Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
537 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 537 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν ήξερα που να βάλω το θέμα. Είδα μόλις στον Alpha οτι απόψε στις 23.00 θα έχει εκπομπή στην οποία θα δούμε για μια ακόμη φορά το άσχημο πρόσωπο της Ελλάδας.Η εγκατάλειψη των αθώων ψυχών...
Δεν θέλω να κρίνω, πόσο μάλλον τώρα που έγινα πρόσφατα μανούλα και είμαι υπερευάσισθητη.Εύχομαι μόνο να μειωθούν τα τραγικά αυτά νούμερα...

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Στο Ελενα στο νεογνλογικο τμημα,που ετυχε να νοσηλευθει η μικρη μου,δυστυχωs συναντησα παιδακια που για καποιουs λογουs τα ειχαν αφησει εκει οι γονειs.Eυτυχωs οι νοσηλευτριεs εκει τα προσεχαν σαν δικα τουs παιδακια.Και μαλιστα οταν συζητησα με μια κοπελα γι αυτο,μου ειπε οτι θεωρουν οτι αυτα τα παιδακια χρειαζονται πολυ περισσοτερη αγαπη και φροντιδα γιατι τα παιδακια σαν το δικο μου θα στερηθουν τη μανουλα τουs μονο οσο νοσηλευονται,ενω αυτα ισωs και για παντα.
Μαλιστα στην σημερινη εκπομπη μιλαει και ενα απο αυτα,τα πολυ αξιολογα κοριτσια!

????????


Επισκέπτης
την ειδα την εκπομπη...προσεξατε ρε παιδια με ποσο στομφο τονιζανε οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ για τα παιδακια το ιδρυμα?? μου εκανε εντυπωση ... τι εννοω.....ειπαν οτι καθυστερουν μεχρι και στην ομιλια ειδατε??? ελεγε ο σροιντερ για κοινωνικοποιηση ....τιποτα αυτοι....

πως να το κανουμε....το στοιβαγμα ειναι στοιβαγμα....οπως ειπε η μαριζα.....παιδια στα κρεβατια στα αζητητα....ας μην προσπαθουμε να γλυκανουμε το χαπι....

βεβαια δεν παιρνει 3 μηνες η υιοθεσια μην τρελλαθουμε....κριμα τα καημενα τα παιδακια, ειδικα εκεινα που ειναι σε μεθαδονη....

PINAKIII

PINAKIII
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δε μπορειτε να φανταστειτε ποσα συγκινηθηκα και δεν την ειδα ολη την εκπομπη...το αλλαξε ο αντρασ μου επαθε σοκ δε μπορουσε να δει αλλο.
ειναι τρομερο ειδικα οταν εχεις παιδι και μπορεις να νιωσεις καποια πραγματα παραπανω ειναι σοκ...δε λυπαμαι τις μανες αλλα τα παιδια που ασχετα αν δε θελουν να το πιστευψουν οτι καταλαβαινουν... αυτα οχι μονο καταλαβαινουν αλλα νιωθουν τον ανθρωπο τους...και ειναι φριχτο να ειναι στα αζητητα!
ευχομαι ολα τους να εχουν μια ωραια ζωη ακομα και μακρια απο τη πραγματικη τους οικογενεια..με πανω απο ολα πολυ πολυ αγαπη!

????????


Επισκέπτης
arco iris έγραψε:την ειδα την εκπομπη...προσεξατε ρε παιδια με ποσο στομφο τονιζανε οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ για τα παιδακια το ιδρυμα?? μου εκανε εντυπωση ... τι εννοω.....ειπαν οτι καθυστερουν μεχρι και στην ομιλια ειδατε??? ελεγε ο σροιντερ για κοινωνικοποιηση ....τιποτα αυτοι....

πως να το κανουμε....το στοιβαγμα ειναι στοιβαγμα....οπως ειπε η μαριζα.....παιδια στα κρεβατια στα αζητητα....ας μην προσπαθουμε να γλυκανουμε το χαπι....

βεβαια δεν παιρνει 3 μηνες η υιοθεσια μην τρελλαθουμε....κριμα τα καημενα τα παιδακια, ειδικα εκεινα που ειναι σε μεθαδονη....

Αυτό ειδικά με τη μεθαδόνη που είδα 22 ημερών μωρο με στερητικό σύδρομο με πιάσαν τα κλάμματα...
Αλλά είναι πραγματικά κρίμα να υπάρχουν τόσα παιδιά στα ιδρύματα και τόσοι άνθρωποι που θέλουν να υιοθετήσουν και ο κρατικός μηχανισμός να είναι τόσο δυσκίνητος...

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:την ειδα την εκπομπη...προσεξατε ρε παιδια με ποσο στομφο τονιζανε οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ για τα παιδακια το ιδρυμα?? μου εκανε εντυπωση ... τι εννοω.....ειπαν οτι καθυστερουν μεχρι και στην ομιλια ειδατε??? ελεγε ο σροιντερ για κοινωνικοποιηση ....τιποτα αυτοι....

πως να το κανουμε....το στοιβαγμα ειναι στοιβαγμα....οπως ειπε η μαριζα.....παιδια στα κρεβατια στα αζητητα....ας μην προσπαθουμε να γλυκανουμε το χαπι....

βεβαια δεν παιρνει 3 μηνες η υιοθεσια μην τρελλαθουμε....κριμα τα καημενα τα παιδακια, ειδικα εκεινα που ειναι σε μεθαδονη....

αχ!Κοριτσακι μου,αυτα τα παιδακια που δυστυχωs ειναι εξαρτημενα!Οταν ειχα τη μικρη στο Ελενα διπλα μαs ηταν ενα μωρακι που οι γονειs του ηταν χρηστεs.Το τι κλαμα,το τι τρεμουλο το καημενο...Τα λεω και με περνουν τα κλαμματα.Ειχε αναγκη απο συνεχη χορηγηση δοσηs γιατι υπεφερε το αγγελουδι!
Νευριαζω πολυ με τουs νομουs που υπαρχουν και στερουν απο τα παιδια την αγαπη μιαs οικογενειαs.Eιναι καλυτερο δηλαδη να ειναι στο ιδρυμα παρα σε μια ζεστη οικογενεια που θα του δειξει αγαπη κ φροντιδα και αs μην εχει πολλα λεφτα!

vetaki..!


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα..κ εγω συγκινηθηκα πολυ...
κ δεν με αφησε ο αντρας μου να την δω ολη...αντε παμε γιατι νυσταζω,ελα να με παρεις αγκαλια κ τετοια για να μην την δω...αν κ ψαχνω στο ιντερνετ να δω την υπολοιπη σημερα...

αυτο που λες στελλα μου εκανε εντυπωη....(το ιδρυματικο περιβαλλον δεν ειναι καλο..)το ειπε πανω απο 10 φορες ο διευθυντης...

μακαρι να σταματησει να υπαρχει τοοοοση γραφειοκρατια για μια υιοθεσια..ειναι κριμα να υπαρχουν ανθρωποι που πραγματικα θελουν κ μπορουν να μεγαλωσουν ενα παιδακι κ να πρεπει να περιμενουν χρονια ολοκληρα...πολυ κριμα κ για αυτους κ για τα παιδακια.... Crying or Very sad Crying or Very sad

AnastasiaMM

AnastasiaMM
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είδα την εκπομπή μέχρι τη μέση!
Όσο έβλεπα από τα δάκρυα!
Ήθελα τόσο πολύ να τα κάνω όλα μία αγκαλιά και να τους υποσχεθώ οτι δεν θα τους λείψει ποτέ η αγάπη και η τρυφερότητα που τόσο αξίζουν!

Μακάρι να μπορέσουν να γυρίσουν στην αγκαλιά της μανούλας τους όποια κι αν είναι αυτή είτε η βιολογική είτε κάποια θετή μανούλα.
Κι όταν λέω αγκαλιά εννοώ αυτή την αγκαλιά την ουσιαστική που χάνεσαι και νιώθεις απέραντη ασφάλεια.

Αυτό εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου γι΄αυτά τα παιδάκια!

????????


Επισκέπτης
εγω νευριαζω και με την αναδοχη και θα το πω.......δλδ θα παρω ενα παιδακι για 3-4 χρονια, θα γινει ενα με την οικογενεια μου και μετα θα ερθουν να το παρουν να το δωσουν για υιοθεσια αλλου? και αναρωτιουνται κιολας γιατι δεν υπαρχουν αναδοχες οικογενειες? τι λεμε τωρα ρε παιδια??? τους σκεφτεστε αυτους τους γονεις να το μεγαλωνουν σα δικο τους και μετα μια μερα μπαμ, γυρισε η μανα ή βρεθηκε οικογενεια??? ειναι απανθρωπο.....

στο τελος δε χασατε και τιποτα σημαντικο.....πιασανε το θεμα να μπορουν να υιοθετησουν και τα ομοφυλοφιλικα ζευγαρια η οχι, και ο ραπερ ελεγε την προσωπικη του ιστορια, εγω εκει καπου πηγα για υπνο δεν αντεξα

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Το θεμα τηs αναδοχηs το ειχαμε στο μυαλο μαs εδω και πολλα χρονια με τον αντρα μου.Μετα απο τρεξιμο και ψαξιμο καταληξαμε στο συμπερασμα οτι δεν θα μπορουσαμε να ανταπεξελθουμε γι αυτο το λογο.
Ποσο ασχημο ειναι να παιρνειs αυτα τα παιδια απο την μονη και πρωτη οικογενεια που γνωρισαν και να τα δινειs καπου αλλου?
Ασε που και εγω δεν ξερω κατα ποσο θα μπορουσα να αντεξω εναν τετοιο αποχωρισμο!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lilliput στις Τετ Απρ 10, 2013 4:43 am, 2 φορές συνολικά

????????


Επισκέπτης
ιωαννα εσυ εχεις και προσωπικη εμπειρια κοπελα μου αλλα τα ροζ δεν τα βλεπω με τιποταSad

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lilliput στις Τετ Απρ 10, 2013 4:43 am, 1 φορά

????????


Επισκέπτης
το καταλαβα οτι θα ηταν εκεινο

γερο και καλοφωτιστο να ειναι!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Lilliput στις Τετ Απρ 10, 2013 4:44 am, 1 φορά

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν θα ξεχασω ποτε τα βλεματακια τους οταν ειχα τον σπυρο στην μενν

καθε φορα που πηγαινα σηκωναν τα κεφαλακια τους σαν κατι να περιμεναν.....

αυτο το κατι ομως δεν ερχοταν...

Petrini


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Egw den to eida telika... den tha to antexa...

Exw kai thn proswpikh mou istoria me thn uiothesia, opote katalavainete...

oso gia tis uiothesies...
Opws isws kserete merikes apo esas, to agori mou ( twra 13 mhnwn) einai uiothetimeno... to eixa apo 7 hmerwn sthn agkalia mou...

Me poly voh8eia apo gnwstous, kai poly poly sprwksimo kai kathimerines sxedon ypenthymhseis kai erwthseis, kataferame meta apo 11 mhnes, na ginei to asteri mas kai sta xartia diko mas paidi...

Opote as mhn lene vlakeies, typou 3 mhnes..... an htan 3 mhnes, tha eixa tria mexri twra...

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια νομίζω και οι ανάδοχοι γονείς μπορούν να υιοθετήσουν το παιδάκι αν οι αρμόδιοι αποφασίσουν πως το παιδί δεν μπορεί να επιστρέψει στους γονείς του για λόγους χ.


Όταν γίνεσαι ανάδοχος γονιός το κάνεις συνειδητά, ξέρεις πως κάποια στιγμή το παιδί θα φύγει στους βιολογικούς γονείς ή για να ξεκινήσει μια καινούργια ζωή στην οικογένεια που θα πάει, αν το θες μπορείς να γίνεις και εσύ ο γονιός με την γνωστή χρονοβόρα διαδικασία υιοθεσίας.
Το παιδί μπορεί σε συνθήκες αναδοχής να μείνει 2 χρόνια μπορεί και 15 χρόνια.
Το έχω κοιτάξει το θέμα..

Αλλο τα παρατημένα παιδιά και άλλο τα παιδιά που δίνονται σε ανάδοχους γονείς γιατί οι βιολογικοί δεν μπορούν για κάποιο λόγο να τα έχουν.



δείτε και εδώ http://www.kvmhtera.gr/index.php?detail_id=23

σε αυτή την σελίδα θα δείτε πως και η υιοθεσία είναι χρονοβόρα για κάποιο λόγο... διαβάστε !






Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπέρα κι απο μένα!

Ουτε κι εγω την είδα ολη την εκπομπη, ειδα μονο πολυ λιγο στην αρχη, δεν αντεξα. Προσφατα εγινα μανουλα κι εγω, και πονουσε η καρδια μου να βλέπω αυτες τις αθωες ψυχουλες να βρισκονται εκει εγκαταλελειμένα απο τους γονεις τους. Δεν το χωραει το μυαλο μου, καθολου. Το κουβαλας 9 μηνες, το νιωθεις, ζει απο εσενα ουσιαστικα, και μετα φευγεις βραδυ απο το μαιευτηριο και το σκας χωρις το παιδακι σου;;; Πως ειναι δυνατον αυτο;;

Ευτυχως υπάρχουν ανθρωποι να φροντισουν αυτα τα πλασματακια και να τρους δωσουν την αγκαλια που οι γονεις τους τους στερουν...

Τι να πω, μακαρι ολα τα αγγελουδια που κάποιοι τα αρνηθηκαν να βρουν μια καλυτερη τυχη σε οικογένεες που θα τα θέλουν και θα τα αγαπουν, γιατι, δυστυχως η ευτυχως υπαρχουν πολλες τετοιες οικογενειες...

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συμφωνω με το Λεμονακι οτι υπαρχει και ''μονιμη'' αναδοχη ας το πουμε.Αλλα οπως και να το κανουμε ρε κοριτσια ακομη και για λιγο κερδισμενο ειναι το παιδι και εσεις απο την πραξη σας.Αλλωστε αν εχεις ενα παιδι αναδοχο για χρονια ειναι πολυ πιο ευκολη η υιοθεσια μετα.Μακαρι να ηταν καλυτερα τα οικονομικα μας και θα το καναμε και εμεις.Ισως του χρονου να ξεκινησουμε καποια διαδικασια.

????????


Επισκέπτης
Δινουν και σε οικογενειες με παιδακια αραγε?

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μονιμη αναδοχη,απ'οσο γνωριζω, γινεται μονο αν για το παιδακι δεν βρεθει καποια οικογενεια να το υιοθετησει.
Συνηθωs αυτα ειναι τα παιδακια που εχουν καποια νοητικα ή κινητικα προβληματα.

????????


Επισκέπτης
και το αλλο το τραγικο που ειπε ο διευθυντης?? αμα γινουν 5 χρονω δεν ειναι πια στο ταργκετ γκρουπ δεν τα θελει κανεις

ψυχουλακια μου

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:και το αλλο το τραγικο που ειπε ο διευθυντης?? αμα γινουν 5 χρονω δεν ειναι πια στο ταργκετ γκρουπ δεν τα θελει κανεις

ψυχουλακια μου

Ναι,γιατι θυμασαι τι ειπε?Πολλοι το κανουν για εγωκεντρικουs λογουs και οχι για τα ιδια τα παιδια.

????????


Επισκέπτης
ΕΦΑΚΙ έγραψε:
arco iris έγραψε:και το αλλο το τραγικο που ειπε ο διευθυντης?? αμα γινουν 5 χρονω δεν ειναι πια στο ταργκετ γκρουπ δεν τα θελει κανεις

ψυχουλακια μου

Ναι,γιατι θυμασαι τι ειπε?Πολλοι το κανουν για εγωκεντρικουs λογουs και οχι για τα ιδια τα παιδια.

υποθετω γιατι 5 χρονων θυμαται.......και θα ξερει οτι δεν εισαι εσυ ο γονιος.....δε βρισκω αλλο λογο.......μα ουτως η αλλως αυτα δεν κρυβονται πλεον.......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις