Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

loulou17


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
λοιπον δεν ξερω απο που να αρχισω και πωσ να τα πω,ειμαι 24 χρονων πριν 6 μηνες εγηνα μανουλα και πριν απο 2 εβδομαδες ανακαλυψα πωσ εχω φαει κερατο,με τν ανθρωπο αυτον ειμασε 6 χρονια παντρεμενη εχω χαση την γη κατω απο τα ποδια όυ ηταν το τελευταιο πραγά που περιμενα να μου συμβει δεν μου εχει δωσει ολα αυτα τα χρονια καν αφορμι για να τον υποσιαστω ηταν παντα ο τελειοσ αντρασ και αυτο που εκανε ηταν ενα μεγαλο λαθοσ δεν ηταν καιρο με τν κυρια απλα μηλουσαν στο φβ και οταν βρεθηκε αθηνα γιατι χριαστηκε να φυγει για αθηνα μια ημερα την συναντησε ,εχει κανει τα παντα για να μου αλαξει γνωμη να μην τν χορισω αλλα δεν μπορω ειμαι χαλια νιωθω πωσ πνιγομαι θελω να κλαψω και δεν μπορω εγω που κλαιω για βλακιεσ τωρα απλα ειμαι στον κοσμο μου δεν ξερω τι να κανω οχι για ένα για την κορη μου τι φταιει το μωρο?ποιο πολλη με ποναει οτι ποτεε μα ποτεεεεεεε δεν περιμενα κατι τετοιο γιατι ηταν ενασ ξεχοριστοσ αντρασ και οχι γιατι τν αγαπουσα αλλα ολοι ελεγαν το καλο παιδι και οταν βαςεισ το χερι στην φωτια για καποιον οταν στην φερνει ποναει περισσοτερο εμαθα να λεω ποτε μην λεσ ποτε για τιποτα και ΚΑΝΕΝΑΝ παρακολουθω το φορου αλλα πρωτη φορα γραφω ελπιζω καμια να μην περασει αυτο που περναω[b]

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ..ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΕ Ο ΙΔΙΟΣ?

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ti na pei kaneis se autes tis periptwseis.... Crying or Very sad

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
TI NA ΠΕΙΣ ΟΝΤΩΣ..ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ,ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ...ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ LOULOU17 ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΡΟΨΗΣΕΙΣ..... Mad

loulou17


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εχει μετανιωσει και στα γονατα επεσε και με παρακαλαει αλλα δεν μπορω οσο το σκεφτομαι τοσο φρικαρω περισσοτερο εχει κανει τα παντα για να μην μασ χασει

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dusthxws stis meres mas den mporoume na exoume empistosunh oute ston idio mas ton eauto..pou leei o logos.
Ki egw eimai tis gnwmhs an to metaniwse pragmatika kante akoma mia prospatheia k gia sas k gia to mwro sas..alla na mi tou dwseis k polu aera ap tin arxh.
Twra tha mou peis pws na exeis empistosunh se enan anthrwpo pou se prodwse mia fora... auto dusthxws kaneis apo emas de mporei na to kserei..autos prepei na katsei k na skeftei ti ekane stin oikogeneia tou.

loulou17


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω λεμονακι1 και δημητρα ρε κοριτσια αν τα ειχαμε ολα καλα και του ελειπε αυτο αντε να το χονεψω αλλα ειμαστε και οι δυο ανεργοι και καταλαβενετε τα εξοδα τρεχουν το μωρο και ολα τα αλλα χιλια δυο και αυτοσ πηγε και εκανε οτι εκανε αν ηταν ολα καλα και εγω σε ολα τα αλλα θα ελεγα οκ εχω και εγω μεριδιο ευθυνησ αλλα μετα απο ενα τοσεσ δυσκολιεσ και εγω ημουν αυτη που εωρισκα λυση στα παντα αυτοσ όυ το ανταπεδωσε ετσι???

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
e auto einai pou den mporoume na eksigisoume..oute k autos nomizw..
alla gia na les oti tin gnorise sto fb k meta brethikan klp den tha eixe k polu simasia gi auton..auto to fb exei katastrepsei pia gamous.

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΥΘΥΝΕΣΑΙ ΕΣΥ!!!!!!ΑΥΤΗ Η ΣΟΥΡΛΟΥΛΟΥ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΕΣΑ ΕΒΑΛΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΕΛΟΓΙΑΣΕ!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΝΟΙΑ!!!!!ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΣ...ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΕΡΔΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΟΥ..

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sumfwnw twra prepei na kanei pollaaa perissotera ap oti ekane prin..

loulou17


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
δεν ξερω τι να πω οτι δεν ηταν συμαντικο για εκεινον δεν ηταν γιατι αν ηταν δεν θα παρακαλουσε και δεν θα εκανε τα παντα να ήν άσ χασει κοριτσια ικυρια αυτη δεν την παλευη ακομη και τωρα μετα απο ολα αυτα τουκανει ακομη αιτηματα φιλιασ στο φβ και οπωσ παντα ειπε ο ιδιοσ οτι οταν οι αλλη σε προκαλη και στο φερνει στο πιατο κανενασ αντρασ δεν αντυστεκεται δεν ξερω βρε κοιτσια για αυτο και πηρα το θαροσ να γραψω για να ακουσω και αλλεσ γυναικεσ μπασ και μεσα μου αλαξω γνωμη

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν είναι κ το πιο ωραίο πραγμα αυτό που συνέβει... Αλλά αν κ ο άντρας σου είναι στην ηλικία σου κ είναι τοσα χρόνια δεσμευμένος κ με την πίεση που έχετε λόγω των καταστάσεων που αντιμετωπίζεται ίσως ήταν το ξέσπασμα του... Δεν τον δικαιολογώ, αλλά αφού ήταν για μια φορά, μην καταστρέψεις τόσα χρόνια για ένα... Γιατί πιστεύω ότι για αυτόν κάτι τέτοιο ήταν από ότι καταλαβαίνω... Δώστου μια δεύτερη ευκαιρία, αλλά εξήγησε του ότι είναι η πρώτη κ η τελευταία φορά που το συγχωρείς κατι τέτοιο...

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Auto pou kseroun oti einai pantremenoi k pane kai xononte polu mou tin dinei..ti perimenei apo auton?na paratisei tin oikogeneia tou k na paei mazi ths??kanenas antras de tha to kanei auto..k apo esas na efeuge se autin sigoura de tha pigene..giati de tou les na svisei to fb ???

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΥΓΝΩΜΗ...ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ!!ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ!!!!!ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ "ΑΝ ΣΤΟ ΦΕΡΟΥΝΕ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ"...ΑΣ ΕΧΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΑΥΤΟΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗ

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
e nai oi antres exoun tin dikaiologia na lene oti einai antres k einai alliws...

loulou17


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ο πρωην συζγοσ ειναι 30 χρονων και τν κωδικο τον εχω αλαξει δεν τν εχει αυτοσ και δεν σασ ειπα πωσ η κυρια ειναι παντρεμενη εχει δυο παιδια και μαλιστα το ενα εχει προβλημα καρδιασ κριμα που το λεω αλλα τι φταει το παιδι πληρωνει αμαρτιεσ μεγαλων ??ι γυναικα εχει πολυ θρασσοσ παντοσ τι να κανω που δεν ξερω την διευθηνση τησ αυτη αθηνα και εγω ειμαι στο νησι αλιωσ θα την ειχα τσακησει μα το θεο γιατι επιμενη παιδια ακομα ,αυτοσ λεει οτι οσο ζει δεν θελειουτε φβ ουτε τηλεφωνο γιατι του το εσπασα και λεει αν με δεισ σε φβ ι τηλεφωνο να μου κοψεισ τα χερια καλα δημητρα εννοειται οτι δεν δικαιολογιται ακου στο πιατο να ευγεσ κυριε οχι για μενα αλλα για το παιδι του

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Den me ekplisei pou einai pantremenh..krima bebaia gia to paidaki..asthn authn etsi ki alliws paei...twra prepei na swsete tin oikogeneia sas giati einai krima Crying or Very sad

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΣΥΜΦΩΝΩ!!!ΑΣΤΗΝ ΑΥΤΗΝ,ΑΦΟΥ ΚΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙΤΕ I love you I love you I love you

loulou17


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μακαρι ρε κοριτσια αλλα δεν ξερω αν θα μπορεσω να το ξεχασω ολο αυτο παντοσ σασ ευχαριστω πολυ

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
na to ksexaseis duskolo...alla mporeis na to prosperaseis..arkei bebaia na mi ksanaginei!!

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός κ σύμβουλος... Μην πάρεις αποφάσεις πάνω στα νευρα σου κ στο θυμό σου...

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΛΟΛΟΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ KAFEDAKI ΜΗ ΠΑΡΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΘΥΜΟ ΣΟΥ ΠΑΝΩ..ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΑΣ..ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΚΕΨΟΥ ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!!!

mpazaki


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
το ευκολο παντα με μια κλωτσια ειναι να διαλυσεις το σπιτι σου.δωσε ακομη μια ευκαρια αλλα τελευταια στον αντρα σου.να την μπλοκαρει στο φεισμπουκ να κλεισει το λογαριασμο του και να εχει αυτοσυγκρατηση.δεν καταλαβα...του το φερανε στο πιατο;;;;κλασσικος αντρας βεβαια...να σκεφτεις το παιδακι σας κ να του ψησεις το ψαρι στα χειλη..ακουσε εκει!

kakao_28

kakao_28
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Περαστικά σου ρε κοριτσάκι... τι να σου πω... αν και δεν έχω ζήσει κάτι τέτοιο είμαι σίγουρη πως πονάει πάρα πολύ....
Σίγουρα το σημειό που συμφωνώ με τα κορίτσια είναι πως είναι κρίμα να χαλάσεις την οικογένεια σου και πρέπει να προσπαθήσεις να τα ξεχάσεις όλα. Άποψη μου αν έχεις συγγενείς ή φίλους μακρια πήγαινε να μείνεις λίγο μαζί τους ώσπου να ηρεμήσει λίγο το μυαλό σου. Αν τον βλέπεις όλη μέρα σίγουρα τα πράγματα θα γίνουν χειρότερα....
Διαφωνώ βέβαια με την άποψη πως έφταιγε η άλλη. Τι την ενδιαφέρει αυτήν το σπίτι σου και το μωρό σου αν δεν ενδιαφέρει τον ανθρωπο σου? Εγώ έχω ξεκαθαρίσει στον άντρα μου πως δεν προκειτε να δεχτώ ποτέ τη δικαιολογία "μου κουνήθηκε". Αν κάνει κάτι τέτοιο θα φταίει αυτός και μόνο αυτός.
Πάντως το μόνο σίγουρο είναι πως πρέπει να του ψήσεις το ψάρι στα χείλη. Πρέπει να καταλάβει πως δεν είσαι κάτι δεδομένο και μπορεί αν πάσα ώρα και στιγμή να φύγεις.....
Μακάρι να πάρεις τη σωστότερη απόφαση....

tinkerbellini

tinkerbellini
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εγω με την σειρα μου θα συμφωνησω με τα κοριτσια. δεν αξιζει φυσικα ευκαιρια αυτο που σου εκανε αλλα θα το κανεις για το μωρακι σας!!! ειναι πολυ σημαντικο και δυσκολο να βαλεις τον εαυτο σου,τον θυμο σου και ολα αυτα που σκεφτεσαι στην ακρη αλλα πρεπει να το κανεις για το παιδακι σου. να φανεις δυνατη...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις