Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
52 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 52 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

babybill2512

babybill2512
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλησπερα και απο εδω
ηθελα απο τη μερν που γραφτηκα να σας πω τη δικη μου ιστορια..
Ειναι μεγαλη και ισως κουρασει αλλα θα την πω απλα και μονο για να ελαφρωσω την πικρα μου!
Με τον αντρα μου γνωριστηκαμε πριν 5 χρονια ...οτι ειχε βγει απο μια σχεση και ξεκινησαμε πολυ δειλα..τουλαχιστον απο την πλευρα μου.Αγαπησα την οικογενεια του σαν δικη μου!!! Χωρις να κρατησω καμια πισινη!Η σχεση μας προσχωρησε γρηγορα
και σιγα σιγα αρχισα να βλεπω αλλα και να μαθαινω πραματα που δεν μου πολυαρεσαν .... πχ οτι ειναι εθισμενοι στο καζινο..στα φρουτακια και στο τζογο..αλλα κυριως στα ψωνια πολλα ψωνια η πεθερα μου ασταματητα φιρμες και μονο ..και φυσικα ολα με καρτες και δοσεις..που παντα πληρωνε ο θυμας πεθερος μου!
Απο την αλλη ομως δεν με ενδιεφεραι γιατι δεν επηρεαζε τη ζωη μου -μας.
Καποια στιγμη και ενω ετοιμαζομαστα να παντρευτουμε εμεινα εγκυος στο πρωτο παιδακι μου..και τοτε ηταν η αρχη του τελους...ο αντρας μου τοτε ειχε ενα ασχημο τροχαιο..τρακαρε και χτυπησε πολυ!(και φυσικα απολυθηκε)Κοντεψε να μεινει αναπηρος και ομως η μονοι που τρεχαμε ημουν εγω με τη κοιλια στο στομα και η μητερα μου.
Οταν ηρθε η ωρα να κανει μια επεμβαση στη μεση και το γονατο ειχα παρει τηλ τους δικους του και εκλαιγα στον 8 μηνα με αναφυλιτα ζητωντας οικ βοηθεια γιατι χρειαζονταν 2000 ευρω για αυτη την εγχειρηση και εμεις δεν ειχαμε μια!!
Ακυρωσαμε το γαμο τα παντα ολα...για να εκμεταλευτουμε τα χρηματα που ειχαμε μαζεψει..αλλα εμεινε 2 μηνες μεσα στο νοσοκομειο και τα ετοιμα λεφτα πεταξαν με τοσα εξοδα.
Οταν μας ειπαν για την 2η εγχειρηση τρελαθηκα!!
Οι γονεις του μου ειπαν πως δεν ειχαν μια να παρω τηλ κανα αλλο συγγενη.............μηπως εχει..
Φυσικα και δεν το εκανα εχω ντροπη μεσα μου και ηθος..
Τελικα η μητερα μου πληρωσε και εγινε η εγχειρηση.
Σε ενα μηνα γεννησα και για να γεννησω ο αντρας μου πουλησε το αμαξι του.Και παλι τοτε δεν ειχαν!!
Στο μαιευτηριο μου εστειλαν μια γλαστρα και ουτε πατησαν.
Ο μικρος μου μεγαλωνε και ουτε ποτε ηρθαν να τον δουν.
Δεν ηρθαν καν στη βαφτιση ...
4 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ...η σταση τους ειναι ιδια!
Ωστοσο εκεινοι αγορασαν αμαξι..πηγαν σε πιο μεγαλο σπιτι και εκαναν γαμο στη κορη τους σε κτημα!!!!!
Προσφατα η κουνιαδα μου γεννησε και ολοι εχουν πεσει πανω της και πανω στο μωρο.
Ο πεθερος μου πληρωσε τη γεννα και ολα τα μωρουδιακα...
Δεν ξερω γιατι τοση απεχθεια στο γιο τους..
Τον εχουν κυριολεκτικα χεσμενο!
και μαζι με αυτον και εμενα και τα παιδια μας.
Εκεινος ομως συνεχειζει να τους υποστηριζει και παντα μολις τον χρειαστουν τρεχει ..
Εγω ειμαι ουδετερη αλλα τελειως ψυχρη αλλα μεσα μου υπαρχει μια πικρα γιατι τα δικα μου παιδακια δεν αξιζαν τιποτα αλλο?
Δεν αξιζει να εχουν παπου και γιαγια?
Εμενα ο μπαμπακας μου εφυγε πριν 6 χρονια και δεν γνωρισε εγγονια..
κατα συνεπεια και τα παιδια μου δεν γνωρισαν παπου και η μαμα μου χηρα με μια συνταξη και με μικρη αναπηρια παλευει να μας στηριξει οσο μπορει.
Βλεπω στο παρκο αλλα και στα μαγαζια παπουδες και γιαγιαδες θειους και θειες που κανουν σαν τρελες..
Κι ομως αυτο ειναι κατι που τα παιδια μου δεν θα γνωρισουν ποτε!
Αλλα τι λεω εδω δεν τους ενοιαξε το παιδι τους που κοντεψε να μεινει αναπηρο θα τους νοιαξουν τα μωρα?
Για αυτους υπαρχει μονο η κορη!

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γονείς σου λέει μεταααααααα!!!!!
Αλλα γι αυτόν ειναι μπαμπάς κ μαμά κ ότι κ αν του κάνουν τους πονάει...δεν ειναι όμως σωστό.. Κάποια στιγμή θα το μετανιώσουν πικρά αλλα τότε θα είναι αργά.. Πολύ αργααα!!!γιατι το εγγόνι τους δεν θα τους βλέπει ως παππού κ γιαγιά..

????????


Επισκέπτης
τετοια ιστορια πρωτη φορα ακουω ομολογω....να κινδυνευει το παιδι τους να μεινει αναπηρο και να μην τρεξουν....λεφτα μπορει οντως να μην ειχαν γιατι ο τζογος ειναι μεγαλη αρρωστια, αλλα μπορουσαν να σας σταθουν τουλαχιστον
δυστυχως πολλοι γονεις ξεχωριζουν τα παιδια τους αλλα οχι κι ετσι.....να μη στεναχωριεσαι καλυτερα να μην εχεις καμια επαφη με τετοιους ανθρωπους και καλυτερα να μην εχουν ουτε τα παιδια σου γιατι θα τα ξεχωριζουν και αυτα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την arco iris στις Παρ Φεβ 15, 2013 2:52 am, 1 φορά

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ποσο στεναχωριεμαι οταν διαβαζω κατι τετοιες ιστοριες...

Τιποτα...κοιτα τον ανδρα σου και το παιδακι σου και τελος.
Μην αναλωνεσε με αρνητικες σκεψεις..

Εσυ εισαι πολυ καλυτερη απο αυτους!!!

Very Happy Very Happy Very Happy

babybill2512

babybill2512
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ααα ξεχασα να σας πω οτι με ειπαν ΓΑΙΔΟΥΡΑ που δεν πηγα να δω την κορη στο μαιευτηριο και που δεν εστειλα ενα δωρο!!! Shocked Shocked Shocked confused affraid Μικροψυχα πεθερικα χωρις ιχνος ανθρωπιας!! 679259 Μικροψυχα πεθερικα χωρις ιχνος ανθρωπιας!! 679259

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
babybill2512 έγραψε:ααα ξεχασα να σας πω οτι με ειπαν ΓΑΙΔΟΥΡΑ που δεν πηγα να δω την κορη στο μαιευτηριο και που δεν εστειλα ενα δωρο!!! Shocked Shocked Shocked confused affraid Μικροψυχα πεθερικα χωρις ιχνος ανθρωπιας!! 679259 Μικροψυχα πεθερικα χωρις ιχνος ανθρωπιας!! 679259

Ενώ εσυ πως θα πρεπε να τους χαρακτηρίσεις που άφησαν τον γιό τους έτσι κ δεν ήρθαν καθόλου στην δική σου γέννα; Μάνες σου λεει μετά..

desiana


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
min stenaxoriese kuklitsa mu aftoi oi anthropoi einai zoa k den exoun sinestimata koita to antrouli sou to paidaki sou k tin manoula sou pou einai panta dipla sou k se stirizi adiaforise gia ftous tous akxestoius anthropous ego mia paromia empiria k sou leo min asxolise grapstous sta palia sou papoutsakia min stenaxoriese piso exei axlada tin oura I love you

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Υπάρχουν δυστυχώς και τέτοιοι γονείς ας περνούσε παραδείγματα για να μην γίνουμε εμείς ποτε έτσι .

Εύχομαι να είστε υγιείς εσυ ο άντρας σου και τα παιδάκια σας και δεν αξίζει ούτε κάν να ασχοληθεί κανείς σας μαζί τους .

Το κακό είναι ότι οταν θα έρθει η ανάγκη και θα σας χρειαστούν εσείς θα τρεξετε έτσι παει παντα υπάρχει το θύμα .

babybill2512

babybill2512
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
arco Μου εχουν λεφτα αλλα οχι για να βοηθησουν εμας...και τες πα οχι εμενα αλλα το ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ..κοντεψε να μεινει παραλλητος!
Αμαξι πως πηραν?
Γαμο στο κτημα πως εκαναν?
Καινουριο σπιτι με πισινα νικιασαν ομως?
Το πιο μικρο γιο τους τον στελνουν ιδιωτικο και τα καλοκαιρα σε camp!

????????


Επισκέπτης
babybill2512 έγραψε:arco Μου εχουν λεφτα αλλα οχι για να βοηθησουν εμας...και τες πα οχι εμενα αλλα το ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ..κοντεψε να μεινει παραλλητος!
Αμαξι πως πηραν?
Γαμο στο κτημα πως εκαναν?
Καινουριο σπιτι με πισινα νικιασαν ομως?
Το πιο μικρο γιο τους τον στελνουν ιδιωτικο και τα καλοκαιρα σε camp!

sorry δεν καταλαβα νομιζα οτι μετα απο 4 χρονια εκαναν αυτα τα εξοδα.......τι να πεις ρε κοριτσι μου οτι και να πεις χανεις το σαλιο σου
ο αντρας σου τι λεει γι ολα αυτα?

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πισίνα;;;;; Πλάκα κάνεις!!!!

babybill2512

babybill2512
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
οχι δεν κανω πλακα πηγαν σε ενα συγγκροτημα στο π.ψυχικο που μεσα εχει πισινα! δινουν 1200 ενοικιο σε τετοιους καιρους...
ο αντρας μου δεν μιλαει καθολου!!!
Τι να πει δεν τον συμφερει...
Καταλαβαινει το αδικο και το εχει παραδεχθει αλλα μονο σε οτι αφορα τα παιδια!!!
Α πηραν και τηλ tft απο τις τεραστιες που ποιος ξερει ποσα θα εδωσαν και για αυτο...
Ναι μεσα στα 4 χρονια εγινα ολα αυτα arcaki μου αλλα ο γαμος της κορης εγινε φετος!

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι να πεί κ αυτός γονείς του είναι μέν..αλλα ούτε να τους μιλάει δε θα πρεπε..μόνο τον εαυτό τους σκέφτονται αυτοί οι άνθρωποι!!!

????????


Επισκέπτης
Τι να σου πω ρε κοπελα μου οτι και να πω εχω χασει πασα ιδεα

Lia21

Lia21
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δεν έχω καταλάβει κάτι πριν το τροχαίο ήταν ολα οκ ;;
Στην βάφτιση γιατί δεν ήρθαν ;;;
Απ ότι λες τους είχες αγαπήσει έγινε κάποιος καυγάς και άλλαξε η κατάσταση η έτσι ξαφνικά ;;;;;

manoylita

manoylita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχω παθει σοκ... Shocked μα εδω δεν μιλαμε για μικροψυχα πεθερικα αλλα για απαραδεκτους γονεις...να ειναι το παιδι σου στο νοσοκομειο και να μην εισαι διπλα του τοσο ψυχικα οσο και οικονομικα;;;

????????


Επισκέπτης
Shocked Shocked Shocked
Κοπέλα μου, πες τον άντρα σου να μην τους ξανα μιλήσει ποτέ, δεν το αξίζουν!!!
Το παιδί τους δεν είναι μόνο η κόρη..αλλά και ο άντρας σου, και εγγόνια δεν είναι μόνο της κόρης.

Χέ****** τους, δεν αξίζει ούτε να ασχοληθείς μαζί τους.

Την οικογενειά σας και μόνο να κοιτάτε.
Και μην στεναχωριέσαι καθόλου, τροχός είναι και γυρίζει. Σε αυτήν που τα δίνουν όλα και τα πάντα, απο αυτήν ακριβώς θα τα βρούνε, ούτε να τους φτύσει δεν θα γυρίσει. Στο υπογράφω.
Να είσαι καλά εσύ και η οικογενειά σου Very Happy

babybill2512

babybill2512
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την babybill2512 στις Παρ Φεβ 15, 2013 4:05 am, 1 φορά

babybill2512

babybill2512
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ενα χρονο ειχαμε σχεση και ειχα σχηματισει καλη εντυπωση για αυτους ηταν προσχαροι και καλοσυνατοι οταν κυριως η κουνιαδα οταν ανακοινωσαμε το γαμο το αρνακι εγινε στριγκλα..μαλιστα μου ειπε οτι γκαστρωθηκα για να τον τυλιξω!
Και αφησε και υπονοουμενα οτι δεν ηταν και δικο του τοτε ειχαμε ξεχεστει λιγάκι ναι!
Αλλα αυτα δεν ειναι λογια...ευτυχως ο γιος ειναι φτυστος ο πατερας του αλλιως αλιμονο μου!
με ειχε στολισει πολυ ομορφα
ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ??
ΦΥΣΙΚΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΟΥΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακι μου να σου πω κατι? μην φθειρεσαι! δεν αξιζει. οπως ειπε και η μανουλιτα, αυτοι ειναι απαραδεκτοι γονεις. χαλας την ζαχαρενια σου για τα σκ@τα? σορυ κιολας. οι ανθρωποι δεν αλλαζουν, κανε τους περα, κι απο εδω και περα, ο,τι που και ο,τι κανουν, περασε αι δεν ακουμπησε, που λενε. εσυ κοιτα να εισαι καλα με τον αντρα σου και τα παιδακια σου, και μην μαλωνεις με τον αντρα σου γι αυτους, γιατι τους κανεις το χατιρι. αλλα προπαντων, μην φθειρεσαι εσυ!

babybill2512

babybill2512
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Lia21 έγραψε:Δεν έχω καταλάβει κάτι πριν το τροχαίο ήταν ολα οκ ;;
Στην βάφτιση γιατί δεν ήρθαν ;;;
Απ ότι λες τους είχες αγαπήσει έγινε κάποιος καυγάς και άλλαξε η κατάσταση η έτσι ξαφνικά ;;;;;

γιατι δεν ειχαν λεει λεφτα για δωρο...
και ντρεπονταν!!!(μας δουλευουν κανονικα)


το τροχαιο εγινε δυο μερες μετα που κλεισαμε τον πρωτο χρονο.και οτι ειχαμε ανακοινωσει γαμο και εγκυμοσυνη! ως τοτε δεν ειχα πολλα πολλα παρε δωσε αυτα τα λιγα που ειχα ναι ηταν ολα καλα...αλλα στην αναγκη μας εκλασαν κανονικα!

οσο για το καυγα που ρωτας εγραψα πιο πανω για την κουνιαδα μου πως ναι ειχαμε αρπαχτει γιατι ελεγε μ%^$%#ες

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΤΑ ΚΟΨΕ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ .ΖΗΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΤΟΥΣ,ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ Mad

babybill2512

babybill2512
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dimitrarodos έγραψε:ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΤΑ ΚΟΨΕ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ .ΖΗΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ!!ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΤΟΥΣ,ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕΣΑ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΑ Mad

ναι αυτο εχω κανει και με θαβουν πισω απο την πλατη μου με λενε σνομπα και τσικνομυτα..
ο αντρας μου και τους μιλαει και τους βλεπει εγω οχι αλλα με πνιγει το παραπονο γιατι??? τι τους καναμε και φερονται ετσι στα εγγονια τους.

Περυσι τα χριστουγγενα μου εκανε και το αλλο η πεθερα μου ειπε πως ειχε ενα δωρο για τον μεγαλο μου το αγορακι και πηγε ο αντρας μου να το παρει και οχι τιποτα αλλο αλλα ελεγε στο παιδι παω να σου φερω δωρο απο τη γιαγια κι εσταζε μεεεεελιααα το στομα του και οταν γυρισε κοιταω και κραταγε ενα σακουλακι φαρμακειου ...και μεσα εισε σοβρακι απο τα τζαμπο!! το παιδι εσκασε μιλαμε τον αναγκασε τον αντρα μου να παει να του φερει παιχνιδι αλλα καλα να παθει!

τη μανουλα μου την λενε κουλη γιατι εχει προβλημα με το χερι της.Αλλα αυτη η κουλη εσωσε το γιο τους.... και μας φροντιζει ακομα.

Ειναι ψυχασθενεις ο αντρας μου λεει οτι οταν ηταν μικρος η μανα του εβαλε μεσα σε μια σακουλα τα νεογεννητα γατακια της γατας του και τα πεταξε αφου πρωτα την εδεσε...
τετοια κακια εχουν στην ψυχη τους ..

εαν της δινοταν η ευκαιρια θα εβαζε και τα παιδια μου κι εμενα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την babybill2512 στις Παρ Φεβ 15, 2013 5:31 am, 1 φορά

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΣ ΣΕ ΛΕΝΕ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ!!!!!ΜΠΑΙΝΑΚΗΣ ΒΓΑΙΝΑΚΗΣ!!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ!!!!!!ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΙΣ "ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΞΑΝΑΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ"ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΞΑΛΑΦΡΩΣΕΙΣ...ΑΥΤΟΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις