Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
57 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 57 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν και ειναι λιγο νωρις ... θελω να κανω καλη ερευνα για τις φετινες μας διακοπες γιατι θα ειναι δυσκολα τα πραγματα. Very Happy Very Happy Very Happy Εχω μια κορουλα 21 μηνων ειναι τωρα και το Μαιο θα ερθει πρωτα ο Θεος στην ζωη μας και ο μπεμπης μας. Οποτε οι διακοπες μας, που λεμε να ειναι γυρω στις αρχες Σεπτεμβρη, περιλαμβανουν στο προγραμμα ειναι κοριτσακι 28 μηνων κι ενα αγορακι 4 μηνων... Φανταστικα δεν θα ειναι? Laughing Laughing Καταπληκτικα...

Σε μια συζητηση που ειχα προσφατα με μια φιλη μου , μου λεγε οτι υπαρχουν ξενοδοχεια πολυ οργανωμενα για οικογενειακες διακοπες με παιδοτοπο, με παιδικη χαρα, με πισινες, εστιατορια... που κανεις τα παντα εκει μεσα.. δεν χρειαζεται να βγεις καθολου απο το ξενοδοχειο. Κι εμεις στην κατασταση που θα μαστε τοτε ... για κατι τετοιο φανταζομαι ψαχνουμε. Δεν θα ειμαστε για πολλες μετακινησεις...

Οποτε θα θελαμε να βρουμε ενα ξενοδοχειο με λογικες τιμες, με πληρης διατροφη μεσα στο ξενοδοχειο και να εχει χωρους διαμορφωμενους καταλληλα για μικρα παιδακια ωστε να μπορεσει να απασχοληθει και η "μεγαλη" μας κορη...

Εχει καμια σας κανενα τετοιο ξενοδοχειο υπ οψιν της?????

Ααααααα ξεχασα... μενουμε Αθηνα και νομιζω οτι θα μας βολευε να παμε οδικως... για λογους οικονομιας και οχι καπου πολυ μακρια. Κατι σε Ευβοια, Ναυπλιο, Τολο, Επιδαυρο, Χαλκιδα.... θα βολευε νομιζω.

Εγω λιγο που εψαξα βρηκα αυτο... http://www.negroponteresort.gr/frontoffice/portal.asp?cpage=NODE&cnode=1

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έκανα ήδη μια έρευνα την προηγούμενη εβδομάδα κ τα all inclusive είναι λίγο ακριβα. Πρέπει να υπολογίσεις τι θα ξοδεύατε σε φαγητό σε ένα εξνοδοχείο χωρίς να είναι all inclusive. Απλά να ξέρεις εγώ που έψαξα για 16-26 αυγούστου οι τιμές είναι γύρω στα 2300-2500 (δλδ 230 με 250 την ημέρα) για 1 ζευγάρι κ ένα παιδι κατω των 2. Εαν πάλι σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω τα ξενοδοχεία που έχω πάρει προσφορές.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MagdalineK έγραψε:Έκανα ήδη μια έρευνα την προηγούμενη εβδομάδα κ τα all inclusive είναι λίγο ακριβα. Πρέπει να υπολογίσεις τι θα ξοδεύατε σε φαγητό σε ένα εξνοδοχείο χωρίς να είναι all inclusive. Απλά να ξέρεις εγώ που έψαξα για 16-26 αυγούστου οι τιμές είναι γύρω στα 2300-2500 (δλδ 230 με 250 την ημέρα) για 1 ζευγάρι κ ένα παιδι κατω των 2. Εαν πάλι σε ενδιαφέρει πες μου να σου στείλω τα ξενοδοχεία που έχω πάρει προσφορές.

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου!!! Εσυ βεβαια ρωτησες για πολλες μερες... εμεις μαλλον θα περιοριστουμε στις μισες...5 μερες...οποτε θα μας βγει γυρω στα 1200... αρκετουτσικα μου φαινοντε... αλλα κι εμεις δεν ειμαστε ανθρωποι με το φαγητο.. Αμα βγουμε εξω χαλαμε πολλα...

Αν δεν σου κανει κοπο στειλε μου 1-2 προτασεις στις οποιες καταληγεις εσυ οτι ειναι καλυτερες....

ekv

ekv
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Έχεις πμ

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλό και βασικά φτηνό , πήγαμε πέρυσι είναι το DELPHI BEACH στην Ερατεινή Φωκίδας.
Έχει παιδότοπο , κούνιες , παιδική πισίνα και δώσαμε 550 ευρώ για 7 μέρες με πρωινό και 1 γεύμα. Εντάξει το πρωινό δεν ήταν και από τα καλύτερα .
Όμως η θάλασσα μπροστά στο ξενοδοχείο δεν ήταν και πολύ καλή , άσε που πήγαμε τέλος Αυγούστου και ήταν γεμάτη με κάτι τεράστιες σαλούφες.
Ήταν γεμάτο με οικογένειες

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολύ καλό για μικρά παιδιά ήταν και το elite στην Καλαμάτα
Πιο ακριβό όμως . Πήγαμε όταν ο μικρός ήταν 8 μηνών. Το πρωινό και το βραδινό ήταν εξαιρετικά. Το πρωί λέγαμε στον μάγειρα τι σούπα θέλαμε για τον μικρό και πήγαινε ο άνδρας μου και την έπαιρνε το μεσημέρι. Να ξέρεις ότι όλα τα μεγάλα και λίγο πιο ακριβά ξενοδοχεία έχουν πολλές παροχές για μικρά παιδιά. Σκοπός άλλωστε είναι να ξεκουραστείς και όχι να μαγειρεύεις και να κάνεις ότι κάνεις και στο σπίτι σου.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω πολυ !!! Θα τα δω και τα δυο που μου ειπες!!!

????????


Επισκέπτης
στεφυ κι εγω ψαχνομαι εδω και μερες.....τα all inlcusive ειναι πανακριβα, εχεις σκεφτει καθολου σαν λυση τα ενοικιαζομενα σπιτακια??? που εχουν κουζινουλα μεσα για να μην τρωτε καθε μερα εξω και φυγουν πολλα λεφτα??? εμενα με δυο παιδια το ξενοδοχειο μου φαινεται απλησιαστο, σιγουρα θα ενοχλουμε κιολας......αλλα αυτα τα δωματια που ενοικιαζονται πχ ειναι 3-4 σε ενα συγκροτημα ειναι και πολυ φθηνα και αν εχεις αυτοκινητο πας για μπανιο οπου θες.....γνωμες λεμε τωρα....εγω πχ αν εχει πισινα θα πρεπει να ειμαι ολο απο πισω τους........οποτε θελω κατι πιο συμμαζεμενο και κοιταζω τετοιες λυσεις

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σου βάζω εδώ το πιο value for money ας πουμε που βρήκα μεχρι στιγμής!! KYllini Beach http://www.kyllinibeach.com
Η προσφορά που μου δώσανε είναι η ακόλουθη οποτε νομιζω οτι για Σεπτεμβρη θα είναι ακομα καλύτερη η τιμή
Από 23.08. - 26.08.2013
Το δωμάτιο στην πλευρά του παρκου κοστίζει ημερησίως Ευρώ 212,00
Στην πλευρά της θάλασσας ημερησίως Ευρώ 222,00


Εαν βρεις κατι άλλο ενημέρωσέ με κι εμένα μιας κ το ψάχνω κι εγώ.

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεχασα κ ακόμα ένα το gOlden Sun στην Φοινικούντα που είδα ότι έχει καποια καλα σχόλια αλλα δεν ζήτησα προσφορα απο εκει

MagdalineK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
arco iris έγραψε:στεφυ κι εγω ψαχνομαι εδω και μερες.....τα all inlcusive ειναι πανακριβα, εχεις σκεφτει καθολου σαν λυση τα ενοικιαζομενα σπιτακια??? που εχουν κουζινουλα μεσα για να μην τρωτε καθε μερα εξω και φυγουν πολλα λεφτα??? εμενα με δυο παιδια το ξενοδοχειο μου φαινεται απλησιαστο, σιγουρα θα ενοχλουμε κιολας......αλλα αυτα τα δωματια που ενοικιαζονται πχ ειναι 3-4 σε ενα συγκροτημα ειναι και πολυ φθηνα και αν εχεις αυτοκινητο πας για μπανιο οπου θες.....γνωμες λεμε τωρα....εγω πχ αν εχει πισινα θα πρεπει να ειμαι ολο απο πισω τους........οποτε θελω κατι πιο συμμαζεμενο και κοιταζω τετοιες λυσεις

Καλα τα λες αλλα προσωπικα για φετος δεν θέλω αλλο κουβάλημα. Περσυ κουβαλάγαμε την προίκα μας απο ομπρέλα μεχρη μικρή σκηνή για την μικρή κ καθε πρωί μαγειρευα το φαγητό της. Ε φετος θέλω ΄λιγο ξεκούραση Smile

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καλοκαίρι πήγαμε σε ένα ξενοδοχείο στη Ζάκυνθο!εμείς είχαμε κλείσει μόνο πρωινό αλλά στο ξενοδοχείο είχε εστιατόριο!επίσης μέσα στο δωμάτιο είχε κουζινάκι σε περιπτώση που θέλεις να μαγειρέψεις!
είχε πισίνα και μεγάλη και παιδική και είχε και παιδότοπο με ένα μεγάλο φουσκωτό,τσουλίθρες και τραμπολίνο!
οι μικρές μου από τώρα ζητάνε τα ίδια για του χρόνου!

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tα καλυτερα ξενοδοχεια που εχουμε κανει οικογενειακες διακοπες ειναι στη Λακοπετρα Πελ/σος της Grecotel οπου μου ετοιμαζανε μεχρι το αλεσμενο του μωρου και μου αποστειρωνανε τα μπιμπερο και του mitsis kotels στην Ροδο οπου ηταν τα ΠΑΝΤΑ στην τιμη απεριοριστες ποσοτητες και τα ποτα.Οι τιμες ειναι γυρω στα 200ε την ημερα για 4 ατομα αλλα μονο η μαμα καταλαβαινει την αξια του να μην κανει ΤΙΠΟΤΑ!!!

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοίταξε και το ΑKS XINITSA στο Πόρτο Χέλι.
Είχαμε πάει πριν κάνουμε τον μικρό αλλά με πολλές παροχές για μικρά.

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefania έγραψε:Tα καλυτερα ξενοδοχεια που εχουμε κανει οικογενειακες διακοπες ειναι στη Λακοπετρα Πελ/σος της Grecotel οπου μου ετοιμαζανε μεχρι το αλεσμενο του μωρου και μου αποστειρωνανε τα μπιμπερο και του mitsis kotels στην Ροδο οπου ηταν τα ΠΑΝΤΑ στην τιμη απεριοριστες ποσοτητες και τα ποτα.Οι τιμες ειναι γυρω στα 200ε την ημερα για 4 ατομα αλλα μονο η μαμα καταλαβαινει την αξια του να μην κανει ΤΙΠΟΤΑ!!!


Stefania γειά σου
Το είχα κοιτάξει πέρυσι. Μπορείς να μου πεις λίγο για την θάλασσα που βρίσκετε μπροστά στο ξενοδοχείο αν είναι καλή? για την Λακόπετρα

loukia2


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ BOOKING.COM ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ
ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η θαλασσα ειναι πολυ καλη με τεραστια παραλια,καθαρη,πολυ γκαζον και κηπους σε ισωμα για μικρα παιδια,παιδοτοπο με φυλαξη για απασχοληση,πολυ καλο φαγητο μεγαλα δωματια και εσωτερικη πισινα.Ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενη απο την εξυπηρετηση για το μωρο,σκιζονταν για να ειναι ζεστο το αλεσμενο του.Και κοντα στην Αθηνα αν συμβει κατι ,παντα κοιταω να υπαρχουν κοντα ιατρικες υπηρεσιες γιατι παιδια ισον ατυχηματακια!!!

????????


Επισκέπτης
σορρυ παιδια, εγω απο οικονομικης αποψης ουτε στον υπνο μου τετοια ξενοδοχεια......

candyland

candyland
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια αν θέλατε σε νησί θα σας πρότεινα φυσικά την Πάρο !!! στο λογαρα μια παράλια μεγάλη με σημαία από την ευρωπαϊκή ένωση σαν μια από της καθαρότερες ακρογιαλιές της Ελλάδος με ξενοδοχεία πάνω στην θάλασσα και όταν λεμέ πάνω ,πάνω 5 μετρά απόσταση πάνω στην αμμουδιά , με εστιατόρια με τα πιο φρέσκα θαλασσινά με τα παιδιά να παίζουν στην άμμο και εσύ το μόνο που κανείς να απολαμβάνεις το ποτό σου !!! αριστούργημα πραγματικά ,το απόγευμα βόλτα στο πίσω το λιβάδι ένα γραφικό λιμανάκι που πας με τα πόδια με κούνιες και παιδική χαρά !!! και το βράδυ μπορείς να πιεις και το ποτό σου !!!! θα σας βάλω φωτ./

http://www.candyland.gr

ισμηνη

ισμηνη
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
http://www.almiramare.gr
πολυ ωραιο ξενοδοχειο παρε τηλ να μαθεις τιμες... Wink

Helen M.

Helen M.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αφού έχεις κατα νού την Εύβοια και αυτό που είδες και το Almira mare και άλλα ξενοδοχεία θα βρείς!Η Εύβοια προσφέρει και πολύ όμορφες οδικές διαδρομές αλλά δεν ξέρω κατα πόσο σας ενδιαφέρει απο την στιγμή που θα έχετε δύο μικρά!Χαλκίδα προσφέρει πολλές επιλογές για φαγητό και βολτίτσα, οι παραλίες της Β. Εύβοιας είναι φανταστικές!Αρα νομίζω οτι θα περάσετε όμορφα και θα έχετε και άλλες επιλογές εκτός ξενοδοχείου! Very Happy

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πω πω πολλα που γραψατε !! Θα τα κοιταξω ολα!!!! Σας ευχαριστω πολυ!!! Νομιζω οτι ειναι καλο που ανοιξα αυτο το θεμα να παρουν ιδεες κι αλλες κοπελες. Arco Iris ειδικα για φετος επειδη θα ειναι μια δυσκολη χρονια τις λιγες μερες που θα παμε θα ηθελα να ξεκουραστω οσο το δυνατον περισσοτερο με δυο παιδια... Και αυτο σε καμια περιπτωσει δεν μπορει να συμπεριλαμβανει το να μαγειρευω στις διακοπες.... Απο του χρονου πρωτα ο Θεος βλεπουμε. Φετος προτιομω να ειναι πιο ολιγοημερες οι διακοπες μας αλλα να μην εχω να κανω σχεδον τιποτα απο δουλειες. Να ευχαριστηθω απλα την οικογενεια μου ντ ον αντρουλη μου και τα παιδακια περα απο τις καηθμερινες εγνοιες.


Αν καταληξω καπου θα σας πω εννοειται παντως το πρωτο που εβαλα το λινκ που βρισκεται στην Ερετρια σημερα το συζητουσα με ενα συναδερφο ο οποιος εχει παει κι ο ιδιος και αλλοι γνωστοι του και ολοι ηταν υπερευχαριστημενοι!!! Και η Ερετρια σαν μερος μου φενεται πολυ βολικο.

Και το Πορτο Χελι που ανεφερε μια κοπελα επισης μου φαινεται πολυ καλο σαν τοποθεσια... Θα κατσω ομως να τα δω ολα αναλυτικα ενα προς ενα!!! Κι αυτο το Grechotel το εχω ακουσει και απο αλλου... να δουμε

Σας ευχαριστω παντω πολυ για τις απαντησεις σας...

????????


Επισκέπτης
με το καλο κοπελα μου να ερθουν ολα.........οπως τα ονειρευεσαι![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
arco iris έγραψε:με το καλο κοπελα μου να ερθουν ολα.........οπως τα ονειρευεσαι![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου... κι εσενα να σ εχει καλα η Παναγιτσα... Σ εχω διαβασει σε αλλα θεματα... σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σ εχει ο Θεος καλα! Να παρεις και το ζωνακι της Παναγιτσας που σου ειπε μια κοπελα οτι μπορει να σου δωσει... να σε βοηθησει. Ακουω προτασεις για καλοκαιρινες διακοπες σε οικογενειακα ξενοδοχεια με παιδοτοπο 669659

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις