Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
144 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 144 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

226ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:02 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mar1987 έγραψε:
ioannakom έγραψε:Καλημέρα σε όλες σας!!Τι κάνετε??Ο καιρός εδω σήμερα είναι οτι ναναι..μια βροχή και μια ήλιο.Ευχαριστώ τα κορίτσια που με ξανα-καλωςόρισανε σε προηγούμενες σελίδες.. Smile Smile
Καλα..ποτε γράψατε τόοοοοοσα απο χτες το μεσημερακι....σας χάνω πλεον χαχα...
Λοιπόν χτες πήγαμε με τον αντρα μου και κλεισαμε το καροτσάκι που θελαμε,στο λητω το βρίσκαμε 900 ευρώ..σοκ...και τελικά πήγαμε αλλου και το βρήκαμε τελική τιμή 670 και σημερα θα παμε να το παρουμε.
Κορίτσια επισης λεμε για πολυμορφικό κρεβατάκια, οπως αυτο http://www.casababy.gr/categories/baby_furniture/bedrooms_with_transforming_beds/30 κυρίως γιατι μας βγαίνει στα ίδια λεφτά με τα αλλα,μονο που αυτο θα παει μεχρι η μπεμπα να γίνει κοπελιτσα...φτανει το 1,90 το κρεβάτι.τι λέτε?Καμια που να εχει δοκιμασει κατι τετοιο υπάρχει??Μου φάνηκε πολυ πρακτικο στους καιρούς που διανύουμε.... Very Happy

ιωαννα μου μου αρεσει πολυ το κρεβατακι που εχεις κατα νου!!!η μονη ας το πουμε "ενσταση"μου ειναι η εξης : αν κανεις δευτερο μωρακι τι θα κανεις?θα ξαναπαρεις κουνια? κ το αλλο ειναι οτι οταν τα παιδακια φτανουν 5-6 χρονων κ πανε νηπιο-δημοτικο (που εχουν ηδη διαμορφωμενο χαρακτηρα κ φυσικα αποψη!!)θα θελουν τοτε μια μικρη "ανανεωση"στο δωμτιακι τους..γραφειο κτλ.. οποτε η ταπεινη μου γνωμη(εγω δηλ τι θα κανω!!)θα παρω ενα βρεφικο κρεβατακι μεχρι τα 4-5 κ μετα οταν ειναι να ξεκινησει το σχολειο θα διαλεξει μονο του τι του αρεσει!!
ελπιζω βεβαια μετα απο 4 χρονια να ειναι καλυτερα τα πραγματα στην ελλαδα κ να κανουμε πιο ευκολα αγορες!!!
Οσα μου λές τα έχω σκεφτεί πολυ,απλά καταλήγω στο ίδο συμπέρασμα,οτι σιγουρα σε 4-5 χρονια δεν θα εχουμε οικονομική δυνατότητα για τίποτα..σχεδόν.Εδώ τώρα και ζοριζόμαστε,και φοβαμαι να μην χτυπάμε το κεφάλι μας τοτε.Τωρα σαυτο που λες οτι θα θέλει κατι δικό της,εχεις δίκαιο,αλλα η μονη λύση θα είναι βάψιμο του κρεβατιού που γίνεται ΜΟΝΟ στα ελληνικά κρεβάτια,έτσι μαθαμε δλδ, και ανανέωση του δωματίου χρώματα αυτοκολλητα κλπ.Ελπίζω να καταλαβαίνει τοτε οτι οι καιροί είναι δύσκολοι και δεν σηκώνουν πολυτέλειες Crying or Very sad

227ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:06 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:Στεφυ κ ολες οι αλλες μανουλες θα ηθελα τη γνωμη σας...ειμαι στη φαση που ψαχνω κ εγω για κρεβατακι..τι συμφαιρει?να παρω αυτο που ανεβοκατεβαινουν τα καγκελα, ή αυτο που αλλαζει υψος το στρωμα?
γιατι μια φιλη μου που ειναι εγκυος στο δευτερο(το πρωτο της ειναι 2,5 χρονων)μου ειπε οτι το κρεβατακι που εχει που ανεβοκατεβαινουν τα καγκελα την εχει σωσει γιατι δε μπορει να σκυβει κ ετσι τσουυυπ κατεβαζει το καγκελο κ παιρνει το παιδακι της!!
γιατι(κατα τα λεγομενα της)αν ειχε αυτο που αλλαζει θεση το στρωμα δε θα μπορουσε να σκυβει...
βεβαια η δικη μου λογικη λεει οτι πανω απο 2 χρονων(ας πουμε δε ξερω κιολας)του αφαιρεις το καγκελο κ του βαζεις ενα προστατευτικο απλο για να μη πεφτεις..
δε ξερω...εσεις τι λετε???

Ιωαννα μου αν καταληξεις αυτο παντως... ειναι πραγματικα πανεμορφο! Απο εμφανιση μου αρεσει πααααααααααααααααααααρα πολυ!!!

Μαρακι μου γλυκο... Προσωπικα εχω αυτο που ανεβοκατεωαινει το στρωμα... Μην φανταστεις μια φορα δηλαδη του αλλαξαμε θεση κι απο ψηλα το χαμηλωσαμε.. Μετα θα βγαλουμε και τα καγκελακια και θα ειναι κρεβατακι... ασφαλες... χαμηλο. Αυτο που εχει φιλη σου λογικα δεν πρεπει να ειναι τοσο χαμηλο. Επισης προσωπικα τα κρεβατακια που ανεβοκατεβαινουν τα καγκελα δεν τα θεωρω πολυ ασφαλη για τα παιδια. Εχουν συνηθως πολλα κενα μεταξυ στρωματος και καγκελων με κινδυνο τραυματισμου του μωρου. Το εχω διαβασει κιολας αυτο καπως καπου.. δεν θυμαμαι. Δεν θα στο προτεινα παντως... Εκτος αν εχεις τεραστιο προβλημα με τη μεση σου... Εγω εγκυος ειμαι τωρα με την κοιλια τουρλα και δεν μου ειναι πια τοσο προβλημα να σκυψω 3 φορες τη μερα να την βαλω και να την βγαλω απο το κρεβατι ...

228ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:07 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ασε που στην ηλικια που ειναι τωρα η Στελλίτσα... σηκωνεται ορθια και μου δινει τα χερακια και με βοηθαει να την σηκωσω... Πιο μωρο ηταν παναλαφρη...

229ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:08 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ioannakom έγραψε:
Mar1987 έγραψε:
ioannakom έγραψε:Καλημέρα σε όλες σας!!Τι κάνετε??Ο καιρός εδω σήμερα είναι οτι ναναι..μια βροχή και μια ήλιο.Ευχαριστώ τα κορίτσια που με ξανα-καλωςόρισανε σε προηγούμενες σελίδες.. Smile Smile
Καλα..ποτε γράψατε τόοοοοοσα απο χτες το μεσημερακι....σας χάνω πλεον χαχα...
Λοιπόν χτες πήγαμε με τον αντρα μου και κλεισαμε το καροτσάκι που θελαμε,στο λητω το βρίσκαμε 900 ευρώ..σοκ...και τελικά πήγαμε αλλου και το βρήκαμε τελική τιμή 670 και σημερα θα παμε να το παρουμε.
Κορίτσια επισης λεμε για πολυμορφικό κρεβατάκια, οπως αυτο http://www.casababy.gr/categories/baby_furniture/bedrooms_with_transforming_beds/30 κυρίως γιατι μας βγαίνει στα ίδια λεφτά με τα αλλα,μονο που αυτο θα παει μεχρι η μπεμπα να γίνει κοπελιτσα...φτανει το 1,90 το κρεβάτι.τι λέτε?Καμια που να εχει δοκιμασει κατι τετοιο υπάρχει??Μου φάνηκε πολυ πρακτικο στους καιρούς που διανύουμε.... Very Happy

ιωαννα μου μου αρεσει πολυ το κρεβατακι που εχεις κατα νου!!!η μονη ας το πουμε "ενσταση"μου ειναι η εξης : αν κανεις δευτερο μωρακι τι θα κανεις?θα ξαναπαρεις κουνια? κ το αλλο ειναι οτι οταν τα παιδακια φτανουν 5-6 χρονων κ πανε νηπιο-δημοτικο (που εχουν ηδη διαμορφωμενο χαρακτηρα κ φυσικα αποψη!!)θα θελουν τοτε μια μικρη "ανανεωση"στο δωμτιακι τους..γραφειο κτλ.. οποτε η ταπεινη μου γνωμη(εγω δηλ τι θα κανω!!)θα παρω ενα βρεφικο κρεβατακι μεχρι τα 4-5 κ μετα οταν ειναι να ξεκινησει το σχολειο θα διαλεξει μονο του τι του αρεσει!!
ελπιζω βεβαια μετα απο 4 χρονια να ειναι καλυτερα τα πραγματα στην ελλαδα κ να κανουμε πιο ευκολα αγορες!!!
Οσα μου λές τα έχω σκεφτεί πολυ,απλά καταλήγω στο ίδο συμπέρασμα,οτι σιγουρα σε 4-5 χρονια δεν θα εχουμε οικονομική δυνατότητα για τίποτα..σχεδόν.Εδώ τώρα και ζοριζόμαστε,και φοβαμαι να μην χτυπάμε το κεφάλι μας τοτε.Τωρα σαυτο που λες οτι θα θέλει κατι δικό της,εχεις δίκαιο,αλλα η μονη λύση θα είναι βάψιμο του κρεβατιού που γίνεται ΜΟΝΟ στα ελληνικά κρεβάτια,έτσι μαθαμε δλδ, και ανανέωση του δωματίου χρώματα αυτοκολλητα κλπ.Ελπίζω να καταλαβαίνει τοτε οτι οι καιροί είναι δύσκολοι και δεν σηκώνουν πολυτέλειες Crying or Very sad

ναι δυστυχως ετσι ειναι...που μας καταντησανε...τελος παντων ας ειμαστε καλα, γεροι κ δυνατοι το ιδιο κ τα μωρακια μας κ τα υλικα ειναι το λιγοτερο!!κανε αυτο που εχεις στο μυαλο σου κ μακαρι να ερθουν καλυτερες μερες!που θα ερθουν!!(να σου πω το πιστευω,, δε ξερω προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη!!)

230ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:11 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Ασε που στην ηλικια που ειναι τωρα η Στελλίτσα... σηκωνεται ορθια και μου δινει τα χερακια και με βοηθαει να την σηκωσω... Πιο μωρο ηταν παναλαφρη...
κ εγω αυτο σκεφτομαι!!!ασε που εχουν ψιλοκαταργηθει αυτα που ανεβοκατεβαινουν τα καγκελα κ δεν εχει μεγαλη ποικιλια...ειναι κ πιο ¨κουνια¨..το αλλο που εχεις εσυ ειναι πιο κρεβατι!!πιο στιβαρο!!!
δηλ τη μεσαια θεση δεν τη χρησιμοποιησες καθολου?

231ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:11 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Τζενακι!!!!

232ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:12 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα.
δεν πηγαμε στον γιατρο γιατι αρρωστησε η παθερα και δεν μπορουσε να ρθει να κρατησει την μικρη.θα παμε απο βδομαδα.παω να δω τα νεα σας.

233ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:12 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:
stefy έγραψε:Ασε που στην ηλικια που ειναι τωρα η Στελλίτσα... σηκωνεται ορθια και μου δινει τα χερακια και με βοηθαει να την σηκωσω... Πιο μωρο ηταν παναλαφρη...
κ εγω αυτο σκεφτομαι!!!ασε που εχουν ψιλοκαταργηθει αυτα που ανεβοκατεβαινουν τα καγκελα κ δεν εχει μεγαλη ποικιλια...ειναι κ πιο ¨κουνια¨..το αλλο που εχεις εσυ ειναι πιο κρεβατι!!πιο στιβαρο!!!
δηλ τη μεσαια θεση δεν τη χρησιμοποιησες καθολου?

Α ειχε και μεσαια!!! Δικιο εχεις... Το ειχα ξεχασει... Ναι βεβαια την χρησιμοποιησαμε ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 4872

234ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:16 am

Mar1987

Mar1987
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:
Mar1987 έγραψε:
stefy έγραψε:Ασε που στην ηλικια που ειναι τωρα η Στελλίτσα... σηκωνεται ορθια και μου δινει τα χερακια και με βοηθαει να την σηκωσω... Πιο μωρο ηταν παναλαφρη...
κ εγω αυτο σκεφτομαι!!!ασε που εχουν ψιλοκαταργηθει αυτα που ανεβοκατεβαινουν τα καγκελα κ δεν εχει μεγαλη ποικιλια...ειναι κ πιο ¨κουνια¨..το αλλο που εχεις εσυ ειναι πιο κρεβατι!!πιο στιβαρο!!!
δηλ τη μεσαια θεση δεν τη χρησιμοποιησες καθολου?

Α ειχε και μεσαια!!! Δικιο εχεις... Το ειχα ξεχασει... Ναι βεβαια την χρησιμοποιησαμε ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 4872
οκ!!!σε αυτο καταληγω κ εγω!!!θα παμε σημερα με τον συζυγο να χαζεψουμε!!!ευχαριστω στεφακι μου για τις πληροφοριες!!! Very Happy Very Happy ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 417472

235ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:18 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mar1987 έγραψε:
stefy έγραψε:
Mar1987 έγραψε:
stefy έγραψε:Ασε που στην ηλικια που ειναι τωρα η Στελλίτσα... σηκωνεται ορθια και μου δινει τα χερακια και με βοηθαει να την σηκωσω... Πιο μωρο ηταν παναλαφρη...
κ εγω αυτο σκεφτομαι!!!ασε που εχουν ψιλοκαταργηθει αυτα που ανεβοκατεβαινουν τα καγκελα κ δεν εχει μεγαλη ποικιλια...ειναι κ πιο ¨κουνια¨..το αλλο που εχεις εσυ ειναι πιο κρεβατι!!πιο στιβαρο!!!
δηλ τη μεσαια θεση δεν τη χρησιμοποιησες καθολου?

Α ειχε και μεσαια!!! Δικιο εχεις... Το ειχα ξεχασει... Ναι βεβαια την χρησιμοποιησαμε ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 4872 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 4872
οκ!!!σε αυτο καταληγω κ εγω!!!θα παμε σημερα με τον συζυγο να χαζεψουμε!!!ευχαριστω στεφακι μου για τις πληροφοριες!!! Very Happy Very Happy ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 417472

Στη διαθεση σου!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 417472

236ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:25 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ioannakom έγραψε:Επαρχία δυστυχώς...Κομοτηνή...

κομοτηνηηηηηηηηηηη!!!!!!!!
γεια σου ρε πατριδα.

εγω κουνια εχω αυτη που ανεβοκατεβαινουν τα καγκελα και με βολεψε..

ιωαννα ωραιο το κρεβατακι αλλα αν κανεις δευτερο παιδακι θα ξαναπαρεις κουνια?και εγω σκεφτομουν να παρω τετοιο,αλλα δεν πηρα γι αυτο τον λογο.οταν γεννηθηκε η μικρη πηραμε κρεβατι μεγαλο στην μεγαλη και τωρα θα παρουμε κουκετα για τα κοριτσια και το κρεβατι που το πηρα σε ουδετερα χρωματα θα το κρατησουμε για τον μπεμπη.

ειπατε κατι αλλο?δεν θυμαμαι.
εσεις ξεχνατε ρε κοριτσια?

237ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:26 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α,θυμηθηκα.
γεωργια ποσο μεγαλωσε ο μπεμπης σου.μπραβο.ωραια τα νεα σας.

238ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:27 am

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefy έγραψε:Καλημερα Τζενακι!!!!

Καλημέρα Στέφυ μου!

239ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:30 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τουρτιτσα έγραψε:α,θυμηθηκα.
γεωργια ποσο μεγαλωσε ο μπεμπης σου.μπραβο.ωραια τα νεα σας.

Καλημερα Γεωργιααααααααααααα!!!!


Οι κουκετες μου αρεσουν πολυ... Αν περιμεν απαλι κοριτσακι σιγουρα θα παιρναμε καποια στιγμη κουκετα. Ειναι οτι καλυτερο για αερφακια του ιδιου φυλου!!!

240ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:31 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεσποινούλα,μόλις θα φτιάξω το δωμάτιο θα σας στείλω σίγουρα φώτο,θα σας στείλω κι απο της Μαρίας να παίρνετε ιδέες οι κοριτσομαμάδες..
Κορίτσια κι εμένα 24 κι 1 ημερα ο μπέμπης ήταν 725,μια χαρά μεγαλώνουν τα καμάρια μας μην αγχωνεστε καθόλου..
Η Γεωργία νομίζω γεννάει τέλος Απριλιου έτσι δεν είναι γι αυτό έχει φτάσει 1400 γρ,έτσι θα είναι κι σε μάς σε ένα μήνα..
Η αποψη η δική μου Μαρία για την κούνια συμφωνω απόλυτα με τη Στέφυ,απλά εμένα με κουράζει πάρα πολύ να σκύβω κι να σηκώνω τη Μαρία απο την κούνια της,δεν έχω κι το πρώτο μπόι κι η κοιλιά μου ακουμπάει στα κάγκελα,έτσι αποφασίσαμε με τον άντρα μου να μου φτιάξει κρεββατάκι κι να το κολλήσουμε στον τοιχο κι απο την άλλη μεριά ένα προστατευτικό καγκελάκι,έτσι κι αλλιώς ξέρει να κατεβαίνει απο κρεββατια κι καναπέδες..
Κι έτσι θα βάλω την κούνια στο δωμάτιο του μπέμπη..

241ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:40 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
voula1980 έγραψε:Δεσποινούλα,μόλις θα φτιάξω το δωμάτιο θα σας στείλω σίγουρα φώτο,θα σας στείλω κι απο της Μαρίας να παίρνετε ιδέες οι κοριτσομαμάδες..
Κορίτσια κι εμένα 24 κι 1 ημερα ο μπέμπης ήταν 725,μια χαρά μεγαλώνουν τα καμάρια μας μην αγχωνεστε καθόλου..
Η Γεωργία νομίζω γεννάει τέλος Απριλιου έτσι δεν είναι γι αυτό έχει φτάσει 1400 γρ,έτσι θα είναι κι σε μάς σε ένα μήνα..
Η αποψη η δική μου Μαρία για την κούνια συμφωνω απόλυτα με τη Στέφυ,απλά εμένα με κουράζει πάρα πολύ να σκύβω κι να σηκώνω τη Μαρία απο την κούνια της,δεν έχω κι το πρώτο μπόι κι η κοιλιά μου ακουμπάει στα κάγκελα,έτσι αποφασίσαμε με τον άντρα μου να μου φτιάξει κρεββατάκι κι να το κολλήσουμε στον τοιχο κι απο την άλλη μεριά ένα προστατευτικό καγκελάκι,έτσι κι αλλιώς ξέρει να κατεβαίνει απο κρεββατια κι καναπέδες..
Κι έτσι θα βάλω την κούνια στο δωμάτιο του μπέμπη..


Βουλα μου αυτη ειναι μια σκεψη που κανουμε κι εμεις με τον αντρα μου κι ετσι θα γλιτωσουμε και την αγορα 2ης κουνιας. Το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι η κουνια που εχουμε τωρα εχει ροζ καγκελα και ο σνουπυ κραταει μια ροζ καρδουλα... Αν βρουμε καποιον να μας τα βαψει γαλαζια πιθανον να το κανουμε κι εμεις ετσι γιατι συμφερει πολυ οικονομικα.

242ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 2:45 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι μωρέ Στέφυ,τσάμπα έξοδα,κάποιον θα βρεις να σου τη βάψει..
Εμενα είναι όλη λευκή κι έτσι δεν έχω θέμα..Αλλά στο Ανατελλω που την πήρα κι ροζ κάγκελα να έβαζα ,θα μπορούσα να την πάω κι να μου τα βάψουνίγαλάζια,Μαράκι να πάς,είναι λίγο ακριβά ,αλλά με την κρίση πιστεύω να εχουν κατεβασει τις τιμές..

243ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 3:05 am

nantiaf

nantiaf
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα φιλενάδες εγκυμονούσες!

Στέφυ μου, τελεια τα νεα σου, μεγαλώνει το νινι οπότε ώρα να ηρεμήσει και η μαμα και να χαρεί ελεύθερα ετσι??? Αχ τα καμαρια μας, μεγαλώνουν...Η Γεωργία βρε ειναισ την 28 εβδομάδα γι αυτο είναι πιο μεγάλος και ο μπεμπης της, μην αγχώνεσαι θα μας πιάσει κι εμάς το κιλό σε λίγες εβδομαδες!

Κορίτσια, εγώ απολαμβανω τοσο πολύ τις κλωτσιτσες και τα στριφογυρίσματά του το βράδυ, αχχχ τι να σας πω, χτες ξάπλωσα στο πλάι κι αρχισε το παιδι μου τα ταμπα τουμπα και χαμογελούσα σαν τη μουρλή πάλι και του κανα συνθηματικούς ήχους να απαντησει,χαχαχαχα, ε ρε καψουρα που εχω να παθωωωωω!!!! Αφου σκέφτηκα όταν με το καλό τον γεννησω θα αρχισει να μου λείπει η κλωτσίτσα του που μονο εγώ εχω το προνομιο να νιωθω!!!!
Εν τω μεταξυ φτου φτου αλλα στον υπνο ακομα δε δυσκολευομαι ιδιαιτερα, μονο που αλλαζω αρκετες φορες πλευρό, αλλά πέφτει ο ύπνος της αρκούδας, αμα δε βαλω ξυπνητηρι ή δε με ξυπνησει με φιλάκια ο αντρας μπαααα, κοιμαμαι του καλου καιρου μεχρι το μεσημερι!!!! Η ακαματα...χαχαχαχαχα! Επίσης, όπως το είπες Νανσυ, αν δεν κανω λάθος, πριν κανα μηνα διαβαζα πως βοηθουν τα μαξιλαρια, αλλά τον εκαναν χειρότερο τον υπνο μου, οπως το λες, μεχρι να γυρισω, να γυρισει κ το μαξιλαρι, να μην ξεσκεπαστω κιολας, μην ξεσκεπάσω τον άντρα και σου ξου μου ξου, εεεε χειρότερα παιδευόμουν!

Αχ, κορίτσια, νομίζω οτι το πλυντήριό μου τα τίναξε τα πέταλα... Ειχε κολλήσει σε ενα σημειο κ δεν προχωρούσε, μετα εκανε μια δυο φορες δυνατα "γκαπ!" και πάω και μυρίζω απο πίσω και με πήρε μποχα καμμένου....πώς καιγεται η πριζα και μυριζει? Ετσι! Πο αν χρειαζομαι να αγοράσω και πλυντήριο την κατσαμε τη βαρκα... Ποοοο ε ντε λ' αφραγκεν τε βοτανικ....Πού θα τα βρω τωρα τα λεφτα, αιντεεεεε, την κατσαμε.

244ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 3:17 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nantiaf έγραψε:Καλημέρα φιλενάδες εγκυμονούσες!

Στέφυ μου, τελεια τα νεα σου, μεγαλώνει το νινι οπότε ώρα να ηρεμήσει και η μαμα και να χαρεί ελεύθερα ετσι??? Αχ τα καμαρια μας, μεγαλώνουν...Η Γεωργία βρε ειναισ την 28 εβδομάδα γι αυτο είναι πιο μεγάλος και ο μπεμπης της, μην αγχώνεσαι θα μας πιάσει κι εμάς το κιλό σε λίγες εβδομαδες!

Κορίτσια, εγώ απολαμβανω τοσο πολύ τις κλωτσιτσες και τα στριφογυρίσματά του το βράδυ, αχχχ τι να σας πω, χτες ξάπλωσα στο πλάι κι αρχισε το παιδι μου τα ταμπα τουμπα και χαμογελούσα σαν τη μουρλή πάλι και του κανα συνθηματικούς ήχους να απαντησει,χαχαχαχα, ε ρε καψουρα που εχω να παθωωωωω!!!! Αφου σκέφτηκα όταν με το καλό τον γεννησω θα αρχισει να μου λείπει η κλωτσίτσα του που μονο εγώ εχω το προνομιο να νιωθω!!!!
Εν τω μεταξυ φτου φτου αλλα στον υπνο ακομα δε δυσκολευομαι ιδιαιτερα, μονο που αλλαζω αρκετες φορες πλευρό, αλλά πέφτει ο ύπνος της αρκούδας, αμα δε βαλω ξυπνητηρι ή δε με ξυπνησει με φιλάκια ο αντρας μπαααα, κοιμαμαι του καλου καιρου μεχρι το μεσημερι!!!! Η ακαματα...χαχαχαχαχα! Επίσης, όπως το είπες Νανσυ, αν δεν κανω λάθος, πριν κανα μηνα διαβαζα πως βοηθουν τα μαξιλαρια, αλλά τον εκαναν χειρότερο τον υπνο μου, οπως το λες, μεχρι να γυρισω, να γυρισει κ το μαξιλαρι, να μην ξεσκεπαστω κιολας, μην ξεσκεπάσω τον άντρα και σου ξου μου ξου, εεεε χειρότερα παιδευόμουν!

Αχ, κορίτσια, νομίζω οτι το πλυντήριό μου τα τίναξε τα πέταλα... Ειχε κολλήσει σε ενα σημειο κ δεν προχωρούσε, μετα εκανε μια δυο φορες δυνατα "γκαπ!" και πάω και μυρίζω απο πίσω και με πήρε μποχα καμμένου....πώς καιγεται η πριζα και μυριζει? Ετσι! Πο αν χρειαζομαι να αγοράσω και πλυντήριο την κατσαμε τη βαρκα... Ποοοο ε ντε λ' αφραγκεν τε βοτανικ....Πού θα τα βρω τωρα τα λεφτα, αιντεεεεε, την κατσαμε.

αχαχχαχααχαχ Σορυ που γελαω μ ετον πονο σου ... αλλα πολυ μου αρεσε ο τροπος που το εθεσες... Αυτα ειναι.. Να εχεις του κοσμου τα εξοδα και να σου σκανε κι αυτα απο το πουθενα... ΠΙΚΡΑΑΑΑΑΑ!

Εμεις κοριτσια ελπιζουμε σε ενα θαυμα για να μαζεψουμε τα λεφτα για τη γεννα... Κι ενατξεθ πες του μαιευτηριου τα εχουμε.. Του γιατρου τα 2000 δεν ξερω πως θα μαζευτουν! Εχουμε εναπωθεσει τις ελπιδες μας στο να βγει η συνταξη της πεθερας μου η οποια επρεπε να εχει βγεο απο τον Νοεμβριο... και τωρα ειπανε τελη Φλεβαρη... Δεν το πιστευω αλλα... οσο ζουμε ελπιζουμε. Οχι βεβαια οτι θα βαλει ολο το ποσο.. αλλα οσο να ναι καπως θα βοηθησει.

Το 2011 ειχαμε την γεννηση της Στελλιτσας μου... 4,500 ευρω,
το 2012 ειχαμε το γαμο και την βαφτιση... ουτε ξερω ποσες χιλιαδες ευρω... καπου καμια 10,000 ευρω... Φετος 2013 εχουμε την γεννηση του μπεμπη πρωτα ο Θεος γυρω στα 4,000 ευρω ...Του χρονου 2014 πρωτα ο Θεος θα εχουμε την βαφτιση του μπεμπη... ε κανενα 5000 ευρω θα μας παει κι αυτη... φφφφφφφφφφφφφ δεν παλευεταιη κατασταση... Καθε χρονο ειμαστε σε εναν αγωνα δρομου...

245ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 3:38 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια μιας και τα βρηκα τωρα ....

αυτα...http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=41&theid=41&open1=41&open2=36&thepid=382&page=1

στην Στελλίτσα μας ειχαν βολέψει παααααααααααααρα πολυ!

Και η συγκεκριμενη τιμη ειναι πολυ καλη. Στα Λητω τα ειχα δει απο 12-15 και πανω....

246ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 3:46 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.motherbaby.gr/details2.php?lang=1&wh=1&the1id=23&theid=23&open1=23&open2=36&thepid=879&page=12

Κουβερα 110 x 140 me 30 ευρω και δωρο μια κουβερτα 80 x 110!!!

Τωρα κατεληξα που θα παω το Σαββατο.

Επισης δινουν σε ολες τι εγκυες που επισκεπτοντε το καταστημα... ΔΩΡΟ το μαξιλαρι θηλασμου!

http://www.motherbaby.gr/present.php?lang=1

247ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 3:59 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρυσααααααα!!!! Εχεις γενεθλια σημερα ???????????????????????????? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 130627

Αν δεν πεφτω εξω..... ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!! Η με το καλο να δετχεις να την μπεμπουλα σου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 783141 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 783141 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 783141 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 860530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 860530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 860530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 860530





Οι υπολοιπες καλε που χαθηκατε? Μονη μου θα μιλαω μονη μου θα απανταω οεο?


Γραμματικουλα!!! Που χαθηκες σημερα???????????

248ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 4:03 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα όμορφες! Σ ένα πρωινό γεμίσατε πάλι σεντόνια! Χα,χα,χα!
Τι κάνετε; Εγώ ξεπόρτισα λιγουλάκι, πήγα μέχρι τα carrefour με το πεθερό και γύρισα! Πήγα να χαζέψω και στα μπεμπέ και ήταν λες και είχαν πέσει ακρίδες! Χα,χα,χα! Ούτε δείγμα για πλάκα να δω πως είναι!
Γεωργία μου εμείς τα είπαμε για τον παίδαρο! Ο γαμπρούλης μας μεγαλώνει και θεριεύει το μανάρι μου! Φτου φτου με το καλό!
Γεωργία- τουρτίτσα δεν πειράζει, θα πάτε από βδομάδα αν και είναι σπαστικό λίγο γιατί φαντάζομαι θα είχες προετοιμαστεί ψυχολογικά για να δεις το μωράκι!
Ναντιά μου δεν το ξέρεις ότι σχεδόν πάντα όταν έχεις έξοδα τρελά σκάνε και από πάνω και άλλα άκυρα και άσχετα! Γκρρρ...Δεν θα ξεχάσω στις ετοιμασίες του σπιτιού και του γάμου, ένα δίμηνο πριν το γάμο, τα έξοδα στο φούλ, και παθαίνει βλάβη το αυτοκίνητό μου και δεν μπορούσα να το κουνήσω. Σκάσαμε από το πουθενά το 1000κάκι και ησυχάσαμε! Γκρρ.... και από τότε αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου!
Εμείς επειδή έχουμε θέμα με το χώρο στο υπνοδωμάτιο θα καταλήξουμε σε κουνίτσα- κρεβατάκι που γίνετε νομίζω μετά μέχρι 4 χρονών περίπου! Ελπίζω ότι θα μπορέσουμε να κάνουμε και δεύτερο, οπότε το μωράκι θα πάρει την κούνια της μπέμπας και στη μπέμπα θα πάρουμε άλλο κρεβατάκι! Πάντως νομίζω ότι αν είχα χώρο θα προσανατολιζόμουν σε κάτι σαν της Ιωάννας! Λέω τώρα γιατί αλλάζω πολλές γνώμες το δευτερόλεπτό!Χα,χα,χα!
Στέφη στο motherbaby θέλω να πάω κι εγώ! Ελπίζω μέχρι να πάμε να βρούμε πράγματα! Από το ίντερνετ τουλάχιστον έχω βρει πραγματάκια που να μου αρέσουν!
Να ρωτήσω και κάτι. Την εποχή που γεννάμε θα χρειαστούμε κουβέρτες βελουτέ; Έχω μία κούνιας και μία αγκαλιάς. Αλλά αν δεν χρειαζόμαστε παρά μόνο σε περίπτωση που είναι κρύος ο καιρός να μην πάρω άλλη. Να πάρω καμία πικέ. Και κατι άλλο. Ποια διαφορά της απλής πάνας με την πάνα χασέ; Στο ύφασμα; Στη χρήση; Ξέρετε;

249ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 4:07 am

Nancy82

Nancy82
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η Χρυσιλη πρέπει να έχει γενέθλια έ; Κοπέλα μου πολύχρονη, να τα εκατοστήσεις, με υγεία και του χρόνου να γιορτάσεις με το μωράκι συο αγκαλιά!

250ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 10 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Παρ Φεβ 08, 2013 4:13 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nancy82 έγραψε:Καλησπέρα όμορφες! Σ ένα πρωινό γεμίσατε πάλι σεντόνια! Χα,χα,χα!
Τι κάνετε; Εγώ ξεπόρτισα λιγουλάκι, πήγα μέχρι τα carrefour με το πεθερό και γύρισα! Πήγα να χαζέψω και στα μπεμπέ και ήταν λες και είχαν πέσει ακρίδες! Χα,χα,χα! Ούτε δείγμα για πλάκα να δω πως είναι!
Γεωργία μου εμείς τα είπαμε για τον παίδαρο! Ο γαμπρούλης μας μεγαλώνει και θεριεύει το μανάρι μου! Φτου φτου με το καλό!
Γεωργία- τουρτίτσα δεν πειράζει, θα πάτε από βδομάδα αν και είναι σπαστικό λίγο γιατί φαντάζομαι θα είχες προετοιμαστεί ψυχολογικά για να δεις το μωράκι!
Ναντιά μου δεν το ξέρεις ότι σχεδόν πάντα όταν έχεις έξοδα τρελά σκάνε και από πάνω και άλλα άκυρα και άσχετα! Γκρρρ...Δεν θα ξεχάσω στις ετοιμασίες του σπιτιού και του γάμου, ένα δίμηνο πριν το γάμο, τα έξοδα στο φούλ, και παθαίνει βλάβη το αυτοκίνητό μου και δεν μπορούσα να το κουνήσω. Σκάσαμε από το πουθενά το 1000κάκι και ησυχάσαμε! Γκρρ.... και από τότε αυτό είναι το μόνιμο άγχος μου!
Εμείς επειδή έχουμε θέμα με το χώρο στο υπνοδωμάτιο θα καταλήξουμε σε κουνίτσα- κρεβατάκι που γίνετε νομίζω μετά μέχρι 4 χρονών περίπου! Ελπίζω ότι θα μπορέσουμε να κάνουμε και δεύτερο, οπότε το μωράκι θα πάρει την κούνια της μπέμπας και στη μπέμπα θα πάρουμε άλλο κρεβατάκι! Πάντως νομίζω ότι αν είχα χώρο θα προσανατολιζόμουν σε κάτι σαν της Ιωάννας! Λέω τώρα γιατί αλλάζω πολλές γνώμες το δευτερόλεπτό!Χα,χα,χα!
Στέφη στο motherbaby θέλω να πάω κι εγώ! Ελπίζω μέχρι να πάμε να βρούμε πράγματα! Από το ίντερνετ τουλάχιστον έχω βρει πραγματάκια που να μου αρέσουν!
Να ρωτήσω και κάτι. Την εποχή που γεννάμε θα χρειαστούμε κουβέρτες βελουτέ; Έχω μία κούνιας και μία αγκαλιάς. Αλλά αν δεν χρειαζόμαστε παρά μόνο σε περίπτωση που είναι κρύος ο καιρός να μην πάρω άλλη. Να πάρω καμία πικέ. Και κατι άλλο. Ποια διαφορά της απλής πάνας με την πάνα χασέ; Στο ύφασμα; Στη χρήση; Ξέρετε;

Αυτο το πανα χασε... δεν μου λεει κατι εμενα. Εγω στην Στελλα μεχρι και τον χειμωνα απο κουβερτουλα μονο πικε ειχα χρησιμοποιησει...

Στο Mother Baby θα παω οπωσδηποτε σημερα αυριο γιατι εχει πολλες προσφορες και καλες τιμες απο οτι βλεπω απο το site! Θα σου πω και εντυπωσεις. Και Prenatal ρε γμτ δεν εχω παει... αλλα στα Mother baby τις βλεπω ακομη πιο χαμηλες τις τιμες...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις