Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
378 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 378 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

401ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Πεμ Φεβ 21, 2013 11:52 pm

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:Καλημέρα κορίτσια..Στέφη μου να κλείσεις ένα σπιτάκι που να σας ευχαριστεί πάνω απο όλα αυτο έχει σημασία..
Ρε κορίτσια μου εγω έχω πλύνει απο τώρα και σιδερώσει είμαι υπερβολική????
τα έχω τακτοποιήσει και στην συρταριέρα..
χτες αρχισα να φτιάχνω και βαλίτσα..

Κάτι άλλο ποια κοπέλα έχιε ξεκινήσει τις διαδικασίες για το επίδομα κυοφορίας?
εγω μπαίνω στην 28 εβδομάδα..πότε να ξεκινήσω?

Καλημερα κοριτσακι μου! Η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο νωρις... να μεινουν τα ρουχαλακια τοσο καιρο κλεισμενα... δεν θα θελουν ξανα πλυσιμο μεχρι τον Μαιο? Να ειναι φρεσκα μωρε.... Την τσαντα του μαιευτηριου καλα κανεις και την ετοιμαζεις απο τωρα .. δεν ειναι κακο... ουτε θα παθει κατι.

Σχετικα με το επιδομα κυοφοριας εγω ειχα κλεισε ραντεβου με γιατρο του ΙΚΑ για να μου γραψει την αδεια και με ειχε διωξει λεγοντας μου οτι ειναι πολυυυυυ νωρις και να παω ξανα 2 μηνες πριν την ΠΗΤ μου... 21 Μαιου εχω εκει γυρω στις 20 Μαρτη θα ξανακλεισω ραντεβου...

402ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 12:35 am

GeorgiaM

GeorgiaM
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα σημερα θα μου ερθει η συρταριερα..θα τα βαλω προχειρως τα πραγματα μεσα-για να μην σερνονται διασκορπισμενα σε διαφορες ντουλαπες-και θα τα πλυνω τον αλλο μηνα..
και γω θεωρω πως ειναι λιγο νωρις..θα φυγει κ η μωρουδομυρωδια του απορρυπαντικου αν τα πλυνουμε απο τωρα!

403ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 12:55 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:Καλημέρα κορίτσια..Στέφη μου να κλείσεις ένα σπιτάκι που να σας ευχαριστεί πάνω απο όλα αυτο έχει σημασία..
Ρε κορίτσια μου εγω έχω πλύνει απο τώρα και σιδερώσει είμαι υπερβολική????
τα έχω τακτοποιήσει και στην συρταριέρα..
χτες αρχισα να φτιάχνω και βαλίτσα..

Κάτι άλλο ποια κοπέλα έχιε ξεκινήσει τις διαδικασίες για το επίδομα κυοφορίας?
εγω μπαίνω στην 28 εβδομάδα..πότε να ξεκινήσω?

καλημερα κοριτσακια μου εγω τελος φεβρουαριου χρυση θα παω στο ικα να ξεκινησω τη διαδικασια.μου εχει γραψει ηδη το χαρτι ο γυναικολογος μου θα βγαλω και φωτοτυπια την β επιπεδου και θα παω.εγω θα ειμαι στην 30η βδομαδα τελος του μηνοος

404ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 12:59 am

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη μασας στεφυ απο τον Η1Ν1 μια απατη ειναι των φαρμακοβιομηχανιων.μια απλη γριπη ειναι .πολλοι την ειχαν περασει πριν χρονια απο τη δουλεια μου και ηταν απλα με πυρετο για λιγες ημερες .οποτε μην αγχω.αυτοι που πεθαινουν απο αλλους λογους πεθαινουν.

οσο για το σπιτι να παρεις οτι νομιζεις εσυ καλυτερο οτι σε εκφραζει.

για τον καιρο δεν εχω να σχολιασω απολυτως τιποτα.

405ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 1:05 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:μη μασας στεφυ απο τον Η1Ν1 μια απατη ειναι των φαρμακοβιομηχανιων.μια απλη γριπη ειναι .πολλοι την ειχαν περασει πριν χρονια απο τη δουλεια μου και ηταν απλα με πυρετο για λιγες ημερες .οποτε μην αγχω.αυτοι που πεθαινουν απο αλλους λογους πεθαινουν.

οσο για το σπιτι να παρεις οτι νομιζεις εσυ καλυτερο οτι σε εκφραζει.

για τον καιρο δεν εχω να σχολιασω απολυτως τιποτα.

To εκανα βαρκα το σαραβαλακι μου σημερα και εφτασα στη δουλεια μετα απο 1 ωριτσα στο δρομο....ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..... Ολα πλημμυρισμενα...

406ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 1:32 am

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νάντια μου grecostorm coco latex είναι και το δικό μας που ήταν στην προσφορά με το κρεβατι μας! Οι περισσοτεροι που εχω ρωτήσει αυτό το μισό-μισό προτείνουν. Εμείς πήραμε κι ένα στρωματακι σκέτο λατεξ για το πορτ μπεμπε του όσο θα κοιμηθεί εκεί!

Χρυση όπως τα λέει η Στεφυ είναι 63 μέρες πριν την Πητ μου χαν πει κι εμένα για να ξεκινήσω διαδικασία για το ικα! Για τα ρουχαλακια βρε ανυπόμονη περίμενε λίγο!!! Μέχρι τον Μάιο σίγουρα θα ξαναθελουν πλύσιμο! Εγώ τα χω βάλει όπως όπως στην συρταριερα μας κι όταν μπω στον μήνα μου θα τα πλύνω!

Την άλλη βδομάδα επιστρέφουν κι οι γονείς μου κι ανυπομονω γιατι εκτός το ότι μου λειψαν η μαμα μου θα μου φέρει κι ένα σωρό πραγματακια για τον μπεμπη τα περισσοτερα απ τα οποια είναι φτιαγμενα στο χέρι κι είναι πανέμορφα!!

407ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 1:36 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα
τι κανετε?εγω νυσταζω πολυ παλι σημερα.τι εχω παθει?μεχρι το μεσημερι αν δεν ειχα τα παιδια θα κοιμονμουν ανετα.

ναντια εχω δεν θα ελεγα οτι ειναι αργα για την κουνια.εγω γεννησα και μου την φερανε την επομενη,την στησανε και οταν πηγαμε σπιτι την βρηκαμε ετοιμη.
τα ρουχα να πλυνεις πιο αργα.μωρις ειναι απο τωρα.

πλυμηρα σημερα στην αθηνα.

408ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 1:39 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α,ναντια ξεχασα και εγω το ιδιο στρωμα εχω και μια χαρα μου βγηκε.100 ατομα να ρωτησεςι 100 διαφορετικες γνωμες θα ακουσεις.εσεις θα αποφασισετε.

409ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 2:00 am

madmommy

madmommy
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τουρτιτσα έγραψε:
madmommy έγραψε:πωπω κοριτσακια μου τι να σας πω μια ταλαιπωρια χθες και σημερα ..σας ειπα χθες το πρωι δεν ημουν καθολου καλα το ιδιο συνεχιστηκε ολη την ημερα με εμετους πανω απο 20 και πονους Crying or Very sad στην μεση στα πλευρα παντου και αφου ερχεται το βραδακι εξεντλημενη πια λεω θα κοιμηθω ε κοιμηθηκα το πολυ μιση ωρα και σηκωθηκα με εμετους και πονους παλι αλλα ακομα πιο δυνατους μπαινω για ενα ντουζ και μου λεει ο αντρας μου φυγαμε και ετσι καταληξαμε στο θριασιο που διανυκτερευε,δεν πηγα στο μητερα γιατι σιγουρα θα μου καναν εισαγωγη και το 200αρη δεν το γλιτωνα.συνεχιζω...στο θριασιο ευτυχως στην γυναικολογικη δεν ειχε τπτ σε αντιθεση με την παθολογικη που απελπιστηκα και εκλαιγα γιατι φοβηθηκα μην κολλησω και τπτ και ηρθε μια κοπελα ευτυχως και μου λεει πηγαινε απο τον γυναικολογο πρωτα να δειτε το μωρο και μετα ελα.παω βλεπουμε τον μπεμπη ολα καλα και ζωηρος μου εβαλαν ορο εκανα γεν ουρων και αιματος βιοχημικες..βγαινουν τα αποτελεσματα ολα καλα με το αιμα τα ουρα αργουσαν..βγηκαν εντελει 7το πρωι με ανεβασμενα πυοσφαιρια και μου λεει μαλλον ουρολοιμωξη αφου ομως δεν τσουζω εκει κατω τι να πω...μου λεει φυγε και κανε μια καλλιεργεια αυριο να δεις τι γινετα ..του λεω με τους εμετους μου λεει τι να σου πω..οτι ναναι κοριτσια γιαυτο δεν γουσταρω τα νοσοκομεια ποτε δεν μπορουν να σου βγαλουν μια σκατοδιαγνωση.και ετσι ειμαι σπιτακι μου ακομα να συνελθω τελειως αλλα παω καλυτερα δοξα τον θεο...sorry για το μεγαλο κειμενο

ματινα περαστικα βρε κοριτσι μου.τι ηταν αυτο,τσαμπα ταλαιπωρια και δεν εμαθες κιολας τον λογο.μηπως αρρωστησες?ουρολημωξη απο οτι ξερω δεν εχεις εμετους.τι να πω.μακαρι αυριο να εισαι καλυτερα

τουρτιτσα μαλλον αρρωστη ειμαι δεν εξηγειται να συνεχιζω τους εμετους και σημερα ..βεβαια στην καλυτερη εκδοχη τους

410ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 2:07 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσακια.Πως είσαστε σήμερα??
Στεφυ μου χαρηκα που βρηκατε σπιτακι,και ελπιζω να σας βολεψει και το ενοικιο Very Happy Very Happy
Για το επιδομα κυησεως κλπ πηγα εχθες και ρωτησα και ειπε οτι 53 μερες πριν την ΠΗΤ πρεπει να καταθεσουμε τα χαρτια.Οποτε υπολογιζεις ποτε πρεπει να πας,και να εχεις παρει και χαρτι απο γυναικολογο του ΙΚΑ.Οχι απο εξωτερικο γιατρο,ετσι μου ειπε η κοπελα.
Αχ σημερα δεν μπορω καθολου.Ποναω παντου απο την μεση και κατω μεχρι τα γονατα...!!πφφφφφ.....
Επισης η ψυχολογια εχει πεσει στα ταρταρα...δεν νιωθω ωραια Sad και κυριως επαψα να νιωθω γυναικα βρε κοριτσια..!!πφφφ.....

411ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 2:12 am

Lemonaki1

Lemonaki1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρααα κορίτσιααα!! Smile τι κάνετε;
Τι γίνεται στην Αθήνα;;;

412ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 2:13 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ κορίτσια έχετε δίκιο...
μπορεί να τα ξανα βάλω πλυντήριο με μαλακτικό ενα μηνα πριν γεννήσω...
οσο για το επίδομα να περιμένω λίγο ακόμα... Laughing

413ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 2:15 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι να περιμένεις λιγο ακομη..Βασικα δεν ξέρω,δες ποτε θα βρεις ραντεβου με γιατρο του ΙΚΑ.Πιστευω ειναι το μονο που μπορει να σε καθυστερησει..

414ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 2:16 am

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα σε ολα τα κοριτσια.... Ιωαννα μου το σπιτι το βρηκαμε.. αλλα δεν το κλεισαμε ακομη... !!! Και σημερα που λεγαμε να παμε να το ξαναδουμε εκατσε βαρδια του αντρα μου... μετα ο ιδιοκτητης θα λειπει το ΣΚ οποτε προς το τελος της αλλης εβδομαδας θα τα ξαναπουμε με αυτους...

415ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 2:20 am

peristeraki

peristeraki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τσούπες καλημέρα! χάθηκα! αφήστε τι έχω τραβήξει (πιο πολλά ο άντρας μου βέβαια)
έχω μάστορες στο σπίτι. κάτι γυψοσανιδες απο δω κατι μερεμετια απο κει ηρθε κ εγινε το σπιτι εργοταξιο! μπαζα και παλι μπαζα! εννοειται οτι δεν ειμαι σπιτι οποτε δεν εχω και ιντερνετ. σημερα ηρθα για λιγο να δω τι γινεται και παλι φευγω! πωπω πως νευριαζω ρε παιδια που οι μαστορες νομιζουν οτι ειμαστε βληματα! ειναι κ χτικιαρης ο ενας.. κουτουλια μου ερχεται να του ριξω! να παρακαλας μου λεει να μην γινει σεισμος οταν γενηθει το μωρο και πεσει το ταβανι στο κεφαλι σας! ακουστε τι μου ειπε ο ροφος για να με πεισει να ντυσω με γυψοσανιδες ολα τα ταβανια του σπιτιου! αφου δεν του καρφωσα καμια προκα στο ματι τυχερος ειναι!!! και να πεις οτι θα μου τα εκανε δωρο... δεν εχουμε λεφτα ανθρωπε μου του λεω!!!! επιασε τον αντρα μου, τα ιδια! μεχρι και στη μαμα μου τα ειπε ο μακακας μπας και τσιμπησει και βάλουν οι δικοι μου τα λεφτα! Ε Λ Ε Ο Σ και παντα εβαζε μπροστα και το μωρο! πως μου την γλιτωσε...
σορυ για τα πολλα που γραφω αλλά ειχα καιρο να μπω και ηθελα να τα πω ολα μαζι!

416ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 2:23 am

ioannakom

ioannakom
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κατάλαβα Στεφύ μου.....δεν πειράζει..το καλο πραγμα αργει να γίνει!Ασ ειναι αυτο το τελευταιο που ειδατε και τελος μετα,θα εχετε σπιτακι Very Happy

417ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 3:06 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περιστερακι τι να πεις!!μαστορια
λεφτα θελουν να παρουν.ολοι θελουμε βασικα αλλα που να τα βρουμε οεο??
εσυ μην συγχιζεσαι.

βρε λεμονακι δεν σου ειπα οτι εχω παει κολονια και μου αρεσε πολυ.βεβαια εσυ θα μενεις σε χωριο αλλα για βολτα ειναι τελεια.

418ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 3:09 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια μου, Περιστερακι, υπομονη, ετσι ειναι μαστοριά. .
Τι εγινε σημερα ρε κοριτσια;;;
Εμεις ειχαμε κι διακοπη ρευματος, τωρα μας ηρθε..
Στεφυ μου, περαστικα, ειναι η ψυχολογια βλεπω λιγο πεσμενη, αλλα φταει ο καιρος, κατσε λιγο να βγει ο ηλιος κι θα ανεβουμε ολες..
Ναντια εχεις πμ..

Που ειστε ρε κοριτσια, κοιμηθηκε η μικρη μου κι εχω ελευθερη ωρα...

419ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 5:37 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νωρις νωρις για υπνο.
ποσο ειναι η μικρη σου βουλα?

420ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 5:40 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τουρτιτσα έγραψε:νωρις νωρις για υπνο.
ποσο ειναι η μικρη σου βουλα?
Στις 26 κλεινει τους 15 μηνες..
Η αληθεια ειναι οτι μου κοιμαται 9 με 9 το βραδυ κι το μεσημερι μια ωρα, εσενα οι δικες σου???

421ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 5:49 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
voula1980 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:νωρις νωρις για υπνο.
ποσο ειναι η μικρη σου βουλα?
Στις 26 κλεινει τους 15 μηνες..
Η αληθεια ειναι οτι μου κοιμαται 9 με 9 το βραδυ κι το μεσημερι μια ωρα, εσενα οι δικες σου???

εινα μικρη ακομα μωρε!
οι δικες μου δινουμε μαχη για τον υπνο καθε μερα.η μεγαλη παει σχολειο οποτε ξυπναει στις 7μιση και το μεσημερι με το ζορι να κοιμηθει.με φωνες,απειλες και τα σχετικα.
η μικρη ενταξει ξυπανει πιο μετα και ισως δεν νυσταζει,αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ μικρη για να κοψει τον μεσημεριανο υπνο.τωρα τις βαζω και κοιμουνται χωρια.η μεγαλη στο κρεβατι της και η μικρη στο δικο μας,για να μην μιλανε και να μην παιζουν.και παλι ομως μιλανε μονες τους.ιδιως το μικρο.

422ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 5:57 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τουρτιτσα έγραψε:
voula1980 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:νωρις νωρις για υπνο.
ποσο ειναι η μικρη σου βουλα?
Στις 26 κλεινει τους 15 μηνες..
Η αληθεια ειναι οτι μου κοιμαται 9 με 9 το βραδυ κι το μεσημερι μια ωρα, εσενα οι δικες σου???

εινα μικρη ακομα μωρε!
οι δικες μου δινουμε μαχη για τον υπνο καθε μερα.η μεγαλη παει σχολειο οποτε ξυπναει στις 7μιση και το μεσημερι με το ζορι να κοιμηθει.με φωνες,απειλες και τα σχετικα.
η μικρη ενταξει ξυπανει πιο μετα και ισως δεν νυσταζει,αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ μικρη για
να κοψει τον μεσημεριανο υπνο.τωρα τις βαζω
και κοιμουνται χωρια.η μεγαλη στο κρεβατι της
και η μικρη στο δικο μας,για να μην μιλανε και να
μην παιζουν.και παλι ομως μιλανε μονες
τους.ιδιως το μικρο.

Ωχ καταλαβα, κανονικη μαχη,ποσο ειναι οι δικες σου??? Ζηλεψε η μεγαλη , μολις γεννηθηκε η μικρη???

423ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 6:12 am

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
voula1980 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
voula1980 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:νωρις νωρις για υπνο.
ποσο ειναι η μικρη σου βουλα?
Στις 26 κλεινει τους 15 μηνες..
Η αληθεια ειναι οτι μου κοιμαται 9 με 9 το βραδυ κι το μεσημερι μια ωρα, εσενα οι δικες σου???

εινα μικρη ακομα μωρε!
οι δικες μου δινουμε μαχη για τον υπνο καθε μερα.η μεγαλη παει σχολειο οποτε ξυπναει στις 7μιση και το μεσημερι με το ζορι να κοιμηθει.με φωνες,απειλες και τα σχετικα.
η μικρη ενταξει ξυπανει πιο μετα και ισως δεν νυσταζει,αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ μικρη για
να κοψει τον μεσημεριανο υπνο.τωρα τις βαζω
και κοιμουνται χωρια.η μεγαλη στο κρεβατι της
και η μικρη στο δικο μας,για να μην μιλανε και να
μην παιζουν.και παλι ομως μιλανε μονες
τους.ιδιως το μικρο.

Ωχ καταλαβα, κανονικη μαχη,ποσο ειναι οι δικες σου??? Ζηλεψε η μεγαλη , μολις γεννηθηκε η μικρη???

η μεγαλη ειναι 5 και η μικρη τον ιουνιο κλεινει τα 3.
δεν ζηλεψε καθολου.την αγαπαει πολυ.και η μεγαλη ηταν αυτη που μου ζητουσε και αλλο αδερφακι.η μικρη πιστευω θα ζηλεψει λιγο.
ευτυχως η δικια σου ειναι μικρη και δεν καταλαβαινει πολλα.

424ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 8:19 am

voula1980


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τουρτιτσα έγραψε:
voula1980 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:
voula1980 έγραψε:
τουρτιτσα έγραψε:νωρις νωρις για υπνο.
ποσο ειναι η μικρη σου βουλα?
Στις 26 κλεινει τους 15 μηνες..
Η αληθεια ειναι οτι μου κοιμαται 9 με 9 το βραδυ κι το μεσημερι μια ωρα, εσενα οι δικες σου???

εινα μικρη ακομα μωρε!
οι δικες μου δινουμε μαχη για τον υπνο καθε μερα.η μεγαλη παει σχολειο οποτε ξυπναει στις 7μιση και το μεσημερι με το ζορι να κοιμηθει.με φωνες,απειλες και τα σχετικα.
η μικρη ενταξει ξυπανει πιο μετα και ισως δεν ιθ νυσταζει,αλλα πιστευω οτι ειναι πολυ μικρη για
να κοψει τον μεσημεριανο υπνο.τωρα τις βαζω
και κοιμουνται χωρια.η μεγαλη στο κρεβατι της
και η μικρη στο δικο μας,για να μην μιλανε και να
μην παιζουν.και παλι ομως μιλανε μονες
τους.ιδιως το μικρο.
Ωραια διαφορα θα εχουν ολα σου τα παιδακια..
Αληθεια ε, δεν σου ζηλεψε καθολου η μεγαλη...
Εγω πιστευω θα εχω θεμα με το θηλασμο, γιατι η μικρη ειναι προσκολλημένη πανω μου, η αληθεια ειναι οτι με αγχωνει αυτο το γεγονος...

Ωχ καταλαβα, κανονικη μαχη,ποσο ειναι οι δικες σου??? Ζηλεψε η μεγαλη , μολις γεννηθηκε η μικρη???

η μεγαλη ειναι 5 και η μικρη τον ιουνιο κλεινει τα 3.
δεν ζηλεψε καθολου.την αγαπαει πολυ.και η μεγαλη ηταν αυτη που μου ζητουσε και αλλο αδερφακι.η μικρη πιστευω θα ζηλεψει λιγο.
ευτυχως η δικια σου ειναι μικρη και δεν καταλαβαινει πολλα.

425ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 - Σελίδα 17 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΑΙΟΥ 2013 #6 Παρ Φεβ 22, 2013 12:06 pm

Despinaki_86

Despinaki_86
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια μου, τι κάνετε ? Καμία μέσα σήμερα ? Βγήκατε όλες στην βόλτα ή στεγνώνετε απ την βροχή ??? Εδώ σε μας έβρεξε ελάχιστα οπότε είμαστε καλά!
Έκανα άλλο ένα 4ωρο σήμερα και μετά ξεκούραστη έκανα τις βόλτες μου στο σούπερ μάρκετ, σε μία έκθεση με θέρμανση, ετοίμασα φαγητό σαν άνθρωπος!! Όλα καλά! Κι ο μπέμπης από χθες έχει ξαναζωηρέψει ευτυχώς!
Πονάει το σημέιο κάτω απ το στήθος, στο αριστερό πλευρό δηλαδή κι έχω παρατηρήσει ότι όταν είμαι ξαπλωμένη και βήξω ή φυσήξω την μύτη μου είναι που με ενοχλεί! Έχετε ιδεά τι μπορεί να είναι ?? Θα το πω και στον γιατρό την Τρίτη βέβαια!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις