Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Η τέλεια!!!!! Empty Η τέλεια!!!!! Πεμ Ιαν 31, 2013 9:26 pm

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Απο που να ξεκινήσω είμαι με τον άντρα μου σχεδόν εφτά χρόνια μαζί έχουμε δυο παιδάκια το μικρότερο 6,5 μηνών και ο μεγάλος 2,5 χρόνων μένουμε Μονοι μας μακριά απο την πόλη μας αλλά δυστυχος αυτό δεν σώζει την κατάσταση διότι η πεθερά μου τα κάνει και τα σκέφτεται τέλεια ακόμη και απο μακρυά!!!! Ο άντρας μου δεν αποφασίζει μαζί μου αλλά με την μάνα του , τον πατέρα του ή την αδερφή του!!! Τι να σας πω για το όνομα που άλλο θέλαμε και τελικά τον έπεισαν ότι πρέπει να το πούμε στο πεθερικά μου για το έθιμο, τι τιμή, και για να μην στεναχωρεθει!!!! Οκ ένταξη θα το πούμε έτσι αλλά θα τον φωνάζουμε με χαϊδευτικό έτσι τουλάχιστον ξεκινήσαμε αλλά μετά απο το μπιρι μπιρι της πεθερας ότι στεναχωριεται ο πατέρα σου και ότι δεν ειναι σωστό και ότι άμα δεν θέλατε να μην το βιάζεται τελικά έχουμε καταλήξει να το φωνάζουμε όλο το όνομα!!!! Βέβαια μακάρι να ήταν μόνο το όνομα τα φαγητά πρέπει να τα μαγειρεύω όπως αυτή, να καθαρίζω όπως αυτή, γενικά να γίνω η μάνα του!!!! Αυτό που με πληγώνει βέβαια πιο πολυ ειναι ότι πρώτα σκέφτεται τους δικούς τους αν θα κουραστουν , αν θα στεναχωρηθουν αν αν αν αν... Και μετά Δευτέρα εμένα!!!! Τι να πω δεν ξέρω ειμαι πολυ πνιγμένη!!!!

2Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Πεμ Ιαν 31, 2013 10:26 pm

.katerinasmurf.

.katerinasmurf.
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νανσυ130810 έγραψε:Απο που να ξεκινήσω είμαι με τον άντρα μου σχεδόν εφτά χρόνια μαζί έχουμε δυο παιδάκια το μικρότερο 6,5 μηνών και ο μεγάλος 2,5 χρόνων μένουμε Μονοι μας μακριά απο την πόλη μας αλλά δυστυχος αυτό δεν σώζει την κατάσταση διότι η πεθερά μου τα κάνει και τα σκέφτεται τέλεια ακόμη και απο μακρυά!!!! Ο άντρας μου δεν αποφασίζει μαζί μου αλλά με την μάνα του , τον πατέρα του ή την αδερφή του!!! Τι να σας πω για το όνομα που άλλο θέλαμε και τελικά τον έπεισαν ότι πρέπει να το πούμε στο πεθερικά μου για το έθιμο, τι τιμή, και για να μην στεναχωρεθει!!!! Οκ ένταξη θα το πούμε έτσι αλλά θα τον φωνάζουμε με χαϊδευτικό έτσι τουλάχιστον ξεκινήσαμε αλλά μετά απο το μπιρι μπιρι της πεθερας ότι στεναχωριεται ο πατέρα σου και ότι δεν ειναι σωστό και ότι άμα δεν θέλατε να μην το βιάζεται τελικά έχουμε καταλήξει να το φωνάζουμε όλο το όνομα!!!! Βέβαια μακάρι να ήταν μόνο το όνομα τα φαγητά πρέπει να τα μαγειρεύω όπως αυτή, να καθαρίζω όπως αυτή, γενικά να γίνω η μάνα του!!!! Αυτό που με πληγώνει βέβαια πιο πολυ ειναι ότι πρώτα σκέφτεται τους δικούς τους αν θα κουραστουν , αν θα στεναχωρηθουν αν αν αν αν... Και μετά Δευτέρα εμένα!!!! Τι να πω δεν ξέρω ειμαι πολυ πνιγμένη!!!!
καλημερα νανσυ να χαιρεσε τα παιδακιασου. σε καταλαβαινω δεν ειναι καθολου σωστο που ανακατευονται και ερχονται παντα πρωτοι απο σενα πλεον η οικογενεια του εισαι εσυ εσυ και τα παιδακιασας του εχεις πει πως αισθανεσε?

3Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Πεμ Ιαν 31, 2013 10:50 pm

ζουμπι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Α..παπα...!!Δύσκολα πράγματα....
Και τι να σου απαντήσω τώρα...;;
Εχω μεγάλη εμπειρία απο το θέμα,αλλά εγώ τον γάμο τον σχόλασα!!!Χώρισα...βέβαια δεν είχα παιδιά...αν είχα δεν ξέρω τι θα είχα κάνει.Πάντως όλο αυτό δεν το άντεξα....μου έσπασαν τελείως τα νεύρα!!

4Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Πεμ Ιαν 31, 2013 11:14 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη μου καλωσηρθες στον εγγαμο βιο...
εννοειται οτι οταν παντρευεσαι εναν ανθρωπο παει πακετο-πεθερικα,κουνιαδες,κουνιαδους, φιλους,κουμπαρους κτλ κτλ- οοοοοοοοχι δεν ειναι σωστο και καθολου ωραιο.
σιγα σιγα με τον τροπο σου, γυναικα εισαι.με υπομονη και θα τον φερεις στα νερα σου-χωρις τσακωμους και εντασεις- Wink
μακαρι οι αντρες να σκεφτοταν σαν εμας τις γυναικες, αλλα δεν θα ηταν αντρες τοτε

5Η τέλεια!!!!! Empty . Πεμ Ιαν 31, 2013 11:20 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να του πεις πως αισθανεσαι με ωραιο τροπο και χωρις να "ριχνεις"την μαμα του και αν το εχεις κανει και δεν εχει αλλαξει κατι,πες του αυτο"δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανεις αυτο.υποτιθεται οτι ειμαι η ΕΠΙΛΟΓΗ της ζωης σου,πως δεχεσαι να πληγωνομαι ετσι και να νιωθω δευτερη?γιατι σου ερχεται πιο light να πληγωνομαι εγω,η γυναικα σου,και οχι η μαμα σου?

6Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Πεμ Ιαν 31, 2013 11:21 pm

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Του έχω πει πολλές φορές πως αισθάνομαι και ότι όλο αυτό με πληγώνει και με το καλό αλλά και με το άσχημο δυστυχώς τίποτα δεν τον ταρακουναει !!!! Πριν λιγουσ μήνες διότι ήρθε και ομπεμπης στη ζωή μας ειμαι λιγάκι πιεσμενη γιατί δεν έχω καθόλου χρόνο για εμένα και τα νεύρα μου έχουν αγγίξει κόκκινο του είπα ότι δεν παει άλλο μέχρι εδώ δεν μπορώ άλλο να μην τον ενδιαφέρει αν εγω ζοριζομαι και όλο αυτό γιατί τα Χριστούγεννα που πήγαμε στο Σπιτι του ο πατέρας του και όλοι φυσικά δεν το άφησαν το μπεμπη απο την αγκαλιά τους με αποτέλεσμα όταν γυρίσαμε πίσω εγω να ακούω να τσιριζει ένα μωρο υστερία και τον άλλο να θέλει την προσοχή του και να κάνει ένα σωρό Χαρα!!!! Οταν του είπα ότι σου τα έλεγα αυτά και ότι έπρεπε να πεις τους δικούς σου να μην τον περνούν μου απάντησε ότι δεν ήθελε να τους στεναχωρεθει και να τον αφήσω να κλαίει δεν πειράζει θα ξανά μάθει να μένει μόνος !!!! Παντα δίκιο οι δικοί του έχουν ποτέ να ποτέ εγω!!!! Μια φορά να δείξει ότι ενδιαφέρεται το μισω απο οτι για τουσ δικουσ του για το νιώθω εγω και θα πω Οκ ....

7Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Πεμ Ιαν 31, 2013 11:25 pm

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KRISTI 1 έγραψε:να του πεις πως αισθανεσαι με ωραιο τροπο και χωρις να "ριχνεις"την μαμα του και αν το εχεις κανει και δεν εχει αλλαξει κατι,πες του αυτο"δεν μπορω να καταλαβω γιατι το κανεις αυτο.υποτιθεται οτι ειμαι η ΕΠΙΛΟΓΗ της ζωης σου,πως δεχεσαι να πληγωνομαι ετσι και να νιωθω δευτερη?γιατι σου ερχεται πιο light να πληγωνομαι εγω,η γυναικα σου,και οχι η μαμα σου?






Του το έχω πει και η απάντηση του ειναι ότι επειδή πανε για λίγες μέρες κάτω δεν θέλει να τησ φέρνει καμία αντίρρηση ... Θέλει να της λέει μόνο καλα πράγματα χωρίς να την πληγώνει ότι συνεπάγεται αυτό!!!

8Η τέλεια!!!!! Empty . Πεμ Ιαν 31, 2013 11:41 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμ δλ οταν ειστε σπιτι σας ειναι ολα νορμαλ και μονο οταν πατε στους γονεις του ειναι ετσι?

9Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Πεμ Ιαν 31, 2013 11:41 pm

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Για να φανταστητε στην αρχή που γεννήθηκε ο μπεμπης για λίγους μήνες τους πρώτους ερχόταν εναλλάξ η μητέρα μου με την πεθερά μου για να με βοηθήσουν .... Οταν λοιπόν ερχόταν η πεθερά μου ότι έκανα ήταν λάθος απο το φαγητό μέχρι και την παραμικρή δουλειά ... Οπότε έτυχε να μαγειρεψω δεν ήταν ικανοποιημένος με το φαγητό όταν μαγειρεύε η Μαμα του ητανε γεμάτος ενθουσιασμό (που πραγματικα δεν έχει δείξει για εμένα ούτε μια φορά όλα υγρά τα χρόνια) και έλεγε "α ! Ρε μάνα τέλειο το φαγητό σου !!! Μπράβο μπράβο ρε μάνα γίας τα χέρια σου!!! Πόσο στεναχωριεμαι πόσο ....

10Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Πεμ Ιαν 31, 2013 11:50 pm

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
KRISTI 1 έγραψε:χμ δλ οταν ειστε σπιτι σας ειναι ολα νορμαλ και μονο οταν πατε στους γονεις του ειναι ετσι?


Οχι και στο Σπιτι μας όταν ήμαστε τα ίδια ειναι ... Οταν ήμουνα έγκυος στο πρωτο δούλευα σε ένα μαγαζί με ρούχα και το Πάσχα δούλευα συνεχόμενο ωράριο φεύγοντας μόνο μια ώρα για φαγητό και τότε είχαν την απαίτηση να πάμε Βόλο και απο Βόλο πηλιο για να κάνουμε Πάσχα μαζί τους και όλα αυτά σε μόλις τρεις μέρες ( απο Πτολεμαιδα) και όταν του είπα ότι δεν μπορώ να το κάνω όλο αυτό μετά απο τόση ταλαιπωρία στη δουλειά και μετά το γυρισμο πάλι να πάω καπάκι στην δουλειά χωρίς ξεκούραση έγινε το έλα να δεις καθ στο τέλος μου είπε να τους πω εγω ότι δεν θα πάμε και όταν τους το είπα γύρισε η μάνα του και μου είπε " κακά τι να κάνουμε θα το κατά πιούμε και αυτό " πόσο κλάμα γι'αυτο πόσο αλλά τίποτα αυτή είχε δίκιο πάλι και εγω άδικο με αποτέλεσμα να πάμε και εγω να βρεθώ με τραβηγμένη μέση περπατώντας κούτσενοντας απο την όλη ταλαιπωρία!!!

11Η τέλεια!!!!! Empty . Πεμ Ιαν 31, 2013 11:54 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλιστα...μηπως να περασεις την ψιλοειρωνεια?δλ,και νερο να βαλεις να βρασεις,πες του,μηπως να παρω τηλ την μανα σου που μαγειρευει τελεια να μου πει στις ποσες μπουρμπουληθρες να σβησω το ματι?κλαιει το μωρο,παλι το ιδιο,να παρω την μανα σου να μου πει τι να κανω,που τα ξερει ολα?κτλ..μηπως και το καταλαβει..νιωθεις απο την μανα μου μια σταση "διεκδικησης" του ιδιου αντρα?γενικα πως τα πατε με τον αντρα σου περα απο αυτο?με τα παιδια πως ειναι?

12Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Παρ Φεβ 01, 2013 12:01 am

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τι να σου πω τις ώρες που ειναι στο Σπιτι ασχολείται μαζί τους γιατί δουλεύει το πρωί το μεσημέρι που γυρνάει ύπνο και το απόγευμα γυμναστήριο έτσι τα παιδιά τα βλέπει για περίπου τρεις ώρες !!! Λογικό να ασχολείται μαζί τους τουλάχιστον τότε!!!

13Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Παρ Φεβ 01, 2013 12:07 am

ΕΦΑΚΙ

ΕΦΑΚΙ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ!Δυσκολα πραγματα.Παρολο που δεν εχω εμπειρια πανω σ'αυτο γιατι ειμαι απο τιs τυχερεs που ο συζυγοs τουs δεν αφηνει κανεναν να παρεμβει στιs αποφασειs που παιρνω εγω,θα σου ελεγα να επιλεξειs την οδο τηs αδιαφοριαs.Προσπαθησε να μην πυροδοτειs καταστασειs(οσο δικιο κι αν εχειs)γιατι το αποτελεσμα θα ειναι να εχειs προστριβεs με το συζυγο σου.Οτι σου λεει η πεθερα απ'το ενα αφτι να μπαινει και απ'το αλλο να βγαινει.Και μην χαλιεσαι,κοπελα μου.Χαλαρωσε και ζησε αυτο το υπεροχο γεγονοs που εχει συμβει στη ζωη σου.Την μητροτητα!

14Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Παρ Φεβ 01, 2013 12:47 am

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΦΑΚΙ έγραψε:Αχ!Δυσκολα πραγματα.Παρολο που δεν εχω εμπειρια πανω σ'αυτο γιατι ειμαι απο τιs τυχερεs που ο συζυγοs τουs δεν αφηνει κανεναν να παρεμβει στιs αποφασειs που παιρνω εγω,θα σου ελεγα να επιλεξειs την οδο τηs αδιαφοριαs.Προσπαθησε να μην πυροδοτειs καταστασειs(οσο δικιο κι αν εχειs)γιατι το αποτελεσμα θα ειναι να εχειs προστριβεs με το συζυγο σου.Οτι σου λεει η πεθερα απ'το ενα αφτι να μπαινει και απ'το αλλο να βγαινει.Και μην χαλιεσαι,κοπελα μου.Χαλαρωσε και ζησε αυτο το υπεροχο γεγονοs που εχει συμβει στη ζωη σου.Την μητροτητα!


Το θέμα δεν ειναι αν ακούω εγω αλλά το ότι πιάνει το άντρα μου τον αρχίζει το μπιρι μπιρι και περνάει το δικό της !!!!

15Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Παρ Φεβ 01, 2013 12:49 am

????????


Επισκέπτης
nancy δυσκολα τα πραγματα κοριτσι μου πρεπει να κατσεις και να μιλησεις πολυ σοβαρα γιατι ολο περναν τα χρονια αυτο ολο και θα σε πνιγει πιο πολυ

16Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Παρ Φεβ 01, 2013 3:32 am

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοίτα όλες ανεκατεύονται, αλλες πολύ άλλες λίγο... Το θέμα είναι το ζευγάρι τι κάνει για αυτό... Από ότι καταλαβαίνω ο άντρας σου δεν κάνει τίποτα...
Απορώ πως 7 χρόνια τώρα αντέχεις κ δεν έχεις βάλει τα πράγμτα στη θέση τους... Βέβαια ποτέ δεν είναι αργά...
Καλό είναι να κάτσεις να κάνεις μια συζήτηση με τον άντρα σου, ήρεμη, και να του επισημάνεις ότι είναι η τελευταία φορα που το κάνεις, μετά απλά θα πράξεις...
Κ όταν λέω να πράξεις δεν εννοώ να χωρίσεις ή να φύγεις απο το σπίτι,απλά να βρεις κάποιο τρόπο να τον ταρακουνήσεις... Εσύ ξέρεις τον άντρα σου κ τις συνήθειες του...
Επίσης καλό είναι να του τονίσεις ότι επειδή κάποιες φορές έχεις κάνει πίσω για να μην τον στενοχωρείς κ να μην το βάζεις ανάμεσα σε δυο πυρά, δε σημαίνει ότι θα το κάνεις πάντα....
ΠΡΟΣΟΧΗ μην κατηγορήσεις όμως την οικογένεια του, θα αμυνθεί...

17Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Παρ Φεβ 01, 2013 5:49 am

Νανσυ130810


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Τι να πω δεν ξέρω ίσως ένα μέρει φταίω και εγω που τόσα χρόνια απλα το άφηνα πιστεύοντας ότι κάποια στιγμή θα ενδιαφερθεί αλλά μπά!!!! Νιώθω πνιγμένη και απογοητευμένος...

18Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Παρ Φεβ 01, 2013 5:56 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νανσυ130810 έγραψε:Τι να πω δεν ξέρω ίσως ένα μέρει φταίω και εγω που τόσα χρόνια απλα το άφηνα πιστεύοντας ότι κάποια στιγμή θα ενδιαφερθεί αλλά μπά!!!! Νιώθω πνιγμένη και απογοητευμένος...
πνιγμενΗ κ απογοητευμενΟΣ δε γινεται να νιωθεις συγχρονως!!!

19Η τέλεια!!!!! Empty Απ: Η τέλεια!!!!! Παρ Φεβ 01, 2013 6:33 am

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοπελα μου, νομιζω οτι πρεπει να αλλαξεις τον τιτλο του θεματος σου. το προβλημα σου δεν ειναι η πεθερα, αλλα ο αντρας σου. αυτη βρηκε και τα κανει. αυτος ειναι το προβλημα σου, κι αυτος πρεπει να μαθει να φερεται.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις