Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΣΕ ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΜΗ ΛΕΣ ΤΗ ΚΕΞΗ ΣΤΕΓΝΩΤΗΡΙΟ!!! ΕΙΔΑΜΕ ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΝΑ ARISTON 7 ΚΙΛΩΝ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ: 218 ΕΥΡΩ!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ! ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 328109

Αν δν ειναι Α κλαση μην το σκεφτεσαι καθολου!!! θα ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ η διαφορα στο ρευμα, το εψαξα!!!! δν συμφερει, αλλιως ειχα βρει κι εγω πολυ οικονομικα, για αγορα μιλαω!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ Η' ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΟΜΟΡΦΗ!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ Η' ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΟΜΟΡΦΗ!

δν πειραζει, ειναι καλο να εισαι μετριόφρων!!χιχιχιχ Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΜΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Α CLASS! KATA 99% ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ Η' ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΟΜΟΡΦΗ!
καλυτερα ειναι τωρα αλλα το βραδυ πρεπει να παει για ντελιβερι κ πολυ φοβαμαι πως θα χειροτερεψει...κοπελα μου εμεις αυτο που βλεπουμε λεμε....απλα εσυ δεν εισαι ψωνισμενη για να ανεβεις στο καλαμι γιαυτο κ δεν το βλεπεις... Wink Wink Wink Wink

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ Η' ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΟΜΟΡΦΗ!

Αυτό σημαίνει δεν είσαι ψώνιο!!
Και χαίρομαι πολύ όταν συναντώ τέτοιους ανθρώπους στη ζωή μου! Wink Wink Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ: ΜΟΝΟ ΟΙ ΒΑΦΕΣ ΜΑΛΛΙΩΝ ΤΟΥ ΚΟΡΡΕ ΕΙΝΑΙ ΦΥΤΙΚΕΣ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΡΙΖΑ 2 ΔΑΧΤΥΛΑ!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
anypomoni έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ Η' ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΟΜΟΡΦΗ!
καλυτερα ειναι τωρα αλλα το βραδυ πρεπει να παει για ντελιβερι κ πολυ φοβαμαι πως θα χειροτερεψει...κοπελα μου εμεις αυτο που βλεπουμε λεμε....απλα εσυ δεν εισαι ψωνισμενη για να ανεβεις στο καλαμι γιαυτο κ δεν το βλεπεις... Wink Wink Wink Wink

Να τον ντύσεις σαν το κρεμμύδι και δώστου και το θερμόμετρο.
Μήπως να μην πάει σήμερα αν είναι τόσο αρρωστούλης!
Ξέρω ΄γω μου φαίνεται παρακινδυνευμένο να είναι στο μηχανάκι με τέτοιο κρύωμα!

Έχει δίκιο η Εύα και αφού είσαι τέτοιο άτομο που δεν καβαλάει το καλάμι μπορώ λοιπόν να σου πώ οτι είσαι κουκλάρα κοριτσάκι μου!!!! Το παιδάκι σου θα είναι πολύ περίφανο που έχει τέτοια μαμά!!!!!!! Razz Razz Razz

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΜΟΡΦΙΑ: ΜΟΝΟ ΟΙ ΒΑΦΕΣ ΜΑΛΛΙΩΝ ΤΟΥ ΚΟΡΡΕ ΕΙΝΑΙ ΦΥΤΙΚΕΣ? ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΨΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΡΙΖΑ 2 ΔΑΧΤΥΛΑ!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad
εγω δεν μπορω να σε βοηθησω... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AnastasiaMM έγραψε:
anypomoni έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΠΑΛΙ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΤΩΡΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΝΟΡΜΑΛ ΚΑΙ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΟΠΕΛΑ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ Η' ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΩ!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΘΑ ΝΙΩΣΩ ΟΜΟΡΦΗ!
καλυτερα ειναι τωρα αλλα το βραδυ πρεπει να παει για ντελιβερι κ πολυ φοβαμαι πως θα χειροτερεψει...κοπελα μου εμεις αυτο που βλεπουμε λεμε....απλα εσυ δεν εισαι ψωνισμενη για να ανεβεις στο καλαμι γιαυτο κ δεν το βλεπεις... Wink Wink Wink Wink

Να τον ντύσεις σαν το κρεμμύδι και δώστου και το θερμόμετρο.
Μήπως να μην πάει σήμερα αν είναι τόσο αρρωστούλης!
Ξέρω ΄γω μου φαίνεται παρακινδυνευμένο να είναι στο μηχανάκι με τέτοιο κρύωμα!

Έχει δίκιο η Εύα και αφού είσαι τέτοιο άτομο που δεν καβαλάει το καλάμι μπορώ λοιπόν να σου πώ οτι είσαι κουκλάρα κοριτσάκι μου!!!! Το παιδάκι σου θα είναι πολύ περίφανο που έχει τέτοια μαμά!!!!!!! Razz Razz Razz
αναστασια που δεν γινεται να μην παει γτ ο αλλος πυ δουλευουν μαζι δεν μπορει λεει να παει κ σημερα.....αστα να πανε.....θα τον ντυσω εγω καλα κ ο θεος να τον βοηθησει.....

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφρουλα απ οσο ξερω καμια φυτικη δν ειναι χωρις καθολου φαρμακα!!προτινω να το γυρίσεις σε ανταυγειες να εχεις το κεφαλι σου ήσυχο!

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ μόνο για του Korre ξέρω οτι είναι φυτικές. Πραγματικά δεν γνωρίζω κάποια άλλη.

karamelitsa22

karamelitsa22
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτιτσια!!!Εβελινακι να ζου ζησει το μωρακι σου!οταν μπορεσεις θα περιμενουμε και την περιγραφη της γεννας σου!!!
καλημερα αφρουλα!!!
Αναστασία καλωςήρθες στην παρεα μας!!!Με το καλο να ερθει και το δευτερο σου παιδακι!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ! ΑΚΟΜΗ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ 23 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ!!! ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ... Crying or Very sad


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΒΟΛΑ!!! Laughing Laughing Laughing ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΕΣΥ ΠΑΣ ΠΙΣΩ? ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ! Wink

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εύα μου ο θεός βοηθός τότε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 534787

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα στην σελιδα τους παντως στην ηλεκτρονικη δν εχουν στεγνωτηριο κατω απο 400€ (και εννοειται τοσο κανουν αυτα που ειναι c και b κλαση!) Rolling Eyes

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!
ΓΕΡΗ Κ ΤΥΧΕΡΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗ ΖΩΗ!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?
ΑΦΡΟΥΛΑ ΟΧΙ ΤΟΥ ΚΟΡΡΕ..ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΕ APIVITA ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΠΛΕΥΡΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ..

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ! ΑΚΟΜΗ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ 23 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ!!! ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ... Crying or Very sad


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΒΟΛΑ!!! Laughing Laughing Laughing ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΕΣΥ ΠΑΣ ΠΙΣΩ? ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ! Wink
αφρουλα μου ειναι λιγο ακομα....αλλα δεν ακουει κανεναν....ο συναδελφος του δεν παει να τον καλυψει οποτε αναγκαστηκα θα παει....αφου ο αλλος δεν νιωθει τι να κανει κ ο φωτης????????

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΑΣΑ! ΑΚΟΜΗ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ? Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ 23 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΣΕΙ!!! ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΝΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ! ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ... Crying or Very sad


ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΑΒΟΛΑ!!! Laughing Laughing Laughing ΓΙΑΤΙ ΒΡΕ ΕΣΥ ΠΑΣ ΠΙΣΩ? ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ! Wink
αφρουλα μου ειναι λιγο ακομα....αλλα δεν ακουει κανεναν....ο συναδελφος του δεν παει να τον καλυψει οποτε αναγκαστηκα θα παει....αφου ο αλλος δεν νιωθει τι να κανει κ ο φωτης????????

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AnastasiaMM έγραψε:Εύα μου ο θεός βοηθός τότε!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 534787
Sad Sad Sad Sad Sad Sad Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΛΛΗ ΜΟΥ! Shocked Shocked Shocked ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗΝ ΞΑΝΘΗ ΥΠΗΡΧΕ! ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑΜΕ ΔΥΟ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΜΑΤΙΑ (ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ!) Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΕ ΤΟΠΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eυα μου ποσο τρελαινομαι οταν ειναι γαιδουρια οι συναδελφοι!! Ευτυχως εμεις στην δουλεια αν μπορουμε ΟΛΟΙ κανουμε εξυπηρετησεις ο ενας στον αλλον!! αν ειναι δυνατον!!!

Ελενη και Χρυσα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζουζουνες πρεπει να βγω να παω να ψωνισω ...φιλακια πολλααααα!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472

anypomoni

anypomoni
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Eυα μου ποσο τρελαινομαι οταν ειναι γαιδουρια οι συναδελφοι!! Ευτυχως εμεις στην δουλεια αν μπορουμε ΟΛΟΙ κανουμε εξυπηρετησεις ο ενας στον αλλον!! αν ειναι δυνατον!!!

Ελενη και Χρυσα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι vol.102 - Σελίδα 35 417472
ελλη αστα κ ο φωτης παντα τον εξυπηρετει....επειδη πηγε εχθες δεν μπορει λεει κ σημερα....γαιδουρι..ο φωτης του ελεγε εχω σαραντα πυρετο κ αυτος του ελεγε φιλε θα πας ομως αυριο γτ εγω δεν μπορω...οτι να ναι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις