Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
65 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 65 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα μανουλες και 2 εγκυουλες!!!!

Χαρα μου ξαπλωσε τωρα που μπορεις, γιατι ξερεις ηδη απο τον γιοσου οτι αμα ερθουν δε ξανακαθεσαι, δε ξανακοιμασαι!!!

Νανσυ μου εγω την αφηνω οσο θελει εκεινη στο στηθος, ειτε τρωει, ειτε πιπιλιζει. οσο για την πληγωμενη θηλα, περαστικα και να βαζεις γαλατακι και σπαθολαδο συχνα μεχρι να γιανει.

Σοφακι μην ακουω χαζα και ηττοπαθειες!!! Εσυ εισαι η δυναμικη της παρεας!
Καλα Λουκια θα τρεμουμε την επομενη φορα που θα χαλασει το ιντερνετ σου...στην επιστροφη θα γραψεις βιβλιο!! Laughing Laughing Laughing
Ψηλα η μικρη σου ε και ακαταβετη ε? Θα σου πω κατι που ειπες ηδη πολλρες φορες και το διαβασες αλλες δεκαπεντε!! Σημασια εχει το γερο μωρακι! Προκληση? Προκληση! Ο,τι χρειαζεται για να ειστε καλα μανα και κορη! Αντε να ερθει και η δικια σου, η βενιαμιν και χαιδεμενη της παρεας!!!
Νατασα μου κι εγω ετσι βιαστικα γραφω γιατι τεντωνεται και στριφογυρνα το μικρουτσικο!!!Εχει και πολλες ωρες που εφαγε για τα δεδομενα της.

Φιλιτσα μου μη μας μαλωνεις!!! Μας αρεσει να σε πειραζουμε!!! Αλλα ξερεις οτι γελαει πιο καλα οποιος γελαει τελευταιος... γιατι πολλα λεμε αλλα μας βλεπω εμας με 5 κι εσυ να μας κοροιδευεις που θα εισαι κουλ με τα τρια!
Ελενιτσα μου υπομονη! Και για τον πονο και για την βροχη, εβλεπα στις ειδησεις τι γινεται... ειπαμε να βρεξει κι ο καιρος τα δωσε ολα!

ααα θελω να γρψω κι αλλα αλλα ξυπνησεεεε

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλλαξαμε ππανα, συνδεθηκε στο στηθος και συνεχιζω...

ελενη μου ζυγακι μου, θα παρει βαρος, μην ανησυχεις, καθε παιδι εχει τους ρυθμους του. μεσα στις καμπυλες να ειναι και μπορι απλα να παιρνει αργα αργα βαρος. μπορεις να κανεις και το αλλο. να βγαζεις απο το στηθος με το χερι ο πρωτο γαλα που ειναι αραιο και να του δινεις το παχυ που ρχεται πιο μετα. θα βοηθησει αυτο νομιζω.

ελενιτσες μου μην στεναχωριεστε! δυναμη παιδια, ολες μαζι θα τα καταφερουμε!!

Λουκια μου γεια σου τελευταια φουσκωτουλα μου!!!!!!

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Καλα Λουκια θα τρεμουμε την επομενη φορα που θα χαλασει το ιντερνετ σου...στην επιστροφη θα γραψεις βιβλιο!! Laughing Laughing Laughing
Ψηλα η μικρη σου ε και ακαταβετη ε? Θα σου πω κατι που ειπες ηδη πολλρες φορες και το διαβασες αλλες δεκαπεντε!! Σημασια εχει το γερο μωρακι! Προκληση? Προκληση! Ο,τι χρειαζεται για να ειστε καλα μανα και κορη! Αντε να ερθει και η δικια σου, η βενιαμιν και χαιδεμενη της παρεας!!!

χαχα!!!τι να κανω βρε Σμαρω μου..2 μερες ελειψα..και σας σκεφτομουν ολες..μια προς μια..δεν ηθελα να αφησω καμια παραπονεμενη.. Razz

νομιζω το χω παρει αποφαση πια κ ειμαι ηρεμη..την Κυριακη παιζει κ να με μαζευετε ομως..  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 585182 Shocked Shocked

ολα καλα να πανε Παναγια μου κ τιποτα αλλο δεν θελω..

σας εγκαταλειπω κι εγω..παμε mall, ευκαιρια για ενα προ-τελευταιο περπατημα!!!  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472

loukia_84

loukia_84
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:αλλαξαμε ππανα, συνδεθηκε στο στηθος και συνεχιζω...

ελενη μου ζυγακι μου, θα παρει βαρος, μην ανησυχεις, καθε παιδι εχει τους ρυθμους του. μεσα στις καμπυλες να ειναι και μπορι απλα να παιρνει αργα αργα βαρος. μπορεις να κανεις και το αλλο. να βγαζεις απο το στηθος με το χερι ο πρωτο γαλα που ειναι αραιο και να του δινεις το παχυ που ρχεται πιο μετα. θα βοηθησει αυτο νομιζω.

ελενιτσες μου μην στεναχωριεστε! δυναμη παιδια, ολες μαζι θα τα καταφερουμε!!

Λουκια μου γεια σου τελευταια φουσκωτουλα μου!!!!!!


 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 417472

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mpainw na sas diavasw kai den prolavainw na grapsw... Kai twra pali dn prolavainw kala kala, eimai k apo to kinito.

Kala eimaste emeis, dld klasika, opws ta kserete. Ypomoni, ki epimonh k tha perasoun ola!

Sofaki koritsaki m mn apogohteuesai, ligo polu oles eixame provlimata me ton thilasmo stn arxh, k ola kseperastikan! Mn apotharrunesai, sunexise kai think positine glukia mou!!

Elenh mou polu xarhka pou ola pane kalutera me ton thilasmo!! Eides kopela mou, den xreiazetai na mas pernei apo katw.

Egw piga gunaikologo kai tha ksanapaw k apo deutera gt kati thelei na ksanatsekarei pou tn anisyxise, tha sas pw kapoia allh stigmh pou tha exw xrono.

Ta filia mou se oles kai ola ta mpempoulinia!!
Sorry k gia ta greeklish, viazomai...

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tην καλησπέρα μου σε όλες τις μανούλες, στα γλυκούλικα μωράκια και στη μια συνάδελφό μου εγκυούλα (για λίγες μερούλες ακόμα) Very Happy

Σμαρούλα βλέπω να έχεις άγριες διαθέσεις Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 5 ακούω!!!!!! Πώς σου ήρθε κούκλα μου το νούμερο? Εγώ πάντως δεν προλαβαίνω........ χαχαχαχαχαχα!
Όσο για τις ξάπλες, ναι θυμάμαι πολύ καλά τι ωραία είχα περάσει με τα ξενύχτια τότε με το αγόρι μου. Ίσως είναι και το μόνο που θυμάμαι, αλλά ευτυχώς δεν κράτησαν πάνω από 2 μήνες. Σου υπόσχομαι ότι από τώρα και για τον επόμενο μήνα θα εκμεταλλευτώ κάθε ευκαιρία που θα μου δοθεί για ξάπλα!


Λουκία θα σε μαλώσω και ταυτόχρονα θα συμφωνήσω και θα επαναλάβω όσα είπε η Σμαρώ παραπάνω. Σημασία έχει το αποτέλεσμα. Γερά παιδάκια να φέρουμε στον κόσμο και ο τρόπος είναι το τελευταίο που πρέπει να σκεφτόμαστε. Άντε έφτασε η ώρα η καλή και για σένα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Φιλίτσα σ' αγαπάμε όλες βρε, μην τσιμπάς!

Δώρα, Φαίη, Ελένη, Νάνσυ, Σοφάκι υπομονή και μην αγχώνεστε γιατί - το έχω πει άπειρες φορές- κάνετε κακό και σε σας και στα μπεμπουλίνια σας [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μιράντζελα εύχομαι ό,τι είναι να είναι περαστικό και ανώδυνο.

Σήμερα είχα κι εγώ γιατρό! 2700 η μπέμπα μου και έχει γυρίσει το χρυσό μου!Όλα πάνε καλά μας είπε κι εγώ λέω συνέχεια "μακάρι Παναγία μου"! Α! +11.5 κιλά είμαι αλλά δεν σχολίασε τίποτα παρά μόνο να μην τρώω πολλά γλυκά Sad Sad Sad. Πώς θα το καταφέρω αυτό δεν ξέρω.

Φιλιά πολλά κοριτσάκια

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισα απο το γιατρο ειμαι τελεια η μητρα μου ειναι τελεια ετοιμη για το 4ο οπως μου ειπε!δε μπορει συνωμοτει το συμπαν δεν εξηγητε ολοι ν ειναι συνενοημενοι να μου σπασουν τα νευρα!!!!!τον ρωτησα για θηλατρο αν προκαλει ζημεια και αν το χρειαζομαι και μου ειπε ουτε το ενα ουτε το αλλο!το μωρο σου στο στηθος ολη την ωρα.αυτα!!!!



θα σας χεσω παψτε!

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
filitsaki έγραψε:γυρισα απο το γιατρο ειμαι τελεια η μητρα μου ειναι τελεια ετοιμη για το 4ο οπως μου ειπε!δε μπορει συνωμοτει το συμπαν δεν εξηγητε ολοι ν ειναι συνενοημενοι να μου σπασουν τα νευρα!!!!!τον ρωτησα για θηλατρο αν προκαλει ζημεια και αν το χρειαζομαι και μου ειπε ουτε το ενα ουτε το αλλο!το μωρο σου στο στηθος ολη την ωρα.αυτα!!!!



θα σας χεσω παψτε!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XARA6971 έγραψε:
filitsaki έγραψε:γυρισα απο το γιατρο ειμαι τελεια η μητρα μου ειναι τελεια ετοιμη για το 4ο οπως μου ειπε!δε μπορει συνωμοτει το συμπαν δεν εξηγητε ολοι ν ειναι συνενοημενοι να μου σπασουν τα νευρα!!!!!τον ρωτησα για θηλατρο αν προκαλει ζημεια και αν το χρειαζομαι και μου ειπε ουτε το ενα ουτε το αλλο!το μωρο σου στο στηθος ολη την ωρα.αυτα!!!!



θα σας χεσω παψτε!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

emena mh moy shkvneiw ta frydia!!!!

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηγαμε στον γιατρο για το εμβολιο μας! Κυρια η μικρη μου στην εξεταση, μεχρι και του χαμογελασε. Στο εμβολιο λιγο εκλαψε βεβαια... Πηρε 1280 και 3,5 ποντους. Σουπερ μας ειπε ειναι. Αυριο θα παμε και εκδρομη, θα παμε στο χωριο μου. Θα την γνωρισει και ο σκυλακος μου αυριο... δραματα θα εχουμε αυριο...
Μιραντζελα μου ελπιζω να μην ειναι τιποτα κι απλα να ειναι σχολαστικος ο γιατρος σου!
Χαρα μου δεν ειναι τυχαιο το νουμερο...τοσα θελει ο καλος μου...και καθε φορα που το λεει ψαχνω πλοιο για να φυγω...
2 μηνες ειχαν κρατησει τα ξενυχτια σας? Εμεις αυριο γινομαστε 2 μηνων, λες να κοιμαται καλυτερα μετα? αν και δεν εχω παραπονο, μια χαρα ειμαστε, λιγες οι φορες που με ξενυχτησε...
Λουκια πως ηταν η βολτιτσα?
Φιλιτσα μου μαζι σου! Αστον να λεει τον γιατρο... αντε μη τσατιζεσαι αγαπη μου! εχεις χρονια μεχρι το 4ο.... μπαχαχαχαχα  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:Πηγαμε στον γιατρο για το εμβολιο μας! Κυρια η μικρη μου στην εξεταση, μεχρι και του χαμογελασε. Στο εμβολιο λιγο εκλαψε βεβαια... Πηρε 1280 και 3,5 ποντους. Σουπερ μας ειπε ειναι. Αυριο θα παμε και εκδρομη, θα παμε στο χωριο μου. Θα την γνωρισει και ο σκυλακος μου αυριο... δραματα θα εχουμε αυριο...
Μιραντζελα μου ελπιζω να μην ειναι τιποτα κι απλα να ειναι σχολαστικος ο γιατρος σου!
Χαρα μου δεν ειναι τυχαιο το νουμερο...τοσα θελει ο καλος μου...και καθε φορα που το λεει ψαχνω πλοιο για να φυγω...
2 μηνες ειχαν κρατησει τα ξενυχτια σας? Εμεις αυριο γινομαστε 2 μηνων, λες να κοιμαται καλυτερα μετα? αν και δεν εχω παραπονο, μια χαρα ειμαστε, λιγες οι φορες που με ξενυχτησε...
Λουκια πως ηταν η βολτιτσα?
Φιλιτσα μου μαζι σου! Αστον να λεει τον γιατρο... αντε μη τσατιζεσαι αγαπη μου! εχεις χρονια μεχρι το 4ο.... μπαχαχαχαχα  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 215994


 Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 534787  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 534787  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 534787  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 534787  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 534787

καλημερα κοριτσια τι κανουμε???

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
XARA6971 έγραψε:Καλημέρες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
τι κανεις?πως εισαι?

elenitsa82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα κοριτσια! Να σας ρωτησω αν βγηκατε εξω βολτιτσα πριν να σαραντησετε? η μετα? πηραμε μιση ευχουλα σημερα! ειδα ηλιο και θελαμε να βγουμε με το μωρο αλλα φοβαμαι μην κρυωσει...
παω να διαβασω κ τα νεα σας.

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα όμορφες!!!!
Τέλεια μέρα σήμερα! Ελενίτσα εγώ που δεν έχω σαραντησει ακόμα βγαίνω βόλτα αλλά το μωρό δεν το βγάζω, μόνο στην παιδίατρο πάμε!
Φιλιτσακι μου γιατί σε πειράζουν οι τρελές;:-D
Έχω ψοφήσει στο γέλιο με τις απαντήσεις σου!!
Το Μαράκι τι κάνει; Πως τα πάει με τη μπέμπα και τον Σωτηρακη;

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
filitsaki έγραψε:
XARA6971 έγραψε:Καλημέρες [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
τι κανεις?πως εισαι?

Σήμερα είμαι λίγο καλύτερα. Πήρα και τα πάνω μου εχτές με την επίσκεψη στο γιατρό και αποφάσισα να βάλω να σιδερώσω 3 πλυντήρια ρούχα γιατί σήμερα θα βάλω άλλα 2 Sad. Σιγά σιγά θα τα κάνω όμως. Ο γιατρός είπε ότι μόλις νιώθω τον παραμικρό πόνο.... ξάπλα!
Εσύ κορίτσι μου? Όλα καλά?

elenitsa82


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σμαρω μου το πρωτο σας εμβολιο! και κυρια η μπεμπα σου! μπραβο της! μεγαλωσατε κιολας!
Χαρα μου μην κανεις πραγματα κ κουραζεσαι...ξερω οτι αν δεν τα ανεις εσυ ποιος αλλα πρωτευει το μωρακι σου.
Φιλιτσα μου στο ορκιζομαι δεν ειχαμε μιλησει με τον γιατρο σου! Razz
Νατασσα μου και εμενα μου λεγε ο Μανος να βγουμε οι δυο μας κ να αφησουμε τον μπρμπη στην μαμα του να το κραταει για δυο ωριτσες να παμε για φαι εξω η καφε αλλα το σκεφτομαι! φοβαμαι να αφησω το παιδι μου σε αλλους εστω κ αν αυτοι ειναι συγγενεις πρωτου βαθμου!θα το εχω αγχος ολη την ωρα κ δεν το απολαυσω που θα βγω.μδσκεφτομαι μηπως τα λεω τωρα αυτα που ειναι ακομα μικρος οποτε οταν μεγαλωσσει δεν θα το λεω...

nina86

nina86
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας κοριτσια μου.μπαινω απο κινητο,σορυ για τα λαθη.σας γραφει η πιο ευτυχισμενη γυναικα στον πλανητη γη!!!γεννησαμε με φυσιολογικο τοκετο ενα πανεμορφο πριγκιπα που τωρα κοιμαται στην αγκαλια μου!την ημερα που ειχαμε κανονησει να μπουμε με προκληση.....σπασαν τα νερα,κι ολα κυλησαν φυσιολιγικα.επισης μετα απο πολυ αγχος κ στρες θηλαζω αποκλειστηκα!!!!αχχχχ δεν υπαρχουν λογια...οπως μου τα λεγατε.....πολλα φιλακια σε ολα τα μπεμπακια κ σε εσας!!!το λουκακι μας ακομα?κοριτσακι μου......ολα καλα θα πανε,μην αγχωνεσε κ ολα θα γινουν!!!να εχεις θετικες σκεψεις!!!καλη συνεχεια....μου λειπετε!!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερινακι μου να σου ζησει κοριτσακι μου ! Γερο, δυνατο και ευτυχισμενο να ειναι το αγορακι σου και οπως επιθυμεις να το δεις!
Αντε 2 μας μεινανε!
Λουκια και Χαρα!

XARA6971

XARA6971
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατερινάκι μου, να σας ζήσει κορίτσι μου! Γερός και πάντα τυχερός να είναι! Είδες που όλα πήγαν καλά? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ναι, Νατάσα μου η Λουκία και εγώ μείναμε.... η αγωνία στο φουλ. Αχ όλα καλά να πάνε και για εμάς!!

natasa.

natasa.
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ολα τελεια θα πανε Χαρουλα μου και για σας!! Εγω ειμαι σιγουρη!!! Σε λιγο καιρο θα ρθει η μπουμπου σου και θα σε παρει τα μυαλα! Ουτε που θα θυμασαι οτι αγχωνοσουν και στεναχωριοσουν! Πριν μια ωρα εγραψα το μηνυμα και τωρα μπορεσα να το στειλω.......

nancy T.


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια!
Κατερινάκι και πάλι να σας ζήσει κοπέλα μου!!
Κι εγώ θα πάρω αύριο τελικά (καθυστερημένα) τη μισή ευχή.Δε βγήκα καθόλου ούτε εγώ ούτε το μωρό. Το μωρό θα το βγάλουμε πριν σαραντήσει για να πάμε παιδίατρο την Παρασκευή μάλλον. Την πρώτη φορά ήρθε σπίτι και πληρώσαμε 70 € Shocked
Λουκία τη Δευτέρα το πρωί θα μπει να γεννήσει με πρόκληση και μια ξαδερφούλα μου τη μπουμπούκα της!Δύο ανιψούλες σε μια μέρα!Μην αγχώνεσαι για τίποτα.Όλα θα πάνε τέλεια και θα αντικρύσεις επιτέλους το θαύμα σου!Βγάλε τις τελευταίες φωτογραφίες με την κοιλίτσα σου!
Σμαρώ ευχαριστώ!Περιμένω το σπαθόλαδο από βδομάδα.Προς το παρόν λανολίνη αν και δε νομίζω ότι πολυβοηθάει.
Εμείς γάλα δίνουμε το φρεζυλακ οκ.Δίναμε νουτριμπεν αλλά έκανε δυσκοιλιότητα.Ελπίζω να έρθει η στιγμή να το κόψουμε βέβαια...
Κατά τα άλλα είμαστε μια χαρά και τρώμε όλο και πιο πολύ.Άρχισαν να μη μας κάνουν και κάποια ρουχαλάκια!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου γεια σας!Μπαίνω βιαστικά από το κιν.Απο χθες σας διαβάζω αλλά όλο κάτι γίνεται και δεν προλαβαίνω να γράψω.Εχω κρατήσει όμως σημειώσεις για ολες!Αύριο που θα έχω το μπαμπά εδω να μπω και έγω με την ησυχία μου.

Το πιο σημαντικό όμως δε το ξεχνάω: Κατερινακι μου τις καλύτερες ευχές για τη νεα ζωούλα που μπήκε στη ζωή σας.Να σας ζήσει Very Happy Να ναι γερο και δυνατό και πάντα περιτριγυρισμένο με αγαπη!!!

Φιλάκια σε μανουλες μωρακια,εγκυουλες και κοιλιτσες!!!

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που να σκασετε βρε φαγωθηκατε!!!!!
καλημερα τι κανετε?παντως μπορει να μην συμετεχω αλλα εγω το ξεν=κηναω καθε μερα ε????!!!!!!

fey11gr

fey11gr
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου τι κάνετε; προσπαθώ εδώ και ώρες να γράψω αυτό το μνμ για αυτό συγχωρέστε με αν ξεχνάω κάτι!


Λουκία μου ελπίζω να είσαι power πλέον .Είσαι η μοναδική μας εγκυούλα ( για αυτόν το μήνα- Χαρά μου δε σε ξεχνάω!)και πρέπει να κλείσεις αυτή τη γλυκιά περίοδο εγκυμοσύνης για όλες μας με το καλύτερο τρόπο!  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 379767  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 379767 Δεν θέλουμε στεναχώριες τώρα.Για την ομάδα ρε γαμώτο!!χεχε.Ξέρω πως δεν αντέχεις άλλο να περιμένεις να γνωρίσεις το πλασματάκι σου, πως κουράστικες με ορμόνες και βάρος αλλά πρέπει να κρατήσεις δυνάμεις για τη μεγάλη μέρα. Ελπίζω να μπεις να σου ευχηθούμε πριν τη γέννα!

Ελένη μου ναι είμαστε της ίδιας μεγάλης οικογενείας χεχε! Smile


Δώρα μου thx για τις πληροφορίες σχετκά με την εξέταση ισχύων.Φαντάσου δεν είχα βρει ακόμη χρόνο για να το ψάξω και αναρωτόμουν γιατί δε μας είπε ο γιατρός τίποτα.


Ελένη Μπόμπιρας και Σοφία υπομονή και επιμονή βαρεθήκατε να το ακούτε ε; Μια απο ταα ίδια αι εγώ αλλά δεν υπάρχει και κάτι άλλο να κάνουμε για τα βλασταράκια μας. Πάντως ένα είναι το σίγουρο για να μη στεναχωριέσται στο θέμα φαγητού είτε θηλάζουμε είτε όχι όλες περνάμε το ζόρι μας. Μένει μόνο να ξεπεταχτούν σιγά σιγά για να καλυτερεύσουν τα πράγματα!


Φιλίτσα μουυυυ μια ιδέαέδωσα εγώ τίποτα άλλο! Κι όμως το φαντάζεσαι του χρόνου τέτοιες μέρες;; Πήρες και το πράσινο φως απο το γιατρό. χιχι Ντάξει τέρμα δε σε πειράζουμε άλλο!!! Razz


Σμαρώ μου να τα χιλιάσετε! Και μπράβο στη χιονάτη σου κυρία όντως αλλά και γενναία!


Ελένη εμείς βγήκαμε πριν σαραντίσουμε αλλά κάναμε μόνο μια βόλτα φύρω απο το σπίτι με το καρότσι γιατί είχα φρικάρει.  Εγκυουλες και μανουλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2013 #17 - Σελίδα 21 679259 Πιάνεται δεν πιάνεται ε; Αλλά μετά ξαναβγήκαμε να πάμε στον παιδίατρο που είχαμε καταλάβει οτι κάτι δεν πάει καλά με το Φαιδράκι. Ε και τη μεγάααλη μας βόλτα από Κηφισιά Λαύριο την κάναμε για να πάρουμε την ευχή μας.Ευτυχώς το μωρό κοιμόταν σε όλη τη διαδρομή και πήγαμε κ ήρθαμε μια χαρά!Όσο για να την αφήσω και εγώ που μου τα χει πρήξει ο καλός μου για να βγούμε οι 2 μας δεν παίζει.Η πεθερά μου έρχεται να την δει και την περνάω απο κόσκιννο αν έχει πλυθεί (καπνίζει σα φουγάρο)και έχι μαζέψει μαλλί. )Δεν θέλω και δεν εμπιστεύομαι ακόμα κανέναν. Άσε που με την οισοφαγίτιδα ξέρω πω δεν μπορεί κανένας να την κάνει καλά! Ϊσως αν μεγαλώσει λίγο να είμαι πιο χαλαρή.

Νάνσυ μου με το καλό η ανηψούλα σου!

Στα δικά μας τώρα. Σήμερα είμαστε καλά μέχρι στιγμής αλλά τις τελευταιες μέρες δε ξέρω τι έχει πάθει το μικράκι μου και θέλει συνέχεια το στήθος για παρηγοριά. Σχεδόν κάθε μια ώρα πρωί βράδυ! Το καλό είναι πως βρήκα τρόπο πως να την κάνω μπανάκι χωρίς να κλαίει! Γιατί και μένα βρομιαρούλα ήθελε να είναι( αχ δε θυμάμαι ποια μανούλα είχε γράψει ότι έχει το ίδιο θέμα) Λοιπόν τι κάνω: Βάζω τα πόδια μου μες στην μπανιέρα ενώ κάθομαι στο χείλος της και ξαπλώνω τη μουμπού στα πόδια μου. Βρέχω ένα πανάκι με ζεστό νερό κα της το απλώνω στο κορμάκι για να την κρατά ζεστή και λίγο λίγο μιλώντας της την κάνω μπανάκι. Σας πληροφορώ 3 βράδια σερί που το έχω δοκιμάσει δεν κλαίει καθόλου Αντ΄αυτού κλαίει με το που την πάρει ο μπαμπάς της για να βγω και εγώ. Κομμάτι μπελαλίδικο γιατί πρέπει μετά να στεγνόνομαι και εγά αλλά αν της αρέσει δε με πιράζει καθόλου. Τι άλλο α ναι δεν κοιμόμαστε πλέον μέσα στη μέρα αν δεν είμαστε μέσα στο sling και στις μεγάλες γκρίνιες μέσα στο sling αλλά με βόλτα έξω στο μπαλκόνι.




Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις