Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μόλις διάβασα κ το παλιό θέμα...
Οπότε δεν είμαι η μόνη που το περνάει αυτό, άντρες όμως τι να πεις!!! Όλα περιττά τα θεωρούν!! Τα ίδια λέει κ ο δικός μου ,αργότερα,όλα αργότερα,του λέω καλέ μου πότε,απ τη στιγμή που μπήκα στο 7ο πρέπει σιγά σιγά να τα ετοιμάσουμε, μπορεί χτύπα ξύλο να γεννήσω πρόωρα,που θα τρέχω τελευταία στιγμή, ή προς το τέλος θα έχω βαρύνει κτλ...και μου απαντάει ε ότι χρειαστεί θα πάω ή εγώ ή κάποιος άλλος να το πάρει..τι να τον κάνω!!!
Όσο για την προτεραιότητα στις εγκύους τι να πω...Μια φορά προθυμοποιήθηκε μια κυρία στο σούπερ μάρκετ,αλλά είχα κ δυο πράγματα όλα κι όλα! Γενικά όμως έχει χαθεί η ανθρωπιά,αυτό βλέπω..και εγώ ντρέπομαι να το ζητήσω,αλλά θα αρχίσω να το κάνω,αφού δε ντρέπονται αυτοί, θα ντραπώ εγώ;;Και λόγω γραφείου πάω για πληρωμές οπότε αρκετές φορές έχει χρειαστεί να περιμένω στη σειρά. Μια φορά πήγα στο ταμείο μιας τράπεζας και όρμησε μια να έρθει αυτή(καθόταν δεν την είχα δει ότι ήταν η σειρά της) ενώ με είχε δεί ότι είμαι έγκυος και περίμενα τόση ώρα..

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια καλησπερα!! Ανηκω στην ομαδα Μανουλες Μαιου 2013 και περιμενω το δευτερο μωρακι μου! Καθως το πρωτο μου παιδακι ειναι κοριτσακι και αυτο που περιμενω ειναι αγορακι... εχω φτιαξει ενα θεματακι και πουλαω τα ρουχαλακια της κορης μου αφου δεν θα τα χρειαστουμε τελικα. Απευθυνομαι ειδικα στην ομαδα σας γιατι η κορη μου γεννηθηκε 6 Μαιου του 2011 οποτε τα ρουχαλακια της ταιριαζουν εποχιακα με τα μωρακια σας!!! Αν θελετε ριξτε μια ματια εδω... http://forum.eimaimama.gr/t17387p20-topic#652356

Οι τιμες ειναι ενδικτικες και θα υπαρξουν καλυτερες προσφορες για τις κοπελες που θα πραουν περισσοτερα απο ενα πραγματακια.

Σας ευχαριστω παρα πολυ... ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παναγιτσα μου γλωσσουδες!

Καλοριζικο το νεο θεματακι!Με το καλο να γεμισει μωρακια!

Ελευθερια κι ο δικος μου παντα το ιδιο ρωταει για τη λιστα...μικρυνε;;; Razz

Ραμονα δεν ειναι μονο η λιστα αυτη που ολο κατι ξεφυτρωνει και μεγαλωνει, σε ολα της γενικα η εγκυμοσυνη εχει κατι νεο που προκυπτει!Με το καλο να δεις τον μπεμπη αυριο!Φυσικα και περιμενω ωρες στον γιατρο....αλλα δεν με πειραζει γιατι καταλαβαινω, δουλευα παλια εκει και ξερω!Κι εγω βλεπω διαφορα ανα βδομαδα στην κοιλια μου, μεγαλωνουν τα μαγουλιθρονια μας! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 215994 Γιατι δεν βαζεις τικερακι να μη σε ρωταμε βδομαδες συνεχεια;Κι εμενα η μικρη αν της αφησεις το χερι για λιγοσε ενα σημειο ή τις ζωνες του καρδιοτοκογραφου παει και τα κλωτσαει με μανια!Πολλα νευρα αυτο το παιδι...που εμοιασε δεν ξερω! Rolling Eyes

Ρινουλα αχ τι τινκερμπελ εχω να δω κι εγω μου φαινεται! Razz Στον 8ο μεγαλωνει πολυ η κοιλια ε; Εγω ηδη εδω και καιρο δε μπορω να φορεσω καλτσες και παπουτσια!Αχ!θεε μου!

Κατερινα με το καλο αυριο ο υπερηχος!Το εστρωσε τελικα; Μονο 7 κιλα ε; μια χαρα εισαι!Μεγαλο θα ειναι το αντρακι σου ε;!Μια χαρα!Το δικο μου παιδι δεν εχει ωραριο, ολη την ωρα ξυπνιο ειναι, αληθεια λεω!

riakibeboulis μην αγχωνεσαι τοσο!Κι εγω περισυ τα χριστουγεννα εκανα αποξεση και σε αυτη την εγκυμοσυνη περασα τα χιλια μυρια κι ακομα περναω....χαμηλο πλακουντα, οριακο χαμηλο αμνιακο, διπλή περιτυλιξη, κολπιτιδες, προωρες συσπασεις, ακομα και αμνιοπαρακεντηση εκανα!Καλοριζικα τα επιπλάκια!

Χρυσα περισσοτερο κλωτσιες τρωω πανω αριστερα και κοντα στον αφαλο!

Κλεοπατρα κι εμας σημερα ηταν ημερα δουλειων...με περηφανεια βλεπω τωρα το αστραφτερο σπιτακι μας! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 328109 Κι εγω εδω την ιδια γαϊδουρια αντιμετωπιζω στις ουρες!

Στεφανια να χαιρεαι την κουκλα σου και με το καλο να ερθει το 2ο μωρακι σου!Σε ευχαριστουμε, θα ριξουμε μια ματια!

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ιωάννα έχεις δίκιο θα φτιάξω τικερ και εγώ!!
τι κάνεις???

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_t_mpempi έγραψε:Ιωάννα έχεις δίκιο θα φτιάξω τικερ και εγώ!!
τι κάνεις???

παρακολουθει ο συζυξ τον ολυμπιακο κι εγω χαζευω λιγο στο ιντερνετ να περασει η ωρα μου!Εσυ;

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
είδαμε μια ταινιούλα πριν λίγο και τώρα καναπεδιάζουμε!!!
βαριέμαι απίστευτααααααααααα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_t_mpempi έγραψε:είδαμε μια ταινιούλα πριν λίγο και τώρα καναπεδιάζουμε!!!
βαριέμαι απίστευτααααααααααα

οπως λεει κι η μαμα μου ασε την βαρια και πιασε την αλαφρη! Razz Shocked

για πες τι θες να παρεις ακομα του μωρου; τι ετοιμασιες εχεις ακομα;

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τώρα έχω και εγώ τίκεεεεεερ!!!!!

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
λοιπόν μένει μόνο ο αφυγραντήρας ... και τέλος! όλα τα λεφτά μας έφαγε ο τυπάκοοοοος χαχαχαχα
Μετά μένει να ετοιμάσω/αγοράσω τα του μαιευτηρίου!

Εσείς είστε έτοιμοι????

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama_t_mpempi έγραψε:τώρα έχω και εγώ τίκεεεεεερ!!!!!

Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 654316 Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 654316

τωρα θα ξερεις ακριβως ποσες μερες σου μενουν κι εμεις ποσο εισαι!

μιλαω κι εγω ισπανικα... Sad

Εγω καινουργια σουτιεν θηλασμου θελω κι εκλεισε η βαλιτσα!Τα του μωρου τα εχω παρει εδω και πολυ καιρο! Τωρα να δω πως δουλευει η ενδοεπικοινωνια και να συμπληρωσω τα χαρτια της δημοσιας τραπεζας θελω κι ησυχασα!

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλησπέρα κοριτσάκια! Καλορίζικο το νέο θεματάκι και σύντομα μανούλες με γερά μωράκια!

Σήμερα πήγαμε βόλτα στη θάλασσα και γυρίσαμε αργά για φαγητό. Είχα πεινάσει πολύ...
Very Happy

Ο μπέμπης κλωτσάει όταν πιω το σίδηρο και όταν χαλαρώνω στον καναπέ.

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
έχω εφαρμογή στο κινητό και ξέρω πάντα πόσο είμαι...τώρα θα ξέρουμε ομαδικώς!!!
α τι καλά μιλας ισπανικά θα έχω παρέα,που έμαθες?
τράπεζα βλαστοκυττάρων λες ε? ή είπα βλακεία?
Ενδοεπικοινωνία εμείς πήραμε μια μόνο με φωνή...μακάρι να είχα με κάμερα!!!! δεν κατάφερα να πείσω τον άντρα μου ακόμη...!!ουαααααααααα εσείς τι πήρατε???
Σουτιέν θηλασμού μεγάλο θέμα...εγώ δεν μπορώ τα σουτιέν γενικότερα! να που πεις δεν έχω τον Όλυμπο και τον Κίσαβο...δυο λοφίσκους έχω και πολύ μου είναι χαχαχαχα

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρινα αποψε ττο κοριτσι ηθελε θαλασσα κι εγω χατηρι δεν του χαλασα;;; καλα εισαι;

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ραμονα εκανα 2 χρονια μαθηματα αλλα λογω ελλειψης χρονου τα σταματησα και τωρα δεν ξαναρχιζω λογω ελλειψης χρηματων! Razz Ναι αυτη την τραπεζα εννοω, αποφασισαμε να κανουμε δωρεα! Εμας ενδοεπικοινωνια μας εκανε δωρο η κουνιαδα μου απο amazon αυτη http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0013FW5G8/ref=s9_simh_gw_p75_d5_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=1MGVVNEBPJYQ0N931JKV&pf_rd_t=101&pf_rd_p=317820867&pf_rd_i=468294 η οποια ειναι μονο με ηχο αλλα εχει το καλο οτι σε ειδοποιει σε περιπτωση βρεφικης απνοιας!Εδω εχει 160€! Shocked Εμενα αντιθετα μου αρεσει η αισθηση του σουτιεν, κι εχω κανονικο στηθος, ειχα μαλλον τωρα ειμαι σαν αγελαδα...μουυυυυυυυυυυυ!

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Very Happy τελεια ενδοεπικοινωνία!!!!
όσο για τα μαθήματα ποτέ δεν είναι αργά...που ξέρεις!
Εργάζεσαι? εγώ όχι... μετά τη γέννα θα ξεκινήσω να ψάχνω.
και εμείς σκεφτόμαστε τη δημόσια τράπεζα αλλά θέλουμε να οτ ψάξουμε κι άλλο γιατί είναι μπέρδεμα όλο αυτό.
Ρε συ με τα σουτιέν ποτέ δεν τα πήγα καλά ποτέ όμως!πάλι καλά που αυτά του θηλασμού είναι μαλακά

Marina P.

Marina P.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι, Ιωάννα μου , ήθελα βόλτα...
Και εγώ μιλώ ισπανικά , πήρα το μπάσικο , έκανα μαθήματα και για σουπεριόρ αλλά δεν το πέρασα με την πρώτη και σταμάτησα.. Ωραία γλώσσα!

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ραμονα ειμαι ανεργη εδω κι 1χρονο και κατι! Sad Οντως ποτε δεν ειναι αργα αλλα τωρα προτεραιότητα η γαρδουμπιτσα μου (λογω περιτυλιξης)!Παντα μου αρεσε η ιδεα της δημοσιας τραπεζας, αν θες καμια πληροφορια ρωτα με ή αν θες να σου δωσω το τηλεφωνο ή τη σελιδα τους!

Μαρινα ωραια γλωσσα τα ισπανικα ε; κι ωραια νοοτροπια σα λαος!

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας! ΕΙχα κάνει κι εγώ Ισπανικά ένα φεγγάρι αλλά δν τα θυμαμαι και πολύ.

Ραμονα με γεια το τίκερ. Πώς έγινε η κοτόσουπα;

Ιωάννα ελπιζω να μην κουραστηκατε με τις δουλιτσες! Κι εμεις το παλευουμε σιγά σιγά το σπίτι. Έχουμε ακόμα όμως, και τώρα πια δεν κάνω και πολλά γιατί έχω φοβηθει να πω την αλήθεια.

Μαρίνα τι ωραία που πήγατε βολτίτσα στη θάλασσα! Έχουμε πολύ καιρο να πάμε.

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρινουλα εισαι καλυτερα κουκλα μου; οι δουλειες του σπιτιου ποτε δεν τελειωνουν δυστυχως!Εχω τωρα 2-3 μερες που νοιωθω καπως καλυτερα και κανω πιο πολλες δουλειες!Να πω την αληθεια μου ειπε ενα βραδυ ο αντρας μου ποσο πολυ κουραζεται να κανει τοσα, το βλεπω κι εγω αλλωστε και τον λυπηθηκα! Αν κι εγω οταν δουλευα εκανα πολλα περισσοτερα αλλα αλλα!

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ααα τι καλά είμαστε εδώ όλες οι γλωσσομαθείς! εγώ θέλω να μάθω ιταλικά εδώ και χρόνια και όλο κάτι άλλο προκύπτει.
Ακολούθησα τις οδηγίες σου και ο άντρας μου είπε πως ήταν η καλύτερη κοτόσουπα που έχω φτιάξει!!!άσε που όταν την κάνω στη κατσαρόλα βράζω εκατό ώρες το κοτόπουλο επειδή φοβάμαι.
Ιωάννα απο πότε ξεκίνησε η περιτύλιξη κοριτσάκι μου? Θα σε χρειαστώ για την δημόσια τράπεζα...σε βλέπω ενημερωμένη άρα το έψαξες πολύ!!!
ααααχ σας αρέσει το τικεράκι μου??? πολύ γέλασα όταν είδα πως έχει και μαυράκια χεχεχεχεχεχε

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ ευχαριστω πολυ Ιωαννα μου!!!! Με το καλο!!! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 417472

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωάννα μου κάνουμε και τα στραβά μάτια στις δουλειες, δεν είναι ανάγκη να είναι όλα στην εντέλεια, ούτε στην εγκυμοσύνη, ούτε στη λοχεια ούτε με μωρό. Ας μείνει και κάτι πίσω, δεν πειράζει. Κι εγώ τον τρέχω τον αντρα μου αλλά προσπαθώ να μην το κάνω πολύ. Αλλά άμα δεν μπορεις να σκύψεις, να τεντωθεις πολύ, δεν κάνει ουτε 1 κιλο να σηκώσεις, ε δε μένουν και πολλές δουλειες να μπορεις να κάνεις! Πλένω πιατα, καθαριζω τα ψηλά, ξεσκονίζω, πλυντηρια, στεγνωτηρια, ρουχα κτλ. Όλα τα άλλα τα κάνει εκείνος. Εσυ λογικά πρεπει να προσέχεις ακόμα περισσότερο!

Ειμαι καλά από τη γαστρεντερίτιδα και αυριο θα ξεκινησω ξανα τα συμπληρώματα μου που τα σταματησα λόγω ναυτιας... Και ψυχολογικά είμαι καλύτερα, ηρέμησα κάπως αλλά έχω αγωνία για το τι θα μου πει ο γιατρός στο ραντεβου και μετά στο ντόπλερ.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ραμονα μου εγώ Ιταλικά ήθελα να κάνω όχι Ισπανικά αλλά επειδη πηγα με μια φίλη μου με έπεισε. Το μετάνιωσα, τα Ιταλικά μου αρέσουνε πολύ περισσότερο, τα Ισπανικά έτσι κι έτσι. Μπράβο για τη σουπίτσα σου!!

mama_t_mpempi

mama_t_mpempi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμένα μου είπε ο γιατρός να μην κουράζομαι και να μην κάνω πολλές δουλειές επειδή έχω θέμα με το αμνιακό... οπότε τώρα το παίζω πτώμα...χιχιχιχι και ο κλήρος πέφτει στον άντρουλι μου

ioanna85


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ραμονα κι εγω ηθελα και ιταλικα αλλα οπως λες κι εσυ ολο κατι προκυπτει!Την φοβασαι την χυτρα; κανει δουλεια ομως!Απο την αρχη ειχε διπλη περιτυλιξη, ξετυλιχτηκε καποια στιγμη αλλα οταν κανω καρδιοτοκογραφο βλεπω πως ξανατυλιχτηκε!Τι να την κανω που ειναι γυριστρουλα; το συνηθισα πια κι απλα την παρακολουθω πολυ στενα!Τρελα δεν ειναι τα τικερακια;;;

Στεφανια ευχαριστω! Εγκυούλες Μαρτίου-Απριλίου 2013 - Νο6!!!!!! - Σελίδα 2 417472

Ρινουλα προσεχω οσο μπορω!ευχαριστω για το ενδιαφερον!Λεω οταν πλησιαζει ο καιρος να παρω γυναικα να μου κανει το σπιτι ολο γιατι θα εχω στη λοχεια επισκεψεις!Χαιρομαι που εισαι καλυτερα!Ολα καλα θα στα πει ο γιατρος ειμαι σιγουρη, εγω ντοπλερ εχω την παρασκευη!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις