Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
301 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 301 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

651ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 12:59 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Καλημέρα κοριτσακια! Όντως παρακρουση έπαθα,τρόμαξα και φοβήθηκα περισσότερο παρά στεναχωρηθηκα για κάτι! Αλλά ενταξει θα μου περάσει! Θα προσέχω την διατροφή μου κι όλα θα πάνε καλά!!! Αυτός ο ατιμος ο μπέμπης μ έχει βάλει σε διαιτα αλλά δεν θα ρθει το καλοκαίρι? Θα τα τσακισω τα παγωτα μου!!!!!
Παρασκευή μας φέρνουν το κρεβατακι μωρέ... Ο πρίγκιπας μου θα χει σε λίγο έτοιμο το δωματιακι του!

Αντε με το καλο!!!!!!

652ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:10 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Καλημέρα κοριτσακια! Όντως παρακρουση έπαθα,τρόμαξα και φοβήθηκα περισσότερο παρά στεναχωρηθηκα για κάτι! Αλλά ενταξει θα μου περάσει! Θα προσέχω την διατροφή μου κι όλα θα πάνε καλά!!! Αυτός ο ατιμος ο μπέμπης μ έχει βάλει σε διαιτα αλλά δεν θα ρθει το καλοκαίρι? Θα τα τσακισω τα παγωτα μου!!!!!
Παρασκευή μας φέρνουν το κρεβατακι μωρέ... Ο πρίγκιπας μου θα χει σε λίγο έτοιμο το δωματιακι του!

με το καλο κοριτσακι μου και τελος τα αγχη και οι στενοχωριες .αντε

653ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:16 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Καλημερααααααααααααααααα!!!!

Βουλα μου με εδωσες στεγνα για την μεγαλη μου κοιλιαααα εεεε????? Laughing Laughing Laughing

Οντως κοριτσια...Η κοιλιτσα της Βουλας ειναι ομορφη μικρη και διακριτικη... Η δικη μου... εχει ξεφυγει!!!

Επισης στη φαση που ειμαι τωρα και ειδικα στη φαση που με ειδες εχθες καπακια με τη δουλεια ομορφη δεν με λες.... Σαν το γυφτακι ημουν... Ηρθε η μανταμ Βουλα με τα ομορφα της τα ρουχαλακια , περιποιημενη , ελαφρια και επιμελως βαμμενη κι εγω ημουν... αστα να πανε... Το μαλλι ειχε γινει χαλια... ο λιγοστο ρουζ ειχε φυγει και ημουν σαν το πανι... ενα χάλι!

Οσο για την κορη σου... τι να με ζαλισει ? Πλακα κανεις? Ασε που με συγκινησε πολυ... Με πηρε αγκαλιτσα οπως με παιρνει η Στελίτσα μου... αφου δεν εβαλα τα κλαματα... με εκανε να μου λειπει ακομη περισσοτερο. Ειναι πολυ καλη και ειναι μια κουκλιτσα ζωγραφιστη. Αληθεια κοριτσια... η κορη της Βουλας με πηρε αγκαλια λες και με ηξερε... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 669659 Ελιωσα.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 669659

Κατα τα αλλα... δεν προλαβα να διαβασω ακομη ολα οσα γραψατε αλλα απο οτι ηδα η Δεσποινα επαθε μια παρακρουση με το θεμα του βαρους του μωρου. Δεσποινακι μου... επειδη ολες παιρναμε πολλες φορες απο την φαση της παρακρουσης μεσα σε μια εγκυμοσινη... θα σου πω μονο οτι κανεις το λαθος και ψαχνεις πολυ τις εξετασεις σου. Το θυμαμαι και με την καμπυλη ζαχαρου. Δεν ειμαστε γιατροι και πολλες φορες διαβαζουμε κατι και βγαζουμε λαθος συμπερασματα. Το ψαχνεις πολυ. Η δουλεια σου εσενα ειναι να κανεις τις εξετασεις και μετα να τις δειχνεις στο γιατρο. Τα υπολοιπα ασ τα σε εκεινον. Εκεινος αν δει κατι να μην πηγαινει καλα θα στο πει. Το ιδιο και με το βαρος του μπεμπακου σου... Ο γιατρος θα το παρακολουθει... κι εκεινος ξερει. Μην προσπαθεις να βγαλεις μονη σου την ακρη γιατι απλα συγκρινοντας με το βαρος των αλλων μωρων δεν θα βγαλεις σωστα συμερασματα αφου παιζουν πολυ παραγοντες ρολο.

ελα μην εισαι τοσο λοου προφαϊλ.αμα λεει εισαι κουκλα εισαι αντε.μπραβο κοριτσακια μου που καταφερατε και συναντηθηκατε.
βουλα λες να ειχα πρωτογαλα τελικα ε;γιατι και το μωρο τοση ωρα στο στηθος τι να εκανε αν δεν ειχα ε;τι να πω αυτη τη φορα θα εχω ωτοασπιδες

654ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:18 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Γραμματικη... Ηθελα να στο πω κι εγω αυτο.. Καθ ολη τη διαρκεια του θηλασμου δεν ειδα ουτε μια σταγονα γαλα να βγαινει απο το στηθος μου... Και γαλα ειχα κανονικα...

655ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:22 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Καλημερα Γραμματικη... Ηθελα να στο πω κι εγω αυτο.. Καθ ολη τη διαρκεια του θηλασμου δεν ειδα ουτε μια σταγονα γαλα να βγαινει απο το στηθος μου... Και γαλα ειχα κανονικα...

και σε αλλες γιατι τρεχει ρε κοριτσια;τις εβλεπα και εσταζε το στηθος.εκει μπρεδευτηκα εγω και απογοητευτηκα πληρως.μου ειπε και το κορυφαιο βεβαια μια νοσοκομα δε ξερω αν σας το εχω πει .
μου λεει ενα πρωινο απο τις 3 σας στο δωματιο μονο εσυ τελικα εισαι τζουφια ε; Shocked

656ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:24 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό με το ότι μέχρι να περάσουν 2-3 μέρες δεν έχεις γάλα είναι μεγάλος μύθος τελικά!!
Κοριτσια τι ωραία που είστε σπό αθήνα οι περισσοτερες και μπορείτε να βρεθείτε!!! Ζηλεύω!!

657ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:25 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despinaki_86 έγραψε:Αυτό με το ότι μέχρι να περάσουν 2-3 μέρες δεν έχεις γάλα είναι μεγάλος μύθος τελικά!!
Κοριτσια τι ωραία που είστε σπό αθήνα οι περισσοτερες και μπορείτε να βρεθείτε!!! Ζηλεύω!!

ενταξει γαλα γλα δεν εχεις.ειναι αυτο το πρωτογαλα που λενε τα κοριτσια λογικα

658ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:28 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Καλημερα Γραμματικη... Ηθελα να στο πω κι εγω αυτο.. Καθ ολη τη διαρκεια του θηλασμου δεν ειδα ουτε μια σταγονα γαλα να βγαινει απο το στηθος μου... Και γαλα ειχα κανονικα...

και σε αλλες γιατι τρεχει ρε κοριτσια;τις εβλεπα και εσταζε το στηθος.εκει μπρεδευτηκα εγω και απογοητευτηκα πληρως.μου ειπε και το κορυφαιο βεβαια μια νοσοκομα δε ξερω αν σας το εχω πει .
μου λεει ενα πρωινο απο τις 3 σας στο δωματιο μονο εσυ τελικα εισαι τζουφια ε; Shocked

Θυμαμαι που μας το ειχες πει... τραγικο...

Αλλα αυτο με το τρεξιμο συμβαινει σε καποιες γυναικες... σε καποιες οχι... Εγω σου λεω... ουτε σταγονα... Η κουμπαρα μου παλι μου λεγε οτι ειδικα οταν εκανε μπανιο με ζεστο νερο το γαλα ετρεχε ποταμι απο το στηθος της... Μπορει να ηταν πιο πηχτο το δικο μου το γαλα... οχι οτι δεν ειχα ομως... Αφου κι εγω ανησυχουσα στην αρχη... αλλα ευτυχως εβγαζε γουλιτσες η Σετλιτσα κι εκει το εβλεπα οτι τρωει... Ισως και λογο αυτο να φοβομουν οτι δεν εχω πολυ γαλα και γι αυτο εδινα συμπληρωμα το βραδυ για να ειμαι σιγουρη...

659ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:29 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Αυτό με το ότι μέχρι να περάσουν 2-3 μέρες δεν έχεις γάλα είναι μεγάλος μύθος τελικά!!
Κοριτσια τι ωραία που είστε σπό αθήνα οι περισσοτερες και μπορείτε να βρεθείτε!!! Ζηλεύω!!

ενταξει γαλα γλα δεν εχεις.ειναι αυτο το πρωτογαλα που λενε τα κοριτσια λογικα

Ναι πρωτογαλα... ειναι ελαχιστο πηχτο γαλατακι αλλα ειναι τοσο θρεπτικο που ακομη και με αυτην την ελαχιστη ποσοτητα το παιδι χορταινει...και ειναι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ γι αυτο...

660ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:30 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Αυτό με το ότι μέχρι να περάσουν 2-3 μέρες δεν έχεις γάλα είναι μεγάλος μύθος τελικά!!
Κοριτσια τι ωραία που είστε σπό αθήνα οι περισσοτερες και μπορείτε να βρεθείτε!!! Ζηλεύω!!

ενταξει γαλα γλα δεν εχεις.ειναι αυτο το πρωτογαλα που λενε τα κοριτσια λογικα

Ναι πρωτογαλα... ειναι ελαχιστο πηχτο γαλατακι αλλα ειναι τοσο θρεπτικο που ακομη και με αυτην την ελαχιστη ποσοτητα το παιδι χορταινει...και ειναι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ γι αυτο...

ναι ετσι εχω ακουσει και εγω.για να δουμε τι σκατα θα καταφερω αυτη τη φορα

661ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:35 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
Despinaki_86 έγραψε:Αυτό με το ότι μέχρι να περάσουν 2-3 μέρες δεν έχεις γάλα είναι μεγάλος μύθος τελικά!!
Κοριτσια τι ωραία που είστε σπό αθήνα οι περισσοτερες και μπορείτε να βρεθείτε!!! Ζηλεύω!!

ενταξει γαλα γλα δεν εχεις.ειναι αυτο το πρωτογαλα που λενε τα κοριτσια λογικα

Ναι πρωτογαλα... ειναι ελαχιστο πηχτο γαλατακι αλλα ειναι τοσο θρεπτικο που ακομη και με αυτην την ελαχιστη ποσοτητα το παιδι χορταινει...και ειναι ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ γι αυτο...

ναι ετσι εχω ακουσει και εγω.για να δουμε τι σκατα θα καταφερω αυτη τη φορα

Τωρα δεν θα ακουσεις κανεναν.... θα το βαλεις το παιδι στο στηθος αμεσως... στην αρχη 3 λεπτα στο καθε στηθος... (κι ας μην εχεις γαλα... να κανει το παιδι την κινηση για να σου ερθει...) μετα 5 λεπτε στο καθε στηθος... μετα 7 λεπτα... και θα αυξανεις σταδιακα! Και αυτο που σου ειπε και η Βουλα ειναι σημαντικο... Και αν ψιλιαστεις οτι του δωσαν του παιδιου και ξενο μην απογοητευτεις... δεν εχει να κανει... δεν σημαινει οτι επειδη ηπιε το μωρο μια φορα ξενο δεν θα θηλασει ποτε του... Και ουτε να φοβασαι οτι επειδη επιασε την πιπιλα απο το μπουκαλι δεν θα θελει το στηθος... Εγω 3 μηνες παραλληλα τα εκανα και ισα ισα που η προσαρμογη απο το θηλασμο στο ξενο για την Στελιτσα ηταν τελειως ανωδυνη.. ενω αλλα μωρακια που θηλαζουν αποκλειστικα οταν η μητερα θελει να αποθηλασει μπορει να αντιμετωπισει προβλημα.. να μην θελει το μωρο καθολου το μπιμπερο και να του ερχεται αναγουλα... Το εχω ακουσει σε πολλες περιπτωσεις...

662ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:36 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επισης Γραμματικη... απο εσενα ειδικα... στην επομενη συνατηση που θα οργανωσουμε πιο καλα... ΑΠΑΙΤΩ να ερθεις κι εσυ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 417472

663ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:38 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ σας ευχαριστω ρε κοριτσακια που με βοηθατε στο θεμα του θηλασμου.
οσο για την επομενη συναντηση αν μπορεσω και τα καταφερω θα ηθελα να σας δω απο κοντα ναι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 417472

664ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:42 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:αχ σας ευχαριστω ρε κοριτσακια που με βοηθατε στο θεμα του θηλασμου.
οσο για την επομενη συναντηση αν μπορεσω και τα καταφερω θα ηθελα να σας δω απο κοντα ναι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 417472
Εφοσον το θες να θηλασεις ειναι κριμα να μην μπορεσεις απο την κακη ψυχολογια που πιθανον να σου δημιουργησουν οι μαλακισμενες εκει μεσα..Εγω αυτες τις νοσοκομες που ερχοντουσαν να μου ζουληξουν το στηθος να δουν αν εχω γαλα... δεν της αφησα ποτε να με αγγιξουν και τις ψιλοεβρισα κιολας... Αφου το πιασαν το υπονοουμενο και δεν με πλησιαζαν μετα.,.. Τελευταια μερα μονο μια μου ειπε..."ειπτελους σας ειδαμε και να χαμογελατε κα Βουγιού"... ΟΥΣΤ μωρη!!! πηγα να της πω... Laughing

665ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:44 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:αχ σας ευχαριστω ρε κοριτσακια που με βοηθατε στο θεμα του θηλασμου.
οσο για την επομενη συναντηση αν μπορεσω και τα καταφερω θα ηθελα να σας δω απο κοντα ναι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 417472
Εφοσον το θες να θηλασεις ειναι κριμα να μην μπορεσεις απο την κακη ψυχολογια που πιθανον να σου δημιουργησουν οι μαλακισμενες εκει μεσα..Εγω αυτες τις νοσοκομες που ερχοντουσαν να μου ζουληξουν το στηθος να δουν αν εχω γαλα... δεν της αφησα ποτε να με αγγιξουν και τις ψιλοεβρισα κιολας... Αφου το πιασαν το υπονοουμενο και δεν με πλησιαζαν μετα.,.. Τελευταια μερα μονο μια μου ειπε..."ειπτελους σας ειδαμε και να χαμογελατε κα Βουγιού"... ΟΥΣΤ μωρη!!! πηγα να της πω... Laughing

ναι ρε πουστη μου .ασε που σε ποναει αυτο πο υκανουν ετσι οπως το κανουν.υπαρχει καποιος λογος να το κανουν ;ελεος
να ρωτησω στο μαιευτηριο πρεπει να παρω και καποια κρεμα για τις θηλες;θα χρειαστει;ή αργοτερα στο σπιτι;

666ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:45 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:αχ σας ευχαριστω ρε κοριτσακια που με βοηθατε στο θεμα του θηλασμου.
οσο για την επομενη συναντηση αν μπορεσω και τα καταφερω θα ηθελα να σας δω απο κοντα ναι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 417472
Εφοσον το θες να θηλασεις ειναι κριμα να μην μπορεσεις απο την κακη ψυχολογια που πιθανον να σου δημιουργησουν οι μαλακισμενες εκει μεσα..Εγω αυτες τις νοσοκομες που ερχοντουσαν να μου ζουληξουν το στηθος να δουν αν εχω γαλα... δεν της αφησα ποτε να με αγγιξουν και τις ψιλοεβρισα κιολας... Αφου το πιασαν το υπονοουμενο και δεν με πλησιαζαν μετα.,.. Τελευταια μερα μονο μια μου ειπε..."ειπτελους σας ειδαμε και να χαμογελατε κα Βουγιού"... ΟΥΣΤ μωρη!!! πηγα να της πω... Laughing

χαχαχαχαχαχα.ετσι σου ειπε;

667ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:46 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:αχ σας ευχαριστω ρε κοριτσακια που με βοηθατε στο θεμα του θηλασμου.
οσο για την επομενη συναντηση αν μπορεσω και τα καταφερω θα ηθελα να σας δω απο κοντα ναι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 417472
Εφοσον το θες να θηλασεις ειναι κριμα να μην μπορεσεις απο την κακη ψυχολογια που πιθανον να σου δημιουργησουν οι μαλακισμενες εκει μεσα..Εγω αυτες τις νοσοκομες που ερχοντουσαν να μου ζουληξουν το στηθος να δουν αν εχω γαλα... δεν της αφησα ποτε να με αγγιξουν και τις ψιλοεβρισα κιολας... Αφου το πιασαν το υπονοουμενο και δεν με πλησιαζαν μετα.,.. Τελευταια μερα μονο μια μου ειπε..."ειπτελους σας ειδαμε και να χαμογελατε κα Βουγιού"... ΟΥΣΤ μωρη!!! πηγα να της πω... Laughing

ναι ρε πουστη μου .ασε που σε ποναει αυτο πο υκανουν ετσι οπως το κανουν.υπαρχει καποιος λογος να το κανουν ;ελεος
να ρωτησω στο μαιευτηριο πρεπει να παρω και καποια κρεμα για τις θηλες;θα χρειαστει;ή αργοτερα στο σπιτι;

Εγω ειχα παρει γυρω στον 8ο μηνα μια κρεμα απο 100% λανολινη... Εχει στα λητω εχει και στα φαρμακεια... Και οποτε το θυμομουν εβαζα και πριν γεννησω. Την ειχα μαζι μου και στο μαιευτηριο... Βοηθαει να ανακοφιζει τυχον πληγουλες...

668ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:48 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:αχ σας ευχαριστω ρε κοριτσακια που με βοηθατε στο θεμα του θηλασμου.
οσο για την επομενη συναντηση αν μπορεσω και τα καταφερω θα ηθελα να σας δω απο κοντα ναι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 417472
Εφοσον το θες να θηλασεις ειναι κριμα να μην μπορεσεις απο την κακη ψυχολογια που πιθανον να σου δημιουργησουν οι μαλακισμενες εκει μεσα..Εγω αυτες τις νοσοκομες που ερχοντουσαν να μου ζουληξουν το στηθος να δουν αν εχω γαλα... δεν της αφησα ποτε να με αγγιξουν και τις ψιλοεβρισα κιολας... Αφου το πιασαν το υπονοουμενο και δεν με πλησιαζαν μετα.,.. Τελευταια μερα μονο μια μου ειπε..."ειπτελους σας ειδαμε και να χαμογελατε κα Βουγιού"... ΟΥΣΤ μωρη!!! πηγα να της πω... Laughing

χαχαχαχαχαχα.ετσι σου ειπε;

Ναι.... φαντασου με τι μουτρα με εβλεπε καθε φορα... Laughing Laughing Μην τις αφησεις ουτε εσυ να σε πειραξουν! Δεν βρισκω κανενα λογο σε αυτο που κανουν!!! Το αν εχεις γαλα θα το δεις στην πραγματικοτητα στο στοματακι του μωρου σου...

669ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:53 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βεβαια σε συμβουλευω εγω που θηλασα μονο 3 μηνες... η Βουλα ειναι πιο expert σε αυτα...

670ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:55 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:αχ σας ευχαριστω ρε κοριτσακια που με βοηθατε στο θεμα του θηλασμου.
οσο για την επομενη συναντηση αν μπορεσω και τα καταφερω θα ηθελα να σας δω απο κοντα ναι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 417472
Εφοσον το θες να θηλασεις ειναι κριμα να μην μπορεσεις απο την κακη ψυχολογια που πιθανον να σου δημιουργησουν οι μαλακισμενες εκει μεσα..Εγω αυτες τις νοσοκομες που ερχοντουσαν να μου ζουληξουν το στηθος να δουν αν εχω γαλα... δεν της αφησα ποτε να με αγγιξουν και τις ψιλοεβρισα κιολας... Αφου το πιασαν το υπονοουμενο και δεν με πλησιαζαν μετα.,.. Τελευταια μερα μονο μια μου ειπε..."ειπτελους σας ειδαμε και να χαμογελατε κα Βουγιού"... ΟΥΣΤ μωρη!!! πηγα να της πω... Laughing

χαχαχαχαχαχα.ετσι σου ειπε;

Ναι.... φαντασου με τι μουτρα με εβλεπε καθε φορα... Laughing Laughing Μην τις αφησεις ουτε εσυ να σε πειραξουν! Δεν βρισκω κανενα λογο σε αυτο που κανουν!!! Το αν εχεις γαλα θα το δεις στην πραγματικοτητα στο στοματακι του μωρου σου...

ε μα ναι .αυτο λεω και εγω.ας ζουληξουν τα δικα τους.πρεπει στα δικα μας;ετσι δηλαδη την ζηταω κρεμα λανολινης;

671ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 1:58 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:αχ σας ευχαριστω ρε κοριτσακια που με βοηθατε στο θεμα του θηλασμου.
οσο για την επομενη συναντηση αν μπορεσω και τα καταφερω θα ηθελα να σας δω απο κοντα ναι. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 417472
Εφοσον το θες να θηλασεις ειναι κριμα να μην μπορεσεις απο την κακη ψυχολογια που πιθανον να σου δημιουργησουν οι μαλακισμενες εκει μεσα..Εγω αυτες τις νοσοκομες που ερχοντουσαν να μου ζουληξουν το στηθος να δουν αν εχω γαλα... δεν της αφησα ποτε να με αγγιξουν και τις ψιλοεβρισα κιολας... Αφου το πιασαν το υπονοουμενο και δεν με πλησιαζαν μετα.,.. Τελευταια μερα μονο μια μου ειπε..."ειπτελους σας ειδαμε και να χαμογελατε κα Βουγιού"... ΟΥΣΤ μωρη!!! πηγα να της πω... Laughing

χαχαχαχαχαχα.ετσι σου ειπε;

Ναι.... φαντασου με τι μουτρα με εβλεπε καθε φορα... Laughing Laughing Μην τις αφησεις ουτε εσυ να σε πειραξουν! Δεν βρισκω κανενα λογο σε αυτο που κανουν!!! Το αν εχεις γαλα θα το δεις στην πραγματικοτητα στο στοματακι του μωρου σου...


ε μα ναι .αυτο λεω και εγω.ας ζουληξουν τα δικα τους.πρεπει στα δικα μας;ετσι δηλαδη την ζηταω κρεμα λανολινης;

χαχαχαχαχαχααχ αυτη τη φορα ετσι θα τις πω.... να ζουληξεις τα δικα σου μαρη!

Ναι υπαρχουν διαφορες μαρκες... εσυ πες αυτο... κρέμα για τις θηλες απο 100% λανολίνη.

Και επιθεματα στηθους θα χρειαστεις...

672ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 2:00 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την βαζεις αμεσως μετα το θηλασμο... και την αφαιρεις πριν απο τον επομενο. Αλλα και να μεινει ελαχιστη πανω στο στηθος ειναι 100% ακινδυνη για το μωρο...


Δεν ειναι παραραιτητο να γινεται καθε φορα... οσο νιωθεις εσυ οτι το εχεις αναγκη

673ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 2:04 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Την βαζεις αμεσως μετα το θηλασμο... και την αφαιρεις πριν απο τον επομενο. Αλλα και να μεινει ελαχιστη πανω στο στηθος ειναι 100% ακινδυνη για το μωρο...


Δεν ειναι παραραιτητο να γινεται καθε φορα... οσο νιωθεις εσυ οτι το εχεις αναγκη

επιθεματα στηθους ειχα παρει και την αλλη φορα απο τα τζαμπο.

674ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 2:05 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Την βαζεις αμεσως μετα το θηλασμο... και την αφαιρεις πριν απο τον επομενο. Αλλα και να μεινει ελαχιστη πανω στο στηθος ειναι 100% ακινδυνη για το μωρο...


Δεν ειναι παραραιτητο να γινεται καθε φορα... οσο νιωθεις εσυ οτι το εχεις αναγκη

επιθεματα στηθους ειχα παρει και την αλλη φορα απο τα τζαμπο.

στην κρεμα αναφερομαι... καταλαβες ε?

675ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 - Σελίδα 27 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #5 Τετ Φεβ 13, 2013 2:06 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
grammatiki έγραψε:
stefy έγραψε:Την βαζεις αμεσως μετα το θηλασμο... και την αφαιρεις πριν απο τον επομενο. Αλλα και να μεινει ελαχιστη πανω στο στηθος ειναι 100% ακινδυνη για το μωρο...


Δεν ειναι παραραιτητο να γινεται καθε φορα... οσο νιωθεις εσυ οτι το εχεις αναγκη

επιθεματα στηθους ειχα παρει και την αλλη φορα απο τα τζαμπο.

στην κρεμα αναφερομαι... καταλαβες ε?

επιθεματα φορας συνεχως .κρεμα μονο οταν χρειαστει και πληγωθουν οι θηλες σωστα;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις