Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
27 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 27 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ....Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ!ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΠΑΤΕΡΑΣ.....ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΑΤΕΡΑ.......ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΧΑΣΑΜΕ......
ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΚΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ?

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άποψή μου είναι πως "αν κάτσεις με στραβό, ως το βράδυ αλληθωρίζεις!"
Μπορεί οι πεθεροί να μην είναι σαν τις πεθερές όμως να ξέρεις ότι κι αυτοί σιγοντάρουν με τη συμπεριφορά τους...

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επίσης ισχύει και το "κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι"

Κοίτα το θεματάκι μου Πεθερικά και Επιπλάκια...(αριστερά) πρωινό πρωινό...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα παλι ο δικος μου ειναι αφασια!ολη μερα γυρναει καφενεια κι ετσι,οταν γυριζει σπιτι λεει ιστοριες και γελαει ξεκαρδιζεται!ολο κορδωνεται θα κανω αυτο θα παρω εκεινο θα θα θα αλλα ποτε δε κανει τιποτα απο οσα λεει!
γενικα δεν ειναι για πεθερος ο ανθρωπος!δεν το'χει!!!ειναι να τον κανεις παρεα να πινεις κανενα ουζακι και τετοια!
καλα οτι κακομαθαινει τον γιο μου ειναι σιγουρο αλλα τουλαχιστον ειναι χαρωπος ανθρωπος,θα σου πει και μια καλη κουβεντα στυλ ωρε νυφη ωραιο φαι εκανες...δεν αλληθορισε τοσα χρονια με την μουντρουχα διπλα του........

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εμένα ο δικός έτσι είναι.
Δεν πάει στο καφενείο αλλά στους φίλους του, ή έρχονται αυτοί σπίτι τους για ουζάκι και τέτοια.
Και πάντα γελάει και λέει αστεία.

Αλλά:

Ή δε μπορεί να φέρει αντίρρηση στη γυναίκα του
Ή που μαζί τα μιλάνε και τα συμφωνάνε που λένε και μετά βγαίνει αυτός ο καλός και η πεθερά μου η κακιά...

Είμαι σίγουρη γιαυτό που σας λέω.
Γιατί όταν λέγαμε ότι θα φτιάξουμε το σπίτι (από πάνω τους) για να μείνουμε λέγαμε ότι θέλουμε να αλλάξουμε και τη μπανιέρα, να βάλουμε καινούρια και πιο μεγάλη.
Και ο πεθερός μου τσίνισε!
Τότε η πεθερά ανέβηκε πάνω και έτριβε στα τέσσερα τη μπανιέρα, για να μας αποδείξει, ότι "να βρε παιδιά, καινούρια είναι, γιατί να ξοδευτείτε? λίγο καθάρισμα ήθελε!!"

evita83

evita83
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΝΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ ΟΠΟΤΕ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΞΑΝΑΠΑΝΤΕΡΕΥΤΗΚΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!ΕΙΝΑΙ 38 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ 2 ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΙΚΡΑ!!Η ΑΦΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ 15 ΠΕΘΕΡΕΣ!!!ΔΕ ΛΕΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΜΕ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ(Η ΜΟΥΛΑΡΑ)ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΩΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ!!ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΝΑ ΨΑΞΩ ΓΙΑ ΦΑΣΚΙΕΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΙΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΠΑΝΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΣ (ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ)ΕΧΕΙ ΑΛΕΡΓΙΑ ΤΟΤΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ!! ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΞΕΝΤΥΣΕ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΕΛΙΑ ΣΤΟΝ Κ#ΛΑΡΙΚΟ ΤΟΥ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ!!! ΕΛΕΟΣ ΔΗΛΑΔΗ!! Twisted Evil

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο πεθερος μου είναι καλός και πολύ φιλοτιμος σε γενικές γραμμές... Αρχικά τον είχα πάρει στραβά γιατί όταν κανονιζαμε τον γάμο χωνοταν σαν την παλιά πα...τσουτσα και είχε κάτι βιτσια τρέλα... Πχ ήθελε να μην νοικιασω νυφικό από οίκο αλλά να το αγοράσω από την Βουλγαρια. Ήθελε επίσης να μην κάνουμε μπουμπουνιερες αλλά να κάνουμε κεντημενα πετσετακια ( μπλιαχ μπλιαχ) που να γράφουν τα αρχικά μας πάνω... Επίσης μια φορά έκανε θέατρο ότι τον έπιασε η καρδιά του και έκανε όπως η Βλαχοπουλου στην χαρτοριχτρα... Έχω τσακωθει μαζί του 3-4 φορές με έχει πει γλωσσου αλλά αυτο που εκτιμαω στον πεθερο μου είναι ότι σε θέματα ουσίας και ενδοοικογενειακα ποτέ δεν επενέβη.. Ούτε η πεθερά μου.. Είναι λίγο στραβοξυλο κι επειδή κι εγώ δε του χαρίζω κοντραριζομαστε άσχημα!! Επίσης, είναι πιο πολύ του πειραγματος ενώ η πεθερά μου είναι «βαριά» σε κάτι τέτοια!

????????


Επισκέπτης
Πεθερα και πεθερος....χμ...ειναι ιδιο το υφασμα κοριτσια... Twisted Evil

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ...ΘΑ ΤΗΝ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ ΤΟΥΣ!! ΚΑΙ ΟΙ 2!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΕ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΠΧ ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΩ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΒΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΚΙΑ ΞΟΔΕΥΟΜΑΙ!!
ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΛΙ,ΜΑΣ ΚΡΑΤΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ,ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΤΥΛ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ ΜΕ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ,ΔΕΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΔΕ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΠΑΝΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΛΠ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ "ΞΕΦΟΡΤΩΘΗΚΑΝ" ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ!!

ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΣΤΟ ΝΟΙΚΟΚΥΡΙΟ Η ΠΕΘΕΡΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΚΙ Η ΙΔΙΑ.
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ Η "ΝΥΦΗ" ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΩΣ ΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΝΤΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΣ (ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ) ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANGEL έγραψε:
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ Η "ΝΥΦΗ" ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΩΣ ΦΕΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΟΝΤΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΤΗΣ (ΤΟΥΣ ΕΙΧΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ) ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΕΡΕΤΑΙ.

δεν εχει σχεση το αν ειχε την πεθερα μαζι της.η δικη μου που μενει με την πεθερα της στην ιδια αυλη και με εχει πρηξει με τα οσα τραβηξε και τραβαει ακομη δεν εχει σωστη συμπεριφορα!και στην τελικη μπορει η γιαγια του αντρα μου να ηταν κερατο αλλα κρατουσε τα παιδια για να παει αυτη στα χωραφια.η δικη μου πεθερα ουτε αυτο δε κανει...

fraoulenia

fraoulenia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tziz έγραψε:Επίσης ισχύει και το "κύλησε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι"

Κοίτα το θεματάκι μου Πεθερικά και Επιπλάκια...(αριστερά) πρωινό πρωινό...
xaxa sumfono apolutos,an den tairiazane den tha sympetheriazaneeee

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα ο μεγαλος κακος ειναι ο πεθερος μου.Βιβλιο πρεπει να γραψω με οσα εχει κανει εναντιον μου.. Twisted Evil η πεθερα μου ειναι ο καταψυκτης.Παγωμενη κ αδιαφορη.Ο πεθερος μαλλωνει με ολο τον κοσμο εμενα θα αφηνε; Mad θυμαμαι οταν αγορασαμε τα χρυσαφικα του αρραβωνα-οσο πιο οικονομικα γινοταν για να μην εχει να λεει-ξερετε τι ειπε μολις τα ειδε; αντι να δωσει μια ευχη; "αυτα αν πειτε να τα πουλησε τεουτε τα μισα λεφτα δεν θα σας δωσουν πισω" Κοντεψε να σταματησει η καρδια μου.Για τις βερες μας κ τα λιγα χρυσαφικα για τον αρραβωνα μας ειπε τετοιο πραγμα Sad Crying or Very sad κ δεν ηταν το μονο..ωρες χρειαζομαι για να τα γραψω ολα ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 534787

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μανουλα έγραψε:

Να τα πεις να ξαλαφρώσεις!
Αχ μου φαίνεται σήμερα τα πεθερικά έχουν την τιμητική τους....

μανουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tziz έγραψε:
μανουλα έγραψε:

Να τα πεις να ξαλαφρώσεις!
Αχ μου φαίνεται σήμερα τα πεθερικά έχουν την τιμητική τους....
τι να πρωτο πω κοπελα μου..αμετρητα ειναι.Θυμαμαι οταν περσυ τα χριστουγεννα τους εκαναν οι γονεις μου στο πατρικο μου το τραπεζι,με μεγαλη χαρα.Με κατι ξινισμενες μουρες δεν αγγιξαν τα πιατα τους κ πανω στο τσουγκρισμα των ποτηριων κ στις ευχες οι γονεις μου ειπαν οπως λενε παντα οτι ευχονται γρηγορα να κανουμε ενα παιδακι.Ο πεθερος μου με ειρωνια κ μεσα απο τα δοντια του ειπε" ΑΝ μπορουν ας κανουν.Μπορουν;".Μπηχτη για μενα επειδη -κατα την γνωμη τους ειμαι ..μεγαλη για να κανω παιδια" Κοκκαλο εμειναν οι γονεις μου κ εγω ημουν ετοιμη να κλαψω.Ο αντρας μου μεσα στα νευρα αλλα δεν δοθηκε συνεχεια λογω ημερας.Απο τοτε κ μετα με εποιασε τοσο αγχος για την εγκυμοσυνη που ανεβηκε η προλακτινη μου κ εκανα θεραπεια να την κατεβασω.. Crying or Very sad Crying or Very sad

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνω στο αν δεν ταιριαζανε δεν θα συπμεθεριαζανε, ειναι και ο δυο τα ιδια χαλια ο καθενας με τον δικο του τροπο

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:ΚΑΛΕ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ


και εγώ αυτό σκέφτηκα

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ δεν έχω πεθερό. Πέθανε πριν τον γνωρίσω. Τον ξεπάστρεψε...

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:εγώ δεν έχω πεθερό. Πέθανε πριν τον γνωρίσω. Τον ξεπάστρεψε...

και αυτο αμεσως αμεσως μας φερνει στο ερωτημα: αν ζουσε θα ηταν καλυτερη η πεθερα σου?διοτι αν ζουσε και ειχε να ασχολειται μαζι του θα σε αφηνε λιγο ησυχη!!!αρα εκει που αλλες λενε τουλαχιστον εχεις μονο πεθερα να σε πρηζει εσυ λες τι καλα να ζουσε ο πεθερος!!!
δεν παιζομαστε!!!δε ξερουμε τι θεμε!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
florentiab έγραψε:εγώ δεν έχω πεθερό. Πέθανε πριν τον γνωρίσω. Τον ξεπάστρεψε...

και αυτο αμεσως αμεσως μας φερνει στο ερωτημα: αν ζουσε θα ηταν καλυτερη η πεθερα σου?διοτι αν ζουσε και ειχε να ασχολειται μαζι του θα σε αφηνε λιγο ησυχη!!!αρα εκει που αλλες λενε τουλαχιστον εχεις μονο πεθερα να σε πρηζει εσυ λες τι καλα να ζουσε ο πεθερος!!!
δεν παιζομαστε!!!δε ξερουμε τι θεμε!!!



μωρέ νομίζω οτι θα την μάζευε λίγο και δεν θα έκανε χοντράδες

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:εγώ δεν έχω πεθερό. Πέθανε πριν τον γνωρίσω. Τον ξεπάστρεψε...

Πολύ καλή ατάκα αυτή!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Respect

Εγω κορίτσια κι από πεθερά κι από πεθερό ατυχησα... είμαι μια ατυχήσασα.... Το μόνο "καλό" που έχει αυτός σε σχεση με αυτήν είναι οτι αυτός δεν μιλάει τουλάχιστον (σε μένα δε μιλάει επειδη δεν με χωνεύει αλλα δεν πειράζει). Η άλλη δεν φτανει που είναι έτσι οπως ειναι με ζαλίζει κιόλας με τις πα#@ριες της. Για να καταλαβετε ... ο άντρας μου τους ανακοίνωσε οτι είμαι έγκυος από την προηγούμενη εβδομάδα κι ακόμα αυτός δεν μ εχει πάρει τηλ να με συγχαρεί. Η άλλη της πήρε 1 ολόκλητη μέρα αλλα την επομένη μου έκανε την τιμή και με πήρε....

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:
florentiab έγραψε:εγώ δεν έχω πεθερό. Πέθανε πριν τον γνωρίσω. Τον ξεπάστρεψε...

Πολύ καλή ατάκα αυτή!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Respect

Εγω κορίτσια κι από πεθερά κι από πεθερό ατυχησα... είμαι μια ατυχήσασα.... Το μόνο "καλό" που έχει αυτός σε σχεση με αυτήν είναι οτι αυτός δεν μιλάει τουλάχιστον (σε μένα δε μιλάει επειδη δεν με χωνεύει αλλα δεν πειράζει). Η άλλη δεν φτανει που είναι έτσι οπως ειναι με ζαλίζει κιόλας με τις πα#@ριες της. Για να καταλαβετε ... ο άντρας μου τους ανακοίνωσε οτι είμαι έγκυος από την προηγούμενη εβδομάδα κι ακόμα αυτός δεν μ εχει πάρει τηλ να με συγχαρεί. Η άλλη της πήρε 1 ολόκλητη μέρα αλλα την επομένη μου έκανε την τιμή και με πήρε....

έλα μωρε και εσύ. θα σου ευχηθούν στο μαιευτήριο. τι άλλο θες?

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
stefy έγραψε:
florentiab έγραψε:εγώ δεν έχω πεθερό. Πέθανε πριν τον γνωρίσω. Τον ξεπάστρεψε...

Πολύ καλή ατάκα αυτή!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Respect

Εγω κορίτσια κι από πεθερά κι από πεθερό ατυχησα... είμαι μια ατυχήσασα.... Το μόνο "καλό" που έχει αυτός σε σχεση με αυτήν είναι οτι αυτός δεν μιλάει τουλάχιστον (σε μένα δε μιλάει επειδη δεν με χωνεύει αλλα δεν πειράζει). Η άλλη δεν φτανει που είναι έτσι οπως ειναι με ζαλίζει κιόλας με τις πα#@ριες της. Για να καταλαβετε ... ο άντρας μου τους ανακοίνωσε οτι είμαι έγκυος από την προηγούμενη εβδομάδα κι ακόμα αυτός δεν μ εχει πάρει τηλ να με συγχαρεί. Η άλλη της πήρε 1 ολόκλητη μέρα αλλα την επομένη μου έκανε την τιμή και με πήρε....

έλα μωρε και εσύ. θα σου ευχηθούν στο μαιευτήριο. τι άλλο θες?

Τι θα μου ευχηθούν στο μαιευτήριο.. να πάει καλά η εγκυμοσύνη??? Ωραία!!! Κι όταν το παιδί πάει φαντάρος να μου πούν καλή λευτεριά!!!! Μ έναν πόνο!!!! Very Happy

Πραγματικα δεν θέλω τίποτα απ αυτούς.. και ειδικά τώρα που είναι κρίσιμες εβδομάδες μέχρι να ακούσουμε την καρδούλα του μωρου δεν θέλω καν να τους ακούω ουτε να τους βλέπω ούτε τίποτα!!!!!!

ortikaki

ortikaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΕΘΕΡΟ ΠΟΥ ΚΑΘΕΤΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΕΙΤΕ ΟΛΗ ΤΗ ΜΕΡΑ ΜΕ ΜΑΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΔΕ ΤΑ ΛΕΕΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΑ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΤΟΥ.ΟΟΟΟΟΧΙ!!! ΤΑ ΛΕΕΙ ΣΤΗΝ 6ΧΡΟΝΗ ΚΟΡΗ ΜΟΥ Η ΤΑ ΛΕΕΙ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΩ ΕΓΩ ΚΥΡΙΩΣ.(ΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΤΑ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΔΥΝΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΜΕ). ΑΦΗΣΤΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 186566 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655 ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΘΕΡΟΙ? 654655

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις