΙΑ!!ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ!!ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΜΕΝΕΙΣ??

snoopy

snoopy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
AnastasiaMM έγραψε:Καλά εννοείτε οτι θα είστε τέλεια κ οι τρεις σας!
Εγω που δεν έχω αδέρφια τί έπαθα; Είμαι ευγνώμων στους γονείς μου που με μεγάλωσαν με τόση αγάπη!
Μαριάννα στη ζωή γράφονται τα πιο απρόβλεπτα σενάρια γί´αυτο μπορεί απο εκεί που δεν το περιμένεις να έρθει κ το δεύτερο τελείως φυσιολογικά! Υπάρχουν πολλα παραδείγματα! Αλλα κ να μην έρθει αφού υπάρχει αγάπη είμαι σίγουρη οτι είσαστε απόλυτα πλήρεις!
πιστεψε με δεν το παιζω υπερανω.η καρδουλα μου το ξερει ποσο στεναχωριεμαι καποιες φορες που τα αυτονοητα για καποιες γυναικες φανταζουν τοσο δυσκολα για μενα και πολλες ακομα.οταν ομως συνερχομαι νιωθω ΤΥΧΕΡΗ που τα καταφερα να γινω μαμα.ευχαριστω ξανα για τα λογια σας και που ξερεις?μπορει καποια στιγμη ολα ν'αλλαξουν.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις