Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Empty ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Παρ Φεβ 15, 2013 4:39 am

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ ΑΝ ΟΧΙ ΟΛΕΣ,ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ...Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 5,5 ΜΗΝΩΝ,ΜΕΧΡΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΞΩ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΣΤΟ ΦΑΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΕΦΤΥΣΑ ΑΙΜΑ... Mad ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΑΡΜΩΣΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΥΜΦΩΝΑ (ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ)ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ,ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ....ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΠΑΓΟΝΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ...ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!!ΗΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ ΕΛΕΙΣ...ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ..ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ... Rolling Eyes Rolling Eyes
ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΛΕΩ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΝΩΕΙΤΑΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!
ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΕΜΗΝΑΡΙΟ..ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΗ ΤΑΔΕ ΩΡΑ,ΤΡΩΕΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΩΡΑ..ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ.............. ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΗΣ ΕΞΗΓΙΣΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ..
ΓΥΡΙΖΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΩ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ. Shocked Shocked ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ,ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ... Twisted Evil Twisted Evil
ΤΟ ΠΗΡΕ ΧΟΥΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ Η ΜΙΚΡΗ,ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΤΗΣ ΕΠΙΑΝΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΔΕ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΓΩ 4-5 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ (ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ)ΝΑ ΤΗΣ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΣ ΤΟ ΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΥΠΝΟΣ...ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ...ΤΗ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧ...ΣΑ ΒΕΒΑΙΑ..ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΞΕΜΑΘΩ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΑΥΤΟ...ΤΡΑΒΗΞΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑΜΑ..ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ...ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΤΑ ΚΑΜΟΜΑΤΑ ΤΗΣ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΣΙΓΑ ΡΕ ΜΑΡΙΑ..ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΕΙΣΑΙ..ΟΠΩΣ ΕΜΑΘΕ ΘΑ ΞΕΜΑΘΕΙ Mad Mad
ΑΚΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ..ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΤΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ..ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗ ΞΑΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΜΙΚΡΗ..
ΕΛΑ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΛΙΕΣ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ??? ΤΗΣ ΞΑΝΑ ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΗ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΣ ΞΑΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΜΗΝΑΡΙΟ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΗ ΤΑ ΞΑΝΑ ΛΕΜΕ... ΕΡΧΕΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗ ΚΡΑΤΗΣΕΙ...
ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ.ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ...?ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ, "ΕΓΩ ΤΗ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΗ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ"ΛΕΩ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??? ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕ ΝΕΥΡΙΑΣΕ ΠΟΥ ΕΠΡΑΞΕ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ (ΔΕ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΟΧΙ,ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΗΣ...) ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΒΑΛΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΛΑΘΑ ΣΤΟ ΠΙΣΩ ΚΑΘΙΣΜΑ..(ΕΚΕΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ)ΧΩΡΙΣ ΖΩΝΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΤΕΡΕΩΝΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ..ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΣ??ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΤΑΧΤΕΙ ΛΕΩ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ??ΚΑΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ?? ΜΑ ΜΕ 5 ΠΗΓΑΙΝΑ..ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ,ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ..ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΥΘΗΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΩ ΕΓΩ,ΣΕ ΚΑΘΥΣΤΩ ΥΠΕΥΘΗΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΘΕΙ ΟΤΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕ 5...ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ..ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΜΕ 5 ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ 40..ΑΚΡΗ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ..ΚΟΙΤΙΥΣΕ ΝΑ ΤΑ ΜΠΑΛΩΣΕΙ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ..ΚΑΙ ΣΥΝ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΙΣΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΦΑΓΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΕΝΑ ΜΠΑΧΑΛΟ ΜΕΤΑ....ΕΝΝΩΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΗ ΞΑΝΑ ΑΦΗΣΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ..ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΙΑ ΖΩΗ...ΚΑΙ ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΙ ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ..ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΔΕ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑ....
ΟΤΑΝ ΤΗ ΠΗΡΑ ΤΗΛ.ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ.. ΤΗΣ ΛΕΩ ΤΡΑΛΑΘΗΚΕΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ???ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ???????
ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΑΚΟΥΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ(ΔΗΛΑΔΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ) ΛΕΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΠΑΡΤΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ...ΑΚΟΥ ΤΙ ΕΙΠΕ???ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΥΝΔΙΝΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...ΒΑΣΙΚΑ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ,Η ΠΑΡΤΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΒΡΙΣΚΕ ΧΙΛΙΕΣ ΔΥΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΘΕΜΑ.ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΗ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΔΙΚΟ...ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕ ΘΑ ΝΑΙ ΕΤΣΙ..ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΡΑΞΕ ΟΠΩΣ ΕΠΡΑΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ..ΔΕ ΤΗΣ ΤΗ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑ ΔΙΑΝΟΙΑ..Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ(ΣΠΑΝΙΟ ΓΙΑ ΠΕΘΕΡΑ,ΑΛΛΑ ΕΤΥΧΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΑΧΕΙΟ)ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΝΑ ΤΗΣ ΤΗΝ ΑΦΗΣΩ (ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΣΠΟΝΔΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ,ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ)ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΡΟΤΙΣΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΑ ΧΩΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ...ΤΕΣΠΑ ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΑΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΡΙΜΗ ΚΑΤ'ΕΜΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΕΦΕ...ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ,ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟ ΕΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΥ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ..ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΚΑΤΩ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΕΙ ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΤΙΑΣΜΕΝΟ...Ε ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΟΠΟΙΟ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΟΚΟΡΕΥΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΟΝΗ ΤΗΣ..ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΜΑΤΙΑΣΟΥΝ ΜΕΤΑ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΑΚΙΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ... No No

2ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Empty Απ: ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Παρ Φεβ 15, 2013 4:44 am

????????


Επισκέπτης
πολυ καλα κανεις και δεν αφηνεις το παιδακι σου.......οποιος και να ειναι ο ανευθυνος ειτε μανα ειτε πεθερα ειναι το ιδιο επικινδυνος......

3ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Empty Απ: ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Παρ Φεβ 15, 2013 4:51 am

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εβαλε το μωρο μονο του στο πισω καθισμα μεσα σε μια καλαθουνα????

ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... 606100 ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... 606100 ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... 606100

Απιστευτο!!!!!

4ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Empty Απ: ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Παρ Φεβ 15, 2013 4:54 am

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΗΣ ΤΗ ΠΑΩ ΠΛΕΟΝ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΗ ΦΕΡΝΕΙΣ?ΕΜ ΤΗ ΞΕΧ...ΣΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΜΕ ΠΗΡΑΞΕ ΚΑΙ ΧΑΛΑΣΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΕΜ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΝΑ ΜΑΙ ΜΕΛΙ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΞΕΧΥΛΙΣΕ ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ.....

5ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Empty Απ: ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Παρ Φεβ 15, 2013 4:56 am

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MamaTheodora έγραψε:Εβαλε το μωρο μονο του στο πισω καθισμα μεσα σε μια καλαθουνα????

ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... 606100 ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... 606100 ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... 606100

Απιστευτο!!!!!


ΤΟ ΕΚΑΝΕ...ΚΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΤΑΝ (ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΦΟΥΝΤΩΣΑ) ΜΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΕΝΑ 5 ΧΡΟΝΟ ΔΕ ΘΑ ΤΙΣ ΕΛΕΓΕ...

6ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Empty Απ: ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Παρ Φεβ 15, 2013 5:21 am

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΚΑΣ.ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ.ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.ΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ-ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΚΟ!!!!!!!Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ..ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΓΚΑΦΕΣ...ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ...ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ affraid

7ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Empty Απ: ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Παρ Φεβ 15, 2013 5:25 am

dada9

dada9
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αυτο με το αμαξι και την καλαθουνα ειναι εγκληματικο.
Απο αμελεια το εκανε, δεν υπολογισε τους κινδυνους, αλλα....εγκληματικο.

Τωρα τα υπολοιπα....
μια μερα το κρατησε το παιδι, θεωρησε οτι το καλυτερο ειναι να του κραταει το χερακι για να κοιμηθει.
Ασχετα αν η μικρη το ξεσηκωσε αμεσως.

Το θεμα με οσους αφηνουν τα παιδια τους αλλου ειναι πως οτι και να πουν, παντα υπαρχουν πραγματα που ο αλλος θα τα κανει διαφορετικα.

Το καλυτερο ειναι να μαθει το παιδι μεγαλωνοντας πως μπορει στους αλλους να κανει οτι θελει, αλλα οταν ειναι με τη μαμα του θα εχει ενα συγκεκριμενο προγραμμα.
Ετσι κι εσυ θα μπορεις να το αφησεις αλλου καποια στιγμη που θα χρειαστει και δεν θα εχεις προβλημα μηπως του αλλαξουν καποια συνηθεια, η του κανουν το χατηρι σε κατι.

Αυτα βεβαια μεγαλωνοντας, που θα καταλαβαινει λιγο περισσοτερο.
Αλλα προυποθετει παλι κουραση και αγωνα να μαθει ετσι το παιδι

8ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Empty Απ: ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Παρ Φεβ 15, 2013 5:48 am

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitrarodos έγραψε:ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΗ ΣΚΑΣ.ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ.ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ.ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑ ΟΤΑΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.ΑΣ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ-ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΦΥΣΙΚΟ!!!!!!!Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ..ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΑΝΟΥΝ ΓΚΑΦΕΣ...ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ...ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ affraid

ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΤΕΘΗΜΕΝΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΡΙΜΗ..ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ,ΑΝ ΜΕ ΤΣΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΣΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΩ,ΕΛΑ ΕΔΩ ΜΑΜΑ ΝΑ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ..ΘΑ ΤΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙ ΟΠΩΣ ΤΗ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΟΤΙ ΦΤΑΙΩ ΚΙΟΛΑΣ..ΑΣΤΩ...ΔΡΑΜΑΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ,ΝΑ ΕΧΩ ΜΑΝΑ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΦΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ..ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ..ΜΟΥ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΑΝΑΠΟΔΑ..ΑΛΛΑ ΑΝ ΚΑΤΣΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΑ ΠΩ ΑΥΤΑ ΟΧΙ ΑΚΡΗ ΔΕ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΧΑΛΑΣΤΩ Η ΙΔΙΑ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΔΕ ΧΑΛΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ)ΑΛΛΑ ΤΕΣΠΑ...ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΩΣΤΗ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΕΜΕΙΝΕ Η ΙΔΙΑ.. Sad Sad

9ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Empty Απ: ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΚΑΚΙΑ ΠΑΡΑ..... Παρ Φεβ 15, 2013 5:53 am

mama_maria krhth


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dada9 έγραψε:Αυτο με το αμαξι και την καλαθουνα ειναι εγκληματικο.
Απο αμελεια το εκανε, δεν υπολογισε τους κινδυνους, αλλα....εγκληματικο.

Τωρα τα υπολοιπα....
μια μερα το κρατησε το παιδι, θεωρησε οτι το καλυτερο ειναι να του κραταει το χερακι για να κοιμηθει.
Ασχετα αν η μικρη το ξεσηκωσε αμεσως.

Το θεμα με οσους αφηνουν τα παιδια τους αλλου ειναι πως οτι και να πουν, παντα υπαρχουν πραγματα που ο αλλος θα τα κανει διαφορετικα.

Το καλυτερο ειναι να μαθει το παιδι μεγαλωνοντας πως μπορει στους αλλους να κανει οτι θελει, αλλα οταν ειναι με τη μαμα του θα εχει ενα συγκεκριμενο προγραμμα.
Ετσι κι εσυ θα μπορεις να το αφησεις αλλου καποια στιγμη που θα χρειαστει και δεν θα εχεις προβλημα μηπως του αλλαξουν καποια συνηθεια, η του κανουν το χατηρι σε κατι.

Αυτα βεβαια μεγαλωνοντας, που θα καταλαβαινει λιγο περισσοτερο.
Αλλα προυποθετει παλι κουραση και αγωνα να μαθει ετσι το παιδι

ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΠΟ ΑΜΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΕ...ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΟΤΑΝ ΟΥΤΕ ΤΟΤΕ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΗΣ.ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΝΟΙΑΖΕ ΜΟΝΟ ΝΑ ΣΩΠΑΣΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.. Mad Mad ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ..ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ??Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ,ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. Rolling Eyes Rolling Eyes ΕΦΟΣΟΝ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΣΕΜΗΝΑΡΙΟ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ..ΑΝ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΔΕ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις