Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
237 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 237 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιπον η ιστορια μου εχει ως εξης. δωσαμε τα πρωτα χαρτια που λενε οτιθελουν. εννοητε δεν εγινε η δουλεια μας. στελνουν χαρτι οτι τους λειπουν καποια. την επομενη κιολας τα παω. ειπαν οτι ειναι οκ χωρις νατα δουν καλα παρα μονο ξεφυλιζοντας τα. το προβλημα ποιο ηταν? να αποδειξω οτι ημουν στην Ελλαδα απο το 2000. πηγαινα Λυκειο ακομα! το 2004 πανττευτηκα καιμετα εκανα τα παιδακια μου. τα πηγα ολα αυτα πλυν του Λυκειου γιατιδεν το βρηκα. λοιπον περιμενουμε και τιποτα. παει προχθες ο αντρας μου και λενει παλι λειπουν χαρτια. ξανα τα ιδια. δεν τους καλυψαν οι ληξιαρχικες πραξεις κτλ. τους ειχα παει και απο σχολες. ζητησαν εμενα για ''ακροαση''
Σημερα λοιπον πρωι πρωι ειμαι εκει. εχω μαζι μου τις δηλωσεις του πατερα μου προ γαμου που ειχε και εμενα μεσα. τις δηλωσεις μετα γαμου (λογω μπερδεματος με λογιστη δεν ειχαμε δηλωσει εγκαιρα το γαμο) και ολα τα αλλα που καναμε μαζι. απο δουλειες κοκ. λειπουν παλι μου λεει. λεω τι? το 2004 λεει και 2005. λεω παντρευτηκα και γεννησα. δεν εκανα κατι αλλο. ημουν μολις 20 ουτε δουλευα. δεν μου φτανουν λεει. και η δηλωση του πατερα μου λεει ''1 τεκνο'' εγω δηλ. και που ξερω μου λεει οτι εισαι εσυ??? Shocked μπορει να εχει και αλλα παιδια! και τα βιβλιαρια ασθενιας πηγα που με ειχαν. τι αλλο πια θελουν!!!??? λεω οκ. υπογραψα και την ακροαση που εγραψαν οσα ειπαμε. παω στη διευθυντρια και τις εξηγω. μου λεει ναι λεει ενα τεκνο αρα εσυ εισαι. λεω ετσι και ετσι μου λεει πες οτι εγω τα βρισκω οκ. ξαναπαω εκει ενημερωνω και στραβωνουν. σιγα μη δεχτουν τη μ****κια τους. ζηταω τα ονοματα τους και ξαναπαω στη διευθυντρια. ερχετε και η αλλη απο πισω μου που ειδε οτι πηγα εκει και τσιμπησε. ρωταει η διευθυντρια εμενα. κοπελα μου εισαι ξενη η Ελληνιδα? λεω ελληνιδα. ε τοτε λεει ας κανει μια δηλωση η να την υπογραψη και τελος. ΟΧΙ! λεει η να μην πω. θελουμε αυτα που την ειπαμε!!! πως να δεχτει το λαθος και τη βλακεια της??? θα παω τωρα στο λυκειο να παρω ξανα χαρτι βεβαιωσης. θα μου δωσουν και απο το νηπιοαγωγιο που πηγα τα μικρα. μεχρι ειδαν τα βιβλιαρια με τα εμβολια και λιγακι πειστηκαν οτι γιανα κανω καθε μηνα στα μικρα ημουν εδω!!!
ΠΟΣΟ ΞΕΦΤΙΛΑ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ???? αυριο μολις τελειωσω αν νευριασω πολυ να τους κανω και μια αναφορα? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ.
και τωρα πια? καλο καλοκαιρι λεει θα το παρω και αν..


σας επριξα??? χιλια συγνωμη αλλα ειμαι να σκασω!!! τους αλητες!!!!

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χμμμ...δυσκολα πραγματα!!

Εγω που πηγα για τα δικα μας τον Αυγουστο δεν θυμαμαι τιποτα το δυσκολο.
Ληξ. πραξη γεννησης του μωρου
Οικογενειακη κατασταση που φαινονται τα αλλα 2 παιδια,
Εκκαθ. εφοριας και
ενα βιβλιαριο τραπεζης για τα χρηματα.

Τι ακριβως σου ζητανε??
confused

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου ζητανε χαρτια οτιδηποτε που να δειχνουν οτι ημουν Ελλαδα (και που αλλου να ημουν δηλ??) εβγαλα χαρτι απο το Λυκειο μου. εκαθαριστικα.ληξιαρχικες πραξεις και ολα. τι αλλο θελουν??? μα η φαση ειναι οτι η διευθυντρια ειχε λυση. ειπε να κανω απλα μια δηλωση που προφανος θα ελεγε οτι ημουν Ελλαδα κτλ. δεν το δεχτηκε η αλλη! ειχε πεισμωσει

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ!!!!!ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΦΡΑΓΙΔΕΣ 10 ΧΡΟΝΩΝ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ!!!!!!!ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΚΙ ΑΥΤΟΥΣ... Mad

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και γω τους τα πηγα αλλα υπαρχουν καποιε χρονολογιες που δεν ειχα ασφαλεια. στο πρωτο μου παιδι πχ δεν ημουν πουθενα ασφαλισμενη. μονο γαμο και γεννα ειχα κανει που πηγα ληξ.πραξη. δεν τους κανει!! ε τι να κανω με το ζορι? δεν εκανα κατι αλλο τοτε. αυριο θα γινει χαμος! εχω ηδη στειλει μειλ στο συνηγορο του πολιτη. και θα απαιτησω αυριο να τα δουν να τα ελεγξουν και να μου δωσουν χαρτι με υπογραφη οτι εγινε ελεγχος και δεν θελουν κατι αλλο

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
KAI KΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΑΝ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΓΚΡΙΘΗΚΕ...ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ...

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω θα κοιμηθω αποψε εξω απο την τραπεζα!!!!!

χαχαχαχαχαχχαχαχχαααα!!!!

επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 215994 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 654316 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 654316 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 654316 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 654316 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 215994 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 654316 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 215994

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΙΠΑΜΕ ΟΧΙ ΑΥΡΙΟΟΟΟ,ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΕΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

MamaTheodora


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να την κανεις την αναφορα!!!
Μην τους αφησεις!!


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!
Ξεχαστηκα!!!! Καλα που μου το ειπες Δημητρα!!!!!

dimitrarodos


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ Wink Wink Wink ΥΠΟΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 328109 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 328109 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 328109 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 328109 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 328109 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 328109 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 328109 επιδομα τριτεκνου απο ΟΓΑ.Ε ΡΕΕΕ ΓΛΕΝΤΙΑΑ!!! 328109

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελειωσα χθες! ψαρωσαν που ειπα για τον συνηγορο. ηταν αλλη κυρια και μου λεει εσυ εισαι που πηγες στη διευθυνση? λεω ναι. κατσε λεει βρε κοπελα μου να μου πεις τι εγινε. εξηγησα παλι τα παντα. με ρωταει και γιατι αναφερθηκε ο συνηγορος? λεω το ειπα γιατι νευριασα αλλα τελικα επικοινωνησα. με τα πολλα ειδε τα χαρτια τα εβαλε με τη σειρα και τα ειπε ειναι ολα καλα και να μην ανησυχω! Twisted Evil δηλ με απειλες πρεπει να γινετε η δουλεια μας! ελεος ειναι ολοι τους. κριμα κριμα πολυ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις