Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

NIKOLETA09


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟΝ 21 ΜΗΝΩΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΥΣΙΜΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΤΥΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ . ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ) ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ (ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ?)ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!

2Ψηφοφορία παιδοκαρδιολογοι Δευ Φεβ 25, 2013 11:46 pm

AlexGirl


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλημερα!
Δουλευω σε φαρμ. εταιρεια και εχω σχετικη εμπειρια με αυτη την ειδικοτητα.
Δεν νομιζω να βρεις ιδιωτικα (καλους) εξειδικευμενους παιδιατρους, το γιατι θα το πουμε αλλη φορα.
Στο αγια σοφια ειναι πολυ καλος παιδ/καρδιο ο κος Ανδρέου στους υπερηχους.
Υπαρχει και στο Τζανειο παιδο/καρδιο ο κος Ντέλλος νομιζω εχει λιγοτερη δουλεια,κανε μια προσπαθεια και εκει.Επισης στο ωνασειο εχει τμημα για παιδια.
Αν ο παιδιατρος σου δεν το θεωρει επειγον αξιζει να περιμενεις στο αγια σοφια, ειναι πολυ καλη κλινικη και αν τελικα βρουν κατι( που το απευχομαι!) θα σε βαλουν σε ρυθμο παρακολουθησης .
Αν χρειαστεις κατι μιλαμε!

NIKOLETA09


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!!!! ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ!!!!!

lou0410


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χωρις να θελω να ακυρωσω την alexgirl δεν θα σου συστηνα τους γιατρους του ωνασειου για κανεναν λογο..!!και το μητερα εχει εναν πολυ καλο παιδιοκαρδιολογο αλλα δεν θυμαμαι το ονομα του..!!ευχομαι να πανε ολα καλα με το μωρακι σου.!!

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lou0410 έγραψε:χωρις να θελω να ακυρωσω την alexgirl δεν θα σου συστηνα τους γιατρους του ωνασειου για κανεναν λογο..!!και το μητερα εχει εναν πολυ καλο παιδιοκαρδιολογο αλλα δεν θυμαμαι το ονομα του..!!ευχομαι να πανε ολα καλα με το μωρακι σου.!!
kalispera mipos milas gia ton papagianni?

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
NIKOLETA09 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟΝ 21 ΜΗΝΩΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΥΣΙΜΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΤΥΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ . ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ) ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ (ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ?)ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!
kalispera sou protino ton pailopoulo sto pagrati piga gia deuteri gnomi kai emeina kataeyxaristimeni vevaia me esteile ston papagiani sto mitera pou einai kai paidoarithmiologos (giati emeis exoume thema me ektaktes sistoles)kai telos emeis ksekinisame sto onaseio me ton rammo pou opos akouo apo pantou einai korifi stin ellada!an thes perissoteres plirofories pes mou!

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lou0410 έγραψε:χωρις να θελω να ακυρωσω την alexgirl δεν θα σου συστηνα τους γιατρους του ωνασειου για κανεναν λογο..!!και το μητερα εχει εναν πολυ καλο παιδιοκαρδιολογο αλλα δεν θυμαμαι το ονομα του..!!ευχομαι να πανε ολα καλα με το μωρακι σου.!!
lou kalispera giati den protineis tous giatrous tou onaseiou me endiaferei poli i gnomi sou

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω για το ωνασειο θα σελεγα ο αδερφος μ πριν 3 χρονια ο μικρος ειχε κανει εκει μια επεμβαση για φυσημα κ εξυπηρετουν πολλα ταμεια.μην μπερδευτεις ομως με το μητερα θα σ μπερδεψουν πολυ αν θες νπερισσοτερες οληροφοριες μπορω να ρωτησω τν μαμα μ κ ν σ πω I love you

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofia 23/12/10 έγραψε:
NIKOLETA09 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΨΑΧΝΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΣΤΟΝ 21 ΜΗΝΩΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΦΥΣΙΜΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΤΥΠΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΠΑΙΔΟΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ . ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ (ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΝΑΜΟΝΗ) ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΑ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ (ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΑΓΙΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟ?)ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!
kalispera sou protino ton pailopoulo sto pagrati piga gia deuteri gnomi kai emeina kataeyxaristimeni vevaia me esteile ston papagiani sto mitera pou einai kai paidoarithmiologos (giati emeis exoume thema me ektaktes sistoles)kai telos emeis ksekinisame sto onaseio me ton rammo pou opos akouo apo pantou einai korifi stin ellada!an thes perissoteres plirofories pes mou!
ο ραμμος εκανε κ στν αδερφο μ κοριτσια πολυ καλος

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

NIKOLETA09


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΩΝΑΣΕΙΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΩΝΑΣΕΙΟ ΛΕΣ ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΠΑΛΙ.... (ΑΣΤΟ!!!!) ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ, ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΧΤΥΠΗΜΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΟΛΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΑΡΓΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ...... ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΣ ΤΩΡΑ Ή ΜΗΠΩΣ ΕΧΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΙΔΙΟΥ!!!!

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη κορίτσια που επεμβαίνω αλλά επειδή έζησα μία πολύ σοβαρή κατάσταση με τον μικρό μου πριν 1 χρόνο ένα έχω να πω.ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ, εξάλλου μόνο οι υπέρηχοι δουλεύουν,το χειρουργικό το έκλεισαν αν έχετε διαβάσει,έγιναν διάφορα,τότε ήμουν και εγώ.Και οι υπέρηχοι πέρα του ότι για να κλείσεις ραντεβού πρέπει να κάνεις τάμα το αποτέλεσμα είναι αναμφίβολο,μιλάω από προσωπική εμπειρία πάντα.
Στο Ωνάσειο δεν πήγα αλλά μίλησα με μία γιατρό εκεί και μου σύστησε όπως και όλοι οι άλλοι που μίλησα έναν παιδοκαρδιολόγο στο ΜΗΤΕΡΑ, κορυφή ο άνθρωπος.Δεν ξέρω τι έχετε μάθει για το ΜΗΤΕΡΑ αλλά εγώ το θεωρώ αυτή τη στιγμή το καλύτερο και είναι στο θέμα της παιδοκαρδιο-χειρουργικής.Αν θέλεις σου λέω τηλ.να μιλήσεις

http://www.leptomeria.gr

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldy213 έγραψε:Συγνώμη κορίτσια που επεμβαίνω αλλά επειδή έζησα μία πολύ σοβαρή κατάσταση με τον μικρό μου πριν 1 χρόνο ένα έχω να πω.ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ, εξάλλου μόνο οι υπέρηχοι δουλεύουν,το χειρουργικό το έκλεισαν αν έχετε διαβάσει,έγιναν διάφορα,τότε ήμουν και εγώ.Και οι υπέρηχοι πέρα του ότι για να κλείσεις ραντεβού πρέπει να κάνεις τάμα το αποτέλεσμα είναι αναμφίβολο,μιλάω από προσωπική εμπειρία πάντα.
Στο Ωνάσειο δεν πήγα αλλά μίλησα με μία γιατρό εκεί και μου σύστησε όπως και όλοι οι άλλοι που μίλησα έναν παιδοκαρδιολόγο στο ΜΗΤΕΡΑ, κορυφή ο άνθρωπος.Δεν ξέρω τι έχετε μάθει για το ΜΗΤΕΡΑ αλλά εγώ το θεωρώ αυτή τη στιγμή το καλύτερο και είναι στο θέμα της παιδοκαρδιο-χειρουργικής.Αν θέλεις σου λέω τηλ.να μιλήσεις
Εμας ο παπαγιαννης που ειναι κορυφη στ μητερα της ελεγε οτι να ναι της μαμας μ για ν παρει παραπανω χρηματα γιαυτο.οταν πηγαμε ωνασειο ομως ο ανθρωπος ηταν εξαιρετικα αναλυτικος μας προτεινε την ιδια ιδεα μ τν παραπανω γιατρο αλλα ειχε κινδυνους κ δεν τ μας το συνιστουσε κ ετσι καναμε οτι ηταν καλυτερο

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Για τον Παπαγιάννη να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω καθόλου, ή μάλλον δεν έχω ακούσει κάτι αρνητικό,τον ξέρω σαν όνομα τίποτα άλλο.Εμείς δεν είχαμε αυτόν.Τέλος πάντων ξέρεις η καθε μία μιλάει ανάλογα με αυτά που έχει περάσει και έχει ζήσει.Για μένα πάντως το παιδί μου σώθηκε επειδή έφυγε από το Αγ.Σοφία και πήγε εκεί τι να σου πω...

http://www.leptomeria.gr

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldy213 έγραψε:Για τον Παπαγιάννη να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω καθόλου, ή μάλλον δεν έχω ακούσει κάτι αρνητικό,τον ξέρω σαν όνομα τίποτα άλλο.Εμείς δεν είχαμε αυτόν.Τέλος πάντων ξέρεις η καθε μία μιλάει ανάλογα με αυτά που έχει περάσει και έχει ζήσει.Για μένα πάντως το παιδί μου σώθηκε επειδή έφυγε από το Αγ.Σοφία και πήγε εκεί τι να σου πω...
shmasia exei na yparxoyn anthropoi p einai dyskolo stn epoxi mas

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

NIKOLETA09


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΥΣ Η ΜΠΑΛΑ ΟΛΟΙ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΕΦΟΣ - ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΙΝΕ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟΣ (ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ)......

νατασσα

νατασσα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NIKOLETA09 έγραψε:ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΠΕΡΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΥΣ Η ΜΠΑΛΑ ΟΛΟΙ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΕΦΟΣ - ΠΑΙΔΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΙΝΕ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΓΙΑΤΡΟΣ (ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ)......
Καλα τα λες νικολετα μου υπαρχουν εχω συναντηση επι προσωπικου αλλα δυσκολο

http://oti-thelo-leo.webnode.gr/

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις